باور کنید این بار «شرایط کنونی» واقعا «حساس» است ! / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده شیان ۷۷۹۰۰۸۹۱

طبق تبلیغات مرسوم در جمهوری اسلامی، ما همیشه در « شرایط حساس کنونی» هستیم! اما به نظر می رسد که شرایط فعلی ، از شرایط حساس کنونی هم جدی تر باشد زیرا سرمایه اجتماعی نظام جمهوری اسلامی که مهم ترین مولفه ی حفظ و نشاط سیاسی یک کشور است در یکی از خطرناکترین سطوحِ بعد از انقلاب  قرار گرفته است و این می تواند «شروعی بر یک پایان»  باشد یا تبدیل به یک « نقطه عطف و شروع یک بازگشت» بشود. 

یک نظام سیاسی باید همزمان از دو مولفه ی مقبولیت و مشروعیت برخوردار باشد. بروز این دو مولفه ی سیاسی-اجتماعی دریک سطحِ مطلوب و مناسب، تضمین کننده بقا و ادامه ی راه نظام سیاسی و حفظ ساختار کشور است. مشروعیت یک نظام به نوع حکومت بر می گردد و مقبولیت به حاکم. یعنی مشروعیت نظام باید مورد تایید خداوند ( یک منبع الهام بخش) باشد و مقبولیتِ حاکم، مورد تایید مردم. این مقبولیت می تواند از درجه ی عشق و از خودگذشتگی مردم برای حفظ نظام تا علاقه ی مردم به نظام ادامه یابد و تا به نارضایتی ، عصبانیت و تنفر سیاسی ختم شود. 

شاه کلید رابطه میان مشروعیت و مقبولیت در یک نظام سیاسی ، «« کارآمدی »» است. اگر رئیس دولت در یک نظام کاملا مشروع ( از نظر مردم) کارآمدی ضعیفی داشته باشد، باید جای خودش را به یک فرد کارآمد و نسبتا مقبول بدهد و گرنه همان مشروعیت نظام نیز از لحاظ مردم زیر سوال می رود. 

 اما مساله مهم جایی است که این مقبولیت اصطلاحا « به یک مو بند می شود» . در این نقطه، اگر نظام سیاسی تصمیمِ درستی نگیرد، سرمایه اجتماعیِ پایین و عصبانیت مردم از حاکمیت تبدیل به «تنفر» می شود. این جاست که دیگر هیچ اقدامی باعث برگشت مردم نخواهد شد و اصطلاحا شروعی بر پایان یک حکومت خواهد بود. ( امکان دارد فرآیندِ این پایان، چند سالی طول بکشد اما گریزی از آن نخواهد بود) اما اگر دقیقا در همین نقطه انفاق خوبی شکل بگیرد و نظام بتواند کارایی خود را تا حدی بیشتر کند ، با افزایش سرمایه اجتماعی، وضعیت مقبولیت نظام از مرز بحران خارج شده و نظام فرصت دوباره ای برای شروع و ادامه خواهد داشت. در منظر نویسنده و تعدادی از کارشناسان اجتماعی و سیاسی، ما الان دقیقا در این وضعیت حساس و فوق حساس هستیم. جایی میان یک «سرمایه اجتماعی کم برای شروعی دوباره» یا «تنفر اجتماعی و سیاسی» و شروعی بر یک پایان .

همیشه کارآمدی یکی از مهمترین عوامل کلیدی در تعیین میزان مقبولیت یک نظام است اما به نظر می رسد در شرایط فعلی کارآمدی مهم ترین و حیاتی ترین عنصر باشد. 

در کشور ما تصوراتی وجود دارد که اگر یک انتخابات پرشور مانند خرداد 76 ، 88 یا خرداد 92 داشته باشیم، حتی اگر رییس جمهور منتخب ناکارآمد هم باشد ، مردم آن را به حساب ناکارآمدی شخص یا دولت می نویسند و چون انتخابِ خودشان بوده است، خطری متوجه سرمایه اجتماعی نظام نیست.

 در حالی که اصلا و ابدا اینگونه نیست. شاید این روش در سال 76 یا 88 جواب می داد اما بعد از تکرار چندین و چند باره ی آن ( انتخابات پرشور و رییس جمهورهای ناکارآمد) مردم مقصر را دولت ها نمی بینند و مستقیما از سرمایه اجتماعی نظام کم خواهند کرد ( این مساله براحتی در میان مردم مشخص است) و با توجه به وضعیت بد این سرمایه اجتماعی، فاجعه همین نزدیکی ها است. 

جالب اینجاست که اگر مردم بیشتری درگیر فضا و احساسات انتخاباتی شوند اما در هشت سال آینده ، ناکارآمدی از انتخابِ خود ببیند، آرام آرام مشروعیت خود انتخابات نیز در نزد مردم کمرنگ می شود.

البته باید توجه داشت که مشارکت بالا با کارآمدی تضاد یا تناقضی ندارد یعنی می شود در یک انتخابات پر شور یک انتخاب کارآمد هم داشت که قاعدتا هدف هر نظام و آرزوی مردم هر کشوری است. بلکه منظور این بود که مشارکت بالا نمی تواند جای انتخاب کارآمد را بگیرد و در وضعیت فعلی سرمایه اجتماعی را اساسی ترمیم کند . 

همچنین این تصور هست که اگر نوع نگاه فردِ منتخب، انقلابی یا مطابق با نظر نهادهای حاکمیتی باشد، مشکلات حل خواهد شد. فرض بفرمایید که در انتخابات 1400 یک فرد بسیار مومن و انقلابی پیروز میدان شود. اما او در چهار سال آینده ( و چه بسا دو سال آینده ) با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور که میراث به جا مانده از 8 سال دولت آقای روحانی است و تحریم های فلج کننده ، نتواند کارآمدی لازم را در مدیریت کشور ایجاد کند. مردم هم که شاهد ایجاد تغییر مدیریتی در انتخابات 1400 به نفع جریان انقلابی بوده اند باز هم با ناکارآمدی مواجه شوند. در نتیجه سرمایه اجتماعی نظام کم خواهد شد و با توجه به وضعیت فعلی آن، ما وارد شرایط بحران و احتمالا وضعیت تنفر از نظام سیاسی کشور خواهیم بود. همین مساله در مورد انتخاب گزینه دیگر یعنی یک اصلاح طلب با درجه ی کمتری ولی باز هم قطعی، شکل خواهد گرفت و اگر او هم ناکارآمد باشد ، وضعیت بهتر از گزینه اول نخواهد بود.  

پس به نظر می رسد کارآمدی شاه کلید انتخابات 1400 و شاه کلید حفظ سرمایه نظام و ادامه ی ثبات سیاسی کشور خواهد بود. و مساله ی حیاتی ( بر روی کلمه حیاتی تاکید دارم) در انتخابات 1400 برای نظام جمهوری اسلامی ونیروهای انقلابی و حتی مردم باید «کارآمدی » باشد. چه اینکه منتخب مردم انقلابی یا غیر انقلابی باشد فرقی نمی کند. اگر  کارآمد نباشد، موجب یک فاجعه در سرمایه اجتماعی در نظام و شروع یک پایان خواهد بود. 

حالا چه شخصی واقعا کارآمد است؟ 

کارآمدی معانی متفاوتی دارد اما یک رییس جمهور کارآمد کسی است که از لحاظ سیاسی، اجرایی و اجتماعی بتواند از حداکثر توانایی و مهارت های حرفه ای افراد جامعه و ظرفیت های کشور برای انجام ماموریت های ملی ( و بین المللی ) کشور و رسیدن به اهداف جمهوری اسلامی استفاده کند. دقت داشته باشید که  "هدف جمهوری اسلامی عبارت است از رسیدن به آرمانهای اسلام، یعنی سعادت مادّی و معنوی بشر، یعنی پیشرفت در امور زندگی مادّی و معنوی"( مقام معظم رهبری19/10/1392) 

از این رو کارآمدی رابطه ی تنگاننگی با توانایی مدیریتی و قابلیت های اجرایی شخص دارد. 

حالا سوال این است که از کجا بفهمیم که یک شخص کارآمدی دارد یا نه ؟ 

الف- باید شخص مورد نظر کارنامه ی خوب و قابل قبولی در عرصه اجرایی و مدیریتی داشته باشد و گرنه همه ادعای کارآمدی دارند اما کارنامه ی کارآمد بسختی پیدا می شود. 

ب- کارآمدی باید در طول زمان شکل گرفته باشد. کارآمدی در یک دوره محدود نمی تواند ملاک خوبی برای کارآمدی در یک دوره هشت ساله در قامت رییس جمهوری باشد. ( لازم هست اما کافی نیست) 

ج- کارآمدی باید در عرصه های مختلف باشد. چه بسا یک شخص در عرصه ای بسیار کارآمد ولی در عرصه ی دیگر بشدت ناکارآمد باشد. شخص مطلوب کسی است که در عرصه های مختلف کارآمدی خود را اثبات کرده باشد.

د- در انتخاب یک رییس جمهور کارآمد، دقت به سابقه ی کارآمدی در عرصه هایی که با سیاست مرتبط هستند بشدت لازم و ضروی است. زیرا جنس ریاست جمهوری با کارهای مدیریتی، اجرایی، عمرانی و فرهنگیِ دیگر یک تفاوت مهم دارد. در ریاست جمهوری شما با طیف های مختلف سیاسی مواجه هستید. خاصه اینکه یک رییس جمهور باید از ظرفیت همه این جناح های سیاسی هم استفاده کند. عمدتا یک مدیر موفق عمرانی یا اجرایی هیچگاه با تنوع افراد و منش های سیاسی مواجه نیست یا اگر مواجه باشد عموما تاثیر مستقیمی بر عملکرد وی ندارد.  

هـ - فرد کارآمد باید نگاه درستی به مساله مبارزه با فساد داشته باشد. باید عزم او در مبارزه با فساد دیده شود. زیرا یکی از مهم ترین موانع کارآمدی در نظام فعلی سیاسی کشور وجود شبکه های فساد و کسانی است که ظرفیت های نظام را برای منافع فردی خودشان می بلعند و چیزی برای مردم باقی نمی گذارند. فساد می تواند کارآمدی یک رییس جمهور را بشدت کاهش دهد.  

و - فرد کارآمد باید بتواند از ظرفیت گرایش ها و نگاه های مختلف استفاده کند. از آنجایی که منتخب قرار است رییس جمهور یک کشور شود، باید بتواند تفاوت ها و تناقض های قومیتی، فرهنگی، مذهبی، و اجتماعی را درک کند و کارنامه ی مشخص و قابل قبولی در استفاده از تمام نگاه ها و نگرش ها داشته باشد. رییس جمهوری که بخواهد از یک حزب ( مثلا فقط انقلابی ها یا فقط اصلاح طلبان یا فقط ...) یا قوم خاص یا نگاه محدود در کشور استفاده کند بخش عمده ای از کارآمدی را فدای نگاه ویژه ی خودش کرده است.

به نظرم با این معیارها پیدا کردن فرد مناسب برای ریاست جمهوری سخت نباشد. فقط باید دقت کنیم که سیاست، عرصه ی ممکن هاست. باید نگاهمان به آرمان ها باشد اما در عرصه واقعیت ها و ممکن ها حرکت کنیم. در سیاست بدنبال یک ایده آل گشتن عموما نتایج فاجعه باری به همراه دارد. باید بر روی معیار کارآمدی ( که اثبات کردیم حیاتی است) تمر کز کنیم و بهترین نمره را انخاب کنیم. 

شاید نمره فرد مورد نظر 20، 19 و یا حتی 17 هم نباشد اما شخصی را انتخاب کنیم که کارآمد باشد تا بتوانیم سرمایه اجتماعی از دست رفته را تا حدودی برگردانیم تا یک کامبک قهرمانانه داشته باشیم و گرنه با دست خودمان و با نیتی پاک! شروعی بر یک پایان را رقم زده ایم. و من الله التوفیق  

 * فعال رسانه ای و تحلیلگر سیاسی
0123 قالیشویی محدوده شیان ۷۷۹۰۰۸۹۱شریعتمداری برنامه های انتخاباتی خود را به اصلاح طلبان اعلام کرد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده برادران فلاح

به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری در جلسه روز گذشته خود با جبهه اصلاحات ایران اظهار کرد:جمعیت زیر خط فقر مطلق از سال ۹۲ تا ۹۶ به ۱۵ درصد رسیده بود اما از سال ۹۶ تا ۹۸ به ۳۰ درصد افزایش یافت. این‌ها فاجعه‌ای است که تحریم نقش پر رنگی در آن داشته است. 

وی ادامه داد: آمارها و شاخص‌های مرکز آمار ایران می‌گوید دوره ۸ ساله سید محمد خاتمی موفق‌ترین دوره مدیریت کشور بوده است. من به عنوان وزیر در دولت اصلاحات مورد سوال و مواخذه قرار نمی گرفتم که چرا کریمی نوری موتلفه در کنار فیض الله عرب سرخی قرار دارد. چرا محمد نهاوندیان در کنار مسعود کرباسیان است.

شریعتمداری یادآور شد: وقتی تجربه موفق جلوی روی ما هست چرا باید بگوییم نمی‌توانیم کشور را اداره کنیم؟ من اطمینان دارم اگر کشور مدیریتش به سبکی که ما می‌گوییم تغییر کند، می‌توانیم شرایط را بهبود ببخشیم. باور داورم که دولت سوم خاتمی را می توان شکل داد و با استفاده از تجربیات آن دولت، موفق‌تر هم عمل کرد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در دولت خاتمی وقتی هر ۹ روز به یک بحران رسیدیم بنده از طرف ایشان مسئول هدایت هیات پنج نفره برای حل بحران شدم و مقرر شد از طرف همه اعضای دولت به رهبری گزارش دهم و همان گزارش‌ها با مستندات متقن محورهای گفتگوی رهبری و خاتمی در روزهای دوشنبه شد. پس می‌شود برای حل مشکلات و کاهش منازعات داخلی گام برداشت.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت من دولت حل منازعه است، اگر من بر سر کار بیایم هدفم ایجاد وفاق است، دولت گفتمان مشترک بین گروه‌های ذینفع است. دولت گفتگوی بین بخش‌های مختلف نظام است. رییس جمهورش متوجه است که نفر دوم اجرایی کشور و مسئول مسئولیت‌هایی است که به او سپرده شده است.

