جزئیات نشست اعضای فراکسیون روحانیت با رئیسی/ دفاع رئیس قوه قضائیه از خصوصی‌سازی / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده محمودیه

حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به نشست اعضای فراکسیون روحانیت مجلس با رئیس قوه قضاییه گفت: در این جلسه آیت‌الله رئیسی عنوان کرد که دستگاه قضا از تولید حمایت جدی دارد و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از تعطیلی کارخانجات به کار می‌گیرد.

وی افزود: رئیس دستگاه قضا گفت که قوه قضاییه از اجرای اصل 44 قانون اساسی و بحث خصوصی‌سازی حمایت کامل دارد.

نایب رئیس فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی تصریح کرد که وجود فساد در چند واگذاری باعث نمی‌شود که جلوی خصوصی‌سازی و اجرای اصل 44 گرفته شود و ما ضمن برخورد و مقابله این مفاسد از اجرای اصل 44 قانون اساسی و روند خصوصی‌سازی حمایت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید؛ درخواست از قوه قضائیه برای ورود به نحوه واگذاری شرکت مخابرات

میرتاج‌الدینی خاطرنشان کرد: در آغاز جلسه حجت‌الاسلام سیدمحمد تقوی ضمن اعلام حمایت فراکسیون روحانیت مجلس از قوه قضاییه گفت که اقدامات قوه قضاییه باعث ایجاد امید در مردم شده است و ضمن اشاره به این موضوع از رئیس دستگاه قضا خواست تا قوه قضاییه به روند فعلی خود در مبارزه با فساد ادامه دهد.

وی درپایان گفت: در این جلسه همچنین دیگر اعضای فراکسیون مسائل مختلف درباره حوزه‌های انتخابیه خود مطرح کردند.
قالیشویی محمودیه

قالیشویی محمودیه

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی محمودیه,قالیشویی در محمودیه,قالیشویی نزدیک محمودیه,قالیشویی محدوده محمودیه,قالیشویی حوالی محمودیه,قالیشویی نزدیکی محمودیه,قالی شویی محمودیه,قالیشوئی محمودیه,شستشوی فرش در محمودیه,خدمات قالیشویی محمودیه,بهترین قالیشویی محمودیه,نزدیکترین قالیشویی به محمودیه,قالیشویی خیابان محمودیه,قالیشویی محله محمودیه,قالیشویی منطقه محمودیه .

مبل شویی محمودیه و مبلشویی در محمودیه

قالیشویی در محمودیه

رفوی فرش در محمودیه,مرمت فرش محمودیه

نزدیکترین قالیشویی به محمودیه برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در محمودیه

برترین قالیشویی محمودیه به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه محمودیه آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده محمودیه هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به محمودیه در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل محمودیه تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی محمودیه برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه محمودیه با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک محمودیه

تنها سایت رسمی قالیشویی محمودیه

تمام فرش ها در قالیشویی محمودیه پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران محمودیه را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی محمودیه

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در محمودیه

قالیشویی اطراف محمودیه زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت محمودیه که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران محمودیه تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی محمودیهماکرون خواهان پرنسیپ چندجانبه در حل چالش های جهانی شد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده آریاشهر

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه حین سخنرانی در سازمان ملل متحد به مناسبت ۷۵ سالگی این سازمان گفت: عملی کردن شیوه‌های چندجانبه در زندگی عینی امکان آن را مهیا می‌کند تا حد زیادی به مسؤولیت‌هایی که بر اساس اساسنامه سازمان ملل متحد بر دوش داریم، تنظیم کنیم.

در شرایط ویروس کرونا نمایندگان کشورهای جهان از طریق ویدیو با سازمان ملل متحد تماس برقرار کرده و بیانیه می‌دهند. در داخل سالن مجمع عمومی سازمان ملل فقط نماینده‌های دایمی سخنرانی می‌کنند.

ماکرون افزود: من شخصاً نه به حرف، بلکه به اقدامات چند جانبه گرایی اعتقاد دارم.

او از همه دعوت کرد تا در مجمع صلح که قرار است از ۱۱ تا ۱۳ نوامبر در پاریس برگزار شود و همچنین در جلسات دیگر مربوط به مسائل زیست محیطی و اطمینان از برابری شرکت کنند. از نظر او، زندگی چند جانبه گرایی واقعی امکان انجام کامل تعهدات را فراهم می‌کند.

به گفته ماکرون، اکنون وقت اقدام است، هنگامی که همه گیری ترس از زوال و صحبت از ناتوانی جمعی را به وجود می‌آورد.

وی اضافه کرد: همه کسانی که تمایل و توانایی دارند، باید از حداکثر توان فعالیتی برای اقدامات دسته جمعی استفاده کنند.

ماکرون گفت: خانه مشترک ما بی‌نظم است. اصول اخلاقی که فکر می‌کردیم غیرقابل انکار هستند، نقض می‌شوند. حقوقی که فکر می‌کردیم آن را تأمین کرده‌ایم، نقض می‌شوند و سیستم بین‌المللی ما اسیر رقابت شده است و دیگر قدرت مجازات متخلفین را ندارد.

با این همه، ماکرون حین یادآوری اصول اخلاقی عینی و اتخاذ تدابیر چندجانبه گفت: با این همه اروپا توانست برای یک اقدام همبستگی بی‌سابقه بر تقسیمات داخلی خود غلبه کند.

وی همچنین تصمیم کشورهای وام دهنده برای کاهش بار بدهی کشورهای آفریقایی را به عنوان نمونه ذکر کرد.

ماکرون در مورد اصول کاربرد واقعی رویکرد چندجانبه گفت: این و آنچه ما در مجمع عمومی سازمان بهداشت جهانی به توافق آرا تصویب کردیم، زمینه را برای مبارزه موثر با همه گیری فراهم کرد".
قالیشویی آریاشهر

قالیشویی آریاشهر

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی آریاشهر,قالیشویی در آریاشهر,قالیشویی نزدیک آریاشهر,قالیشویی محدوده آریاشهر,قالیشویی حوالی آریاشهر,قالیشویی نزدیکی آریاشهر,قالی شویی آریاشهر,قالیشوئی آریاشهر,شستشوی فرش در آریاشهر,خدمات قالیشویی آریاشهر,بهترین قالیشویی آریاشهر,نزدیکترین قالیشویی به آریاشهر,قالیشویی خیابان آریاشهر,قالیشویی محله آریاشهر,قالیشویی منطقه آریاشهر .

مبل شویی آریاشهر و مبلشویی در آریاشهر

رفوی فرش در آریاشهر,مرمت فرش آریاشهر

نزدیکترین قالیشویی به آریاشهر برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در آریاشهر

برترین قالیشویی آریاشهر به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه آریاشهر آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده آریاشهر هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به آریاشهر در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل آریاشهر تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی آریاشهر برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه آریاشهر با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک آریاشهر

تنها سایت رسمی قالیشویی آریاشهر

تمام فرش ها در قالیشویی آریاشهر پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران آریاشهر را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی آریاشهر

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در آریاشهر

قالیشویی اطراف آریاشهر زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت آریاشهر که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران آریاشهر تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی آریاشهرارزش سهام عدالت و دارایکم + جدول / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده معلم ۶۶۵۳۰۸۸۱

به گزارش نبض بورس، بررسی روند معاملات امروز بورس تهران خصوصا در نیمه دوم گویای این مطلب است که می توان به پایان اصلاح و متعادل شدن بازار طی روزهای آینده امیدوار بود.

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه شنبه 8 مهرماه 99)، با کاهش  23 هزار و 28 واحدی معادل 1.52 درصدی در ارتفاع یک میلیون و 492 هزار و 904  واحدی قرار گرفت.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

ارزش سهام عدالت امروز 8 مهر 1399 به 14 میلیون و 509 هزار و 445 تومان رسید که 295 هزار و 555 تومان معادل 1.99 درصد نسبت به روز گذشته کاهش داشت. ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش نیز به  8 میلیون و 705 هزار و 667 تومان رسید.

ارزش دارایکم چقدر شد؟

همچنین قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایشی 6.02 درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته 18 هزار و 924 تومان معامله شد تا ارزش 200 واحد از اولین ETF دولتی به 3 میلیون و 784 هزار و 800 تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با 10 درصد افزایش نسبت به روز معاملاتی قبل به 19 هزار و 635 تومان افزایش یافت.
0123 قالیشویی محدوده معلم ۶۶۵۳۰۸۸۱حافظ منافع کانادا به وزارت خارجه ایران فراخوانده شد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده امام خمینی ۶۶۵۳۰۸۸۱

به گزارش فارس، سفیر ایتالیا در تهران به عنوان حافظ منافع کانادا امروز سه شنبه ( ۲۷ آبان ۱۳۹۹) از سوی مدیرکل آمریکای وزارت امور خارجه  فراخوانده شد و مراتب اعتراض کشورمان به رفتارهای ضدحقوق بشری دولت کانادا و ریاکاری آنها در ارتباط با رعایت حقوق شهروندی و کنسولی اتباع ایرانی مقیم این کشور به وی ابلاغ شد. 

 در این دیدار با اشاره به محروم بودن بیش از ۴۰۰ هزار ایرانی مقیم کانادا از دریافت خدمات کنسولی طی چند سال گذشته و به دنبال قطع روابط دو کشور و ضرورت تضمین برخورداری آنها از حقوق شهروندی و دریافت تسهیلات کنسولی، ادامه بی توجهی دولت کانادا به درخواست های ارائه شده برای ایجاد دفتر کنسولی یا دفتر حفاظت منافع و فرار از این مسئولیت انسانی، امری غیرقابل قبول و مغایر با ادعاهای حقوق بشری این کشور عنوان شد. 

همچنین در اعتراض به دیگر اقدامات دولت کانادا، به حافظ منافع این کشور در تهران تاکید شد: دولت کانادا از سوی دیگر با تبدیل کردن این کشور به بهشت امن مفسدان اقتصادی و مجرمان مالی دنیا، همچنان از زیر بار مسئولیت تعقیب و دستگیری و استرداد مجرمانی نظیر محمودرضا خاوری که به دلیل اختلاس ۲.۶ میلیارد دلاری در این کشور و همانند شهروندان عادی به سر می برد، شانه خالی می کند، این در حالی است که خاوری در لیست هشدار قرمز اینترپل قرار دارد و دولت کانادا موظف به همکاری با اینترپل به منظور بررسی موضوع و استرداد نامبرده است. 

در ادامه نیز این پیام به حافظ منافع کانادا ابلاغ شد که این ها تنها دو نمونه از اقدامات ضدحقوق بشری دولت کاناداست و ادامه برخوردهای سیاسی و ابزاری این کشور، صلاحیت آن را در جایگاه مدعی دفاع از حقوق بشر برای نقد وضعیت حقوق بشر سایر کشورها، زیر سوال می برد.

به گزارش فارس، هفدهم شهریور ماه ۱۳۹۱ دولت کانادا اعلام کرد که سفارتش در تهران را تعطیل و روابط با جمهوری اسلامی ایران را تعلیق کرده و فرصت پنج روزه‌ای به دیپلمات‌های ایرانی داد تا خاک این کشور را ترک کنند. از آن زمان تاکنون مناسبات دیپلماتیک دو‌کشور قطع است و مشکلات زیادی برای ایرانیان مقیم این کشور در زمینه دریافت تسهیلات کنسولی به وجود آمده است.(بیشتر بخوانید) 

علیرغم چند دور رایزنی در سطح وزرای خارجه و مذاکرات کارشناسی ولی دولت اتاوا به درخواستها برای فراهم کردن تسهیلات به منظور ارائه خدمات کنسولی به ایرانیان مقیم این کشور و یا تعیین حافظ منافع مقیم وقعی ننهاده است. 
قالیشویی امام خمینی

قالیشویی امام خمینی

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی امام خمینی,قالیشویی در امام خمینی,قالیشویی نزدیک امام خمینی,قالیشویی محدوده امام خمینی,قالیشویی حوالی امام خمینی,قالیشویی نزدیکی امام خمینی,قالی شویی امام خمینی,قالیشوئی امام خمینی,شستشوی فرش در امام خمینی,خدمات قالیشویی امام خمینی,بهترین قالیشویی امام خمینی,نزدیکترین قالیشویی به امام خمینی,قالیشویی خیابان امام خمینی,قالیشویی محله امام خمینی,قالیشویی منطقه امام خمینی .

مبل شویی امام خمینی و مبلشویی در امام خمینی

رفوی فرش در امام خمینی,مرمت فرش امام خمینی

نزدیکترین قالیشویی به امام خمینی برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در امام خمینی

برترین قالیشویی امام خمینی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه امام خمینی آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده امام خمینی هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به امام خمینی در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل امام خمینی تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی امام خمینی برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه امام خمینی با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک امام خمینی

تنها سایت رسمی قالیشویی امام خمینی

تمام فرش ها در قالیشویی امام خمینی پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران امام خمینی را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی امام خمینی

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در امام خمینی

قالیشویی اطراف امام خمینی زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت امام خمینی که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران امام خمینی تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی امام خمینیچرا استقلالی ها مدعی شکستن رای استراماچونی هستند؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده میرداماد ۲۲۴۷۵۶۳۷

به گزارش فارس، در پی حکم فیفا علیه باشگاه استقلال در پرونده شکایت استراماچونی، مدیران کنونی در بررسی هایی که انجام داده اند متوجه شده اند در دفاع اولیه ای که مدیریت وقت می توانسته انجام دهد، برخی اسناد و مدارک نادیده گرفته شده است. در واقع، استقلال در زمانی که می توانست در دفاعیه به این مدارک متوسل شود، به طرز عجیبی این اتفاق رخ نداده است.

