دیدار جمعی از مداحان اهل بیت(ع) با رهبر انقلاب اسلامی   / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده دلیری ۸۸۲۱۶۰۷۵

به گزارش ایرنا از دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه‌ای، همزمان با عید ولادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها، جمعی از مداحان و ذاکران اهل‌بیت علیهم‌السلام صبح امروز (یکشنبه) با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

این دیدار هم‌اکنون با مدیحه‌سرائی تعدادی از مادحین در حال برگزاری است.

اخبار و تصاویر متعاقباً منتشر خواهد شد.
0123 قالیشویی محدوده دلیری ۸۸۲۱۶۰۷۵روابط بین المللی، شرق و غرب ندارد ! / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده سعادت آباد ۲۲۴۷۵۶۳۷

سفر چند روز گذشته رییس جمهور محترم به مسکو  باب گفتگوهای سیاسی و جناحی مرتبط با سیاست خارجی کشور و چگونگی و حد و اندازه نزدیکی روابط کشور با هر یک از دو بلوک کشورهای شرقی یا غربی را مجددا  باز نموده است .

با نگاهی به طرز تفکر دو جناح عمده کشور این گونه به نظر می رسد که یکی از این جناحین تمایل بیشتری به برقراری روابط با کشورهای شرقی و دیگری طرفدار روابط بهتر با غربی هاست.

در این بین اما عقلایی هم پیدا می شوند که فارغ از نگاه های جناحی ،  ارتباط خوب و موثر با هردو گروه کشورها را به نفع کشور دانسته و این امر را در ایجاد موازنه بین دو بلوک کشورها و در نتیجه دریافت بیشترین امتیاز و منافع برای کشور موثر و لازم می دانند.

واقعیت میدانی روابط بین الملل هم به همین گونه است ، کشوری در دنیا موفق است که صرفا خود را متکی به یک گروه خاص از کشورها ی غربی و یا شرقی نکند  بلکه بتواند با ایجاد روابط متوازن  از مزایای همه کشورها استفاده نماید.

 متاسفانه در کشور ما در گیر و دار رقابت های بچه گانه جناحی این منافع ملی است که تحت الشعاع قرار می گیرد ، یعنی برای جناح های کشور مهم نیست که رابطه با فلان کشورشرقی یا غربی برای منافع کشور مناسب است یا نه ، صرف اینکه یک جناح خواستار رابطه با آن کشور خاص باشد کافی است که از نظر جناح رقیب بد تلقی شود.

اوج این اختلاف نظرات در سفر اخیر رییس جمهور به روسیه نمایان شد  در جایی که طرفداران دولت به طور اغراق آمیزی روابط با روسیه و کلا بلوک کشورهای شرقی را تبلیغ نموده و در طرف مقابل هم  جناح رقیب با هر دست آویزی از گذشته های تاریخی گرفته تا حال حاضر سعی کرد که نشان دهد این روابط  آن چنان هم مفید و کارگشا نخواهد بود.

این در حالی است که با نگاهی اجمالی  به نوع رابطه  کشورهای منطقه و اطراف ایران با دنیا  ، کاملا قابل مشاهده است که این کشورها به سمت عقلانیت در ایجاد روابط متوازن با بلوک های قدرت جهانی در حرکت هستند ، کشورهایی که تا چند سال پیش کاملا وابسته و متکی به غرب بویژه آمریکا بودند  اینک چندین سال است که درعین حفظ روابط مستحکم با غربی ها ،  در حال گردشی معنادار بویژه در بخش های اقتصادی به سمت قدرت های شرقی بویژه چین می باشند .

این کشورها از امارات و عربستان گرفته تا حتی رژیم صهیونیستی که بهترین روابط را با آمریکا و غرب دارند و حتی حیات و ممات برخی از آنها وابسته به آمریکاست ، اما با این حال بخش عمده سرمایه گذاری در پروژه های حیاتی و زیربنایی خود را در اختیار چین قرار داده و هم اینک چین بزرگ ترین شریک تجاری واقتصادی  بسیاری از این کشورها  شناخته می شود.

با این توصیفات بهترین اقدام برای کشور ما هم این است که در عین حال که به درستی در حال استحکام روابط خود با روسیه و چین به عنوان کشورهای شرقی است ، در ادامه و بویژه  پس از به نتیجه رسیدن گفتگوها با قدرت های جهانی و رفع تحریم ها ، با کشورهای غربی هم در بخش های اقتصادی ، فناوری و سرمایه گذاری وارد مذاکرات جدی شده و در عین بهره مندی از سرمایه و فناوری آنها  ، از این روابط به عنوان وزنه ای جهت موازنه  در  روابط بین المللی خود در جهت کسب بیشترین منافع برای کشور استفاده نماید.