وی افزود: انتقال تابعیت از مادران، جلوگیری از حذف غربالگری ژنتیکی و از این دست مسایل در دوره وزارت بنده و با همین نگاه به همکاری بین دستگاهی در وزارت کار بوجود آمد.

شریعتمداری تاکید کرد: من برای رفع فقر متکی به یارانه نقدی نخواهم بود بلکه با ایجاد دولت کارآفرین نوآورانه که مسئله جدیدی در دنیاست اقدام خواهم کرد و همین کار را در وزارت کار هم انجام دادیم.

وی سپس گفت: ارزش‌های اجتماعی و اعتماد عمومی و حتی اعتماد مردم به مردم در سایه فقر در حال از بین رفتن است. وقتی عدالت در بهره برداری از امکانات نداشته باشیم، چگونه از حقوق اساسی ملت که آزادی در صدر آن است صحبت کنیم. 

شریعتمداری با تاکید بر ضرورت رعایت حقوق اساسی مردم، حقوق اقوام و اخلاق در جامعه گفت: یک سوم وزارتخانه ها را از جوانان انتخاب می کنم، از زنان در کابینه و حتی به عنوان وزیر حتما استفاده می‌کنم و سعی می‌کنم موانع حضور زنان در دولت‌ها را به عنوان یک چالش مدیریتی در کشور پیگیری و در حد توان رفع کنم.  

این فعال سیاسی تصریح کرد: وزیر کشور را از کسی انتخاب می کنم که معتقد به نقش مردم باشد. تمام قراردادهای دولتی را در سامانه‌ای شفاف خواهم کرد.

لازم به یادآوری است، شریعتمداری یکی از 14 کاندیدای منتخب جبهه اصلاحات ایران است که در مجمع عمومی این جبهه به بیان برنامه های خود برای دولت آینده پرداخت. او با 19 پیشنهاد در رتبه پنجم لیست کاندیدای جبهه اصلاحات ایران قرار دارد. 
قالیشویی برادران فلاح

قالیشویی برادران فلاح

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی برادران فلاح,قالیشویی در برادران فلاح,قالیشویی نزدیک برادران فلاح,قالیشویی محدوده برادران فلاح,قالیشویی حوالی برادران فلاح,قالیشویی نزدیکی برادران فلاح,قالی شویی برادران فلاح,قالیشوئی برادران فلاح,شستشوی فرش در برادران فلاح,خدمات قالیشویی برادران فلاح,بهترین قالیشویی برادران فلاح,نزدیکترین قالیشویی به برادران فلاح,قالیشویی خیابان برادران فلاح,قالیشویی محله برادران فلاح,قالیشویی منطقه برادران فلاح .

مبل شویی برادران فلاح و مبلشویی در برادران فلاح

رفوی فرش در برادران فلاح,مرمت فرش برادران فلاح

نزدیکترین قالیشویی به برادران فلاح برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در برادران فلاح

برترین قالیشویی برادران فلاح به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه برادران فلاح آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده برادران فلاح هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به برادران فلاح در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل برادران فلاح تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی برادران فلاح برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه برادران فلاح با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک برادران فلاح

تنها سایت رسمی قالیشویی برادران فلاح

تمام فرش ها در قالیشویی برادران فلاح پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران برادران فلاح را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی برادران فلاح

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در برادران فلاح

قالیشویی اطراف برادران فلاح زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت برادران فلاح که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران برادران فلاح تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی برادران فلاحخبر بد برای داج کوین‌بازها / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بلوار فردوس غرب ۴۴۰۱۴۵۲۴

به گزارش فارس به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی بیت کوین کانال 58 هزار دلاری را که دیروز با نزدیک به 5 درصد رشد گرفته بود، از دست داد و هم اکنون با قیمت حدود 57 هزار و 880 دلار در حال معامله است. قیمت کنونی نسبت به دیروز 0.3 درصد پایین تر بوده اما نسبت به هفته پیش 2.9 درصد بالاتر است. 

هم اکنون ارزش کل بازار بیت کوین در جهان به 1.09 تریلیون دلار رسیده و در 24 ساعت گذشته هم 1.18 میلیون بیت کوین با ارزش 69 میلیارد دلار جابجا شده است.

تعداد بیت کوین‌های موجود در جهان هم امروز به 18 میلیون و 704 هزار و 337 عدد رسیده است. بیشترین رشد قیمت در معاملات امروز مربوط به اتریوم و سنگین ترین سقوط هم مربوط به داج کوین بوده است. 

بر همین اساس اتریوم نسبت به دیروز 11.5 درصد رشد کرده و به 3941 دلار رسیده است. این ارز مجازی نسبت به هفته پیش 34 درصد رشد داشته است. خبر بد معاملات امروز مربوط به داج‌کوین‌بازهاست؛ چراکه قیمت این ارز مجازی در معاملات امروز حدود 25 درصد ریخت و قیمت آن به 52 سنت کاهش یافته است. البته هنوز هم قیمت داج کوین نسبت به هفت روز پیش بالاتر است.

به طور کلی ارزش کل بازار ارزهای مجازی جهان حالا به 2.45 تریلیون دلار رسیده که نسبت به دیروز 2 درصد رشد داشته است. هم اکنون 9651 ارز مجازی در جهان وجود دارد و در 24 ساعت گذشته 236 میلیارد دلار در این بازار پول جابجا شده است. 
قالیشویی بلوار فردوس غرب

قالیشویی بلوار فردوس غرب

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی بلوار فردوس غرب,قالیشویی در بلوار فردوس غرب,قالیشویی نزدیک بلوار فردوس غرب,قالیشویی محدوده بلوار فردوس غرب,قالیشویی حوالی بلوار فردوس غرب,قالیشویی نزدیکی بلوار فردوس غرب,قالی شویی بلوار فردوس غرب,قالیشوئی بلوار فردوس غرب,شستشوی فرش در بلوار فردوس غرب,خدمات قالیشویی بلوار فردوس غرب,بهترین قالیشویی بلوار فردوس غرب,نزدیکترین قالیشویی به بلوار فردوس غرب,قالیشویی خیابان بلوار فردوس غرب,قالیشویی محله بلوار فردوس غرب,قالیشویی منطقه بلوار فردوس غرب .

مبل شویی بلوار فردوس غرب و مبلشویی در بلوار فردوس غرب

رفوی فرش در بلوار فردوس غرب,مرمت فرش بلوار فردوس غرب

نزدیکترین قالیشویی به بلوار فردوس غرب برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در بلوار فردوس غرب

برترین قالیشویی بلوار فردوس غرب به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه بلوار فردوس غرب آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده بلوار فردوس غرب هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به بلوار فردوس غرب در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل بلوار فردوس غرب تحویل می دهیم

قالیشویی در بلوار فردوس

تخفیف ویژه قالیشویی بلوار فردوس غرب برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه بلوار فردوس غرب با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک بلوار فردوس غرب

تنها سایت رسمی قالیشویی بلوار فردوس غرب

تمام فرش ها در قالیشویی بلوار فردوس غرب پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران بلوار فردوس غرب را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی بلوار فردوس غرب

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در بلوار فردوس غرب

قالیشویی اطراف بلوار فردوس غرب زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت بلوار فردوس غرب که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران بلوار فردوس غرب تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی بلوار فردوس غربتاکید رئیس قوه قضاییه بر ضرورت احتیاط در صدور قرارهای بازداشت / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بازار

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، سید ابراهیم رئیسی در دیدار با قضات و کارکنان دادگستری همدان، گفت: کسانی که به هر دلیل دچار آسیب شدند و کار آن‌ها به زندان کشیده شد قوه قضاییه وظیفه اصلاح آن‌ها را در کنار رسیدگی به پرونده‌ها دارد. کسانیکه آسیب دیده اجتماعی هستند باید باز اجتماعی شوند و نگاه و سیاست سازمان زندان‌ها هم بر این موضوع است.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: از قضات می‌خواهم به اصلاح مجرمان در کنار رسیدگی به پرونده‌ها توجه داشته باشند و این موضوع مورد تاکید است. در این زمینه مسئولیت فقط با سازمان زندان‌ها نیست و همه همکاران، مربیان اجتماعی، قضات و نقش آفرینان در علوم تربیتی باید کمک کنند تا جرم را در جامعه کاهش دهیم و مجرمان اصلاح شوند

رئیسی یادآور شد: تمام دستگاه قضایی و بدنه دستگاه قضایی باید متاثر از اجرای سند تحول شود. اگر همه بدنه دستگاه قضایی حس تحول پیدا نکند تحول بعنوان یک دستورالعمل می‌ماند. در ابتدا باید خود دستگاه این حس را پیدا کند. مردم باید حس کنند که تحول ایجاد شده است.

رئیس قوه قضاییه بیان داشت: اتقان تصمیمات دستگاه قضایی بسیار مهم است. فرآیند قضایی برای تضمین حقوق مردم است و نه نقض قطعی آرا، بارها تاکید کردم و باز هم تاکید می‌کنم که در صدور قرار تامین و به ویژه قرار بازداشت و یا منتهی به بازداشت بسیار باید با احتیاط عمل کرد و صرفا در مواقعی که ضرورت وجود دارد چنین قرارهایی صادر کرد.

ادامه دارد...
قالیشویی بازار

قالیشویی بازار

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی بازار,قالیشویی در بازار,قالیشویی نزدیک بازار,قالیشویی محدوده بازار,قالیشویی حوالی بازار,قالیشویی نزدیکی بازار,قالی شویی بازار,قالیشوئی بازار,شستشوی فرش در بازار,خدمات قالیشویی بازار,بهترین قالیشویی بازار,نزدیکترین قالیشویی به بازار,قالیشویی خیابان بازار,قالیشویی محله بازار,قالیشویی منطقه بازار .

مبل شویی بازار و مبلشویی در بازار

رفوی فرش در بازار,مرمت فرش بازار

نزدیکترین قالیشویی به بازار برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در بازار

برترین قالیشویی بازار به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه بازار آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده بازار هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به بازار در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل بازار تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی بازار برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه بازار با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک بازار

تنها سایت رسمی قالیشویی بازار

تمام فرش ها در قالیشویی بازار پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران بازار را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی بازار

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در بازار

قالیشویی اطراف بازار زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت بازار که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران بازار تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی بازارفرصت مجدد واتساپ به کاربران مردد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده سپه سالار

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اینترنتی ورج، کمپانی واتساپ اعلام کرد برخلاف ضرب‌الاجلی که پیش‌تر اعلام کرده بود، کاربرانی که تا تاریخ ۱۵ مه (۲۵ اردیبهشت) با به روزرسانی سیاست حریم خصوصی این برنامه موافقت نکنند را از استفاده این پیام‌رسان محروم نخواهد کرد.

در متن این بیانیه که روی وبسایت واتساپ منتشر شده، آمده است: هیچ کاربری در روز ۱۵ مه بخاطر این به‌روزرسانی حساب کاربری خود یا امکان استفاده از واتساپ را از دست نخواهد داد.

مفاد این بیانیه با ضرب‌الاجلی که در ماه فوریه (دی ۹۹) در وبسایت واتساپ منتشر شد، در تناقض است. کمپانی واتساپ آن زمان با انتشار یک پست وبلاگی اعمال تغییرات در سیاست حریم خصوصی این پیام‌رسان را که قرار بود ۸ فوریه (۲۰ بهمن ۹۹) اجرا شود، سه ماه به تعویق انداخت اما هشدار داد: در صورتی که تا آن تاریخ با این تغییرات موافقت نکرده باشید، واتساپ بلافاصله حساب کاربری شما را پاک نمی‌کند اما تا وقتی موافقت نکنید نمی‌توانید از امکانات کامل این پیام‌رسان استفاده کنید. برای یک مدت کوتاه، تماس‌ و نوتیفیکیشن دریافت خواهید کرد اما نمی‌توانید پیام‌هایی که دریافت می‌کنید را بخوانید یا به آنها پاسخ دهید.  

 

حال به جای حذف حساب کاربری یا ممنوعیت کار با واتساپ، کاربران مردد برای چند هفته یادآورهایی برای پذیرش سیاست‌های جدید دریافت می‌کنند و پس از آن آزادی عملشان در استفاده از امکانات این پیام‌رسان محدود خواهد شد. در این مدت کاربران همچنان امکان پاسخ به تماس‌های دریافتی را دارند و می‌توانند از طریق نوتیفیکشن به پیام‌ها پاسخ دهند اما اگر باز هم در تایید نکردن سیاست جدید واتساپ اصرار ورزند، طی چند هفته همین آزادی عمل محدود را هم از دست خواهند داد و از آنجایی که واتساپ عموما حسابهایی که بیش از ۱۲۰ روز غیرفعال باشند را حذف می‌کند، در نهایت حساب کاربریشان خواهد شد.

تردید برخی کاربران در موافقت با این تغییرات در نگرانی آنها از امنیت حساب کاربریشان ریشه دارد؛ منتقدان می‌گویند مقررات جدید واتساپ کاربران را ملزم می‌کند اطلاعات شخصی خود را با فیس‌بوک به اشتراک بگذارند، شرکتی که پس از رسوایی فروش اطلاعات کاربران خود به شرکت تحلیل داده کمبریج آنالیتیکا دیگر چندان قابل اعتماد نیست.