اما دلیلی که اکنون مدیران باشگاه مدعی هستند می توانند این رای را بشکنند، وجود دو برگه دستنویس با امضای استراماچونی است که در این دو نامه، باشگاه می تواند برخی ادعاهای این مربی ایتالیایی را رد کند.

برگه اول مربوط به کاهش زمان قرارداد استراماچونی است که به خواسته خود او امضا شده و نامه دوم هم مربوط به مبلغ قراردادش است که مربی پیشین آبی ها مبلغ کمتری ار آنچه فیفا حکم داده، درخواست داشته است.

ضمن اینکه استقلال سند برگشت خوردن پولی که در موعد مقرر به حسابی که استراماچونی در کشور چک معرفی کرده بود را هم دارند. در همان زمان وقتی بانک مربوطه به بهانه اینکه منبع مشخص نیست، پول را برگشت زده، باشگاه از سرمربی خود درخواست شماره حساب در بانک دیگری را کرده اما استراماچونی از دادن شماره حساب جدید طفره می رود. 

با توجه به این شرایط، استقلال امیدوار به این است که بتواند رای فیفا را تغییر دهد. این باشگاه درخواست گراندز رای را از کمیته انضباطی فیفا کرده و بعد از رسیدن آن، لایحه دفاعی خود را به فیفا ارسال می کند.

ظاهرا یک تیم حقوقی قوی هم تشکیل شده تا در این پرونده باشگاه بتواند با توجه به اسنادی که باید در زمان دفاع ارائه می شده اما این اتفاق نیفتاده، رای را بشکند.

در حال حاضر باشگاه استقلال به پرداخت یک میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار یورو محکوم شده است.
قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی میرداماد,قالیشویی در میرداماد,قالیشویی نزدیک میرداماد,قالیشویی محدوده میرداماد,قالیشویی حوالی میرداماد,قالیشویی نزدیکی میرداماد,قالی شویی میرداماد,قالیشوئی میرداماد,شستشوی فرش در میرداماد,خدمات قالیشویی میرداماد,بهترین قالیشویی میرداماد,نزدیکترین قالیشویی به میرداماد,قالیشویی خیابان میرداماد,قالیشویی محله میرداماد,قالیشویی منطقه میرداماد .

مبل شویی میرداماد و مبلشویی در میرداماد

قالیشویی در میرداماد

رفوی فرش در میرداماد,مرمت فرش میرداماد

نزدیکترین قالیشویی به میرداماد برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در میرداماد

برترین قالیشویی میرداماد به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه میرداماد آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده میرداماد هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به میرداماد در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل میرداماد تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی میرداماد برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه میرداماد با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک میرداماد

تنها سایت رسمی قالیشویی میرداماد

تمام فرش ها در قالیشویی میرداماد پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران میرداماد را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی میرداماد

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در میرداماد

قالیشویی اطراف میرداماد زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت میرداماد که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران میرداماد تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی میردامادخانه در تهران متری ۲۷ میلیون تومان / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده امامت

ایرج رهبر در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بخش عمده بازار مسکن در دست سوداگران است که قیمتها را به شکل کاذب بالا بردند و متاسفانه هیچ کنترلی در این زمینه وجود ندارد.

وی افزود: در هفته های اخیر عواملی همچون کاهش نرخ ارز، مسائل سیاسی و زمزمه های مربوط به مالیات خانه های خالی باعث شد بازار مسکن مقداری افت کند و دلالان مقداری خودشان را جمع و جور کردند. در واقع از کاهش قیمت مسکن نگران شدند و عرضه را در بازار افزایش دادند.

نایب رییس انجمن انبوه سازان استان تهران، ادامه ی ثبات و آرامش در بازار مسکن را منوط به افزایش ساخت و ساز دانست و گفت: تاثیرات سیاسی ممکن است در مقاطعی کوتاه به شکل روانی بر بازار مسکن تاثیر بگذارد اما پایدار نخواهد بود. مهمترین عامل ایجاد آرامش در بازار مسکن، افزایش تولید است. طبق قانون ساماندهی تولید و عرضه مسکن دولت موظف است برای افزایش ساخت و ساز برنامه ریزی کند. زمین ارزان قیمت بدهد، سازندگان را از طریق تخفیفات مالیات و عوارض، ترغیب و تشویق کند و مصالح با قیمت مناسب در اختیار حوزه ساخت قرار دهد.

رهبر تاکید کرد: زمانی که محتکران ببینند دولت برای حوزه ساخت و ساز برنامه دارد به تدریج واحدهای خود را وارد بازار می کنند؛ چرا که لزومی برای احتکار نمی بینند و نگران کاهش قیمت می شوند. این مساله به ایجاد روند پایدار در بازار می انجامد و بخش مسکن را در مقابل تکانه های بیرونی، مقاوم می کند.

وی یکی دیگر از دلایل رکود معاملات مسکن را کاهش قدرت خریداران مصرفی دانست و گفت: مردم در واقع با پس انداز نمی تواند خانه مورد نیاز خود را خریداری کنند. از طرف دیگر بازار در حالت انتظار قرار دارد و متقاضیان در انتظار کاهش بیشتر قیمتها هستند.

رهبر با انتقاد از بورس املاک و مستغلات گفت: راه اندازی بورس املاک به معنای تایید رسمی دلالی و سفته بازی در بازار ملک است. وقتی دولت چنین نگرشی دارد نباید از بخش خصوصی انتظار داشت که در حوزه خرید و فروش سوداگرانه مسکن ورود نکند.

این کارشناس بازار مسکن با اشاره به افزایش قیمت فولاد و مصالح ساختمانی یادآور شد: قیمت هر کیلو میلگرد از حدود ۴۰۰۰ تومان در اواخر سال گذشته به بیش از ۱۴ هزار تومان رسیده است. سرنخ این مساله به صادرات و عرضه مصالح در بورس  می رسد. به هر حال پس از جهش نرخ ارز، تولیدکنندگان فولاد ترجیح می دهند کالاهای خود را صادر کنند.   در واقع به ریال هزینه می کنند و به دلار می فروشند. در این شرایط سازندگان مسکن مرتبا شاهد افزایش قیمتها هستند که به شکل افزایش قیمت مسکن بروز پیدا می کند.

وی تاکید کرد: تولیدکنندگان مصالح ساختمانی ابتدا باید نیاز بازار داخلی را تامین و سپس مازاد تولید را صادر کنند. دولت باید بر این فرآیند نظارت داشته باشد. اگر مصالح با نرخ مناسب به دست سازندگان برسد، قیمت تمام شده مسکن نیز کاهش می یابد و متقاضیان می توانند خرید مناسبی داشته باشند.

خانه در تهران متری ۲۷.۱ میلیون تومان

بنابراین گزارش، مطابق اعلام بانک مرکزی متوسط قیمت مسکن شهر تهران در آبان ماه ۱۳۹۹ بالغ بر ۲۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در هر متر مربع بود که نسبت به ماه قبل ۱.۸ درصد و نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۱۸ درصد رشد نشان می دهد. این کمترین میزان افزایش ماهیانه قیمت از اردیبهشت سال جاری تا کنون بوده است. معاملات نیز در هشتمین ماه از سال جاری به طور محسوسی کاهش یافت. در آبان ماه ۱۳۹۹ تعداد ۴۴۶۶ فقره معامله مسکن در شهر تهران به امضا رسید که در مقایسه با ماه قبل ۴۸ درصد کاهش و نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱.۸ درصد افزایش پیدا کرد.
قالیشویی امامت

قالیشویی امامت

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی امامت,قالیشویی در امامت,قالیشویی نزدیک امامت,قالیشویی محدوده امامت,قالیشویی حوالی امامت,قالیشویی نزدیکی امامت,قالی شویی امامت,قالیشوئی امامت,شستشوی فرش در امامت,خدمات قالیشویی امامت,بهترین قالیشویی امامت,نزدیکترین قالیشویی به امامت,قالیشویی خیابان امامت,قالیشویی محله امامت,قالیشویی منطقه امامت .

مبل شویی امامت و مبلشویی در امامت

رفوی فرش در امامت,مرمت فرش امامت

نزدیکترین قالیشویی به امامت برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در امامت

برترین قالیشویی امامت به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه امامت آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده امامت هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به امامت در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل امامت تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی امامت برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه امامت با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک امامت

تنها سایت رسمی قالیشویی امامت

تمام فرش ها در قالیشویی امامت پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران امامت را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی امامت

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در امامت

قالیشویی اطراف امامت زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت امامت که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران امامت تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی امامتزنان باردار چه کنند تا به کرونا مبتلا نشوند؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در پاسداران ۲۲۴۷۵۶۳۷

مریم کاشانیان، استاد بیماری‌های زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این پرسش که «خانم‌های باردار چه کارهایی انجام دهند تا به کرونا مبتلا نشوند؟»، اظهار داشت: در زمانی بسر می‌بریم که کرونا بشدت جلو می‌رود و اپیدمی وحشتناکی در ایران و پاندومی در دنیا اتفاق افتاده است؛به شکلی که سیر آن در ایران بشدت رو به جلو است؛ در نتیجه همگان وظیفه سنگینی داریم تا انتقال از فرد به فرد دیگر صورت نگیرد.

وی با اشاره به ضرورت توجه بیشتر خانم‌های باردار به رعایت توصیه‌های بهداشتی، ادامه داد: این در واقع همان دستورالعمل‌های کلی است که برای همه افراد ارائه و تاکید شده و خانم‌های باردار هم باید رعایت کنند؛البته باید رعایت این موارد با شدت و میزان جدیت بیشتری صورت گیرد.

این استاد بیماری‌های زنان و زایمان با اشاره به اهمیت شستن مکرر دستها به مدت حداقل 20 ثانیه،گفت: به ویژه وقتی به اشیا و اجناس دست می‌زنیم، احتمال آلودگی آنها زیاد است؛ به دلیل اینکه اکنون  بیماری کرونا بسیار شایع است و باید تصور کنیم که  تمام چیزهایی که در بیرون از محیط منزل وجود دارند، ممکن است آلوده باشند و توسط فردی که احیانا مبتلا یا ناقل کرونا بوده و از ترشحات دهان و بینی فرد روی آن سطوح و اجناس ریخته باشد، آلودگی ایجاد شده باشد.

کاشانیان افزود: به همین علت است که روی شستن دستها بشدت تاکید می‌شود. همچنین استفاده از ماسک مطمئن‌ترین روشی است که برای کم کردن ریسک انتقال ویروس کرونا توسط سازمان جهانی بهداشت تاکید شده و در حقیقت جلوی ترشحات بینی و دهان فردی که مبتلا یا ناقل است را می‌گیرد.

وی با بیان اینکه عدم خروج از منزل در صورتی که ضرورتی وجود ندارد موضوع بسیار مهمی است، ابراز داشت:چون وقتی بیرون می‌آییم نمی‌توانیم همه موارد را به صورت صدرصد رعایت کنیم؛ به خصوص اینکه شاید تصور درستی که چگونه ویروس منتقل می‌شود وجود ندارد و ناخودآگاه دستمان با دهان و بینی برخورد کرده و آلوده می‌شود.

این استاد بیماری‌های زنان و زایمان تصریح کرد: نبودن در محیط‌های بسته که جمعیت زیادی در آن وجود دارد و تهویه هوا به خوبی صورت نمی‌گیرد، باید کاملا رعایت شود؛ ضمن اینکه باید فاصله گذاری فیزیکی مناسب با افراد که حداقل دومتر باشد، داشته باشیم.

کاشانیان اضافه کرد: فاصله گذاری اجتماعی به این علت آنقدر مهم است که با رعایت آن، ذرات آلوده ویروس به بدن ما نمی‌رسد. به تبع استفاده از ماسک، شستن دستها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی باید در خا‌نم‌های بار دار بیشتر رعایت شود و این افراد در منزل بمانند؛ مگر خارج شدن در موارد ضروی؛ چراکه امر بسیار مهمی است.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا خانم‌های باردار باید مراقبت‌ها و معاینات دوران بارداری را در زمان شیوع کرونا دنبال کنند؟»، متذکر شد: بسیاری از خانم‌های باردار فکر می‌کنند در این دوران معاینات بارداری را از ترس ابتلا به کرونا نباید انجام دهند و باید در خانه بمانند، اما باید گفت این طور نیست.

این استاد بیماری‌های زنان و زایمان خاطرنشان کرد: اینکه بنا بر ضررورت از خانه خارج شویم، یکی از همین‌مراقبت‌های پزشکی در دوران بارداری است؛ بنابراین باید این خانمها بررسی لازم را انجام دهند و با پزشک خود صحبت کند تا پزشک اعلام کند که به چه میزان این خانم باید برای این معاینات مراجعه کند.
قالیشویی پاسداران

قالی شویی پاسداران

نزدیکترین قالیشویی به پاسداران برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در پاسداران

برترین قالیشویی پاسداران به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه پاسداران آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده پاسداران هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به پاسداران در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل پاسداران تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی پاسداران برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه پاسداران با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک پاسداران

قالیشویی در پاسداران

تنها سایت رسمی قالیشویی پاسداران

تمام فرش ها در قالیشویی پاسداران پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران پاسداران را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی پاسداران

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در پاسداران

قالیشویی اطراف پاسداران زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت پاسداران که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران پاسداران تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی پاسدارانریز و درشت جشنواره فیلم فجر امسال| آیا تعداد فیلم ها برای برپایی جشنواره کافی است؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده چهاردیواری ۴۴۴۷۹۲۰۱

به گزارش فارس،جشنواره فیلم فجر که تا کنون ۳۸ دوره آن برگزار شده، مهم‌ترین رویداد سینمایی کشورمان است. حالا این جشنواره که از سال ۱۳۶۱ آغاز شده، در آستانه برگزاری سی و نهمین دوره خود با مشکلی بی‌سابقه به نام «کرونا» مواجه شده است؛ کرونایی که این روزها بیش از پیش خانواده‌ها را داغدار عزیزانشان می‌کند و این تراژدی نقطه پایانی ندارد.

