ربیعی: تحت تاثیر فضای احساساتی قرار نخواهیم گرفت / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده پاچنار

به گزارش ایرنا، علی ربیعی روز سه شنبه در نشست خبری و در پاسخ به خبرنگاران درباره مذاکرات اروپایی‌ها برای برگزاری نشست کمیسیون مشترک با آمریکا با بیان اینکه مذاکرات بین ایران و آمریکا تنها در چارچوب برجام اتفاق می‌افتد، گفت: از آنجا که آمریکا هنوز  به برجام بازنگشته و نمی‌تواند از ساختار و چارچوب درون آن بهره گیری کند، پیشنهاد طرف اروپایی برای برگزارش نشست غیررسمی به منظور گفت و گو و مذاکره ایران و چهار به اضافه یک با آمریکا به عنوان مهمان است.

وی با خوب ارزیابی کردن اقدامات جوسپ بورل، ادامه داد: ما این اقدامات را در چارچوب تلاش‌های ایشان برای حفظ برجام می‌دانیم و دعوت از دولت‌های ناظر در چارچوب برجام پیش‌بینی شده بود و برای آن مقررات خاصی تعیین شده است.

ربیعی افزود: طبق پیوست چهارم برجام حضور یک دولت باید با اجماع به تصویب برسد و دولت ناظر خارج از این توافق حق شرکت در نشست را نخواهد داشت. هنوز تصمیم نهایی در دولت گرفته نشده و این تصمیم بستگی به متقاعد شدن ما دارد که شکل‌گیری این گفت و گو می‌تواند به آمریکا برای انجام کامل تعهداتش کمک کند یا نه.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: این نشست احتمالی صرفاً برای تکرار روشن مواضع صریح ما و دیگر طرف‌ها است و به هیچ وجه مذاکره و چانه زنی در کار نخواهد بود. بنابراین این موضوع در دست بررسی کارشناسی است و اینکه دستور کار مشخص و صرفاً در محدوده انجام تعهدات برجامی توسط همه کشورها است.

ربیعی در پاسخ به ایرنا مبنی بر تدوین آیین‌نامه اجرایی از سوی دولت برای قانون اقدامات راهبردی برای لغو تحریم‌ها و اقدامات عملی دولت در این زمینه شاهد تجمع عده‌ای در مقابل سازمان انرژی اتمی بوده ایم و ارزیابی شما چیست، گفت:  همه تشکل‌ها و افراد در قانون اساسی از حق اظهارنظر آزادانه برخوردارند و به نوبه خود در دولت حق اظهار نظر را برای همگان قائل هستیم و به آزادی بیان اعتقاد داریم.

وی افزود: بنابراین اینگونه اظهار نظرها نه تنها جای هیچ نگرانی نیست بلکه به شادابی فضای سیاسی کشور کمک می‌کند و اینکه همگان بتوانند فرصت‌هایی برای اظهار نظر در چارچوب مقررات قانونی داشته باشند.

سخنگوی دولت با اشاره به وجود پیچیدگی‌هایی در مذاکرات هسته‌ای با بیان اینکه باید با عقلانیت تمام و پرهیز از شعارزدگی عمل کنیم، گفت: به نظرم تجمعات اینگونه حق همه است اما در مواضعی که از تریبون‌های رسمی اتخاذ می‌شود قطعاً دنبال کردن این موضع بدون شعار و بر اساس یک خرد جمعی که همه ارکان به آن رسیده‌اند، یک ضرورت اجتناب ناپذیر است .

 ربیعی تصریح کرد: در عین حال سیاست دولت بر اساس قوانین و رهنمون های مقام معظم رهبری بوده و تحت تاثیر فضای احساساتی قطعاً قرار نخواهیم گرفت و آنچه در این روزها مشاهده می‌شود خللی در اراده دولت در آنچه فکر می‌کند به نفع و مصلحت مردم و زندگی و معیشت آنها است، وارد نخواهد کرد.

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری خاطرنشان کرد: دولت همواره با درک عمیق از شرایط بین‌المللی و منافع ملی تلاش کرد با حفظ استقلال و عزت کشور ضمن مرتفع ساختن شر بدخواهان نظام مانند دولت ترامپ در سایه ایستادگی مقاومت و تدبیر منافع مردم را تامین کند و حق حیات، پیشرفت و سلامت ایرانیان را در این میان حفظ کند.

 وی ادامه داد: دولت همواره مصالح نظام را در نظر داشته است و از همگان به ویژه نخبگان دارای تریبون این انتظار را داریم به رفع مشکلات مردم بیندیشند و با کمی صبر و اندیشه از بیان و رفتار و جملات هیجان‌زده اجتناب کنند.