شرکت آمریکایی واتساپ زیرمجموعه فیس‌بوک اما می‌گوید به‌روزرسانی سیاست حریم خصوصی این پیام رسان قرار است به افراد در مدیریت حساب‌های تجاری خود کمک کرده و قرار نیست دست واتساپ را در به اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی با فیس‌بوک باز کند.
قالیشویی سپه سالار

قالیشویی سپه سالار

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی سپه سالار,قالیشویی در سپه سالار,قالیشویی نزدیک سپه سالار,قالیشویی محدوده سپه سالار,قالیشویی حوالی سپه سالار,قالیشویی نزدیکی سپه سالار,قالی شویی سپه سالار,قالیشوئی سپه سالار,شستشوی فرش در سپه سالار,خدمات قالیشویی سپه سالار,بهترین قالیشویی سپه سالار,نزدیکترین قالیشویی به سپه سالار,قالیشویی خیابان سپه سالار,قالیشویی محله سپه سالار,قالیشویی منطقه سپه سالار .

مبل شویی سپه سالار و مبلشویی در سپه سالار

رفوی فرش در سپه سالار,مرمت فرش سپه سالار

نزدیکترین قالیشویی به سپه سالار برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در سپه سالار

برترین قالیشویی سپه سالار به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه سپه سالار آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده سپه سالار هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به سپه سالار در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل سپه سالار تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی سپه سالار برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه سپه سالار با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک سپه سالار

تنها سایت رسمی قالیشویی سپه سالار

تمام فرش ها در قالیشویی سپه سالار پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران سپه سالار را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی سپه سالار

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در سپه سالار

قالیشویی اطراف سپه سالار زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت سپه سالار که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران سپه سالار تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی سپه سالارمحسن مهرعلیزاده نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده محلاتی ۶۶۵۳۰۸۸۱

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

ملت عزیز و شریف ایران

 کشور عزیزمان در یکی از پُرخطرترین زمان‌های زیست خود در سده‌های اخیر قرار گرفته است. هر اقدامی در این برهه، به ویژه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در سده‌های آینده اثر خواهد گذاشت. با عنایت به این مهم، حزب راه ملت بر اساس مرامنامه و تحلیل خود از وضع موجود، و ترسیم وضع مطلوب قابل دسترس، در جهت رسیدن به آینده‌ای شایسته و بایسته ایران فردا، ضمن بررسی ویژگی‌هایی از قبیل سابقه عملکردی، شخصیت، رفتار، پاکدستی، توجه به موضوع برابری و عدالت، برنامه محوری، تخصص و تعهد، عملگرایی بر اساس مسأله محوری، پایبندی به گفتمان اصلاح طلبی، اخلاق مداری، آزادگی و آزادی خواهی، و حل مسائل معیشتی مردم به عنوان اولویت نخست کشور و همچنین توجه به اهمیت ضرورت وقوف کاندیدای منتخب به موضوع اقتصاد، سرمایه گذاری و اشتغال به مثابه ستون برنامه‌های عملیاتی رئیس جمهور آینده از آقای دکتر محسن مهرعلیزاده دعوت می‌نماید تا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حضور یابند.

امید است با همراهی و خردورزی ملت بزرگ ایران در سایة انتخاب آگاهانه بر اساس ویژگی‌های یاد شده گشایشی در مسیر اصلاح و توسعة همه جانبة کشور فراهم گردد. باشد که استقامت و پایبندی به برنامه ها، شعارها و تعهداتشان به ملت غیرتمند ایران موجب ترمیم اعتماد آسیب دیدة بخشی از جامعه گردد.
قالیشویی محلاتی

قالیشویی محلاتی

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی محلاتی,قالیشویی در محلاتی,قالیشویی نزدیک محلاتی,قالیشویی محدوده محلاتی,قالیشویی حوالی محلاتی,قالیشویی نزدیکی محلاتی,قالی شویی محلاتی,قالیشوئی محلاتی,شستشوی فرش در محلاتی,خدمات قالیشویی محلاتی,بهترین قالیشویی محلاتی,نزدیکترین قالیشویی به محلاتی,قالیشویی خیابان محلاتی,قالیشویی محله محلاتی,قالیشویی منطقه محلاتی .

مبل شویی محلاتی و مبلشویی در محلاتی

رفوی فرش در محلاتی,مرمت فرش محلاتی

نزدیکترین قالیشویی به محلاتی برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در محلاتی

برترین قالیشویی محلاتی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه محلاتی آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده محلاتی هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به محلاتی در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل محلاتی تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی محلاتی برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه محلاتی با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک محلاتی

تنها سایت رسمی قالیشویی محلاتی

تمام فرش ها در قالیشویی محلاتی پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران محلاتی را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی محلاتی

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در محلاتی

قالیشویی اطراف محلاتی زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت محلاتی که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران محلاتی تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی محلاتییگان مبارزه با تروریسم منطقه کردستان عراق مشارکت در ترور سردار سلیمانی را تکذیب کرد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده فاطمی ۸۸۲۱۶۰۷۵

به گزارش فارس، یگان مبارزه با تروریسم منطقه کردستان عراق، امروز (یک‌شنبه - ۹ می) به خبر منتشر شده در پایگاه خبری «یاهو نیوز» تحت عنوان ارائه جزئیات بیشتری درباره عملیات ترور جنایتکارانه سردار حاج «قاسم سلیمانی»‌ فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست نظامیان تروریست آمریکایی ، واکنش نشان داد.

این یگان که وابسته به حزب اتحادیه میهنی کردستان است، هرگونه مشارکت در این عملیات تروریستی را تکذیب کرد.

سخنگوی این یگان طی بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن در پایگاه خبری «شفق نیوز»، منتشر شد، تصریح کرد: «گزارشی منتشر شده‌ که طی آن، به صورت غیر مستقیم شماری از افسران کرد به داشتن نقش در ترور ژنرال قاسم سلیمانی متهم شدند و از سوی دیگر نام نهاد مبارزه با تروریسم منطقه کردستان نیز در آن ذکر شده است».

وی افزود: «با قاطعیت تمام، هرگونه آگاهی، اطلاع و مشارکت نیروهای مبارزه با تروریسم در این عمل را تکذیب می‌کنیم».

در ادامه این بیانیه آمده است که سردار قاسم سلیمانی «دوست نزدیک» مرحوم «جلال طالبانی» رئیس حزب اتحادیه میهنی کردستان بود و یک زمانی دستگاه مبارزه با تروریسم در کنار این فرمانده شهید و در یک جبهه و سنگر با تروریسم  جنگیده است.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: «با ترور فرماندهی در سطح [شهید سلیمانی]، «منطقه کردستان دوستی تاریخی و اتحادیه میهنی دوستی صمیمی مام جلال را از دست داد».

 پایگاه خبری «یاهو نیوز» شامگاه شنبه گذشته (۸ می)، در مطلبی به ارائه جزئیات بیشتری درباره عملیات ترور جنایتکارانه  فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست نظامیان تروریست آمریکایی پرداخت و طی گزارشی تفصیلی، به ابعاد همکاری‌ تروریست‌های آمریکایی با رژیم صهیونیستی و برخی مأموران امنیتی کردستان عراق پرداخت.

در بخشی از این گزارش آمده است: «تک‌تیراندازی  کردن در فاصله دور با عوامل محیطی مختلفی از جمله باد درگیر است... یکی از اعضای یگان مبارزه با تروریسم (CTG) ، واحد ویژه‌ کردستان عراق که ارتباطات عمیقی با [واحد] عملیات‌های ویژه آمریکا دارد، به آنها کمک کرد تا شدت باد را از محدوده پایین اندازه بگیرند».
قالیشویی فاطمی

قالیشویی فاطمی

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی فاطمی,قالیشویی در فاطمی,قالیشویی نزدیک فاطمی,قالیشویی محدوده فاطمی,قالیشویی حوالی فاطمی,قالیشویی نزدیکی فاطمی,قالی شویی فاطمی,قالیشوئی فاطمی,شستشوی فرش در فاطمی,خدمات قالیشویی فاطمی,بهترین قالیشویی فاطمی,نزدیکترین قالیشویی به فاطمی,قالیشویی خیابان فاطمی,قالیشویی محله فاطمی,قالیشویی منطقه فاطمی .

مبل شویی فاطمی و مبلشویی در فاطمی

رفوی فرش در فاطمی,مرمت فرش فاطمی

نزدیکترین قالیشویی به فاطمی برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در فاطمی

برترین قالیشویی فاطمی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه فاطمی آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده فاطمی هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به فاطمی در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل فاطمی تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی فاطمی برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه فاطمی با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک فاطمی

تنها سایت رسمی قالیشویی فاطمی

تمام فرش ها در قالیشویی فاطمی پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران فاطمی را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی فاطمی

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در فاطمی

قالیشویی اطراف فاطمی زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت فاطمی که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران فاطمی تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی فاطمی دهمین زلزله قوی بندرگناوه را لرزاند  / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده ولنجک ۲۲۴۷۵۶۳۷


  به گزارش رکنا، مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد این زلزله ۲۵ کیلومتری بندر گناوه (بوشهر)،۳۱ کیلومتری بندر ریگ (بوشهر) و ۳۹ کیلومتری امام حسن (بوشهر) بوده است.

مرکز این زمین لرزه تا بندر گناوه ۲۶ کیلومتر، تا بندر ریگ ۳۲ کیلومتر و تا بندر امام حسن ۴۰ کیلومتر فاصله داشته است.

گناوه طی هفته‌های اخیر صدها زمین‌لرزه را تجربه کرده است.

غلامرضا مهرجو فرماندار شهرستان گناوه گفت: زمین لرزه‌های روزهای اخیر در شهرستان گناوه خسارتی در پی نداشته است.

گفتنی است، سه هفته پیش ۲۹ فروردین ماه، بندر گناوه با زمین لرزه ای به قدرت ۵.۹ ریشتر لرزید و پس لرزه های آن شامل ۸ زلزله بالای ۴ ریشتر تا چند روز ادامه داشت. عصر روز ۱۷ اردیبهشت نیز این بندر با زلزله ای به قدرت ۴.۲ ریشتر لرزید و زلزله امشب دهمین زلزله بالای ۴ ریشتر در هفته های اخیر در این منطقه محسوب می شود.

 
قالیشویی ولنجک

قالیشویی ولنجک

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی ولنجک,قالیشویی در ولنجک,قالیشویی نزدیک ولنجک,قالیشویی محدوده ولنجک,قالیشویی حوالی ولنجک,قالیشویی نزدیکی ولنجک,قالی شویی ولنجک,قالیشوئی ولنجک,شستشوی فرش در ولنجک,خدمات قالیشویی ولنجک,بهترین قالیشویی ولنجک,نزدیکترین قالیشویی به ولنجک,قالیشویی خیابان ولنجک,قالیشویی محله ولنجک,قالیشویی منطقه ولنجک .

مبل شویی ولنجک و مبلشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک

رفوی فرش در ولنجک,مرمت فرش ولنجک

نزدیکترین قالیشویی به ولنجک برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در ولنجک

برترین قالیشویی ولنجک به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه ولنجک آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده ولنجک هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به ولنجک در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل ولنجک تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی ولنجک برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه ولنجک با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک ولنجک

تنها سایت رسمی قالیشویی ولنجک

تمام فرش ها در قالیشویی ولنجک پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران ولنجک را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی ولنجک

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در ولنجک

قالیشویی اطراف ولنجک زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت ولنجک که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران ولنجک تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی ولنجکجزییات واکسیناسیون بیماران خاص علیه کرونا / حمایت از ۱۴ بیماری خاص و نادر / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در آرژانتین ۸۸۲۱۶۰۷۵

دکتر مهدی شادنوش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اقدامات وزارت بهداشت برای بیماران خاص در کشور، گفت: در حوزه بیماران خاص طی چند سال اخیر در وزارت بهداشت تلاش کردیم که سه محور را مورد توجه قرار دهیم؛ یکی بحث ارتقاء کیفیت ارائه خدمات است که مورد توجه بوده، دوم دسترسی هرچه بیشتر و عادلانه به خدمات و بخش سوم توسعه حفاظت مالی از بیماران خاص بوده است.

 

۳ محور حمایتی از بیماران خاص

وی افزود: در زمینه ارتقاء کیفیت خدمات، برگزاری دوره‌های آموزشی برای ارائه‌دهندگان خدمات به صورت تخصصی مدنظر بوده که مرتبا در حال گسترش است. به عنوان مثال دوره‌هایی برای آشنایی تخصصی پرستاران بخش‌های دیالیز که دوره‌های ویژه‌ای برگزار کردیم، برای گروه‌های اورژانس  و برای بیماران اوتیسم اطلاع‌رسانی‌هایی را انجام دادیم و اقدامات این چنینی را در جهت ارتقاء کیفیت خدمات پیش بردیم. در عین حال به طور مثال حتی برای پزشکان درمانگر آخرین نوع خدماتی که در دنیا وجود دارد، ارائه دادیم و این موارد مرتبا در حال پیگیری است.