وقتی اختتامیه جشنواره فیلم فجر سال گذشته برگزار شد، هیچ‌کس تصورش را نمی‌کرد برگزاری جشنواره سال آینده به اما و اگر بکشد و لذت فیلم دیدن دسته‌جمعی در سالن تاریک سینما را از سینمادوستان دریغ کند. 

اگر چه هنوز هم عده‌ای خوشبینانه نمی‌خواهند به تعویق افتادن جشنواره را باور کنند اما حتی اگر تعداد مبتلایان و جانباختگان کرونا را هم در نظر نگیریم، تعداد فیلم‌هایی که امسال مقابل دوربین رفته و به مرحله تدوین رسیده، به اندازه سال‌های قبل نیست. بنابراین فرضاً اگر جشنواره‌ای هم با رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی در کار باشد، کیفیت سال‌های قبل را نخواهد داشت، چون به گفته سیمون سیمونیان مدیر دبیرخانه جشنواره فجر در ادوار گذشته، «سال‌های قبل معمولاً ۸۰ تا ۱۲۰ فیلم متقاضی حضور در جشنواره بودند و از بین آن‌ها حدود ۲۰ فیلم را برای بخش سودای سیمرغ انتخاب می‌شد» اما اکنون تعداد فیلم‌هایی که به جشنواره می‌رسند در خوشبینانه‌ترین حالت حدود ۶۰ فیلم است. 

پس با فرض امکان برپایی جشنواره با رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، تعداد تولیدات سینمایی نسبت به سال‌های گذشته افت محسوسی دارد و این موضوع روی تصمیم‌گیری هیأت انتخاب فیلم‌ها اثرگذار است. البته خود محمدمهدی طباطبایی‌نژاد دبیر جشنواره فیلم فجر هم این موضوع را قبول دارد و تایید می‌کند: «ممکن است تعداد فیلم‌های متقاضی حضور در جشنواره حدود یک‌سوم پارسال باشد.» هر چند او این موضوع را عامل نگرانی نمی‌داند و تنها دغدغه‌اش کروناست. بنابراین تعویق سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر و موکول شدن آن از بهمن‌ماه امسال به بهار سال آینده یا حتی تابستان محتمل است. 

ضمن اینکه به دلیل لورفتن نسخه‌های آنلاین فیلم‌ها، امکان برگزاری جشنواره به صورت مجازی وجود ندارد. لااقل می‌توان چنین گفت که برای مخاطب عام وجود ندارد، جشنواره هم اگر مخاطب عام نداشته باشد و فقط برای تعداد محدودی - هیأت انتخاب و داوران - اکران داشته باشد که شور و اشتیاقی هم ندارد و برگزار شدن یا نشدنش تفاوتی برای سینماگران و سینمادوستان و چرخه صنعت سینمای ایران ندارد. 

* آیا تعداد تولیدات سینمایی امسال کافی است؟

 

 

مهدی جعفری با کارگردانی «۲۳ نفر» نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت. او در دومین ساخته خود با نام «یدو» باز هم سراغ نوجوانان در جنگ رفته و اولین ماه‌های جنگ تحمیلی را در آبادان در حال محاصره به تصویر کشیده است. تصویربرداری این فیلم مردادماه به پایان رسید و آماده نمایش است. 

کمدی «گشت۳» به کارگردانی سعید سهیلی در ادامه دو فیلم قبلی است و در این قسمت علاوه بر ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی و به جای حمید فرخ نژاد، بهنام بانی (خواننده موسیقی پاپ) بازی کرده است. البته ریحانه پارسا هم یکی دیگر بازیگران است که با توجه به مهاجرت و کشف حجابش، باید دید چه سرنوشتی در انتظار آخرین ساخته سهیلی است. 

 

 

فیلم دیگری که به تازگی تصویربرداری آن به پایان رسیده و یک خواننده دیگر پاپ (آرش عدل‌پرور) در آن بازی کرده، «حکم تجدیدنظر» به کارگردانی محمدامین کریم‌پور است که پیش‌تر خبر مجوز کارگردانی این چهره اینستاگرامی انتقادها و جنجال‌هایی به همراه داشت. 

 

 

 «چپ، راست» یک کمدی دیگر از حامد محمدی، فرزند منوچهر محمدی تهیه‌کننده «مارمولک» است و بازیگرانی همچون رامبد جوان، پیمان قاسمخانی، ویشکا آسایش، سارا بهرامی و سروش صحت در آن ایفای نقش کرده‌اند.

سارا بهرامی بازیگر برنده سیمرغ، اردیبهشت امسال در «روشن» به کارگردانی روح الله حجازی حضور یافت و همبازی رضا عطاران شد. این فیلم آماده نمایش است.

 

 

«راند چهارم» به عنوان جدیدترین ساخته علیرضا امینی به تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته از حضور جمشید هاشم‌پور بهره می‌برد و چندماهی است که آماده نمایش شده. 

اصغر فرهادی پس از چندسال دوری از ایران، پاییز امسال فیلم سینمایی «قهرمان» را با بازی امیر جدیدی و محسن تنابنده در شیراز مقابل دوربین برده است. البته تهیه کنندگی فیلم را «ممنتو فیلمز» فرانسه بر عهده دارد و باید دید متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر خواهد بود؟ 

 

 

 «شب داخلی دیوار» به کارگردانی وحید جلیلوند هم پاییز مقابل دوربین رفت و البته فیلمبرداری چند روزی به دلیل مثبت شدن تست کرونای نوید محمدزاده بازیگر اصلی فیلم متوقف شد. جلیلوند ۲ سال قبل با «بدون تاریخ، بدون امضا» به عنوان نماینده ایران در اسکار حضور یافت و توفیقی نداشت. 

نرگس آبیار هم که یک سال قبل از جلیلوند با «نفس» به عنوان نماینده ایران در اسکار حضور یافته بود، امسال «ابلق» را در فرحزاد تهران مقابل دوربین برد و تقریبا آماده نمایش است. 

 

 

فیلم‌برداری «بدون همه چیز» به کارگردانی محسن قرائی هم ماه گذشته به پایان رسید و اکنون در حال انجام مراحل فنی است.

 

 

فیلم دفاع مقدسی «تک تیرانداز» درباره زندگی شهید زرین هم تقریبا چنین وضعیتی دارد.

«طلاخون» ابراهیم شیبانی و «باباسیلیلو» ادوین خاچیکیان و «جوجه تیغی» مستانه مهاجر هم فیلم‌هایی هستند که با پشت سر گذاشتن مراحل فنی، می‌توانند متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر باشند. 

* فیلم‌های پشت خط مانده! 

 یکی از مهمترین بندهای آیین‌نامه جشنواره فیلم فجر این است که فیلم‌های قدیمی و دیده‌شده توسط هیأت انتخاب سال‌های گذشته، امکان تقاضای مجدد در جشنواره را ندارند. بگذریم از اینکه فیلمی مانند «آشغال‌های دوست‌داشتنی» هر سال به یک بهانه متقاضی شرکت در جشنواره بود اما واقعیت این است که تنها فیلم‌های سال گذشته که نسخه ناقص (راش کات یا راف‌کات) آن‌ها توسط هیأت انتخاب بازبینی شده بود، شانس حضور مجدد را شاید داشته باشند. 

با این فرض، فیلم پرحاشیه «لاله» یکی از گزینه‌ها می‌تواند باشد، فیلمی که سال گذشته نسخه بیش از ۳ ساعته را به جشنواره ارسال کرده بود و سر و شکل درستی نداشت، چون تدوین نهایی نشده بود.

 

فیلم دیگری هم سال گذشته به دلیل اختلاف میان سرمایه‌گذار (محمدصادق رنجکشان) و کارگردان(حمید نعمت‌الله) از حضور در جشنواره باز ماند، «قاتل و وحشی» بود. نعمت‌الله امسال فیلم سینمایی «چشم و ابرو» را در پیش‌تولید دارد. «مست عشق» هم دیگر فیلمی است که بین سازندگان ایرانی و سرمایه‌گذاران ترکیه‌ای آن اختلاف وجود دارد. 

کمدی «سگ‌بند» به کارگردانی مهران احمدی هم سال گذشته از حضور در جشنواره انصراف داد و می‌تواند یکی از گزینه‌های جدی جشنواره پیش رو باشد. 

 

 

«لامینور» بیست و هفتمین فیلم بلند سینمایی داریوش مهرجویی هم سال گذشته پیش از شروع جشنواره آماده نمایش بود اما رضا درمیشیان تهیه‌کننده آن تمایلی به حضور در جشنواره نداشت؛ برخی معتقد بودند این بی‌میلی به دلیل سوژه ملتهب فیلم (دختر نوازنده) است، عده‌ای هم خاطره تلخ مهرجویی از آخرین حضورش در جشنواره فیلم فجر با «اشباح» را علت ماجرا قلمداد می‌کنند و می‌گویند این فیلم بدون نمایش در جشنواره، راهی پرده سینماها می‌شود. ناگفته نماند درمیشیان «مجبوریم» را هم در مقام کارگردان آماده نمایش دارد.

 

 

 «کارو» به کارگردانی احمد مرادپور و «آفتاب نیمه‌شب» به کارگردانی شهریار بحرانی هم فیلم‌هایی هستند که از سال گذشته مانده‌اند.
قالیشویی چهاردیواری

قالیشویی چهاردیواری

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی چهاردیواری,قالیشویی در چهاردیواری,قالیشویی نزدیک چهاردیواری,قالیشویی محدوده چهاردیواری,قالیشویی حوالی چهاردیواری,قالیشویی نزدیکی چهاردیواری,قالی شویی چهاردیواری,قالیشوئی چهاردیواری,شستشوی فرش در چهاردیواری,خدمات قالیشویی چهاردیواری,بهترین قالیشویی چهاردیواری,نزدیکترین قالیشویی به چهاردیواری,قالیشویی خیابان چهاردیواری,قالیشویی محله چهاردیواری,قالیشویی منطقه چهاردیواری .

مبل شویی چهاردیواری و مبلشویی در چهاردیواری

رفوی فرش در چهاردیواری,مرمت فرش چهاردیواری

نزدیکترین قالیشویی به چهاردیواری برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در چهاردیواری

برترین قالیشویی چهاردیواری به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه چهاردیواری آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده چهاردیواری هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به چهاردیواری در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل چهاردیواری تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی چهاردیواری برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه چهاردیواری با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک چهاردیواری

تنها سایت رسمی قالیشویی چهاردیواری

تمام فرش ها در قالیشویی چهاردیواری پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران چهاردیواری را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی چهاردیواری

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در چهاردیواری

قالیشویی اطراف چهاردیواری زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت چهاردیواری که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران چهاردیواری تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی چهاردیواریبه‌خط شدن تمام دستگاه‌ها برای تنظیم بازار نهاده‌ها / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده اتحاد ۷۷۹۰۰۸۹۱

به گزارش تسنیم، با بازگشت مسئولیت تنظیم بازار نهاده‌های دام و طیور (در سطح کلان) به وزارت جهاد کشاورزی، وزیر این وزارتخانه تمام اختیارات خود را به معاونت امور دام سپرد و تمام دستگاه‌های مرتبط از جمله معاونین و مدیران به‌خصوص معاونت توسعه صنایع تبدیلی و کسب‌وکارهای کشاورزی، بانک کشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام کشور، سازمان دامپزشکی، مرکز حراست، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و رئیس‌های سازمان جهاد کشاورزی استانها را برای همکاری به‌خط کرد.

متن این حکم به‌شرح زیر است:

خاوازی طی حکمی مرتضی رضایی معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی را به‌عنوان مسئول سامانه بازارگاه نهاده‌های دامی منصوب  کرد، در این حکم آمده است؛

بسمه تعالی

جناب آقای مرتضی رضائی

معاون محترم امور تولیدات دامی

سلام علیکم

نظر به اهمیت امنیت غذایی کشور در حوزه تولیدات پروتئینی و نقش توزیع مناسب نهاده‌های دام و طیور در تداوم تولید، به‌موجب این حکم کلیه مسئولیت‌ها، وظایف، برنامه‌ها، نظارت و راهبری سامانه بازارگاه نهاده‌های دامی به جنابعالی واگذار می‌گردد. انتظار می رود در چارچوب سیاست‌‌ها و خط‌‌مشی‌های وزارت متبوع و با بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود در جهت بهینه‌سازی سامانه مذکور اقدامات لازم را معمول دارید.

کلیه معاونین و مدیران به‌خصوص معاونت توسعه صنایع تبدیلی و کسب‌وکارهای کشاورزی، بانک کشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام کشور، سازمان دامپزشکی، مرکز حراست، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و رؤسای محترم سازمان جهاد کشاورزی استانها، موظفند ضمن حداکثر همکاری، کلیه امکانات، پرسنل و زیرساخت‌های مرتبط با این حوزه را زیرنظر آن معاونت در اختیار گذارند. جهت تسهیل در جریان امور لازم است هرگونه وقفه و ناهماهنگی در بخش‌های مختلف به اینجانب گزارش گردد.

