رئیسی: ایجاد نشاط اجتماعی برای شهروندان یک ضرورت است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده نارمک ۷۷۹۰۰۸۹۱

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی گفت: سلامت فردی و اجتماعی در گرو شهر و جامعه سالم است و نقش شهر سالم در رشد افراد، خانواده، ارتباطات سالم و حتی اقتصاد مهم است.

رئیس جمهور صبح امروز پنج‌شنبه در دیدار شهردار و معاونین شهرداری تهران ضمن قدردانی از عزمی که در این دوره شهرداری برای خدمت‌رسانی به مردم وجود دارد و همچنین ابراز ناخرسندی از وجود فقر، تبعیض و ناعدالتی در شهری مانند تهران، اعلام کرد که باید کاری کرد که تبعیض و ناعدالتی از جامعه بیرون رود و با تحقق عدالت اجتماعی شرایط برای نشاط اجتماعی مهیا شود.

رئیسی با تأکید بر اینکه جامعه نیازمند آرامش و نشاط اجتماعی است معتقد است که در شهری همانند تهران که شاهد لایه‌های ظاهری و پنهان زندگی مردم هستیم، باید ظاهر و باطن شهر براساس سبک زندگی سالم باشد تا شهروندان نشاط اجتماعی داشته باشند.

رئیسی با اشاره به از بین رفتن اصول معماری اسلامی و ایرانی در طراحی شهری شهر‌های بزرگ کشور، اظهار کرد: ما در معماری ایرانی – اسلامی اصول و مبانی بسیار خوبی داریم، اما متأسفانه سال‌هاست کمتر از این معماری استفاده می‌شود.

رئیس جمهور با اشاره به معماری اصیل شهرری یادآور شد که در این منطقه شاهد وجود حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و در کنار آن مدرسه و بازار هستیم و این نشان می‌دهد در معماری ایرانی – اسلامی به معنویت، خرید و تجارت، تفریح و نشاط اجتماعی در کنار هم توجه شده است.

رئیسی با تأکید بر اینکه فضای سبز برای ساختن روح و روان انسان‌ها اهمیت دارد، گفت: متأسفانه به دلیل اینکه جریان سودجویی در کشور برای انتفاع، مسکن را تبدیل به کالا کرده، شاهد نابسامانی و سوداگری در این حوزه هستیم و باید این وضع نابسامان تغییر پیدا کند.

رئیس جمهور فعالیت شورا‌های محلی را مهم توصیف کرد و تاکید کردئ که محله‌محوری، اهمیت دادن به نقش مردم و محور قرار دادن مسجد، مدرسه و خانواده در محله، به حل مشکلات اجتماعی کمک می‌کند و حتی با اداره محلات توسط مردم می‌توان در توزیع عادلانه اقتصادی و شناخت فقرا و ناهنجاری‌ها نیز تصمیمات درستی گرفت.

رئیس قوه مقننه بر فعال کردن محلات و کارکرد‌های اجتماعی شورا‌های محلات تأکید کرد.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه شهرداری تهران، نماد شهرداری‌های کشور است، خاطر نشان کرد: در زمینه خدمات شهری طرحی تدوین شود که تعریف صحیح و هماهنگی از وظایف دستگاه‌ها نسبت به شهرداری ارائه کند.

رئیس جمهور درباره نقش هوشمندسازی خدمات در شهرداری تهران، یادآور شد که هوشمندسازی و استفاده بهینه از خدمات الکترونیک می‌تواند در رفع مشکلات مردم به ویژه ترافیک کمک کند.

رئیسی با تأکید بر اینکه باید از شهروندان تهرانی در مقابل خطرات ناشی از گسل‌ها و ناایمن بودن برخی ساختمان‌ها صیانت شود، گفت: باید از طریق نظام مهندسی، نظارت بر ساخت و ساز‌های شهر تهران با دقت بیشتری صورت گیرد.

رئیس جمهور گفت: باید نظام مهندسی و شهرداری به وظایف قانونی خود در مورد ساخت و ساز‌ها عمل کنند. وجود ساختمان‌های ناایمن همچون پلاسکو در تهران یکی از نگرانی‌های دولت است و دولت آمادگی دارد برای رفع مشکلات مردم تهران، با شهرداری تهران به صورت حداکثری همکاری کند.
قالیشویی نارمک

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی نارمک,قالیشویی در نارمک,قالیشویی نزدیک نارمک,قالیشویی محدوده نارمک,قالیشویی حوالی نارمک,قالیشویی نزدیکی نارمک,قالی شویی نارمک,قالیشوئی نارمک,شستشوی فرش در نارمک,خدمات قالیشویی نارمک,بهترین قالیشویی نارمک,نزدیکترین قالیشویی به نارمک,قالیشویی خیابان نارمک,قالیشویی محله نارمک,قالیشویی منطقه نارمک .

مبل شویی نارمک و مبلشویی در نارمک

رفوی فرش در نارمک,مرمت فرش نارمک

نزدیکترین قالیشویی به نارمک برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در نارمک

برترین قالیشویی نارمک به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه نارمک آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده نارمک هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به نارمک در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل نارمک تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی نارمک برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه نارمک با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک نارمک

تنها سایت رسمی قالیشویی نارمک

تمام فرش ها در قالیشویی نارمک پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران نارمک را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی نارمک

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در نارمک

قالیشویی اطراف نارمک زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت نارمک که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران نارمک تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی نارمک
چاپ