 

شادنوش ادامه داد: در عین حال در زمینه دسترسی عادلانه‌تر به خدمات نیز اقداماتی انجام شده مانند تاسیس مراکز جامع خدمات بیماران خاص تا بیماران در نقاط مختلف کشور خدمات مورد نیازشان را اعم از مشاوره و ویزیت، تزریق فرآورده، دندان‌پزشکی، توانبخشی و... را به صورت جامع در یک مرکز انجام دهند که اتفاق افتاده است. همچنین بیش از ۱۰ مرکز فوق‌تخصصی جامع برای بیماران ام‌اس در نظر گرفته شده که آنها هم فعالیت خودشان را شروع کرده و در حال ارائه خدمت هستند. در زمینه بیماران تالاسمی هم این بیماران باید سالیانه نوعی ام آر آی را انجام می‌دادند که متاسفانه قبلا در تهران این اقدام انجام می‌شد، اما اکنون ۱۲ مرکز در کل کشور فعال شده و این خدمت را ارائه می‌دهند. خدمات همچنان هم در حال توسعه و گسترده شدن است.

 

ارائه خدمات حمایتی به ۱۴ بیماری خاص و نادر در کشور

حذف شرط سنی برای خدمات دندان پزشکی تحت بیهوشی بیماران خاص

وی درباره حفاظت مالی از بیماران خاص نیز گفت: در این حوزه از سال ۱۳۹۷ با توجه به امکانات و اعتباراتی که مراجع بالادستی مانند مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه در حوزه بیماران خاص اختصاص دادند، در زمینه حفاظت مالی بسته‌های خدمتی را تدوین کردیم که در آنجا میزان خدمات سالیانه، نوع خدمات و... تعریف و به سراسر کشور ابلاغ شد که افراد در زمان مراجعه خدمات مورد نیازشان را دریافت کنند و برای اینکه فرانشیز این بیماران به صفر برسد، به طور مستقیم هزینه این خدمات از وزارت بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی پرداخت می‌شود.

 

شادنوش افزود: در عین حال این بسته‌های خدمتی به صورت سالیانه مورد بازنگری قرار گرفته و بنا به اعتباراتی که اختصاص می‌یابد، سطح و عمق این خدمات گسترش پیدا می‌کند. به عنوان مثال تا قبل از این، در سال‌های قبل اگر فقط سه بیماری دیالیز، تالاسمی و هموفیلی مورد حمایت مالی بودند، در سال ۱۴۰۰ به ۱۴ بیماری در حوزه بیماری‌های نادر رسیده‌ایم که به آنها ارائه خدمت می‌شود. به عنوان مثال دندان‌پزشکی تحت بیهوشی که برای بسیاری از این بیماران مورد نیاز است، مورد حمایت کامل قرار می‌گیرد. در حالی که تا سال گذشته فقط کودکان تا هفت سال را برای این خدمت تحت حمایت قرار داشتند،  اما در بسته خدمتی سال ۱۴۰۰ محدودیت سنی برداشته شده است.

 

وی با بیان اینکه اکنون ۱۴ بیماری نادر و خاص در حمایت‌های ویژه وزارت بهداشت قرار دارند، گفت: این بیماری‌ها شامل دیالیز خونی، دیالیز صفاقی، هموفیلی، تالاسمی، ام اس، SMA، EB، CF، MPS، اوتیسم، پیوند اعضا و نسوج، بیماران مبتلا به نقص سیستم ایمنی اولیه (PID )، سرطان و PHH است. به طور کلی بیماری‌هایی که در کشور باید به صورت خاص مورد توجه قرار گیرند، حدود ۵۴۰ هزار بیمار را شامل می‌شود از بیماران سرطانی گرفته تا نادر و خاص.

 

آخرین وضعیت واکسیناسیون بیماران خاص علیه کرونا

شادنوش در ادامه درباره وضعیت واکسیناسیون بیماران خاص و نادر علیه بیماری کرونا، گفت: بر اساس سند ملی واکسیناسیون بیماران نادر در فاز ۲/۲ قرار داشتند و بعد از سالمندان باید پوشش واکسیناسیون برایشان انجام می‌شد، اما با رایزنی‌ها و ادله‌ای که به کمیته فنی منتقل شد، قرار شد که درصدی از هر محموله واکسنی که در کشور توزیع می‌شود، برای این بیماران اختصاص یابد که از همان اواخر اسفند سال گذشته این تخصیص‌ها اتفاق افتاد و به تدریج در حال واکسیناسیون هستیم.

 

وی افزود: واکسیناسیون این بیماران تاکنون پوشش مناسبی داشته و بنابر اولویتی که در زمینه بیماران نادر در نظر گرفتیم واکسیناسیون را انجام می‌دهیم. به عنوان مثال اولویت ابتدا با بیماری‌هایی است که بیماران مبتلا به آن بیشتر نیاز به رفت و آمد به مرکز درمانی دارند، مانند بیماران دیالیزی که سه روز در هفته و هر بار پنج ساعت باید در مرکز درمانی قرار گیرند. در عین حال بیماران تالاسمی، هموفیلی، ام اس، اوتیسم و سرطانی‌ها با اولویت کسانی که شیمی درمانی و رادیوتراپی انجام می‌دهند و...  در اولویت قرار گرفتند و این اولویت‌ها طی دستورالعمل جامعی به سراسر کشور ابلاغ شده و در حال انجام است.

 

وی تاکید کرد: موعد واکسیناسیون برای بیماران به صورت پیامک اطلاع‌رسانی شده و روز، ساعت و محل انجام واکسیناسیون به آنها اعلام می‌شود و می‌توانند مراجعه کرده و واکسن‌شان را دریافت کنند. پیامک برای هر فردی که می‌رود، مختص همان فرد است. در ماه‌های گذشته شاهد بودیم که وقتی پیامک برای بیماری می‌رفت، به سایر افراد هم اطلاع می‌دادند که در فلان مرکز واکسیناسیون انجام می‌شود. در حالی که فقط واکسن همان شخص آن روز و در آن مرکز آماده تزریق است.

 

شادنوش گفت: آمارهای واکسیناسیون به بیماران خاص به صورت هفتگی جمع آوری می‌شود. در فاز اول امکان واکسیناسیون حدود ۲۰ هزار نفر را داشتیم و در فاز دوم برنامه‌ای که در حال اجراست برای ۵۰ هزار نفر دیگر است که باید مورد واکسیناسیون قرار گیرند. البته بعد از گروه سالمندان با توجه به اینکه حجم واکسنی که در اختیارمان قرار می‌گیرد، به شدت افزایش می‌یابد، سرعت واکسیناسیون هم بالاتر می‌رود.
قالیشویی آرژانتین

قالی شویی آرژانتین

نزدیکترین قالیشویی به آرژانتین برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در آرژانتین

برترین قالیشویی آرژانتین به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه آرژانتین آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده آرژانتین هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به آرژانتین در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل آرژانتین تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی آرژانتین برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه آرژانتین با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک آرژانتین

تنها سایت رسمی قالیشویی آرژانتین

قالیشویی در آرژانتین

تمام فرش ها در قالیشویی آرژانتین پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران آرژانتین را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی آرژانتین

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در آرژانتین

قالیشویی اطراف آرژانتین زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت آرژانتین که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران آرژانتین تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی آرژانتینشورای ائتلاف استان مرکزی از آیت‌الله رئیسی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده ظهیرالاسلام

به گزارش فارس ، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی در نامه‌ای خطاب به ریاست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرد: همان طور که در بیانات امام  خامنه‌ای(مدظله العالی) آمده است قوه مجریه به سبب قدرت تاثیر بر تمام ارکان داخلی و خارجی نظام اسلامی از اهمیت بالایی در کشور برخوردار است و در صورت استقرار دولتی مقتدر و انتخاب رئیس جمهوری انقلابی که روحیه خدمتگزاری و کارنامه روشنی در خدمت به مردم با خصوصیت مهم پاکدستی و فسادستیزی نیز داشته باشد انتظار آن می‌رود تا این روزهای تلخ که بر اثر سوء تدبیر و نگاه به خارج به جای تکیه بر توان داخلی، خسارات جبران ناپذیر بر کشوری پهناور و اقتصاد نظام اسلامی و معیشت مردم به بار آورده است جای خود را به روشنایی، وسعت رزق مردم و  اقتدار بیشتر در عرصه بین المللی بدهد.

در این بیانیه آمده است: با توجه به بررسی‌های میدانی و هم‌اندیشی نخبگانی و با توجه به نظرسنجی انجام شده در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در سطح استان، مبنی بر اقبال عمومی به سمت آیت الله رئیسی برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری و با توجه به سابقه درخشان ایشان در زمینه‌های مختلف مدیریتی با رویکرد عدالت‌محوری، هم اکنون که در مقام عالی قوه قضائیه خوش درخشیده‌اند حضور آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را راه برون رفت از اوضاع اسفبار کنونی و مواجهه با عوام فریبی غربگرایان می‌دانیم.

این بیانیه می‌افزاید: بدون تردید با شخصیت محبوب و مقتدر وی و اینکه ایشان تنها فردی هستند که می‌توانند با ایجاد اجماع، وحدت و همدلی در میان نیروهای جریان‌ها و کنشگران سیاسی زمینه را برای ایجاد تحول در اداره کشور و حل مشکلات مردم به ویژه در حوزه‌های اقتصادی و معیشتی را فراهم کرده و امکان بهره‌گیری از همه کاندیداها و عناصر فعال، انقلابی، فداکار و جهادی در مجموعه وسیع دولت وجود دارد و در این راه از همه ظرفیت‌های نیروهای معتقد به نظام و انقلاب استفاده خواهد شد.

این بیانیه می‌افزاید: ضمن احترام به تک تک کاندیداهای جبهه انقلاب، از محضر حضرتعالی درخواست می‌شود از  آیت‌اله رئیسی برای ثبت نام به عنوان یکی از نامزدهای ریاست جمهوری و ایجاد یک دولت کریمه در راس نظام جمهوری اسلامی پیش رو  دعوت بفرمایید، باشد که توفیق خدمات بی شائبه افزونتر  ایشان مورد رضایت خداوند منان قرار گیرد. 

 
قالیشویی ظهیرالاسلام

قالیشویی ظهیرالاسلام

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی ظهیرالاسلام,قالیشویی در ظهیرالاسلام,قالیشویی نزدیک ظهیرالاسلام,قالیشویی محدوده ظهیرالاسلام,قالیشویی حوالی ظهیرالاسلام,قالیشویی نزدیکی ظهیرالاسلام,قالی شویی ظهیرالاسلام,قالیشوئی ظهیرالاسلام,شستشوی فرش در ظهیرالاسلام,خدمات قالیشویی ظهیرالاسلام,بهترین قالیشویی ظهیرالاسلام,نزدیکترین قالیشویی به ظهیرالاسلام,قالیشویی خیابان ظهیرالاسلام,قالیشویی محله ظهیرالاسلام,قالیشویی منطقه ظهیرالاسلام .

مبل شویی ظهیرالاسلام و مبلشویی در ظهیرالاسلام

رفوی فرش در ظهیرالاسلام,مرمت فرش ظهیرالاسلام

نزدیکترین قالیشویی به ظهیرالاسلام برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در ظهیرالاسلام

برترین قالیشویی ظهیرالاسلام به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه ظهیرالاسلام آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده ظهیرالاسلام هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به ظهیرالاسلام در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل ظهیرالاسلام تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی ظهیرالاسلام برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه ظهیرالاسلام با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک ظهیرالاسلام

تنها سایت رسمی قالیشویی ظهیرالاسلام

تمام فرش ها در قالیشویی ظهیرالاسلام پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران ظهیرالاسلام را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی ظهیرالاسلام

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در ظهیرالاسلام

قالیشویی اطراف ظهیرالاسلام زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت ظهیرالاسلام که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران ظهیرالاسلام تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی ظهیرالاسلامنتانیاهو فشارهای بین‌المللی برای توقف شهرک‌سازی در قدس را رد کرد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده میرداماد ۲۲۴۷۵۶۳۷

به گزارش فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز در پی انتقادات بین‌المللی از حوادث اخیر در قدس اشغالی و تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و همچنین ادامه شهرک‌سازی این رژیم تأکید کرد که به شدت فشارها برای توقف شهرک‌سازی را رد می‌کند.

بنا بر گزارش خبرگزاری رویترز، نتانیاهو امروز (یکشنبه) در پی موجی از انتقادات بین‌المللی از اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، گفت که فشارها برای عدم ساخت و ساز در قدس اشغالی را «به شدت رد می‌کند».

صحن‌های مسجد الاقصی و محله‌های همجوار آن به خصوص محله «باب العامود» شامگاه جمعه هفته گذشته به صحنه حملات مجدد نظامیان صهیونیست به فلسطینیان تبدیل شد. هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در حملات شامگاه جمعه نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست به فلسطینیان در مسجد الاقصی، محله الشیخ جراح و باب العامود دستکم ۲۰۵ نفر زخمی شدند که ۸۸ نفر آنها به بیمارستان منتقل شدند.

بنا بر گزارش روزنامه صهیونیستی جروزالم پست، نتانیاهو با رد انتقادات بین‌المللی گفت: «ما به هیچ‌ قدرت خارجی افراطی اجازه نمی‌دهیم تا صلح و نظم موجود در اورشلیم (قدس) را تضعیف کند».

وی با نادیده گرفتن حملات صهیونیست‌ها به فلسطینیان در مسجد الاقصی ادامه داد: «ما همچنان آزادی نمازگزاران مذهبی را حفظ می‌کنیم اما اخلال در جامعه و خشونت را تاب نمی‌آوریم».