بنابراین گزارش عرضه نهاده‌های دامی وارداتی با ارز 4200تومانی به چندبرابر قیمت در بازار آزاد اعتراضاتی گسترده را میان جامعه تولیدکنندگان، مسئولین و رسانه‌ها ایجاد کرده بود به همین منظور مسئولیت تنظیم بازار نهاده‌ها در سطح کلان خود دوباره به وزارت جهاد کشاورزی بازگشت.
0123 قالیشویی محدوده اتحاد ۷۷۹۰۰۸۹۱«مولاوردی» مجرم شناخته شد/ اتهام: قرار دادن اسناد طبقه‌بندی با هدف برهم زدن امنیت کشور / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده کاشانی ۴۴۳۳۵۳۷۰

به گزارش فارس، در پایان رسیدگی به اتهامات شهیندخت مولاوردی معاون سابق امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران وی مجرم شناخته شد.

محکومیت بدوی وی به شرح زیر صادر و به وی ابلاغ شد که شامل ۲ سال حبس تعزیری بابت در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با پوشش مسؤولین نظام و با هدف برهم زدن امنیت کشور و ۶ ماه حبس تعزیری به دلیل فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

لازم به ذکر است نامبرده پیش‌تر نیز در دادگاه کیفری ۲ تهران به اتهام تشویق به فساد و فحشا و ترغیب افراد به انحرافات جنسی مستوجب تعزیر، مجرم شناخته شده و محکومیت وی صادر شده بود.
0123 قالیشویی محدوده کاشانی ۴۴۳۳۵۳۷۰وندی شرمن: برجام به مویی بند است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده جانبازان ۷۷۹۰۰۸۹۱

معاون سیاسی وزیر خارجه دولت باراک اوباما، شرایط فعلی برجام را بسیار سخت توصیف کرد و گفت شکی نیست که برجام به سختی به مویی آویزان شده است.

به گزارش ایرنا، وندی شرمن روز پنج‌شنبه در گفت‌وگوی مجازی با بخش بازاندیشی ایران که در مدرسه پیشرفته بین‌المللی دانشگاه جان هاپکینز فعالیت دارد، درباره وضعیت فعلی برجام افزود: فکر می‌کنم باید به این واقعیت امیدوار باشیم که حتی پس از خروج ترامپ از برجام، این توافق برای مدتی و مطمئنا در تمام دوران ترامپ ادامه داشت زیرا ایران و کشورهای اروپایی، روسیه و چین به دنبال حفظ تطابق تعهدات خود بودند.

معاون سیاسی وزیر خارجه دولت اوباما اضافه کرد: ناراحت کننده است که به خاطر مجموعه اقدامات ایالات متحده و ایران اکنون ما در مکانی هستیم که ایران قدم‌هایی را فراتر از برجام برداشته است که به تازگی گزارشی را درباره سانتریفیوژهای پیشرفته داشتیم که البته نگران‌کننده است.

شرمن اظهار کرد: ما در یک شرایط واقعا سخت قرار داریم، به نظر می رسد رئیس جمهوری ترامپ در تلاش است تا شرایط را به نفع آمریکا و ایران هم به همان اندازه به دنبال تغییر شرایط به نفع خود، پیش از دولت جدید آمریکا است.

وی با ابراز نگرانی از گزارش‌هایی از بررسی حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران، تاکید کرد: این امر می تواند به سرعت به جنگی گسترده تر از تاسیسات هسته‌ای منجر شود. از این رو، ما در موقعیت سخت واقعی قرار داریم.

عضو ارشد مذاکره‌کننده آمریکا در توافق هسته‌ای، در پاسخ به این سوال که تا اتفاق‌های بیشتری تا ۲۰ ژانویه رخ نداده است، ایران و آمریکا چه مواردی برای احیای دوباره برجام امکان‌پذیر است، گفت: فکر نمی‌کنم ما بتوانیم همه این پاسخ‌ها را تا زمانی که کاری انجام دهیم بدانیم.

شرمن با تاکید بر رایزنی با سه کشور اروپایی، اتحادیه اروپا و حتی روسیه و چین که با دولت بعدی روابط پیچیده‌ای خواهند داشت، اظهار کرد: از طرف ما برای دیدن اینکه در کجا هستیم، چه تحریم‌هایی اضافه شده است، شرکای برجام کجا هستند، ایران کجا ایستاده است که فکر می‌کند به انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ نزدیک می‌شوند.

وی از احتمال روی کار آمدن یک دولت محافظه‌کار در ایران خبر داد و افزود: زیرا انتخابات پارلمانی سال گذشته آنچه را که من "بیشتر تندرو" می‌نامم، بر کرسی نشستند. من گمان می‌کنم این راهی باشد که انتخابات ریاست جمهوری نیز پیش خواهد رفت.

این مقام دولت سابق آمریکا با یادآوری اینکه ایران همچون کشورهای دیگر مجبور شده است با کووید برخورد کند و اوضاع بسیار سختی را پشت سر گذاشته است، اظهار کرد: ایالات متحده نیز اوضاع بسیار سختی را پشت سر گذاشته است.

شرمن خاطرنشان کرد: اما ایران همچنان به ایجاد روابط خود با کشورها می پردازد تا بتواند خود را در بهترین وضعیت ممکن برای دولت بایدن-هریس قرار دهد. با این حال، من فکر نمی‌کنم که همه این‌ها یک روزه حل شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای آمریکا مفید است که تلاش جدی برای آغاز روند گفت‌وگو با ایرانیان را آغاز کند، گفت: فکر می‌کنم برای ما مهم است که مشاوره‌های خود را به همان سرعتی که یک دولت جدید می‌تواند، آغاز کنیم.

 معاون وزیر خارجه دولت سابق آمریکا با اشاره به شرایط کرونا در آمریکا اظهار کرد: همانطور که رئیس جمهوری منتخب پس از اعلام نتایج گفت که ما باید آنچه را که برای کنترل ویروس کرونا مورد نیاز است، به عهده گرفته و در جای خود قرار دهیم تا همه واکسینه شوند که مدتی طول می کشد، به معنای قرار دادن اقتصاد در احیای زیرساخت های ما، نوآوری و توانایی رقابت در آن است.

شرمن ادامه داد: این به معنای رسیدگی به مسائل عدالت اجتماعی ما بود، زیرا ما اختلافات و نابرابری نژادی را در کشورمان به شکل وحشتناکی دیده‌ایم و نیاز به بهبود از هر لحاظ ممکن دارد، بنابراین ایالات متحده باید تمرکز داخلی خود را در روشی بسیار عمیق مانند هر کشوری در جهان بر بحران ویروس کرونا، بحران اقتصادی، نابرابری‌ها در درمان و معامله با اقتصاد خود روبرو می شود، قرار دهد.

وی اضافه کرد: با تمام این اوصاف، ما یک تیم با تجربه فوق‌العاده خواهیم داشت، یک نیمکت بسیار گسترده و عمیقی از استعدادها، اما آنها مجبور خواهند شد بسیاری از افراد را جایگزین کنند، زیرا وزارت خارجه از بین رفته است، وزارت دفاع و همچنین سازمان‌های اطلاعاتی، سازمان امداد آمریکا و سفارتخانه‌ها نیز در سراسر جهان باید بازسازی شوند اما امیدوارم بتوانیم رایزنی‌های لازم را انجام دهیم که فقط با ورود به اتاق نمی‌توان یک مذاکره موثر را انجام داد.

عضو مذاکره‌کننده آمریکا در توافق هسته‌ای یادآور شد: من به هر حال در این زمینه کمترین هستم، این تیم است. درک آنچه شما در تلاش برای دستیابی به درک منافع شریک خود هستید که در آن طرف میز قرار دارند، منافع آنها چیست و اینکه آیا در واقع زمان‌بندی برای انجام چنین گفت‌وگویی کار می کند یا خیر.

شرمن اظهار کرد: بنابراین من فکر نمی‌کنم که ما پاسخ کامل این سوال را بدانیم تا زمانی که همه تکالیف لازم را انجام دهیم، شخصا امیدوارم بتوانیم شروع کنیم. دلیل دیگری اینکه فکر می‌کنم خطرات همیشه سهویی یا تصادفی برای تشدید وضعیت در مکانی که خیلی خوب نیست، کمین کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تحریم‌های بدون استراتژی ترامپ، مردم ایران را در رنج قرار داده است، تاکید کرد: من هرگز تاکتیک یا استراتژی این دولت را درک نکرده‌ام زیرا ایران دارای بزرگترین ذخیره مواد غنی شده است، با استفاده از سانتریفیوژهای پیشرفته‌تر انجام کارهایی که شاید برگشت‌پذیر باشند اما قطعا از بین نمی‌روند، بنابراین من هرگز استراتژی دولت ترامپ را درک نکرده‌ام اگر آنها واقعا یک استراتژی داشته باشند.

شرمن با بیان اینکه در ابتدای راه، بیشتر افراد حاضر در اتاق فکر می‌کردند دستیابی به توافق ناممکن است و با این وجود برای مدت طولانی به راه حل‌های خلاقانه رسیدیم، گفت: به عنوان یک دیپلمات و یک مذاکره کننده همیشه باید باور داشته باشیم اگر همه متعهد به نتیجه باشند، در این مورد نتیجه این بود که ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکند، سپس افراد برای یافتن راه حل تلاش می‌کنند.

ظریف مذاکره کننده‌ای باهوش است

وی در پاسخ به اظهارات اخیر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای انجام تعهدات ۲۲۳۱ توسط آمریکا، اظهار کرد: ظریف یک مذاکره کننده بسیار توانا است، او همچنین جزئیات توافق هسته‌ای را همچون اعضای تیم خود نظیر عباس عراقچی معاونش و مجید تخت‌روانچی که اکنون سفیر سازمان ملل است، می‌داند.

معاون جان کری در دولت اوباما ادامه داد: بنابراین او در این موارد بسیار باهوش است و قصد دارد ایران را در قوی‌ترین جایی که می‌تواند قرار دهد. بنابراین هیچ یک از اینها برای من تعجب آور نیست.

شرمن اضافه کرد: اینکه برخورد دولت بایدن و چارچوب وی چگونه است، من انتظار دارم با شروع دولت، صحبت با شرکای ما بهترین راه پیش رو باید باشد.

عضو ارشد هیات آمریکایی در مذاکرات هسته‌ای، درباره چرایی مذاکره فقط در موضوع هسته‌ای گفت: واقعیت این است که کشورهای عربی و اسرائیل در طول روند مذاکرات فوق العاده درگیر بودند. من قبل از هر دور مذاکره با سفرای کشورهای عربی خلیج فارس و اردن و دیگران صحبت می‌کردم.

شرمن افزود: من نیز به طور ثابت با اسرائیل در تماس بودم و وقتی مذاکرات را آغاز کردیم ، کشورهای عربی خلیج فارس گفتند فقط مطمئن شوید که فقط روی مسائل هسته‌ای تمرکز می‌کنید زیرا اگر قرار است در مورد مسائل منطقه بحث کنید، باید ما هم باشیم.

وی ادامه داد: پس از آن به نظر می‌رسید که ما در آستانه توافق بودیم و به انتخابات ریاست جمهوری خود نزدیک می شدیم. من پیام کاملا متفاوتی را شنیدم این بود که چگونه می توانید همه اینها را تمام کنید و به تمام مسائل منطقه ما نپردازید. من می‌فهمم، از لحاظ سیاسی و از نظر مفهومی آن را درک می کنم.

معاون سیاسی وزیر خارجه دولت اوباما اضافه کرد: من فکر می‌کنم هیچ شکی نیست که هر چیزی که به جلو می رود باید یک رژیم مشاوره ای بسیار پیچیده داشته باشد که بخشی از روند کار باشد. یک روند مذاکره با کنگره وجود داشت که ما به معنای واقعی کلمه صدها جلسه توجیهی داشتیم که اکثر آنها با حضور در مجلس سنا و گاهی اوقات با همه سنا و مجلس نمایندگان بود تا نظرات آنها را درباره آنچه گفته شد، بشنویم.

شرمن یادآور شد: به شخصه با هر یک از اعضای گروه ۱ + ۵ به صورت دو جانبه و به صورت گروهی، با کشورهای عربی، اسرائیل و با کشورهایی چون ژاپن ، کره و هند مذاکره می‌کردیم که مقدار زیادی نفت ایران را وارد می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد:  این یک فرآیند بسیار پیچیده است، حتی وقتی همه چیز را درست انجام می‌دهید، ممکن است همه چیز تغییر کند و افراد راضی نباشند. ما احتمالا بعضی از درس‌ها را در مورد چگونگی انجام بهتر برای دفعه بعدی آموخته‌ایم اما متاسفانه هیچ تضمینی وجود ندارد زیرا زمان چیزها را تغییر می‌دهد، سیاست چیزها را تغییر می‌دهد، مدیریت و اتفاقات روی زمین همه چیز را تغییر می‌دهد.
قالیشویی جانبازان

قالیشویی جانبازان

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی جانبازان,قالیشویی در جانبازان,قالیشویی نزدیک جانبازان,قالیشویی محدوده جانبازان,قالیشویی حوالی جانبازان,قالیشویی نزدیکی جانبازان,قالی شویی جانبازان,قالیشوئی جانبازان,شستشوی فرش در جانبازان,خدمات قالیشویی جانبازان,بهترین قالیشویی جانبازان,نزدیکترین قالیشویی به جانبازان,قالیشویی خیابان جانبازان,قالیشویی محله جانبازان,قالیشویی منطقه جانبازان .