سخنگوی دولت در پاسخ به این سوال که دولت جمهوری اسلامی تا چه حد اختیار تعامل با دولت آمریکا را دارد و گام عملی و راهبردی در این راستا چیست، گفت:  این ما نیستیم که باید با آمریکا همراهی کنیم بلکه آمریکاست که باید اقدامات خود را با قوانین و مقررات بین المللی همراه کند و آنطور که رئیس‌جمهور آمریکا اقرار کرده با برگشت به جامعه بین الملل و هنجارهای بین‌المللی باید احترام بگذارد.

وی با اشاره به اظهارات چند روز پیش خود درباره لغو تحریم‌ها گفت: من گفته بودم ما با اطمینان می‌توانیم پیش‌بینی کنیم به رغم کش و قوس‌های دیپلماتیک که مقدمه ابتکار روابط دیپلماتیک است، این مسیر تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه خواهد داشت.  

ربیعی در تبیین موضع خود تصریح کرد: اول اینکه اطمینان از شکست سیاست فشار حداکثری آمریکا و اینکه راهی جز بازگشت به برجام، اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ و لغو کامل تحریم‌ها نیست. دوم اطمینان نسبت به اراده ما برای استقبال از مسیرهای دیپلماتیک و همچنین ائتلاف در پیگیری راه حل های سیاسی که به پیمان‌شکنی آمریکا خاتمه دهد، در صورتی خواهد بود که آمریکا آماده نشان دادن حسن نیت خود باشد. سپس خواهیم دید ایران هیچ زمانی را برای برداشتن گام‌های متقابل مبتنی بر حسن نیت تلف نخواهد کرد.

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری خاطرنشان کرد: اتفاقی که برای ترامپ افتاد و جامعه جهانی او را تنها گذاشت، یکی از اتفاقاتی است که الان آمریکا باید درنظر داشته باشد و با قواعد بین‌المللی همکاری کند و با زیر پا گذاشتن تحریم هایی که خود قبول داشته‌، حسن نیت خود را نشان دهند.

 ادامه دارد...
قالیشویی پاچنار

قالیشویی پاچنار

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی پاچنار,قالیشویی در پاچنار,قالیشویی نزدیک پاچنار,قالیشویی محدوده پاچنار,قالیشویی حوالی پاچنار,قالیشویی نزدیکی پاچنار,قالی شویی پاچنار,قالیشوئی پاچنار,شستشوی فرش در پاچنار,خدمات قالیشویی پاچنار,بهترین قالیشویی پاچنار,نزدیکترین قالیشویی به پاچنار,قالیشویی خیابان پاچنار,قالیشویی محله پاچنار,قالیشویی منطقه پاچنار .

مبل شویی پاچنار و مبلشویی در پاچنار

رفوی فرش در پاچنار,مرمت فرش پاچنار

نزدیکترین قالیشویی به پاچنار برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در پاچنار

برترین قالیشویی پاچنار به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه پاچنار آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده پاچنار هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به پاچنار در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل پاچنار تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی پاچنار برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه پاچنار با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک پاچنار

تنها سایت رسمی قالیشویی پاچنار

تمام فرش ها در قالیشویی پاچنار پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران پاچنار را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی پاچنار

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در پاچنار

قالیشویی اطراف پاچنار زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت پاچنار که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران پاچنار تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی پاچنار
چاپ  

شماره تلفنهای قالیشویی اصل تهران

شمال تهران : 22475637 شرق تهران : 77900891 مرکز تهران : 88216075 غرب تهران : 44273827 جنوب تهران : 66530881

مرمت و تعویض انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

رفوکاری و ترمیم انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

ریشه بافی فرش دستباف و ماشینی

قالیشویی اصل تهران

آمار بازدیدکنندگان

1676055
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه گذشته
همه روزها
4711
6653
48260
1576052
32222
220554
1676055

آی پی شما : 54.236.58.220
2021-03-05 18:40

درباره ما

مجموعه قالیشویی اصل تهران با داشتن سالها تجربه موفق و داشتن پشتوانه مردمی بواسطه کیفیت مطلوب کار ، توانسته است روز به روز به قله های موفقیت نزدیکتر شود . با گسترش فضای مجموعه در اختیار و افزودن به تعداد پرسنل مجرب خود امکان ارائه سرویس با کیفیت قالیشویی را در سراسر شهر بزرگ تهران محقق نموده ایم .
تلفن مرکزی : 02144273827


ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید :
@ghalishouietehran   @gizviiz
02144273827 تماس با ما