در روزهای گذشته صهیونیست‌های افراطی با حمله به نمازگزاران فلسطینی در مسجدالاقصی مانع ادای فرایض دینی از سوی آن‌ها شدند و این در حالی بود که مأموران رژیم صهیونیستی نیز از آنان پشتیبانی می‌کردند. این اقدام به درگیری شدید میان مسلمانان و صهیونیست‌ها انجامیده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با این حال با متهم کردن فلسطینیان گفت در مقابل آن دسته از فلسطینیانی که از نوار غزه به سمت فلسطین اشغالی بالن‌های آتش‌زا پرتاب می کنند، «اسرائیل به شدت به هر گلوله‌ای که از سمت غزه بیاید، پاسخ خواهد داد».
قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی میرداماد,قالیشویی در میرداماد,قالیشویی نزدیک میرداماد,قالیشویی محدوده میرداماد,قالیشویی حوالی میرداماد,قالیشویی نزدیکی میرداماد,قالی شویی میرداماد,قالیشوئی میرداماد,شستشوی فرش در میرداماد,خدمات قالیشویی میرداماد,بهترین قالیشویی میرداماد,نزدیکترین قالیشویی به میرداماد,قالیشویی خیابان میرداماد,قالیشویی محله میرداماد,قالیشویی منطقه میرداماد .

مبل شویی میرداماد و مبلشویی در میرداماد

قالیشویی در میرداماد

رفوی فرش در میرداماد,مرمت فرش میرداماد

نزدیکترین قالیشویی به میرداماد برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در میرداماد

برترین قالیشویی میرداماد به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه میرداماد آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده میرداماد هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به میرداماد در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل میرداماد تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی میرداماد برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه میرداماد با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک میرداماد

تنها سایت رسمی قالیشویی میرداماد

تمام فرش ها در قالیشویی میرداماد پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران میرداماد را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی میرداماد

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در میرداماد

قالیشویی اطراف میرداماد زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت میرداماد که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران میرداماد تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی میردامادقالیباف در جلسه با آیت‌الله رئیسی چه گفت؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بهارستان ۶۶۵۳۰۸۸۱

خبرگزاری فارس مدعی شد خبرنگار این خبرگزاری کسب اطلاع کرده که در جلساتی که اخیرا آیت الله رئیسی و محمدباقر قالیباف حضور داشته اند، قالیباف گفته است با اینکه کارآمدی هدف اصلی است که جریان انقلاب باید به آن دست پیدا کند اما تا پیروزی در انتخابات به دست نیاید نمی شود به کارآمدی فکر کرد به همین دلیل  برای پیروزی جریان انقلاب باید بر سر یک نامزد وحدت کرد.

وی تصریح کرده است که با آمدن آیت الله رئیسی، رقابت با ایشان را خلاف مصالح انقلاب می داند و علی رغم فشارها وظیفه‌ای برای کاندیداتوری احساس نمی‌کند.

قالیباف اظهار داشته که  دیگر نامزدها هم حتی اگر خود را اصلح می دانند، باید از رقابت کناره گیری کنند و همه به آیت‌الله رئیسی کمک کنیم تا جریان انقلاب با یک نامزد واحد وارد رقابت با جریان رقیب شود.

گفتنی است اسفندماه سال گذشته محسن پیرهادی نماینده مجلس و از نزدیکان قالیباف اعلام کرده بود که قالیباف نامزد انتخابات نیست و با آیت الله رئیسی رقابت نخواهد کرد. 

 
قالیشویی بهارستان

قالیشویی بهارستان

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی بهارستان,قالیشویی در بهارستان,قالیشویی نزدیک بهارستان,قالیشویی محدوده بهارستان,قالیشویی حوالی بهارستان,قالیشویی نزدیکی بهارستان,قالی شویی بهارستان,قالیشوئی بهارستان,شستشوی فرش در بهارستان,خدمات قالیشویی بهارستان,بهترین قالیشویی بهارستان,نزدیکترین قالیشویی به بهارستان,قالیشویی خیابان بهارستان,قالیشویی محله بهارستان,قالیشویی منطقه بهارستان .

مبل شویی بهارستان و مبلشویی در بهارستان

رفوی فرش در بهارستان,مرمت فرش بهارستان

نزدیکترین قالیشویی به بهارستان برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در بهارستان

برترین قالیشویی بهارستان به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه بهارستان آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده بهارستان هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به بهارستان در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل بهارستان تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی بهارستان برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه بهارستان با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک بهارستان

تنها سایت رسمی قالیشویی بهارستان

تمام فرش ها در قالیشویی بهارستان پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران بهارستان را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی بهارستان

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در بهارستان

قالیشویی اطراف بهارستان زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت بهارستان که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران بهارستان تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی بهارستانکلاهبرداری میلیونی از طریق هک شبکه‌های اجتماعی / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده مسعودیه

به گزارش فارس از قم، حجت الاسلام تحریری در این خصوص اظهار کرد: مال باختگان در این نوع کلاهبرداری با توجه به اینکه ظاهراً پیام درخواست کمک مالی از طرف دوستشان ارسال شده است، به آن اعتماد کرده و مبالغ میلیونی را به شماره حساب اعلامی واریز می‌کنند و پس از گذشت مدت زمانی، متوجه می‌شوند که پیام‌ها از طرف فرد سومی برایشان ارسال شده است.

این مقام قضایی با هشدار در خصوص اینکه گاهی تبهکاران، فیلم و تصاویر شخصی افراد را مطالبه کرده و از طریق آنها اقدام به اخاذی می‌کنند بیان کرد: شهروندان مراقب پیام‌های مشکوک در شبکه‌های اجتماعی باشند و قبل از هر اقدامی از صحت و اصالت پیام و فرستنده آن اطمینان حاصل کنند.

معاون دادستان قم در امور فضای مجازی با اشاره به اینکه هک شبکه‌های اجتماعی اغلب در قالب پیام به‌روز رسانی و ارسال کد کاربری به هکر صورت می‌گیرد، گفت: کاربران از ارسال کد فعالسازی تلگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگر خود به دیگر افراد جداً بپرهیزند.

انتهای پیام/
قالیشویی مسعودیه

قالیشویی مسعودیه

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی مسعودیه,قالیشویی در مسعودیه,قالیشویی نزدیک مسعودیه,قالیشویی محدوده مسعودیه,قالیشویی حوالی مسعودیه,قالیشویی نزدیکی مسعودیه,قالی شویی مسعودیه,قالیشوئی مسعودیه,شستشوی فرش در مسعودیه,خدمات قالیشویی مسعودیه,بهترین قالیشویی مسعودیه,نزدیکترین قالیشویی به مسعودیه,قالیشویی خیابان مسعودیه,قالیشویی محله مسعودیه,قالیشویی منطقه مسعودیه .

مبل شویی مسعودیه و مبلشویی در مسعودیه

رفوی فرش در مسعودیه,مرمت فرش مسعودیه

نزدیکترین قالیشویی به مسعودیه برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در مسعودیه

برترین قالیشویی مسعودیه به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه مسعودیه آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده مسعودیه هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به مسعودیه در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل مسعودیه تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی مسعودیه برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه مسعودیه با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک مسعودیه

تنها سایت رسمی قالیشویی مسعودیه

تمام فرش ها در قالیشویی مسعودیه پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران مسعودیه را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی مسعودیه

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در مسعودیه

قالیشویی اطراف مسعودیه زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت مسعودیه که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران مسعودیه تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی مسعودیههرگونه تغییر در سن بازنشستگی باید بر اساس محاسبات بیمه‌ای انجام شود / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده هاشمی ۶۶۵۳۰۸۸۱

سن بازنشستگی همیشه از مسائل مهم سازمان های بیمه گر است زیرا پایداری این سازمان ها منوط به حفظ تعادل منابع و مصارف خود هستند. با کوچکترین تغییرات آینده آنها دچار چالش می شود.

پیشنهادی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مبنی بر اصلاح شرایط بازنشستگی با سنوات 30 سال سابقه پرداخت حق بیمه بدون در نظرگرفتن سن بیمه شدگان مطرح شد و بلافاصله تیم سازمان تامین اجتماعی و در راس آنها آقای سالاری در کمیسیون حاضر شدند و پس از بحث و تبادل نظر در مورد آن و ارائه نقطه نظرات کارشناسی و دفاع از منافع بیمه شدگان به ویژه توسط مدیرعامل محترم این سازمان کلیات طرح توسط کمیسیون مربوطه رد شد. برای اطلاع از جزئیات این طرح با محمد ابراهیم جواهری، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفتگویی داشتیم :

طرح این پیشنهاد از سوی نمایندگان محترم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برچه اساس بود؟

مطابق با تبصره ماده 76 قانون تامین اجتماعی کسانی که 30سال تمام کار کرده و در هر مورد حق بیمه مدت مزبور را به سازمان پرداخته باشند در صورتی که سن مردان 50 سال و سن زنان 45 سال تمام باشد می توانند تقاضای مستمری بازنشستگی کنند. نمایندگان محترم مجلس در ارائه طرح اصلاح تبصره (1)ماده(76)با این توجیه که قانون مجری باعث نوعی بی عدالتی شده وبه عنوان مثال افرادی که در سن پایین مشغول به کار می شوند قبل از رسیدن به سن مقرر در قانون(45سال برای زنان و50 سال برای مردان) 30 سال سابقه را احراز می کنند و به واسطه عدم احراز سن وسابقه  مقرر در تبصره(1) ماده 76 قانون تامین اجتماعی به صورت توامان نمی توانند بازنشسته شوند واین موضوع را اجحافی در حق آنان دانسته اند نسبت به ارائه طرح مزبور اقدام کرده اند، حال آنکه طرح های ارائه شده در مجلس شورای اسلامی در حوزه بیمه ای نیازمند محاسبات اکچوئری دقیق بوده و مطالعات تطبیقی با سایر قوانین را لازم می کند که در صورت عدم توجه به این مهم، آسیب های جبران ناپذیری از رهگذر تصویب این قبیل طرح ها بر بدنه سازمان تامین اجتماعی وارد خواهد آمد.

ادله ارائه شده برای رد این طرح در کمیسیون مجلس از سوی سازمان تامین اجتماعی چه بود؟

سالمندی جمعیت یکی از مشکلات پیش روی نظام بازنشستگی در دهه‌های آینده خواهد بود و به دلیل کاهش ورودی‌های سیستم، مشکلاتی در جهت پایداری منابع و مصارف این نظام پدید خواهد آمد. در آینده تغییرات معناداری در ساختار جمعیتی ایران پدید خواهد آمد و در حال حاضر نیز نسبت سالمندان به کل جمعیت افزایش یافته است. این در حالی است که صندوق‌های بازنشستگی ایران یکی از بالاترین نرخ جایگزینی را نسبت به سایر کشورهایی که نظام بازنشستگی آنها براساس پرداخت جاری اداره می‌شود، دارد. به عنوان مثال در سال 1395، این نرخ در صندوق بازنشستگی کشوری 92درصد، سازمان تأمین اجتماعی 87 درصد و در کشورهای اروپایی به طور میانگین 76 درصد می‌باشد که این ارقام نشانگر فشار مالی بسیار زیاد بر صندوق های بازنشستگی در ایران بوده لذا وجود مشکلات در نظام بازنشستگی، نگرانی‌هایی را در ارتباط با پایداری نظام‌های فعلی به وجود آورده است که لازمه آن انجام اصلاحات جهت مقابله با تغییرات غیرقابل اجتنابی است که در آینده رخ خواهند داد.

دو مقوله کاهش درآمد و افزایش هزینه، صندوق های بازنشستگی را با معضل عدم توازن مالی مواجه می سازد و در این بین تحمیل قوانین بازنشستگی پیش ازموعد و افزایش امید به زندگی موجب رشد تصاعدی تعداد مستمری بگیران و کاهش تعداد بیمه شدگان می شود.بدیهی است اصلاح قوانین بازنشستگی می بایست با محاسبات اکچوئریال همخوانی و مطابقت داشته باشد و صرف این که بیمه‌شده 30 سال کامل سابقه پرداخت حق‌بیمه را تکمیل کرده با هر شرایط سنی در ردیف بازنشستگان سازمان قرار گیرد، مغایر با منطق محاسبات بیمه‌ای صندوق بازنشستگی بوده و قطعا در آینده نزدیک سازمان تامین اجتماعی را با چالش و بار مالی مضاعف روبرو خواهد کرد.

از مضرات تصویب اصلاح شرایط بازنشستگی با سنوات 30 سال سابقه پرداخت حق بیمه بدون درنظرگرفتن سن بیمه شدگان در کمیسیون بفرمایید.

 

‏ برخلاف عبارت مندرج در دلایل توجیهی مفاد طرح که کمک به کارگرانی عنوان شده که با داشتن 30 سال سابقه نمی توانند درخواست بازنشستگی بدهند در صورت تصویب این قانون، نه تنها بیمه شدگان اجباری ذینفع هستند، بلکه گروه های دیگر بیمه‌ای (بیمه‌پردازان اختیاری، حرف و مشاغل‌آزاد، بیمه‌پردازان خاص و ...) نیز از آن منفعت خواهند برد و این موضوع نظر طراحان محترم از ارائه طرح مزبور را برآورده نمی سازد وبا توجه به اینکه خیل عظیمی از متقاضیان، بیمه پردازانی خواهند بود که مشمول دیگر قوانین بیمه پردازی هستند، لذا اصلاح قانون، منجر به ورود افراد جدید به مشاغل نخواهد شد. فی الواقع خروجی این طرح مشوقی برای کارفرمایان خواهد بود تا به جای به کار گیری نیروی جوان، افراد بازنشسته را با توجه به قوای جسمانی وتوان کاری که در آنها وجود دارد وتجربه بالایی که طی سالیان متمادی کسب کرده اند را بدون پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی  در مشاغل قبلی به کار گمارند و اینگونه با فرار بیمه ای بیش از پیش مواجه خواهیم بود  همچنین در شرایطی که کارشناسان اقتصادی، اجتماعی، بیمه‌ای و حقوقی کشور بر اعمال اصلاحات پارامتریک و در درجه اول اصلاحات سن و سابقه بازنشستگی تأکید دارند و در گزارشات مراجع پژوهشی مورد تأیید مجلس شورای اسلامی ازجمله مرکز پژوهش های مجلس بر این اصلاحات تأکید می شود، طرح چنین پیشنهاداتی برخلاف رویکرد کلی سیاستگذاری و قانونگذاری از جمله طرح توانمند سازی سازمان تامین اجتماعی که هم اکنون در مجلس شورای اسلامی در سیر مراحل تقنین واقع شده، است.