مبل شویی جانبازان و مبلشویی در جانبازان

رفوی فرش در جانبازان,مرمت فرش جانبازان

نزدیکترین قالیشویی به جانبازان برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در جانبازان

برترین قالیشویی جانبازان به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه جانبازان آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده جانبازان هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به جانبازان در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل جانبازان تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی جانبازان برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه جانبازان با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک جانبازان

تنها سایت رسمی قالیشویی جانبازان

تمام فرش ها در قالیشویی جانبازان پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران جانبازان را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی جانبازان

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در جانبازان

قالیشویی اطراف جانبازان زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت جانبازان که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران جانبازان تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی جانبازانخطرات خرید بیت کوین / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدود وردآورد۴۴۹۶۴۰۷۷


گرچه خرید بیت کوین برای بلند مدت همیشه سودآور خواهد بود اما بهتر است پیش از سرمایه گذاری اطلاعات بیشتری کسب کنید و از فرصت ها و تهدید های این بازار آگاه باشید.

محمد حسین مشمول، کارشناس سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال میگوید:

بیت کوین اولین ارز تماماً دیجیتالی بود که پس از بحران مالی سال 2008 ایجاد شد و در یک شبکه غیرمتمرکز و مردم نهاد بر پایه الگوریتم های رمزنگاری شده فعالیت میکند.

از لحاظ ارزشمندی، بر خلاف سایر پولها خاصیت ضد تورمی داشته و به علت تعداد محدود و کم بودن عرضه نسبت به تقاضا بطور مداوم درحال افزایش قیمت است.  چنانچه در طی همین 10 سال، با رشد 200 هزار برابری، عنوان پربازده ترین نوع سرمایه گذاری در طول تاریخ را دارا است.

خطرات سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

بازار رمزارز ها به علت ماهیت دیجیتالی و غیرمتمرکز بودن بیش از هر بازار دیگری مستعد کلاه برداری است و همچنین به علت کوچک بودن بازار نسبت به سایر مارکت های جهانی مانند طلا و سهام، نوسانات بیشتری داشته و احساسات سرمایه گذار را درگیر میکند.

از جمله خطراتی که یک سرمایه گذار میتواند با آن مواجه شود موارد زیر است:

 • کلاه برداری در خرید و فروش اولیه هنگام مبادله با ریال.
 • حملات فیشینگ و قربانی شدن در پولشویی ها
 • پروژه های پانزی و هرمی
 • بدافزار ها و باج افزار ها
 • بلاک شدن سرمایه توسط اکسچنج های بین المللی
 • خرید ارزهای دیجیتال بی ارزش و رشد و نزول های فیک
 • ورود یا خروج های بد موقع به بازار و متضرر شدن سرمایه گذار

 

و موارد دیگری که یک سرمایه گذار بی تجربه حتما گرفتار یکی از این موارد خواهد شد.

 

فرصت های سرمایه گذاری

در کنار تهدید هایی که ذکر کردیم، فرصت هایی در این بازار وجود دارد که در هیچ کجا یافت نخواهد شد، بطوری که در زمانی کمتر از یکسال میتوانید سرمایه خود را چند برابر کنید.

از جمله افزایش قیمت بیت کوین است که بخاطر ماهیت ضد تورمی در بلند مدت بطور مداوم افزایش قیمت دارد.

فرصت دیگر، سرمایه گذاری های میان مدت و حساب شده بر روی سایر ارزهای دیجیتال (آلتکوین) است که در بازه های زمانی مشخص بیشتر از بیت کوین رشد قیمت دارند و با جابجایی به موقع سرمایه بین دلار- بیت کوین و آلتکوین  ها میتوانید به سودهای فوق العاده ای دست پیدا کنید.

منتها این امر تنها با کسب علم و تجربه لازم به دست می آید چرا که بسیاری از ارزهای دیجیتال ارزش سرمایه گذاری ندارند و یا در موقعیت مناسب خرید نیستند.

هورالیا چه نقشی ایفا میکند؟

شرکت هورالیا شرایطی فراهم کرده تا سرمایه گذاران ایرانی بتوانند در کنار متخصصین که سالها تجربه در این بازار دارند از این تکنولوژی و فرصت سرمایه گذاری بهره ببرند و به جای ضرر و زیان، برای خود و کشور ارز آوری و درآمد دلاری داشته باشند.

در کنار ما قرار خواهید گرفت تا یک سرمایه گذاری آگاهانه و ایمن داشته باشید. گرفتار کلاه برداری ها نشوید، در مناسب ترین زمان خرید کنید، آموزش ببینید و معامله گری کنید و در نهایت به موقع از بازار خارج شوید...

برخی از خدمات هورالیا از قرار زیر است:

 • مشاوره سرمایه گذاری
 • تسهیل خرید و فروش ارزهای دیجیتال
 • فروش کیف پول های سخت افزاری
 • تعامل ایمن در اکسچنج های بین المللی
 • آموزش معامله گری و شناخت بازار
 • تنظیم سبد سرمایه گذاری
 • پشتیبانی مداوم
 • و...

اگر ساکن شهر اصفهان هستید، میتوانید با جستجوی هورالیا در گوگل مپ، مراجعه حضوری داشته باشید و در غیر این صورت از طریق وبسایت، از خدمات و مشاوره آنلاین استفاده کنید.

درنهایت توصیه میکنم که حتی اگر سرمایه قابل توجهی هم ندارید بطور مداوم بخشی از درآمد ماهانه خود را بجای حق بیمه به بیت کوین تبدیل کنید، مطمئن باشید بهترین تصمیم برای آینده خود و فرزندان شما خواهد بود.
0123 قالیشویی محدود وردآورد۴۴۹۶۴۰۷۷راه شهید فخری زاده با قدرت ادامه پیدا می کند/شعار حقوق بشر غربی ها دروغی بیش نیست / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده صابونچی ۸۸۲۱۶۰۷۵

به گزارش الف امیر سرتیپ دوم دکتر محمد احدی معاون امور بین الملل وزارت دفاع در گفتگو با برنامه «بحث روز» رادیو ایران در مورد شخصیت علمی شهید محسن فخری زاده اظهار داشت: شهید فخری زاده استاد فیزیک و فلسفه علم بودند و شاگردان زیادی در این رشته ها تربیت کردند. ایشان همچنین در پست ریاست سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی وزارت دفاع پیگیر تنوع بخشی و نوآوری در زمینه کاری این سازمان بودند.

وی با اشاره به پیام رهبرانقلاب در پی شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده گفت: نهادهای امنیتی قطعا پاسخ محکمی به عاملان و آمران این ترور خواهند داد و نمی گذارند خون شهید فخری زاده پایمال شود. در زمینه لزوم ادامه راه این دانشمند برجسته نیز دشمنان باید بدانند که راه شهید فخری زاده با قوت و قدرت ادامه پیدا خواهد کرد و همکاران و شاگردان ایشان در وزارت دفاع و دانشگاه راه او که همانا اعتلای بیش از پیش کشورمان در عرصه های علمی است را با عزم جدی ادامه خواهند داد.

معاون امور بین الملل وزارت دفاع درباره اهداف پلید دشمنان و شیطنت برخی جریان های سیاسی از انتشار اخبار کذب در مورد شهید فخری زاده تصریح کرد: دشمنان به دنبال آن هستند تا با انتشار برخی اخبار در مورد شهید فخری زاده جامعه را دو قطبی کنند و بعضی دیگر نیز در داخل کشور با مطرح کردن نام این دانشمند کشورمان به دنبال منافع جناحی و گروهی خود هستند. 
احدی در پایان گفت: تکلیف دشمنان که روشن است اما من خطاب به برخی افراد در داخل که مقاصد خاصی دارند می گویم که شهید فخری زاده یک شخصیت برجسته علمی و سرمایه ملی کشور بود و جریان های سیاسی نباید از آب گل آلود به سود خود ماهی بگیرند.


شعار حقوق بشر غربی ها دروغی بیش نیست


محسن سوهانی کارشناس مسائل سیاسی که مهمان دیگر برنامه بود درباره علت ترور شخصیت های علمی کشور از سوی دشمنان گفت: ترور به معنی حذف مخالف با روش های غیراخلاقی و غیر انسانی است که به دو دسته دولتی و غیردولتی تقسیم می شود.مظهر ترور دولتی رژیم صهیونیستی است که تاکنون در ترورهای زیادی دست داشته است. دشمنان ایران و انقلاب اسلامی به دلیل اینکه در موضع ضعف هستند سعی می کنند با ترور و حذف فیزیکی شخصیت های علمی به اهداف شوم خود برسند.


وی در خصوص دروغ بودن شعار حقوق بشرغربی ها اظهار داشت: در اینگونه بزنگاه های تاریخی است که تعبیر رهبر انقلاب در مورد غربی ها یعنی «دست چدنی داخل دستکش مخملی» مصداق پیدا می کند. دولت های غربی ترور دانشمند هسته ای ایران را محکوم نکردند و به این ترتیب بار دیگر ثابت شد که شعار حقوق بشر غربی ها دروغی بیش نیست و آنها همیشه در قبال ایران سیاست هایی دوگانه اتخاذ کرده اند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به لزوم هوشیاری مردم و مسئولان در جنگ رسانه ای گفت: رژیم صهیونیستی در سال 1980 علاوه بر ترور یکی از دانشمندان اتمی مصر یک دانشمند علوم ارتباطات این کشور را نیز ترور کرد. در ایران نیز امروز دشمنان ما در صدد هستند تا ما را در جنگ رسانه ای شکست دهند. مردم و مسئولان همواره باید هوشیار باشند تا در این جنگ رسانه ای فریب نخورند و در زمین دشمنان بازی نکنند.

سوهانی در مورد پیروزی عواملی که باعث پیروزی ملت ایران در جنگ اراده ها می شوند عنوان کرد: بازخوانی تاریخ پر فراز و نشیب ایران برای نسل جوان، افزایش سواد رسانه ای مردم به ویژه جوانان و حساسیت نسبت به اتفاقاتی که در فضای مجازی در جریان است و توجه بیشتر به دستاوردها و پیشرفت های کشور در عرصه های مختلف از نکات بسیار مهمی هستند که اگر اتفاق بیفتند به یاری خدا در جنگ اراده ها پیروز خواهیم شد.
0123 قالیشویی محدوده صابونچی ۸۸۲۱۶۰۷۵جزئیات کشف داروی گیاهی موثر بر درمان کرونا / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بهار ۴۴۰۱۴۵۲۴

به گزارش صدا و سیما، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: با نگاه عمیق پزشکان و متخصصان طب سنتی و نوین خبر‌های خوشی را خواهیم داشت به طوری که تاکنون ۴ داروی گیاهی برای مقابله با کرونا مجوز لازم را گرفتند. 

دکتر علیرضا زالی افزود: حدود ۵ ماه است که بر روی یک دارو با وسواس علمی و متعصبانه کار می‌کنیم و این دارو با تمام دارو‌های مشابه در جهان تفاوت دارد که در فرصت مناسب آن را اعلام خواهیم کرد. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: این دارو یک ویژگی متمایز دارد که در سه مرحله متوالی در افزایش سیستم دفاعی بدن موثر است و این دارو نشان داده است که به شکلی مانع از اتصال ویروس به گیرنده می‌شود و چنین دارویی را در هیچ کجای دنیا ندیده ایم و باید بگوییم که این دارو عصاره ترکیبی خاص است که فقط در ایران یافت می‌شود.

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران گفت: به طب ایرانی که رهبر معظم انقلاب دوباره بر آن تاکید کردند باید توجه ویژه داشته باشیم چرا که شرایط خاص طب ایرانی در هیچ کجای دنیا تکرار پذیر نیست..

دکتر زالی با بیان اینکه امروز ما در ایران با نگاه غرور آمیز ملی باید بیش از هر زمان دیگر بر احیای طب ایرانی و مواریث فاخر این طب پافشاری کنیم، گفت: آنچه امروز موجب مقایسه کشور‌های دنیا در عرصه فرهنگی می‌شود میراث غیرقابل ملموس است و باید مراقبت کنیم که طب ایرانی به عنوان یک میراث ارزنده و مهم باید از سوی همه حمایت شود. 

نباید در طب سنتی دچار افراط و تفریط شویم 

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران با بیان اینکه بیماری کرونا امروز مزمن و فرسایشی شده است و نیاز به یک الگوی زیستی و اصلاح الگوی زندگی دارد، گفت: این اصلاح الگو در تغذیه و رفتار‌های اجتماعی و روانی شکل می‌گیرد و این موضوع در طب ایرانی یافت می‌شود. 

وی با تاکید بر اینکه نباید در طب سنتی دچار افراط و تفریط شویم گفت: پزشکان طب ایرانی دنبال داروی معجزه آسایی نیستند چرا که امروز دنیا و بزرگترین سیستم‌های علمی دنیا در برابر درمان قطعی کرونا تهی دست هستند، اما این نکته را توجه کنیم که امروز در کشور‌های چین و هند مطالعات متعدد اثبات کرده که ترکیب طب سنتی و کلاسیک می‌تواند در برابر این ویروس به خوبی عمل کند.

آقای زالی ادامه داد : سازمان بهداشت جهانی نیز اعلام کرده است که اگر دارویی در طب سنتی هر کشوری امن و اثربخش باشد باید به سرعت تکثیر شود.

تحول مهم در نظام خدمات سلامت کشور

دکتر زالی افزود: امروز شاهد تحول مهم در نظام خدمات سلامت کشور هستیم تا بتوانیم با طراحی یک سیستم کاملا علمی، آکادمیک متقن مبتنی بر شواهد و واجد اصالت‌های علمی پاسخگوی نیاز‌های متنوع و متکثر شهروندان کشور باشیم. 

وی گفت: ما باید با صراحت در مهمترین سند فرادستی کشور در حوزه سلامت وارد عمل شویم، این سند که سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری است دو راهبرد اساسی در آن به هوشمندی طراحی شده که کمتر مورد توجه قرار گرفته است و آن موضوع خودمراقبتی و احیا، تقویت، استفاده بهینه و کاربست مناسب از طب ایرانی و سنتی است.

