وزیر خارجه عراق: سفرم به تهران درباره حملات به سفارتخانه‌ها بود/ حمله‌ها علیه هیأت‌های دیپلماتیک ربطی به مقاومت ندارد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در اقدسیه ۲۲۴۷۵۶۳۷

به گزارش فارس، «فواد حسین» وزیر خارجه عراق امروز (چهارشنبه - ۳۰ سپتامبر) طی یک کنفرانس خبر تصریح کرد: حمایت از هیأت‌های دیپلماتیک وظیفه دولت است و بستن سفارت آمریکا نشانه‌های نادرستی به ملت عراق القاء می‌کند. دولت تدابیری را برای حمایت از هیأت‌های دیپلماتیک اتخاذ کرده است.

به نوشته خبرگزاری رسمی عراق (واع)، وزیر خارجه عراق در ادامه این کنفرانس خبری از دولت آمریکا خواست تا درباره تصمیم بستن سفارت خود در بغداد تجدیدنظر کند و گفت که این تصمیم، یک تصمیم نادرست در زمانی نادرست است.

وی با اشاره به اینکه دولت آمریکا یک تصمیم اولیه درباره بستن سفارت خود در بغداد گرفته، گفت که تماس‌ها با طرف آمریکایی برای تغییر این تصمیم ادامه دارد.

حسین افزود: دولت عراق از تصمیم ایالات متحده برای خروج از بغداد ناراضی است و این تصمیم به نفع واشنگتن و بغداد نیست. مصطفی  الکاظمی دیدگاه دولت در قبال عقب‌نشینی آمریکا را طرح کرد. هدف قرار دادن هیأت‌های دیپلماتیک، در واقع هدف قرار دادن مستقیم عراق به شمار می‌رود و الکاظمی با سران برخی کشورها درباره تصمیم عقب‌نشینی آمریکا در تماس است. ما با طرف آمریکایی برای تغییر قصدش در عقب‌نشینی از بغداد همچنان رایزنی خواهیم کرد. در تماس با سایر کشورهای جهان درباره خطر عقب‌نشینی آمریکا از عراق توضیح دادیم. 

وی در ادامه به سفرش به جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: سفر من به جمهوری اسلامی به موضوع حملات به سفارتخانه‌های مربوط می‌شد و ما با طرف ایرانی در این‌باره گفت‌وگو کردیم. مقامات مسئول ایرانی به ما تاکید کردند که هیچ ارتباطی با حملات صورت گرفته علیه هیأت‌های دیپلماتیک در عراق ندارند.

وزیر خارجه عراق با اشاره به اینکه تنش میان آمریکا و ایران بر واقعیت موجود در عراق نیز تاثیر می‌گذارد، تصریح کرد: ایران به ما قول داد تا برای حمایت از ثبات در عراق تلاش کند.

فواد حسین تصریح کرد: نابسامانی و هرج و مرج مربوط به اسلحه در عراق، منطقه را به آتش می‌کشاند. سازمان‌دهی مجدد اوضاع امنیتی در بغداد نیازمند زمان است. دور کردن خشونت از جامعه بخشی از سیاست دولت عراق است و کانال‌های مختلف گفت‌وگو با گروه‌ها [ی مسلح] را آغاز کرده‌اند.

رئیس دستگاه دیپلماسی عراق ادامه داد: دولت در تحقیق در موضوع هدف قرار دادن هیأت‌های دیپلماتیک جدی است. حملات صورت گرفته علیه این هیأت‌های ربطی به مقاومت ندارد. ضمن اینکه این حملات قابل قبول نیستند.ما در راستای منفعت عراق حرکت می‌کنیم.

چند روزی است که منابع رسانه‌ای احتمال بستن سفارت آمریکا در بغداد را با هدف اعمال فشار حداکثری بر دولت عراق برای کنترل احساسات ضد‌آمریکایی در کشور را بازنشر می‌دهند و از احتمال حمله واشنگتن به گروه‌های مقاومت به بهانه حملات راکتی به سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد خبر می‌دهند امری که گروه‌های مقاومت هرگز مسئولیت آن را نپذیرفتند و با وجود تاکید بر ضرورت اخراج آمریکایی‌ها از عراق و پایگاه نظامی دانستن سفارتخانه آمریکا، می‌گویند که در شرایط کنونی کشور حمله به این سفارت با منافع ملی عراق در تضاد است.
قالیشویی اقدسیه

قالی شویی اقدسیه

نزدیکترین قالیشویی به اقدسیه برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در اقدسیه

برترین قالیشویی اقدسیه به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه اقدسیه آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده اقدسیه هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به اقدسیه در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل اقدسیه تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی اقدسیه برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه اقدسیه با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک اقدسیه

قالیشویی در اقدسیه

تنها سایت رسمی قالیشویی اقدسیه

تمام فرش ها در قالیشویی اقدسیه پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران اقدسیه را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی اقدسیه

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در اقدسیه

قالیشویی اطراف اقدسیه زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت اقدسیه که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران اقدسیه تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی اقدسیه
چاپ  

شماره تلفنهای قالیشویی اصل تهران

شمال تهران : 22475637 شرق تهران : 77900891 مرکز تهران : 88216075 غرب تهران : 44273827 جنوب تهران : 66530881

آمار بازدیدکنندگان

837821
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه گذشته
همه روزها
2744
5415
31341
767605
164374
152950
837821

آی پی شما : 18.210.11.249
2020-10-29 10:51

درباره ما

مجموعه قالیشویی اصل تهران با داشتن سالها تجربه موفق و داشتن پشتوانه مردمی بواسطه کیفیت مطلوب کار ، توانسته است روز به روز به قله های موفقیت نزدیکتر شود . با گسترش فضای مجموعه در اختیار و افزودن به تعداد پرسنل مجرب خود امکان ارائه سرویس با کیفیت قالیشویی را در سراسر شهر بزرگ تهران محقق نموده ایم .
تلفن مرکزی : 02144273827


ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید :
@ghalishouietehran   @gizviiz