قاعدتا با افزایش سن امید به زندگی، سن بازنشستگی در کشورهای مختلف افزایش پیدا کرده است، درصورتی که در کشور ما به این موضوع توجه کافی نمی شود. در این خصوص نظرتان چیست؟

با بررسی های به عمل آمده در طی دهه های اخیر، متوسط امید به زندگی در بدو تولد در همه کشورهای آسیا و اقیانوسیه به 74.3 سال افزایش یافته است و به تبع افزایش سن امید به زندگی در کشور جهت پایداری صندوق‌های بازنشستگی، منطقا می‌بایست اصلاح قانون در راستای افزایش سن و مدت سابقه بیمه‌پردازی صورت پذیرد، کما اینکه در سایر کشورها موضوع بازنشستگی شاغلین به شرایط سنی ایشان بستگی داشته و در بیشتر کشورهای تراز اول دنیا، در چند سال اخیر با افزایش شرط سنی در قوانین بازنشستگی ، موجبات ارائه خدمات بهتر صندوق‌های بازنشستگی به افراد تحت پوشش را فراهم کرده اند در واقع پایین آمدن سن بازنشستگی نه تنها منجر به افزایش اشتغال جوانان نخواهد شد،بلکه با عنایت به موارد معنونه ودر عمل به علت تورم و بالا بودن هزینه‌های زندگی در کنار کافی نبودن مستمری بازنشستگی، به نارضایتی و افزایش اشتغال بازنشستگان خواهد انجامید. درصورت بازنشسته شدن فرد ،رابطه او با کارفرما قطع می شود وحمایتهایی را که به هر نحو از کارفرمای خود ودر زمان اشتغال دریافت می کرد را از دست خواهد داد واز طرفی کارفرمایان نیز برای نگهداری نیروی انسانی خود و برخلاف قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان(مصوب 95/2/20) نسبت به بکار گیری مجدد انان اقدام کرده واتفاقی ناخوشایند برای صندوق های بیمه ای رقم خواهدخورد(عدم دریافت حق بیمه افراد شاغل ،فرار بیمه ای و ....) همچنین اگر افزایش امید به زندگی را نیز در نظر بگیریم، کاهش سن بازنشستگی بر خلاف اصل75 قانون اساسی تنها به افزایش مصارف و بر هم خوردن تعادل منابع و مصارف سازمان‌های بیمه‌گر اجتماعی منجر می شود و در عمل، بازنشستگان را از یک شغل رسمی همراه با مزایای قانونی، به مشاغل کاذب و بی‌پشتوانه می کشاند.

آیا این طرح مجدداً در مجلس بررسی خواهد شد؟

 

با عنایت به اینکه کمیسیون بهداشت و درمان به عنوان کمیسیون اصلی به این طرح رسیدگی می کرد با مخالفت اعضای کمیسیون با کلیات طرح این موضوع از دستور کار مجلس خارج شد.
0123 قالیشویی محدوده هاشمی ۶۶۵۳۰۸۸۱آیین‌نامه‌های همیار دانشجو و انتقال دانشجویان بزودی به ابلاغ می‌شود / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده برادران فلاح

به گزارش خبرگزاری فارس، جاماسب نوزری مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان، ارائه خدمات الکترونیکی به دانشجویان را در شرایط کرونا بسیار ارزشمند دانست و اظهار داشت: بستر سامانه سجاد این امکان را به ما داد که در شرایط دشواری مانند کرونا بتوانیم خدمات خود را بدون توقف ادامه دهیم و مشکلی در پاسخ به درخواست‌های دانشجویان و دانش‌آموختگان نداشته باشیم.

وی تأکید کرد: انجام موارد درخواستی دانشگاه‌ها به شیوه الکترونیک مانند پرونده‌های مطرح در شورای موارد خاص، به رسیدگی به این پرونده‌ها سرعت بخشیده است. در سال ۱۳۹۹ تعداد ۹۴۸ پرونده کمیسیون موارد خاص مورد رسیدگی قرار گرفت که با توجه به تعداد پرونده‌های شورای موارد خاص در سال ۱۳۹۲ که ۳۲۸ پرونده بوده است تعداد پرونده‌های مورد بررسی در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۲ نزدیک به ۳ برابر رشد داشته است.

نوزری، بهره‌مندی از سامانه سجاد را در افزایش صحت و درستی مدارک تحصیلی موثر دانست و گفت: نتیجه استفاده از این سامانه، بسیاری از رفت و آمدها و مسافرت‌های شهری و بین شهری جهت تأیید مدارک تحصیلی برای ترجمه حذف شده است که خود رضایت بالای مخاطبان را به همراه داشته است.

وی افزود: هم اکنون تمام فرآیند میهمانی و انتقال دانشجویان از مرحله ثبت‌نام دانشجو تا موافقت دانشگاه‌های مبدا و مقصد از طریق سامانه سجاد انجام می‌شود و در سال ۱۳۹۹ حدود ۱۱ هزار درخواست در بستر سامانه سجاد مورد بررسی و پاسخ‌گویی قرار گرفته است. همچنین در خصوص انتقال دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های خارج به داخل، با توجه به شرایط کرونا و مجازی شدن آموزش در اکثر دانشگاه‌های دنیا، با کاهش روبه رو بوده است و تعداد پرونده‌های مورد بررسی در این زمینه در سال ۱۳۹۹ برابر با ۸۸ درخواست بوده است.

مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: اصلی‌ترین رویکرد و خط مشی این اداره‌کل، سیاست گذاری کلان، تفویض اختیار و تمرکززدایی از انجام امور خدمات آموزشی، رفاهی و انضباطی به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و به‌ویژه دانشگاه‌های معین استان‌ها و پرداختن به نظارت بر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی است.

نوزری، استفاده از سامانه سجاد برای هر یک از خدمات و تفویض اختیار و تمرکززدایی را از برنامه‌های در حال اجرای این اداره کل در سال ۱۴۰۰ دانست و گفت: در همین راستا آیین‌نامه‌های مربوط به شورای بررسی موارد خاص بازنگری شد که با تفویض اختیار به شوراهای دانشگاهی و استانی همراه بوده و این آیین‌نامه برای اجرا ابلاغ شده است.

وی افزود: آیین‌نامه انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور متقاضی انتقال به دانشگاه‌های داخل نیز بازنگری و با افزایش اختیار و تسهیل امر در انتقال، به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است. همچنین آیین‌نامه‌های همیار دانشجو و میهمانی و انتقال دانشجویان دوره‌های کاردانی و کارشناسی نیز تهیه و بازنگری آنها انجام شده است و فرآیند لازم برای ابلاغ را طی نموده که به زودی به دانشگاه‌ها ابلاغ می‌شود.
انتهای پیام/
قالیشویی برادران فلاح

قالیشویی برادران فلاح

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی برادران فلاح,قالیشویی در برادران فلاح,قالیشویی نزدیک برادران فلاح,قالیشویی محدوده برادران فلاح,قالیشویی حوالی برادران فلاح,قالیشویی نزدیکی برادران فلاح,قالی شویی برادران فلاح,قالیشوئی برادران فلاح,شستشوی فرش در برادران فلاح,خدمات قالیشویی برادران فلاح,بهترین قالیشویی برادران فلاح,نزدیکترین قالیشویی به برادران فلاح,قالیشویی خیابان برادران فلاح,قالیشویی محله برادران فلاح,قالیشویی منطقه برادران فلاح .

مبل شویی برادران فلاح و مبلشویی در برادران فلاح

رفوی فرش در برادران فلاح,مرمت فرش برادران فلاح

نزدیکترین قالیشویی به برادران فلاح برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در برادران فلاح

برترین قالیشویی برادران فلاح به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه برادران فلاح آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده برادران فلاح هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به برادران فلاح در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل برادران فلاح تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی برادران فلاح برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه برادران فلاح با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک برادران فلاح

تنها سایت رسمی قالیشویی برادران فلاح

تمام فرش ها در قالیشویی برادران فلاح پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران برادران فلاح را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی برادران فلاح

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در برادران فلاح

قالیشویی اطراف برادران فلاح زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت برادران فلاح که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران برادران فلاح تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی برادران فلاحصبح امروز موشک جنجالی چین در اقیانوس هند سقوط کرد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده حافظ ۸۸۲۱۶۰۷۵


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پیپل دیلی، شب گذشته گمانه زنی‌ها درباره فرود موشک چینی لانگ مارچ ۵B روی زمین ادامه داشت. در همین راستا رسانه‌های چینی آپدیت های سریعی از وضعیت آن منتشر کردند.

در نهایت طبق پیش بینی‌های کارشناسان، این موشک صبح امروز وارد اتمسفر زمین شد. روزنامه «پیپل دیلی» چین در حساب کاربری توئیتر خود نوشت: بقایای موشک چینی لانگ مارچ ۵B در موقعیت طول جغرافیایی ۷۲.۴۷ درجه شرقی و عرض جغرافیایی ۲.۶۵ درجه شمالی وارد اتمسفر زمین شده است. همچنین بخش اعظم زباله فضایی هنگام گذر از اتمسفر سوخته است.

پس از آن نشریه گاردین به نقل از رسانه دولتی چین اعلام کرد این موشک در اقیانوس هند و نزدیک جزیره مالدیو فرود آمده است.

البته نیروی فضایی آمریکا نیز ورود دوباره موشک به اتمسفر زمین و گذر آن از روی شبه جزیره عربستان را تأیید، اما اعلام کرده بود هنوز مشخص نیست این زباله فضایی روی خشکی یا دریا سقوط کرده است.

این موشک هفته گذشته قسمت اصلی ایستگاه فضایی چین را به مدار زمین برده بود.

 
قالیشویی حافظ

قالیشویی حافظ

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی حافظ,قالیشویی در حافظ,قالیشویی نزدیک حافظ,قالیشویی محدوده حافظ,قالیشویی حوالی حافظ,قالیشویی نزدیکی حافظ,قالی شویی حافظ,قالیشوئی حافظ,شستشوی فرش در حافظ,خدمات قالیشویی حافظ,بهترین قالیشویی حافظ,نزدیکترین قالیشویی به حافظ,قالیشویی خیابان حافظ,قالیشویی محله حافظ,قالیشویی منطقه حافظ .

مبل شویی حافظ و مبلشویی در حافظ

رفوی فرش در حافظ,مرمت فرش حافظ

نزدیکترین قالیشویی به حافظ برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در حافظ

برترین قالیشویی حافظ به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه حافظ آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده حافظ هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به حافظ در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل حافظ تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی حافظ برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه حافظ با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک حافظ

تنها سایت رسمی قالیشویی حافظ

تمام فرش ها در قالیشویی حافظ پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران حافظ را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی حافظ

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در حافظ

قالیشویی اطراف حافظ زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت حافظ که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران حافظ تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی حافظپروفسور علی کرمی: ورود واکسن انگلیسی برخلاف توصیه رهبر انقلاب / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده پالیزی

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ پروفسور علی کرمی؛ متخصص بیوتکنولوژی پزشکی و فوق‌تخصص مهندسی ژنتیک با طرح این سؤال که «چرا در حالی که واردات واکسن کرونای انگلیسی و آمریکایی از سوی مقام معظم رهبری ممنوع شده است اما سخنگوی ستاد مقابله با کرونا می‌گوید اگر واکسن‌ آمریکایی در کشور دیگری تولید شود می‌توان آن را وارد کرد؟» اظهار کرد: در حال حاضر ایران از سوی آمریکا تحریم شده است و وزیر بهداشت نیز می‌گوید که آمریکا به ما دارو نمی‌دهد! پس حالا چه طور آمریکا می‌خواهد به ما واکسن کرونا بدهد؟!

وی متذکر شد: در حالی که تزریق واکسن انگلیسی آکسفورد آسترازنکا در بسیاری از کشورهای اروپایی متوقف شده بود، ایران اقدام به واردات آن کرد! واکسن آسترازنکا که انگلیسی بود وارد و به مردم تزریق شد! در حالی که این امر خلاف توصیه‌های رهبری بود؛ چرا باید از دشمن واکسن کرونا بخریم؟

این فوق‌تخصص مهندسی ژنتیک تصریح کرد: من تزریق واکسن‌های کرونا از نوع کشته شده مانند واکسن سینوواک، سینوفارم، بهارات و برکت و واکسن‌های نوترکیب را توصیه می‌کنم زیرا کم عارضه‌تر هستند.
قالیشویی پالیزی

قالیشویی پالیزی

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی پالیزی,قالیشویی در پالیزی,قالیشویی نزدیک پالیزی,قالیشویی محدوده پالیزی,قالیشویی حوالی پالیزی,قالیشویی نزدیکی پالیزی,قالی شویی پالیزی,قالیشوئی پالیزی,شستشوی فرش در پالیزی,خدمات قالیشویی پالیزی,بهترین قالیشویی پالیزی,نزدیکترین قالیشویی به پالیزی,قالیشویی خیابان پالیزی,قالیشویی محله پالیزی,قالیشویی منطقه پالیزی .