وی افزود: ما در حوزه خود مراقبتی از کشور‌های غربی عقب هستیم به طوری که بیش از ۷۳ درصد از مردم انگلستان در طول ۲۰ سال اخیر خودمراقبتی داشتند و باید توجه داشته باشیم که خود مراقبتی، خوددرمانی نیست و ما که از فرهنگی غنی برخوردار هستیم از این موضوع کمتر بهره‌مند شده ایم. 

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران گفت: به طور خاص به دلیل اهمیت موضوع؛ احیا، تقویت، استفاده بهینه و کاربست مناسب از طب ایرانی و سنتی یک سرفصل جداگانه را در سند فرادستی کشور در حوزه سلامت به خود اختصاص داده است و امروز حرکتی که در دانشگاه انجام گرفته در طی خیزشی است که مقام معظم رهبری به عنوان یک مطالبه از متن جامعه در حوزه سلامت داشته اند هر چند که مدت طولانی از این سند می‌گذرد و اکنون فرصتی ایجاد شد که غبار از این سند زدوده شود. 

مطالبه فرادستی در حوزه سلامت

دکتر زالی افزود: کاری که امروز پزشکان ما در حوزه طب سنتی انجام می‌دهند در راستای تحقق همین مطالبه فرادستی کشور است. 

وی گفت: نگاه ما در طب سنتی ایرانی بیش از هر زمان دیگری نگاه جامع الاطرافی است و در کمتر طب جهانی چه در بخش‌های سنتی و کلاسیک آن دیده ایم که نگاه جامع الاطرافی و جامع نگری بن مایه اصلی آن طب باشد. 

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران گفت: ما متاسفانه در طول سالیان اخیر آفت بزرگی در طب نوین داریم و آن پدیده‌ای به نام قطعه قطعه شدن پزشکی است. 

وی افزود: امروز بسیاری از پزشکان فارغ التحصیل دانشگاه‌های معتبر جهانی با رتبه‌های بالا با نگاه تلسکوپی از دانشگاه بیرون می‌آیند، اما طب ایرانی از ابتدا نگاهش کاملا جامع گرایانه است به طوری که بیمار وقتی به طبیب مراجعه می‌کند با یک گنجینه از تمام مسائل روبروست و در این طب به یک بیمار نه تنها صرفا بعنوان یک بیمار بلکه به عنوان یک موجود با کرامت، صاحب شرافت و دردمندی نگاه می‌کند که به طبیب مراجعه کرده است و به همین دلیل طب ایرانی مبتنی بر فرهنگ ماست. 

دکتر زالی با بیان اینکه قریب ۱۵ سال است که دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور کار بزرگی را انجام داده اند تا لعاب منطقی آکادمیک و مبتنی برشواهد بر دنیای امروز پررقابت ناشی از دگردیسی‌های علمی فراهم کند و دانشگاه‌های طب سنتی در کشور شکل گرفت، گفت: انگیزه آغازین بهره مندی از علم نوین و آکادمیک و جستن از مبانی متقن علمی است که امروز خوشبختانه توفیق حاصل شد. فارغ التحصیلان طب سنتی که همگی پزشک هستند و به طب کلاسیک اشراف کافی دارند اکثرا فارغ التحصیلان برجسته دانشگاه‌های علوم پزشکی ما هستند و به مکانیسم‌های طب نوین و کلاسیک کاملا آگاهی دارند. 

وی افزود: امروز طبیبان ما در کسوت درمانگرایان طب ایرانی وارد عمل شده اند و این کار کمک می‌کند به اینکه فضای علمی کشور در طب ایرانی سنتی پالایش شود. 

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران گفت: حضور دانشکده‌های طب سنتی ما بعنوان ژنراتور‌های اصلی تولید علم مبتنی بر شواهد طب ایرانی و سنتی موجب زدودن فضای مخدوش و پرابهامی می‌شود که بن مایه آن فریب مردم است. 

در طب ایرانی به فریب مردم نمی‌پردازیم

وی افزود: ما نه تنها در طب ایرانی به فریب مردم نمی‌پردازیم بلکه تنویر بیماران و جامعه جزو بحث‌های قسم خورده ما در طب ایرانی است. 

دکتر زالی گفت: سه دانشگاه پیشتاز در شکل گیری طب سنتی جزو بالاترین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در رتبه بندی علمی بوده اند که این دانشگاه‌ها عبارتند از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی؛ در این راه ما به همه کسانی که به این موضوع پیوسته اند اعتماد داریم و خوشحالیم که طب سنتی در دانشگاه‌ها شکل گرفته و از قوت و بنیه علمی قوی و بزرگی برخوردار است. 

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران گفت: امروز هر پزشک وطن دوست باید نگاهی عمیق در درازای تاریخ داشته باشد و نگاه تخریب گری نسبت به موضوع طب سنتی نداشته باشیم؛ بوعلی سینا شجاعت نقد ادیبانه و علمی تمامی مواردی را که از غرب بر می‌خواست، داشت و تا پیش از او کسی چنین جسارتی نداشت در حالی که او با رعایت ادب توانایی انتقاد مباحث پزشکی را داشت و امروز بسیاری از آموزه‌های طب ایرانی از همین تفکر فلسفی شکل گرفته است. 

دکتر زالی با اشاره به ضرورت نگاه علمی برای اینکه پاسخ مناسب و در خور و متقن و علمی به برخی از ادعا‌ها داشته باشیم، گفت: اگر امروز طبیبان فارغ التحصیل دانشکده طب سنتی ما در این عرصه ورود نکنند میدان و گوی دست کسانی می‌افتد که فاقد صلاحیت علمی، اخلاقی و حرفه‌ای هستند. این میدان را به دست کسانی که اغوا گری و فریب کاری می‌کنند نسپاریم آنچنانکه در همین روز‌های اخیر و در روز‌های کرونایی دیدیم که فضای مجازی مملو از ادعا‌های بی مورد و فریبکارانه برای مقابله با بیکاری کروناست مواردی که حتی وجاهت علمی و ملی ما در شبکه‌های خارج از کشور مورد سخره قرار گرفت.

وی افزود: یکی از گروه‌هایی که وارد عمل شد و در مقابل این تفکر موهوم ایستاد همین پزشکان طب سنتی ایرانی و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های طب سنتی بودند که این گفته‌های بی اساس را رد کردند و گفتند این‌ها متعلق به ما نیستند.

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران گفت: کسانی که در مرکز طب سنتی ویژه بیماران کرونایی کار می‌کنند مردم و مطالبات آن‌ها را می‌شناسند و پیش از این در سامانه ۴۰۳۰ فعال بوده اند و کاملا با مردم مبتلا به کرونا آگاه هستند.

وی افزود: بسیار خوشحالیم که پشتوانه این پاسخ‌ها یک تیم پزشکی حازق، دانشمند و عالم است که در نخستین مرکز طب سنتی ایرانی ویژه بیماران کرونایی در کشورمان شکل گرفته است. 
قالیشویی بهار

قالیشویی بهار

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی بهار,قالیشویی در بهار,قالیشویی نزدیک بهار,قالیشویی محدوده بهار,قالیشویی حوالی بهار,قالیشویی نزدیکی بهار,قالی شویی بهار,قالیشوئی بهار,شستشوی فرش در بهار,خدمات قالیشویی بهار,بهترین قالیشویی بهار,نزدیکترین قالیشویی به بهار,قالیشویی خیابان بهار,قالیشویی محله بهار,قالیشویی منطقه بهار .

مبل شویی بهار و مبلشویی در بهار

رفوی فرش در بهار,مرمت فرش بهار

نزدیکترین قالیشویی به بهار برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در بهار

برترین قالیشویی بهار به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه بهار آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده بهار هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به بهار در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل بهار تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی بهار برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه بهار با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک بهار

تنها سایت رسمی قالیشویی بهار

تمام فرش ها در قالیشویی بهار پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران بهار را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی بهار

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در بهار

قالیشویی اطراف بهار زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت بهار که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران بهار تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی بهارانتشار اطلاعات ۲۰۸۴ ملک شهرداری تهران که به غیر واگذار شده + جدول / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده قائم مقام

 

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: موضوع املاک شهرداری تهران و کسانی که از آن استفاده می‌کنند، مدت‌هاست که به یکی از مباحث اصلی شورای شهر تهران و رسانه‌ها تبدیل شده است.

البته این املاک همه املاک شهرداری تهران نیستند، بلکه تنها بخشی از املاک هستند که قرار بوده کاربری آن‌ها منطبق با کاربری تعیین شده در بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری باشد.

بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری چیست؟

در توضیح وظایف شهرداری در بند ۶ ماده ۵۵ آمده است، شهرداری در موارد زیر می‌تواند با تصویب انجمن شهر (شورای شهر فعلی) از اراضی و ابنیه متعلق به خود با حفظ مالکیت، به رایگان و یا با شرایط معین، به منظور ساختمان و استفاده، در اختیار مؤسسات مربوطه قرار دهد.

این موارد که به صراحت ذکر شده‌اند عبارتند از: تأسیس مؤسسات فرهنگی، بهداشتی و تعاونی مانند بنگاه حمایت از مادران، نوانخانه، پرورشگاه، درمانگاه، بیمارستان، شیرخوارگاه، تیمارستان، کتابخانه، کلاس‌های مبارزه با بی سوادی، کودکستان، باغ کودکان و امثال آن در حدود اعتبارات مصوب و همچنین کمک به این قبیل مؤسسات و مساعدت مالی به انجمن تربیت بدنی و پیش آهنگی و کمک به انجمن‌های خانه و مدرسه و اردوی کار و اجرای تبصره یک ماده ۸ قانون تعلیمات اجباری.

در تبصره یک ماده ۸ قانون تعلیمات اجباری آمده است: شهرداری‌ها مکلفند در حدود قوانین مربوطه در تهیه وسائل ساختمان مدارس و توسعه معارف، طبق آیین‌نامه مخصوص با وزارت فرهنگ‌ تشریک مساعی کنند.

تاکنون ۱۹۰۴ ملک شهرداری که بهره برداران آن تنها مجاز به کاربری‌های مذکور بوده‌اند شناسایی شده‌اند، اما اینکه آیا این ۱۹۰۴ ملک همه املاک در اختیار شهرداری هستند یا آن سازمان، علاوه بر این تعداد، املاک دیگری هم دارد سوالی است که هنوز پاسخ شفافی ندارد.

علاوه بر این تعداد، ۵۷۸ ملک دیگر هم در اختیار شهرداری تهران است که مسئولان شهری می‌گویند در قالب کاربری فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی از آن‌ها استفاده می‌کنند، البته نظر به اینکه ساز و کار شفافی (مثل اخذ مجوز شورای شهر در هنگام اعطای تک به تک این املاک و یا بارگذاری اطلاعات مربوط به این املاک در کنار نام و مشخصات شخصیت حقیقی/ حقوقی تحویل گیرنده در تارنمایی همگانی و ...) جهت صحت سنجی این ادعا وجود ندارد، لذا تأیید یا رد کاربری صحیح این ۵۷۸ ملک در موضوع قانونی آن از عهده باشگاه خبرنگاران جوان خارج است.

سراغ آن ۱۹۰۴ ملک دیگر شهرداری برویم که در اختیار غیر است و می‌تواند احتمال انحراف در آن‌ها وجود داشته باشد.

ضرورت انتشار شفاف مشخصات املاک واگذار شده شهرداری تهران

برخی از اعضای شورای پنجم شهر تهران در سه سال گذشته از بهره برداران املاک شهرداری سخن به میان آورده‌اند که به گفته آن‌ها صلاحیت این بهره برداری را ندارند.

آن‌ها در این مدت بار‌ها اعلام کرده‌اند که لیست کامل املاک را به همراه بهره برداران آن منتشر می‌کنند، تا مردم بدانند املاک شهرداری تهران در اختیار کدام افراد و یا نهادهاست. کاری ضروری و در راستای مطالبات مردمی که تاکنون توسط شورا انجام نشده است.

حال این سوال مطرح می‌شود که آیا اساسا این موضوع که شهروندان بدانند املاک شهرداری در اختیار کدام نهاد، موسسه یا فرد است ضرورتی دارد یا خیر؟ و اگر بدانند حقی دارند که بگویند چرا به فلان موسسه یا نهاد واگذار شده است؟ پاسخ این است که مردم، هم حق دارند بدانند و هم حق دارند که در صورت نداشتن رضایت مخالفت کنند. به این دلیل که شهرداری‌ها نهاد‌هایی عمومی  هستند و درآمد‌های خود را از طریق پول‌هایی که مستقیما از شهروندان خود اخذ کرده‌اند تأمین می‌کنند.

عوارض شهری نظیر عوارض پایان سال که برای همه املاک مسکونی، تجاری، اداری و ... صادر می‌شود، عوارض طرح ترافیک، عوارض جمع آوری پسماند، فروش تراکم و حمل و نقل عمومی همگی از جمله درآمد‌های شهرداری هستند که مستقیما از شهروندان دریافت می‌شوند و طبق قانون هم شهرداری‌ها فقط مجاز به خرج کردن در همان شهر هستند.

به عبارت دیگر اموال و املاک شهرداری‌ها اموال عمومی محسوب می‌شوند که متعلق به مردم همان شهر هستند.

شهرداری تهران هم طی سال‌های متمادی از دوران پیش از انقلاب تاکنون هر چه بر املاک و اموال خود افزوده است، هزینه آن را از همین پول‌هایی تأمین کرده که از شهروندان تهرانی دریافت کرده است، لذا خروجی و کارکرد آن هم باید در خدمت شهروندان تهرانی باشد.