مبل شویی پالیزی و مبلشویی در پالیزی

رفوی فرش در پالیزی,مرمت فرش پالیزی

نزدیکترین قالیشویی به پالیزی برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در پالیزی

برترین قالیشویی پالیزی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه پالیزی آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده پالیزی هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به پالیزی در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل پالیزی تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی پالیزی برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه پالیزی با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک پالیزی

تنها سایت رسمی قالیشویی پالیزی

تمام فرش ها در قالیشویی پالیزی پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران پالیزی را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی پالیزی

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در پالیزی

قالیشویی اطراف پالیزی زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت پالیزی که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران پالیزی تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی پالیزیاحیای مجازی ۱/۵ میلیون نفری در شب‌های قدر ۱۴۰۰ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده هلال احمر

 حسین محمدی، مدیرعامل پلتفرم تکیه وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی اظهارداشت: این سامانه در ماه رمضان امسال به دلیل شرایط کرونایی به منظور کمک به برگزاری جلسات مناجات‌خوانی و همچنین تسهیل حضور مردم در جلسات، امکانات ویژه‌ای برای هیئت‌های مذهبی در نظر گرفت که با استقبال هیئت‌های مذهبی و مردم مواجه شد تا آنجا که در شب‌های ماه مبارک رمضان اغلب هیئت شاخص کشور جلسات خود را با استفاده از این سامانه، بصورت زنده برای مخاطبان خود منتشر می‌کنند.

به گزارش آنا وی با اشاره به اینکه گمانه‌زنی‌هایی برای برگزاری و یا عدم برگزاری جلسات مناجات‌خوانی ماه رمضان وجود داشت اما تکیه توانست با ظرفیت خود مانع از این شود که جلسات دعا و مناجات تعطیل شود تا مردم در خانه هم بتوانند با خدای خود همنوای با منبری‌ها و سخنرانان مناجات کنند، تصریح کرد: براساس بررسی‌های انجام شده در مجموع از بستر سامانه تکیه تنها در شب‌های قدر ماه رمضان بیش از یک و نیم میلیون نفر توانستند در جلسات مناجات‌خوانی هیئت‌ها شرکت کنند.

محمدی با تأکید بر رایگان بودن اینترنت تکیه برای مردم افزود: یکی از مهمترین ویژگی‌های این پلتفرم برای مخاطبان و برگزار کنندگان جلسات، امکان دریافت رایگان محتوای لایو یا فایل‌های آرشیوی است. به این معنا که هیئت‌ها برای پخش جلسات خود هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند و مردم نیز که از سایت تکیه جلسات را زنده مشاهده کنند، هیچ هزینه‌ای بابت اینترنت پرداخت نمی‌کنند و حجم اینترنت آن‌ها کسر نخواهد شد.

مدیر عامل پلتفرم تکیه با بیان این نکته که در شب‌های قدر رکورد لایو شکسته شد بیان کرد: به‌لطف خدا و با تلاش تیم تکیه، در شب‌های قدر، رکورد جدیدی در میزان پخش همزمان در پلتفرم‌های مختلف، مدت زمان لایو استریمینگ پایدار و میزان بازدید مراسم در وب‌سایت تکیه ثبت شد. در مجموع ماه رمضان امسال بیش از ٢٠٠ هیئت کشور از بستر تکیه پخش زنده انجام دادند و بیش از ۵٠ هیئت شاخص به صورت مستمر در ٢٣ یا ٣٠ شب شب جلسات خود را با تکیه پخش کردند.

مدیر عامل پلتفرم تصریح کرد: از جلسات، سخنرانان و مداحان سرشناسی که مجالس آن‌ها تاکنون در ماه رمضان از تکیه پخش شده است، می‌توان به حرم امام رضا(ع)، حرم حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، حرم عبدالعظیم حسنی(ع)، هیئت رزمندگان اسلام، حجت‌الاسلام انصاریان، حجت‌الاسلام پناهیان، منصور ارضی، محمود کریمی، محمدرضا طاهری، علی قربانی، حسین سازور، سعید حدادیان، محمدحسین پویانفر، حنیف طاهری، مهدی رسولی، امیر کرمانشاهی، مهدی سلحشور، سید مهدی میرداماد، میثم مطیعی، حسین سیب سرخی، مهدی اکبری، سیدمهدی حسینی، سیدرضا نریمانی و … اشاره کرد.

وی ادامه در بیان ویژگی قابل توجه برای مسئولین رسانه هیئت‌ها ادامه داد: یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این پلفترم امکان چند پخشی در سرویس تکیه است، به این ترتیب که هیئت‌های مذهبی می‌توانند به صورت همزمان علاوه بر انتشار جلسه خود در سایت تکیه، مراسم خود را در دیگر پلتفرم‌های دارای قابلیت لایو مانند (اینستاگرام، آپارات، یوتیوب و …) ارسال کنند.

محمدی با بیان به اینکه شعار ما «تکیه حسینیه‌ای به وسعت ایران است» گفت: هیئت‌های سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سامانه تکیه و ارائه اطلاعات هیئت و مدیر مربوطه، درخواست خود را ثبت کنند تا ظرف مدت کوتاهی دسترسی کاربری به منظور پخش زنده مراسم مذهبی از طریق پیامک، برای آنها ارسال شود.

 انتهای پیام/
قالیشویی هلال احمر

قالیشویی هلال احمر

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی هلال احمر,قالیشویی در هلال احمر,قالیشویی نزدیک هلال احمر,قالیشویی محدوده هلال احمر,قالیشویی حوالی هلال احمر,قالیشویی نزدیکی هلال احمر,قالی شویی هلال احمر,قالیشوئی هلال احمر,شستشوی فرش در هلال احمر,خدمات قالیشویی هلال احمر,بهترین قالیشویی هلال احمر,نزدیکترین قالیشویی به هلال احمر,قالیشویی خیابان هلال احمر,قالیشویی محله هلال احمر,قالیشویی منطقه هلال احمر .

مبل شویی هلال احمر و مبلشویی در هلال احمر

رفوی فرش در هلال احمر,مرمت فرش هلال احمر

نزدیکترین قالیشویی به هلال احمر برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در هلال احمر

برترین قالیشویی هلال احمر به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه هلال احمر آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده هلال احمر هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به هلال احمر در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل هلال احمر تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی هلال احمر برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه هلال احمر با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک هلال احمر

تنها سایت رسمی قالیشویی هلال احمر

تمام فرش ها در قالیشویی هلال احمر پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران هلال احمر را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی هلال احمر

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در هلال احمر

قالیشویی اطراف هلال احمر زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت هلال احمر که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران هلال احمر تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی هلال احمرهیجانات ویروس کرونا مسری هستند/ چگونه از افکار منفی دور بمانیم / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده دهکده المپیک ۴۴۷۵۵۳۷۳

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس آمار رسمی، ویروس کرونا تاکنون بیش از ۱۵۷ میلیون نفر را در دنیا مبتلا کرده و بیش از سه میلیون نفر نیز بر اثر بیماری کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.
انواع جهش یافته ویروس نیز موجب افزایش سرایت، بیماری‌زایی و مرگ و میر شده و نگرانی‌های جدیدی را در جهان به وجود آورده است.

در کشور ما هم، از ابتدای شیوع ویروس تا کنون بیش از ۷۴ هزار نفر از هموطنان جان خود را از دست داده‌اند. اما روزهای سخت اپیدمی کووید ۱۹ فقط به سرایت و انتقال ویروس محدود نمی‌شود، سرایت هیجانات منفی همراه شرایط پیچیده همه‌گیری، به مراتب آسان‌تر از سرایت ویروس است چرا که نه با ماسک و رعایت فاصله اجتماعی قابل پیشگیری‌است و نه مواد ضدعفونی کننده و پرهیز از دورهمی‌ها و اجتماعات، از انتقال آنها جلوگیری می‌کند.

محمدرضا توکلی دکتری تخصصی روانشناسی، در گفتگو با مهر، به این موضوع پرداخت و گفت: هیجانات بسیار پیچیده‌تر از آن هستند که به چشم بیایند، ما معمولاً هیجان‌ها را به عنوان احساس می‌شناسیم. ما شادی، خشم و ترس را می‌شناسیم زیرا جنبه احساسی آنها طبق تجربه ما خیلی روشن و مشخص است. هیجانات، حالات نسبتاً ناپایدار و معمولاً گذرایی هستند که در پاسخ به محرک‌ها و رویدادهای مهم زندگی ظاهر می‌شوند و امکان سازگاری با محیط اطراف و شرایط درونی تجربه شده را به فرد می‌دهند.

وی افزود: وقتی با یک شرایط خاص مثل همه‌گیری کووید ۱۹ مواجه می‌شویم، متناسب با ویژگی‌ها و اوضاع و احوال ناشی از آن، استرس و اضطراب‌های متعددی را تجربه می‌کنیم. می‌ترسیم، خشمگین می‌شویم، غمگین می‌شویم. در این وضعیت حتماً متوجه جنبه احساسی این هیجان‌ها می‌شویم. اما واقعیت این است که همانطور که چشم و بینی فقط بخشی از صورت هستند، احساس نیز به عنوان تجربه ذهنی، فقط بخشی از یک هیجان است و در هنگام وقوع یک هیجان، برانگیختگی فیزیولوژیک بدن، فعالیت غدد و هورمون‌ها، فعال شدن مدارهای عصبی ویژه در مغز، رفتارهای خاص و جلوه‌های ویژه صورت و بدن نیز تجربه می‌شوند که در واقع به همراه احساس، تجربه یک هیجان را شکل می‌دهند.

هیجانات واگیردار هستند

توکلی به مقوله سرایت هیجانی اشاره کرد و ادامه داد: سرایت هیجانی به انتقال ناخودآگاه هیجانات میان افراد اشاره دارد، بدان معنا که وقتی ما به هر نحو در معرض هیجانات مختلف قرار می‌گیریم، متناسب با آن تجربه، تحت تأثیر قرار می‌گیریم. هر چند شدت سرایت هیجانی به عوامل متعددی مانند ویژگی‌های شخصیتی افراد، شرایط محیطی، شدت هیجان و…، بستگی دارد اما به هر حال هیجانات منفی افرادی که با شما در تعامل هستند، مانند هیجانات مثبت، می‌تواند به شما سرایت کند. حتی یک پژوهش معتبر که توسط دانشگاه‌های آکسفورد و بیرمنگام انجام شده و نتایج آن اخیراً منتشرشده است نشان می‌دهد که خلق و خوی منفی در افراد (نوجوانان ۱۵ تا ۱۹ ساله) به مراتب مسری تر از خلق و خوی مثبت است.

وی افزود: زمانی که به یک مراسم عزاداری می‌روید هنگام برگشتن به تمام افراد نگاه کنید، همگی احساس غم و اندوه دارند، اخم کرده‌اند، سر خود را پایین انداخته‌اند، و بدن آنها منقبض است.

توکلی تاکید کرد: افرادی که توسط افراد شاد یا غمگین احاطه شده بودند به احتمال بیشتر همان نوع شادی یا غم را تجربه کردند. البته سرایت هیجانات فقط به افرادی که یکدیگر را برای مدتی طولانی می‌شناسند و نزدیکی فیزیکی با یکدیگر دارند یا در یک خانواده و محل زندگی می‌کنند، ختم نمی‌شود. انتقال هیجانات بین افراد ناشناس، در محیط کار و کوچه و خیابان هم ممکن است. سرایت هیجانات از طریق فیلم‌ها، تصاویر و صداهای مهیج در رسانه‌های اجتماعی و فضای مجازی هم اتفاق می‌افتد.

آیا دلایل قابل قبولی برای وقوع سرایت هیجانی وجود دارد

وی افزود: هر یک از ما به نوعی این موضوع را تجربه کرده‌ایم که وقتی یکی از نزدیکان ما یا کسی که برای ما مهم است به مشکلی بر می‌خورد، مشکل او، ناخودآگاه، ما را هم تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. پس در نگاه اول، سرایت هیجانی به همدلی مربوط می‌شود. هر چند عوامل متعددی مانند فرهنگ، سن، جنس، مذهب و…، می‌توانند در شدت یا ضعف وقوع پدیده سرایت هیجانی مؤثر باشند اما تحقیقات نشان می‌دهد که هرچه مجاورت ما با افراد نزدیک‌تر باشد، احتمال تأثیرپذیری هیجانی افزایش پیدا می‌کند.

این متخصص روانشناسی گفت: البته دلایل سرایت هیجانی از جنبه‌های مختلف بررسی شده است، مثلاً تجهیز سیستم عصبی ما به نورون‌های آینه‌ای یکی از قابلیت‌های زیستی ما برای تأثیر پذیری از شرایط هیجانی است. نورون‌های آینه‌ای در برخورد با فعالیتی که در انسان دیگری مشاهده شود فعال شده و باعث ایجاد نوعی درک احساسی و مفهومی از عملکرد فرد دیگر هستند. بر اساس مشاهدات علمی در انسان این سیستم در نبود محرک خارجی نیز فعال می‌شود. اگر چه مشاهده شده که در وجود یک محرک خارجی این سیستم فعالیت بیشتری از خود نشان می‌دهد. از این نظر توانایی تقلید و درک فعالیت هیجانی دیگران به منظور انتقال آسان هیجانات فراهم می‌شود.

وی افزود: تحقیقات متعدد در موضوع ادراک زیر آستانه‌ای خود عامل توجیه کننده مهمی است که نشان می‌دهد افراد به‌صورت ناخودآگاه و ناهشیار می‌توانند تحت تأثیر هیجانات اطرافیان آشنا و ناشناس یا موضوعات داغ هیجانی در رسانه‌های اجتماعی قرار بگیرند.