اکنون مسئله شورای شهر و رسانه‌ها به عنوان نمایندگان مردم این است که طی سالیان دراز که شهرداری تهران فعالیت می‌کرده، همواره بخشی از املاک خود را برای خدمت رسانی بهتر به مردم تهران، به غیر واگذار کرده که اساسا دریافت کنندگان این املاک، آن‌ها را در راستای خدمت تعیین شده استفاده نمی‌کردند و گاهی هم به دنبال نفع شخصی بوده‌اند.

مصادیق خدمات تعیین شده هم، همان بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری بود که در ابتدا ذکر شد.

آیین نامه داخلی، مجوز واگذاری املاک بوده، نه بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری

محمدنادر محمدزاده مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران، در پاسخ به این سوال که آیا املاک واگذار شده شهرداری تهران به غیر کاملا بر اساس بند ۶ ماده ۵۵ است یا خیر؟ گفت: سازمان املاک شهرداری تهران آیین نامه‌ای دارد که بخشی از املاک بر اساس آن واگذار شده است.

وی افزود: این آیین نامه، بندی دارد که با شرایطی خاص به شهرداری تهران اجازه می‌دهد تا املاک در اختیار غیر قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران تصریح کرد: شورای شهر تهران در سال ۹۶ مصوب کرد که واگذاری املاک بر اساس این آیین نامه متوقف و هر گونه واگذاری تنها بر اساس بند ۶ ماده ۵۵ انجام شده است و گزارش اقدامات گذشته برای تعیین تکلیف به شورا ارسال شود.

محمد زاده ادامه داد: این گزارش به شورا ارسال شده و اعضای شورا تصمیم می‌گیرند که آیا بهره برداران مجاز به ادامه فعالیت به شکل کنونی هستند یا باید ملک را تخلیه کنند؟ و یا با پرداخت اجاره مجاز به ادامه فعالیت هستند.

وی در خصوص مبنای قانونی آیین نامه‌ای که در گذشته املاک بر اساس آن واگذار شده است، گفت: سازمان املاک دارای اساسنامه‌ای است که مصوب شورای شهر است و در این اساسنامه تأکید شده که آیین نامه‌های سازمان املاک بر اساس مصوبه شورای سازمان املاک انجام می‌شود. حدود سال ۹۲ این آیین نامه با امضای شهردار وقت ابلاغ شده بود، اما الان با مصوبه شورای پنجم در سال ۹۶ دیگر قابل اجرا نیست.

برخی واگذاری‌ها با آیین نامه هم منطبق نبوده است

محمد زاده در پاسخ به این سوال که آیا املاک واگذار شده در آن دوران با این آیین نامه منطبق بوده یا خیر؟ گفت: برخی مطابق آیین نامه بوده و برخی هم نبوده است، زیرا در این آیین نامه، بندی وجود دارد که مصادیق واگذاری در آن مشابه همان بند ۶ ماده ۵۵ است، تنها با این تفاوت که لزومی برای ارسال به شورا برای اخذ مصوبه نداشته و در انتهای مصادیق هم سه نقطه قرار داده که وقتی چنین نگارشی داریم، متن قابل تفسیر می‌شود.

وی اظهار کرد: تاکنون ۱۹۰۴ ملک که باید واگذاری آن‌ها مطابق با بند ۶ انجام می‌شد، شناسایی شده‌اند که لیست کامل آن‌ها به شورای شهر ارسال شده است.

۱۸۰ ملک مسکونی شهرداری، ارتباطی با موضوع بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری ندارد

محمد زاده افزود: علاوه بر این، گزارشی از وضعیت ۱۸۰ ملک مسکونی شهرداری تهران تهیه کردیم که ارتباطی با املاک ذیل بند ۶ ماده ۵۵ نداشته و جزء خانه‌های سازمانی محسوب می‌شدند و در سال‌های طولانی در اختیار افراد مختلف اعم از مدیران ارشد تا کارمندان جز و حتی افرادی که جزء مجموعه شهرداری نبوده و فاقد مسکن بودند، قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران گفت: از میان ۱۹۰۴ ملکی که ذیل بند ۶ شناسایی شده‌اند، ۴۴۴ ملک را تخلیه کرده‌ایم و بخشی دیگر هم یا در حال تخلیه هستند یا نیازمند نظر و تصمیم شورا.

انتشار کامل اطلاعات ۲۶۶۲ ملک شهرداری تهران برای اولین بار

در شرایطی که اطلاع یافتن شهروندان از وضعیت بهره برداری املاک شهرداری تهران، به یک مطالبه عمومی تبدیل شده، چند هفته پیش برخی سایت‌های خبری اقدام به انتشار ناقص و شاید هم گزینشی این املاک کردند و از تشریح فرآیند واگذاری در طول سال‌های متمادی خودداری کردند.

در پی تحقیقات خبرنگار ما یک منبع آگاه، لیست کامل این املاک را به همراه نشانی، متراژ، نوع بهره برداری و منطقه استقرار ملک، در اختیار ما قرار داد.

حالا جدیدترین لیست حاوی اطلاعات ۲۶۶۲ ملک در شهر تهران نشان می‌دهد، چه تعداد از املاک در اختیار نهادها، افراد، موسسات و بهره برداران قانونمند است.

جالب اینجاست که تعدادی از این املاک پس از سال‌ها بهره برداری تخلیه شده‌اند و ظاهرا قرار نیست ما به ازای این املاکی که سال‌ها در مرغوب‌ترین نقاط شمال تهران به رهن و اجاره رفته‌اند، اجاره بهایی پرداخت شود.

از ۲۶۶۲ ملک شهرداری، وضعیت ۱۹۰۴ ملک باید منطبق با بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری باشد که به غیر از یک لیست ۹۵ تایی که به طور دقیق اعلام شده کاربری املاک آن منطبق با بند ۶ است، در خصوص سایر املاک اعلام نظری مبنی بر انطباق یا عدم انطباق با بند ۶ صورت نگرفته است، زیرا برخی از آن‌ها هنوز در حال بررسی هستند تا مشخص شود که انطباق دارند یا خیر و برخی دیگر هم در حال واگذاری و شاید هم تهاتر برای تسویه بدهی هستند.

از ۲۶۶۲ ملک شهرداری تهران، ۵۷۸ ملک در اختیار شهرداری، و از ۲۰۸۴ ملک باقیمانده که در اختیار غیر است، ۱۸۰ ملک دارای کاربری مسکونی و ۱۹۰۴ ملک در موضوع بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری است که قرار است شورای شهر نسبت به ادامه فعالیت آن‌ها تصمیم گیری کند.

اطلاعات جزء به جزء ۱۹۰۴ ملک شهرداری که باید کاربری منطبق با موضوع بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری داشته باشند به شرح ذیل است:

۱) ۵۸ ملک در اختیار نهاد‌ها و ارگان‌ها

۲) ۹۲۴ ملک در اختیار شهرداری

۳) ۲۳۹ ملک هم در حال بررسی برای

۴) ۹۵ ملک منطبق با بند ۶ ماده ۵۵

۵) ۵۸۸ ملک فاقد شرایط لازم برای ادامه فعالیت هستند

۵-۱)  ۳۶۴ ملک جز املاک دارای انحراف در کاربری

۵-۲)  ۶۸ ملک فاقد شرایط لازم برای واگذاری

۵-۳)  ۱۵۶ ملک تخلیه یا تعیین تکلیف شده

از ۱۵۶ ملک فوق، ۲۱ ملک به حوزه‌های دیگر شهرداری رفته، ۶۲ ملک به حوزه اجتماعی شهرداری برگردانده شده و ۷۳ ملک بر اساس آیین نامه معاملاتی در دست اقدام است.

ریز اطلاعات ۲۰۸۴ ملک شهرداری تهران که به غیر واگذار شده است + نمودار
قالیشویی قائم مقام

قالیشویی قائم مقام

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی قائم مقام,قالیشویی در قائم مقام,قالیشویی نزدیک قائم مقام,قالیشویی محدوده قائم مقام,قالیشویی حوالی قائم مقام,قالیشویی نزدیکی قائم مقام,قالی شویی قائم مقام,قالیشوئی قائم مقام,شستشوی فرش در قائم مقام,خدمات قالیشویی قائم مقام,بهترین قالیشویی قائم مقام,نزدیکترین قالیشویی به قائم مقام,قالیشویی خیابان قائم مقام,قالیشویی محله قائم مقام,قالیشویی منطقه قائم مقام .

مبل شویی قائم مقام و مبلشویی در قائم مقام

رفوی فرش در قائم مقام,مرمت فرش قائم مقام

نزدیکترین قالیشویی به قائم مقام برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در قائم مقام

برترین قالیشویی قائم مقام به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه قائم مقام آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده قائم مقام هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به قائم مقام در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل قائم مقام تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی قائم مقام برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه قائم مقام با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک قائم مقام

تنها سایت رسمی قالیشویی قائم مقام

تمام فرش ها در قالیشویی قائم مقام پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران قائم مقام را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی قائم مقام

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در قائم مقام

قالیشویی اطراف قائم مقام زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت قائم مقام که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران قائم مقام تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی قائم مقامسامانه اطلاعات قیمت مسکن در کل کشور رونمایی می‌شود / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده چیتگر ۴۴۹۶۴۰۷۷

محمود محمودزاده معاون وزیر راه‌وشهرسازی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان،  با بیان اینکه جلسه‌ای با مدیران سازمان امور مالیاتی در رابطه با موضوعات فنی سامانه املاک و اسکان و نحوه استفاده از این سامانه به صورت کامل برگزار شد، گفت: هم اکنون این سامانه هیچ مشکلی ندارد و هر زمان سازمان امور مالیاتی اطلاعاتی در رابطه با خانه‌های خالی نیاز داشته باشد، می‌تواند از طریق این سامانه به دست بیاورد.

به گفته این مقام مسئول سامانه املاک و اسکان به صورت کامل در حال اجرا است و پیامک‌ها در رابطه با خانه‌های خالی به صورت کامل و همواره ارسال می‌شوند.

منتظر ارسال فهرست خبرنگاران برای مسکن ملی هستیم
محمودزاده همچنین درباره آخرین وضعیت مسکن خبرنگاران هم تصریح کرد: وزارت راه‌وشهرسازی و معاونت مسکن و ساختمان در این خصوص اعلام آمادگی کرده است و وزارت ارشاد باید فهرست اسامی و اطلاعات را در اختیار وزارت راه‌وشهرسازی قرار دهد و پس از بررسی و تعیین اراضی محاسبات انجام می‌شود. 
معاون وزیر راه‌وشهرسازی با بیان اینکه وزارت ارشاد باید فهرست افراد و خبرنگارانی را که تحت پوشش آنها قرار دارند به ما اعلام کنند، گفت: پیش نویس تفاهم‌نامه ساخت مسکن برای خبرنگاران به امضا رسیده و آماده دریافت تعداد افراد تحت پوشش هر استان و هر شهر از سوی وزارت ارشاد هستیم.

محمودزاده بیان کرد: پیش نویس تفاهم‌نامه ساخت مسکن برای خبرنگاران در قالب طرح اقدام ملی را برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فرستادیم و آنان هم نظرات خود را اعلام کردند. ما آماده‌ایم تا وزارت ارشاد تعداد نفرات تحت پوشش در هر استان و شهر را اعلام کند و ما در حد توانی که در تامین زمین داریم مساعدت لازم را انجام می‌دهیم.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه‌وشهرسازی با اشاره به اینکه اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با قیمت مسکن در تمامی نقاط کشور توسط وزارت راه‌وشهرسازی تهیه شده است، گفت: اطلاعات و آماری که بانک مرکزی هر ماه منتشر می‌کند تنها مربوط به استان تهران و برخی از مناطق آن بوده است.

این مقام مسئول گفت: به اعتقاد وزارت راه‌وشهرسازی با توجه به آنکه آماری که بانک مرکزی منتشر می‌کند تنها مربوط به یک یا چند منطقه بوده است، این موضوع ممکن است باعث ایجاد مشکلات و نگرانی مردم شود.

محمودزاده در پایان تصریح کرد: این آمار خود باعث ایجاد التهاب و افزایش قیمت حتی در مناطقی می‌شود که هیچ رشد قیمتی نداشته‌اند، بنابراین وزارت راه‌وشهرسازی این سامانه را آماده کرده و به زودی و در آینده نزدیک از این آمار و اطلاعات رونمایی می‌کند.
قالیشویی چیتگر

قالیشویی چیتگر

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی چیتگر,قالیشویی در چیتگر,قالیشویی نزدیک چیتگر,قالیشویی محدوده چیتگر,قالیشویی حوالی چیتگر,قالیشویی نزدیکی چیتگر,قالی شویی چیتگر,قالیشوئی چیتگر,شستشوی فرش در چیتگر,خدمات قالیشویی چیتگر,بهترین قالیشویی چیتگر,نزدیکترین قالیشویی به چیتگر,قالیشویی خیابان چیتگر,قالیشویی محله چیتگر,قالیشویی منطقه چیتگر .

مبل شویی چیتگر و مبلشویی در چیتگر

رفوی فرش در چیتگر,مرمت فرش چیتگر

نزدیکترین قالیشویی به چیتگر برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در چیتگر

برترین قالیشویی چیتگر به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه چیتگر آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده چیتگر هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به چیتگر در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل چیتگر تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی چیتگر برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه چیتگر با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک چیتگر

تنها سایت رسمی قالیشویی چیتگر

تمام فرش ها در قالیشویی چیتگر پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران چیتگر را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی چیتگر

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در چیتگر

قالیشویی اطراف چیتگر زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت چیتگر که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران چیتگر تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی چیتگرپامپئو: همه کشورها از ۲۰ سپتامبر ملزم به اجرای تحریم‌ها علیه ایران هستند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده جم

به گزارش فارس، «مایک پامپئو»، وزیر خارجه آمریکا گفته همه کشورها موظف به اجرای تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران هستند.

پامپئو در یادداشتی در نشریه فیگارو نوشته است: «روز ۲۰ اوت من از اختیار ایالات متحده برای بازگرداندن تمامی تحریم‌ها علیه ایران که به موجب قطعنامه ۲۲۳۱ تعلیق شده بودند استفاده کردم.»

در ادامه این یادداشت آمده است: «احیای این تحریم‌ها هرگز مسیر مورد ترجیح ایالات متحده نبود، اما این تحریم‌ها به زودی بازخواهند گشت. همه کشورها موظف به اجرای آن هستند. انجام دادن اقدامی غیر از این، اقتدار و اعتبار شورای امنیت را تضعیف می‌کند و می‌تواند اجرای سلیقه‌ای قطعنامه‌های شورای امنیت را عادی‌سازی کند.»

پامپئو در این مقاله از سیاست کشورهای اروپایی که ادعا می‌کنند به توافق هسته‌ای ایران پایبند هستند انتقاد کرده است.

او  نوشته است: «در سال ۲۰۱۵، ملت‌های آزاد امیدوار بودند که برنامه جامع اقدام مشترک به رفتارهای مخرب ایران و به خصوص فعالیت‌های هسته‌ای غیرقانونی این کشور پایان خواهد داد. آنها امیدوار بودند تقویت ایران از لحاظ اقتصادی خشونت‌های قانون‌گریزانه این کشور را تعدیل خواهد کرد.»

پامپئو مدعی شده که برجام باعث تغییر رفتار ایران در منطقه نشده است. وی تصریح کرد: «رئیس‌جمهور ترامپ می‌فهمد که تنها فشار حداکثری علیه رژیم و نه مماشات می‌تواند باعث ایجاد تغییرات رفتاری‌ای شود که ما به دنبال آن هستیم. به همین دلیل است که آمریکا تحریم‌های اقتصادی بی‌سابقه‌ای علیه این رژیم اعمال کرده و بازداری نظامی علیه آن را احیا کرده است.»

ادعای پامپئو درباره بازگشت تحریم‌ها علیه ایران از ۲۰ سپتامبر در حالی مطرح شده که بسیاری از اعضای شورای امنیت، تفسیر ایالات متحده برای آغاز شدن روند بازگشت تحریم‌ها علیه ایران را رد کرده‌اند.

دولت آمریکا روز ۳۰ مرداد (۲۰ اوت) با ارائه نامه‌ای به رئیس شورای امنیت رسماً این شورا را از خواست خود برای بازگرداندن تمامی تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران مطلع کرد.

آمریکا در این نامه ایران را به «نقض اساسی» تعهداتش در «برنامه جامع اقدام مشترک» (برجام) متهم کرده است.

چنانچه آمریکا از برجام خارج نشده بود، این نامه، روند ۳۰ روزه‌ای را آغاز می‌کرد که می‌توانست به «بازگشت خودکار» تحریم‌ سازمان ملل علیه ایران منجر شود.

در آن حالت، تمامی تحریم‌های سازمان ملل نیمه شب ۲۰ سپتامبر به وقت گرینویچ (برابر با ۰۴:۳۱ بامداد ۳۰ شهریورماه) علیه ایران از سر گرفته می‌شدند. این تاریخ، چند روز قبل از سخنرانی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد است.  
با این حال، آمریکا اردیبهشت سال ۱۳۹۷ به مشارکتش در برجام خاتمه داده و طبق گفته اعضای شورای امنیت نمی‌تواند از حقوق تصریح‌شده در این توافق و متن قطعنامه صادرشده برای تأیید آن استفاده کند.

به همین دلیل، تلاش آمریکا از همان آغاز با مخالفت‌های جدی روبرو شده است. خبرگزاری رویترز ۱ شهریورماه گزارش داد ۱۳ عضو شورای امنیت با نگارش نامه‌هایی مخالفت خودشان را با خواست آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران اعلام کرده‌اند.

ساز و کار موسوم به بازگشت خودکار تحریم‌ها که با نام‌های دیگری مثل «مکانیسم ماشه» یا «اسنپ‌بک» نیز شناخته می‌شود به دنبال احیای تمامی قطعنامه‌های تحریمی علیه تهران است که پس از حصول برجام میان ایران و گروه موسوم به ۱+۵ تعلیق شده بودند.
قالیشویی جم

قالیشویی جم

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی جم,قالیشویی در جم,قالیشویی نزدیک جم,قالیشویی محدوده جم,قالیشویی حوالی جم,قالیشویی نزدیکی جم,قالی شویی جم,قالیشوئی جم,شستشوی فرش در جم,خدمات قالیشویی جم,بهترین قالیشویی جم,نزدیکترین قالیشویی به جم,قالیشویی خیابان جم,قالیشویی محله جم,قالیشویی منطقه جم .

مبل شویی جم و مبلشویی در جم

رفوی فرش در جم,مرمت فرش جم

نزدیکترین قالیشویی به جم برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در جم

برترین قالیشویی جم به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه جم آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده جم هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به جم در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل جم تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی جم برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه جم با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک جم

تنها سایت رسمی قالیشویی جم

تمام فرش ها در قالیشویی جم پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران جم را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی جم

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در جم

قالیشویی اطراف جم زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت جم که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران جم تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی جمابهامات درباره رفت‌وآمدهای ترامپ داخل کاخ سفید پس از خروج از بیمارستان / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده پاستور

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، بِن ویلیامسون، سخنگوی کاخ سفید در توییتر نوشت: رئیس‌جمهوری می‌خواست روز سه‌شنبه در دفتر بیضی شکل حاضر شود اما به آنجا نرفت و در محل اقامتش کار کرد.

پیشتر لری کادلو، مشاور اقتصادی رئیس‌جمهوری آمریکا به شبکه سی ان بی سی گفته بود، ترامپ روز سه شنبه با رعایت نهایت تدابیر پیشگیرانه درخصوص کووید-۱۹ در دفتر بیضی شکل کاخ سفید حاضر شد.
قالیشویی پاستور

قالیشویی پاستور

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی پاستور,قالیشویی در پاستور,قالیشویی نزدیک پاستور,قالیشویی محدوده پاستور,قالیشویی حوالی پاستور,قالیشویی نزدیکی پاستور,قالی شویی پاستور,قالیشوئی پاستور,شستشوی فرش در پاستور,خدمات قالیشویی پاستور,بهترین قالیشویی پاستور,نزدیکترین قالیشویی به پاستور,قالیشویی خیابان پاستور,قالیشویی محله پاستور,قالیشویی منطقه پاستور .

مبل شویی پاستور و مبلشویی در پاستور

رفوی فرش در پاستور,مرمت فرش پاستور

نزدیکترین قالیشویی به پاستور برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در پاستور

برترین قالیشویی پاستور به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه پاستور آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده پاستور هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به پاستور در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل پاستور تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی پاستور برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه پاستور با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک پاستور

تنها سایت رسمی قالیشویی پاستور

تمام فرش ها در قالیشویی پاستور پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران پاستور را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی پاستور

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در پاستور

قالیشویی اطراف پاستور زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت پاستور که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران پاستور تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی پاستورعوارض خروج از کشور در سال ۱۴۰۰ مشخص شد / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی تندگویان ۶۶۵۳۰۸۸۱

به گزارش خبرآنلاین، بر اساس پیش بینی های صورت گرفته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ عوارض خروج برای هر نفر ۲۶۴ هزار تومان در سال آینده خواهد بود. بر این اساس عوارض خروج زائرین حج تمتع و حج عمره برابر با ۱۳۲ هزار تومان تعیین شده است.

خروج زائران عتبات عالیات زائران اربعین مطابق تاریخ تعیین شده در این قانون که از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از کشور خارج می‌شوند، از پرداخت عوارض خروج معاف است اما در سایر ایام سال عوارض خروج هوایی زائران عتبات عالیات ۴۵ هزار تومان عوارض خروج زمینی و دریایی آنها برابر با ۱۵ هزار تومان تعیین شده است.

بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ و در صورت تصویب مجلس ارقام تعیین شده برای خروج هر نفر از کشور برای سفر دوم به میزان ۵۰ درصد و سفرهای سوم و بیشتر به میزان ۱۰۰ درصد افزایش خواهد یافت. این افزایش برای زائران حج تمتع و عمره نیز برای سفر های دوم به بعد در نظر گرفته شده است.

به این ترتیب عوارض خروج از کشور برای سفر دوم ۳۹۶ هزارتومان و برای سفرهای سوم و بیشتر از آن ۵۲۸ هزارتومان تعیین شده است.

پیش‌بینی شده است مبلغ ۸۰۰,۰۰۰ ریال برابر با ۸۰ هزار تومان از عوارض خروجی برای توسعه زیرساخت ها و تاسیسات گردشگری و حمایت از بخش میراث فرهنگی و صنایع دستی اختصاص یابد.
0123 قالیشویی تندگویان ۶۶۵۳۰۸۸۱صرافان دلار نمی‌خرند/ دلار چقدر می‌ریزد؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بسیج

به گزارش ایبنا،  کامران سلطانی‌زاده با بیان این مطلب درباره کاهش نرخ ارز از روز پنج شنبه و روند این بازار، اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های هفته گذشته و افزایش تزریق ارز توسط بانک مرکزی در سامانه نیما و بازار متشکل ارزی، روند کاهشی این بازار قابل پیش‌بینی بود.

وی افزود: همچنین اتفاقات جهانی همسو با سیاست‌های بانک مرکزی نیز عاملی دیگر برای کاهش نرخ‌ها در این بازار بود. شاهد هستیم که از روزهای گذشته با توجه به رخدادهای سیاسی در جهان و روند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روند کاهش قیمت ارز شدت بیشتری یافت.

عضو شورایعالی کانون صرافان ادامه داد: بر همین اساس از روز پنج شنبه قیمت دلار و یورو حدود ۴ هزار تومان کاهش یافت و موجب شد تا بسیاری از ترس کاهش بیشتر این نرخ، فروشنده شوند. همچنین صرافان نیز تمایلی برای خرید ندارند. البته باید به این نکته توجه داشت که بسیاری از شرکت‌ها به دلیل نیمه تعطیل بودن پنج شنبه، امکان فروش ارز خود را نداشتند که بی شک با ورود آنها به بازار نیز شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها در این بازار خواهیم بود.

سلطانی زاده درباره روند بازار پیش بینی کرد: در صورت ادامه این شرایط و همچنین ادامه تزریق ارز از سوی بانک مرکزی به سامانه نیما و بازار متشکل ارزی، شاهد افت بیشتر قیمت‌ها و تا رسیدن به نقطه تعادلی خواهیم بود.

وی با هشدار دوباره به مردم به منظور عدم ورود به این بازار با هدف سرمایه گذاری، گفت: به مراتب از سوی رییس کل بانک مرکزی نسبت به عدم ورود به این بازار و به خطر افتادن سرمایه مردم در بازار ارز، هشدارهایی داده شده بود و همانطور که در دو روز اخیر شاهد هستیم، نرخ‌ها روند کاهشی داشته که بی شک اگر مردم بدون تخصص و صرفا با سودای کسب سود وارد این بازار شوند، متضرر خواهند شد.
قالیشویی بسیج

قالیشویی بسیج

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی بسیج,قالیشویی در بسیج,قالیشویی نزدیک بسیج,قالیشویی محدوده بسیج,قالیشویی حوالی بسیج,قالیشویی نزدیکی بسیج,قالی شویی بسیج,قالیشوئی بسیج,شستشوی فرش در بسیج,خدمات قالیشویی بسیج,بهترین قالیشویی بسیج,نزدیکترین قالیشویی به بسیج,قالیشویی خیابان بسیج,قالیشویی محله بسیج,قالیشویی منطقه بسیج .

مبل شویی بسیج و مبلشویی در بسیج

رفوی فرش در بسیج,مرمت فرش بسیج

نزدیکترین قالیشویی به بسیج برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در بسیج

برترین قالیشویی بسیج به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه بسیج آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده بسیج هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به بسیج در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل بسیج تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی بسیج برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه بسیج با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک بسیج

تنها سایت رسمی قالیشویی بسیج

تمام فرش ها در قالیشویی بسیج پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران بسیج را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی بسیج

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در بسیج

قالیشویی اطراف بسیج زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت بسیج که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران بسیج تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی بسیج
شماره تلفنهای قالیشویی اصل تهران

شمال تهران : 22475637 شرق تهران : 77900891 مرکز تهران : 88216075 غرب تهران : 44273827 جنوب تهران : 66530881

مرمت و تعویض انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

رفوکاری و ترمیم انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

ریشه بافی فرش دستباف و ماشینی

قالیشویی اصل تهران

آمار بازدیدکنندگان

1056261
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه گذشته
همه روزها
4745
6453
45935
968930
30350
175558
1056261

آی پی شما : 3.238.107.166
2020-12-05 15:02

درباره ما

مجموعه قالیشویی اصل تهران با داشتن سالها تجربه موفق و داشتن پشتوانه مردمی بواسطه کیفیت مطلوب کار ، توانسته است روز به روز به قله های موفقیت نزدیکتر شود . با گسترش فضای مجموعه در اختیار و افزودن به تعداد پرسنل مجرب خود امکان ارائه سرویس با کیفیت قالیشویی را در سراسر شهر بزرگ تهران محقق نموده ایم .
تلفن مرکزی : 02144273827


ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید :
@ghalishouietehran   @gizviiz
02144273827 تماس با ما