آیا هیجانات قابل کنترل و مدیریت هستند

توکلی با طرح این سوال که آیا ما می‌توانیم هیجانات خود را به صورت ارادی کنترل کنیم و آیا ما می‌توانیم به صورت ارادی احساس خوشحالی کنیم یا به صورت ارادی نترسیم یا خشمگین نشویم، گفت: به عبارت دیگر آیا ما می‌توانیم تمام جنبه‌های یک هیجان را کنترل کنیم، یعنی احساس‌ها، حالات فیزیولوژیکی و ضربان قلب، جلوه‌های صورت و بدن و رفتارهای ویژه در یک تجربه هیجانی واقعاً قابل کنترل هستند.

وی ادامه داد: اگر هیجان‌ها را عمدتاً پدیده‌های زیستی در نظر بگیریم که تحت کنترل ساختارها و مسیرهای زیر قشری مغز قرار دارند پس بیشتر هیجان‌ها از کنترل ارادی ما خارج هستند. اما اگر هیجان‌ها را پدیده‌هایی شناختی و رفتاری در نظر بگیریم، مقدار زیادی از تجربیات هیجانی را می‌توان کنترل کرد؛ حداقل به اندازه‌ای که می‌توانیم نگرش‌ها، باورها، شیوه‌های تفکر و رفتارهای خود را به صورت ارادی کنترل کنیم.

توکلی افزود: ساختار مهم در آگاهی شناختی از هیجان، ارزیابی، یعنی برآورد کردن اهمیت یک رویداد برای شخص است. نظریه پردازان شناختی هیجان از دو عقیده مرتبط با هم پیروی می‌کنند، اول اینکه؛ هیجان‌ها بدون ارزیابی (شناخت) رویداد پیش آیند رخ نمی‌دهند و دوم؛ ارزیابی و تعبیر واقعه، نه خود رویداد، موجب هیجان می‌شود.

چگونه هیجانات منفی خود را شناسایی کنیم

وی گفت: هیجانات، فواید بی شماری دارند که از مهم‌ترین فایده‌ها و در واقع وظایف آنها این است که به سازگاری و بقای ما در محیط‌های مادی و اجتماعی دائماً در حال تغییر کمک می‌کنند.
ترس از بیماری برای توجه بیشتر فرد به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، حمایت انگیزشی فراهم می‌کند و مقابله‌های مؤثری مانند پرهیز از اجتماعات و دورهمی ها، زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و شستن دست‌ها را فعال می‌کند یعنی از یک طرف تا ما نترسیم ماسک نمی‌زنیم، فاصله را رعایت نمی‌کنیم و اگر علاقه نشان ندهیم نمی‌توانیم رابطه امان را با همسر و فرزندمان در دوران قرنطینه خانگی حفظ و ادامه دهیم.

توکلی تاکید کرد: اما از طرفی هم در شرایط کم ثبات همه‌گیری، ترس و اضطراب افراطی نسبت به محرک‌های خاص این دوران که کم هم نیستند می‌تواند همه جنبه‌های یک هیجان منفی را در فرد فعال کند که در صورت تداوم می‌تواند باعث تضعیف سیستم ایمنی و زمینه ساز اختلالات متعدد روانی و جسمی باشد. پس تجربه هیجان می‌تواند مضر هم باشد. اگر هنگام خشم کنترل این هیجان برای شما دشوار است و عادت دارید خشم خود را با صدای بلند خالی کنید، یقیناً این دیگر مانند بروز عناصر هیجان در حالتی که از ترس ویروس ماسک می زنید یا دستتان را می‌شویید، نیست. بروز این هیجان مثلاً در محل کار یا در خانه، ضمن اینکه به دیگران سرایت پیدا می‌کند، می‌تواند برای شما به قیمت از دست دادن شغل یا روابط زناشویی نیز تمام شود.

به هیجانات خود توجه کنید

وی افزود: آگاهی از هیجانات خود و دیگران به شما کمک می‌کند تا قدم مهمی در مقابل سرایت هیجانات منفی دیگران و کنترل هیجانات و احساسات منفی خود بردارید. با توجه به جنبه‌های مختلف هر هیجان، به علائم احساسی مانند احساس ترس، وحشت زدگی، نشانه‌های فیزیولوژیک مانند تغییرات جسمی، افزایش یا کاهش ضربان قلب و عرق کردن، نشانه‌های شناختی مانند فکر کردن بیش از حد به بیماری کرونا و علائم رفتاری مانند جویدن ناخودآگاه ناخن در حین مشاهده اخبار کرونا و حالات و جلوه‌های خاص صورت و بدن خود، به طور کامل توجه کنید و موقعیت‌ها، افراد، مکان‌ها و به طور کلی عواملی که باعث شکل‌گیری یک هیجان خاص در شما شده است را شناسایی و یادداشت کنید.

کنترل هیجانات در زمان اپیدمی ممکن است!

توکلی در ادامه توصیه‌هایی برای کنترل هیجانات ارائه نمود و گفت: به اعضای خانواده و به خصوص کودکان کمک کنید تا مفاهیم در برگیرنده هیجانات و احساسات معمول همراه اپیدمی را بشناسند. برای مثال، احساس ترس، دلشوره، وحشت. همچنین، به منظور شناخت بهتر هیجانات و احساسات خود سعی کنید هیجانات افرادی را که با آنها در ارتباط هستید، در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی می‌بینید یا در کتاب‌های داستان و رمان می‌خوانید به همراه اعضای خانواده و دوستان نامگذاری و از هم تفکیک کنید.

وی افزود: از فرزند خردسالتان بخواهید جنبه‌های مختلف یک هیجان را که اخیراً تجربه کرده است نقاشی کند.

توکلی گفت: به جای نامگذاری افراد با صفات گوناگون، هیجانات و احساسات آنان را نامگذاری کنید. برای شناخت بهتر هیجانات و احساسات اطرافیان و دوستان از دستور دادن، توهین و قضاوت، نصیحت و تهدید کردن پرهیز کرده و با گوش دادن به آنان و دقیق شدن به بیان آوایی، وضعیت فیزیولوژیک و زبان بدن، هیجانات و احساسات آنها را شناسایی کنید.

وی افزود: پس از شناسایی دقیق هیجان خود، در حالات هیجانی شدید، بحث نکنید و تصمیم نگیرید چون تابع احساسات خواهید بود. برای تعدیل و کنترل هیجاناتی مثل خشم و تنفر از روش‌های آرمیدگی عضلانی، تنفس عمیق، قدم زدن، نوشیدن آب، دویدن آرام، مطالعه و…، استفاده کنید.

توکلی اظهار داشت: در دوران همه‌گیری، با توجه به شرایط خاص آن، هر گاه از نظر احساسی و هیجانی احتیاج به کمک و حمایت بیشتر داشتید به دوستان با تجربه و یا روانشناس و مشاور مراجعه نمائید. تأثیر باورها و افکار خاص شرایط همه‌گیری بر احساسات و هیجانات بسیار زیاد است، با افزایش خودآگاهی، هیجانات خود را بیش از پیش کنترل نمائید.

وی گفت: خواندن اخبار کرونا را محدود به زمان خاصی کنید و در صورت پیگیری اخبار، به نشانه‌های حسی؛ مانند احساس وحشت، بدنی؛ مانند سنگین شدن سر، برافروختگی یا افزایش ضربان قلب و…، توجه کنید تا بدانید که چه نوع هیجانی را تجربه می‌کنید، الان عصبانی و خشمگین هستید یا ترسیده‌اید.

این دکتری تخصصی روانشناسی افزود: به افکار و باورهای خاص خود در هنگام اپیدمی توجه کنید؛ انواع خاصی از افکار تنها زمانی که ناراحت هستید به سراغ شما می آیند. توجه به این فکرها و باورها، سرنخی مهم برای شناسایی هیجانات شما هستند. مثلاً افراد هنگامی که غمگین هستند این افکار را دارند: «این کرونا همچنان ادامه دارد، همیشه همینطور است، هیچ چیز عوض نخواهد شد». اگر چنین افکاری در خودتان سراغ دارید که با هیجانات شما گره خورده‌اند، می‌توانید با شناسایی آنها به شناخت بهتری از هیجانات خود دست یابید.

توکلی افزود: به رفتارهای خود در زمان جدایی‌ها، شکست‌ها و محدودیت‌های ناشی از اپیدمی دقیق شوید؛ توجه کنید زمانی که از اجبار به تعطیلی شغلتان یا محدودیت‌های خاص مسافرت و دورهمی ها ناراحت هستید چه رفتاری از شما سر می‌زند آیا ناگهان صدایتان را بالا می‌برید، شروع به گریه می‌کنید، در اتاقی خودتان را حبس می‌کنید و یا با فردی مورد اعتماد، صحبت می‌کنید.

وی گفت: به راه اندازهای خاص روزهای اپیدمی توجه کنید؛ راه اندازها شامل موقعیت‌ها، افراد، مکان‌ها، احساسات یا افکاری هستند که می‌توانند تجارب هیجانی خاصی را تسهیل کنند. سعی کنید با شناسایی راه اندازهای هیجانی خاص خود، آنها را یادداشت کنید. این آگاهی به شما کمک می‌کند تا هیجانات ناخوشایند را پیش بینی کرده و برای مدیریت و کنترل آنها آماده شوید.

توکلی در پایان به مقوله انگیزش‌ها گریز زد و افزود: فکر کنید که در شرایط خاص فعلی چطور باید رفتار کنید. برای مثال از خودتان بپرسید برای صحبت با کارفرمایتان که واقعاً بی انصاف است و با دورکاری شما در ایام اپیدمی موافقت نمی‌کند، چکار کنید. با همسرتان که اخیراً تحت فشارهای موجود پرخاشگر شده است، در قرنطینه خانگی چگونه باید رفتار کنید. بحث آرام یا جیغ و فریاد کدام جواب می‌دهد، سپس رفتارهای خود را با لیست معیارهای خود مقایسه کنید. با این روش، انگیزشی برای کنترل رفتارهای خود فراهم می‌آورید.

 
قالیشویی دهکده المپیک

قالیشویی دهکده المپیک

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی دهکده المپیک,قالیشویی در دهکده المپیک,قالیشویی نزدیک دهکده المپیک,قالیشویی محدوده دهکده المپیک,قالیشویی حوالی دهکده المپیک,قالیشویی نزدیکی دهکده المپیک,قالی شویی دهکده المپیک,قالیشوئی دهکده المپیک,شستشوی فرش در دهکده المپیک,خدمات قالیشویی دهکده المپیک,بهترین قالیشویی دهکده المپیک,نزدیکترین قالیشویی به دهکده المپیک,قالیشویی خیابان دهکده المپیک,قالیشویی محله دهکده المپیک,قالیشویی منطقه دهکده المپیک .

مبل شویی دهکده المپیک و مبلشویی در دهکده المپیک

رفوی فرش در دهکده المپیک,مرمت فرش دهکده المپیک

نزدیکترین قالیشویی به دهکده المپیک برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در دهکده المپیک

برترین قالیشویی دهکده المپیک به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه دهکده المپیک آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده دهکده المپیک هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به دهکده المپیک در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل دهکده المپیک تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی دهکده المپیک برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه دهکده المپیک با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک دهکده المپیک

تنها سایت رسمی قالیشویی دهکده المپیک

تمام فرش ها در قالیشویی دهکده المپیک پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران دهکده المپیک را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی دهکده المپیک

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در دهکده المپیک

قالیشویی اطراف دهکده المپیک زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت دهکده المپیک که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران دهکده المپیک تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی دهکده المپیکسیصدوشانزدهمین نشست تخصصی فضای مجازی امروز برگزار می‌شود / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده شهرک راه آهن ۴۴۷۵۵۳۷۳

به گزارش آنا، سیصد و شانزدهمین نشست تخصصی جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی با همکاری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه جامع امام حسین (ع) و اندیشکده‌ فضای مجازی مرکز مطالعات راهبردی ژرفا، امروز یکشنبه 19 اردیبهشت ساعت 15 برگزار می‌شود.

کارشناس این برنامه سیدمجید امامی عضو هیئت‌علمی دانشگاه امام صادق (ع) و موضوع نشست تخصصی سیصد و شانزدهم تحلیل نظام تولید محتوای VODها (با محوریت سریال قورباغه) است. علاقه‌مندان به مشاهده این نشست تخصصی می‌توانند از طریق پیام‌رسان‌های بله، آیگپ، روبیکا و سروش برنامه را به صورت زنده مشاهده کنند.
0123 قالیشویی محدوده شهرک راه آهن ۴۴۷۵۵۳۷۳
شماره تلفنهای قالیشویی اصل تهران

شمال تهران : 22475637 شرق تهران : 77900891 مرکز تهران : 88216075 غرب تهران : 44273827 جنوب تهران : 66530881

مرمت و تعویض انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

رفوکاری و ترمیم انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

ریشه بافی فرش دستباف و ماشینی

قالیشویی اصل تهران

آمار بازدیدکنندگان

2215202
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه گذشته
همه روزها
7880
8516
16396
2138405
76797
246963
2215202

آی پی شما : 3.238.130.97
2021-05-09 20:06

آخرین مطالب

درباره ما

مجموعه قالیشویی اصل تهران با داشتن سالها تجربه موفق و داشتن پشتوانه مردمی بواسطه کیفیت مطلوب کار ، توانسته است روز به روز به قله های موفقیت نزدیکتر شود . با گسترش فضای مجموعه در اختیار و افزودن به تعداد پرسنل مجرب خود امکان ارائه سرویس با کیفیت قالیشویی را در سراسر شهر بزرگ تهران محقق نموده ایم .
تلفن مرکزی : 02144273827


ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید :
@ghalishouietehran   @gizviiz
02144273827 تماس با ما