مسلما ایجاد روابط منطقی و درست و برد برد  با کشورهای شرقی و یا غربی به معنای وادادگی در مقابل آنها و عدم استقلال کشور نبوده و شعار مترقی " نه شرقی ، نه غربی " به معنای استقلال کامل کشور از سلطه شرق و غرب همچنان با قدرت پابرجاست و در عین حال روابط سطح بالا و منطقی  " هم با شرق و هم با غرب "  مطمئنا در راستای منافع کشور ، مردم  و نظام  خواهد بود.
قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی سعادت آباد,قالیشویی در سعادت آباد,قالیشویی نزدیک سعادت آباد,قالیشویی محدوده سعادت آباد,قالیشویی حوالی سعادت آباد,قالیشویی نزدیکی سعادت آباد,قالی شویی سعادت آباد,قالیشوئی سعادت آباد,شستشوی فرش در سعادت آباد,خدمات قالیشویی سعادت آباد,بهترین قالیشویی سعادت آباد,نزدیکترین قالیشویی به سعادت آباد,قالیشویی خیابان سعادت آباد,قالیشویی محله سعادت آباد,قالیشویی منطقه سعادت آباد .

مبل شویی سعادت آباد و مبلشویی در سعادت آباد

قالیشویی در سعادت آباد

رفوی فرش در سعادت آباد,مرمت فرش سعادت آباد

نزدیکترین قالیشویی به سعادت آباد برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در سعادت آباد

برترین قالیشویی سعادت آباد به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه سعادت آباد آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده سعادت آباد هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به سعادت آباد در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل سعادت آباد تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی سعادت آباد برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه سعادت آباد با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک سعادت آباد

تنها سایت رسمی قالیشویی سعادت آباد

تمام فرش ها در قالیشویی سعادت آباد پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران سعادت آباد را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی سعادت آباد

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در سعادت آباد

قالیشویی اطراف سعادت آباد زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت سعادت آباد که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران سعادت آباد تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی سعادت آبادورود مجلس به تاریک‌خانه شرکت‌های دولتی / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده نظام آباد ۷۷۹۰۰۸۹۱

به گزارش مهر، رحیم زارع در جمع خبرنگاران در تشریح جلسه عصریکشنبه کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ که با حضور وزیر نفت و تعدادی از مدیران این وزارت خانه تشکیل شد، گفت: چندین دهه است که درآمدهای شرکت‌های دولتی برای هیچ‌کس آشکار نیست و این درآمدها وارد درآمدهای عمومی کشور، یعنی معیشت مردم نمی‌شود اما مجلس یازدهم از سال گذشته به این تاریک‌خانه‌ها ورود کرده است.

وی اضافه کرد: در راستای همین شفافیت، عصر امروز کمیسیون تلفیق ۲۶ هزار میلیارد تومان از مجموع ۱۵۵ هزار میلیارد تومان درآمدهای شرکت ملی گاز را که دولت هیچ اشاره‌ای در لایحه بودجه به آن نکرده بود شفاف کرد و به ردیف‌های بودجه اضافه شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 تأکید کرد: این رقم ۲۶ هزار میلیارد تومان تنها بخشی از درآمدهای شرکت ملی گاز است که در بخش درآمدی بودجه اضافه شد و ان‌شاءالله در بخش هزینه‌ها، آن را برای بخش‌هایی که نفع آن به همه مردم برسد، تصویب خواهیم کرد.
0123 قالیشویی محدوده نظام آباد ۷۷۹۰۰۸۹۱رحیم صفوی: ایران باید راهبردی ۲۰ ساله با تک تک همسایگانش داشته باشد   / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده شهرآرا ۶۶۵۳۰۸۸۱

به گزارش ایسنا، سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی در حاشیه همایش ملی ایران و همسایگان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اگر به نقشه جهان نگاه کنید، هیچ منطقه جغرافیایی به اندازه اهمیت ایران و منطقه غرب آسیا در مقیاس جهانی وجود ندارد. ایران و منطقه غرب آسیا حلقه اتصال قاره آسیا به اروپا و آسیا به آفریقا است.

وی افزود: هرگونه مبادلات و کریدورهای تجاری اعم از کریدورهای زمینی شمال به جنوب و شرق به غرب عالم، از این منطقه می‌گذرد و کشور ما در حقیقت هارتلند منطقه غرب آسیا است و این قلب، نه تنها یک مزیت اقتصادی غیرقابل جایگزین دارد، بلکه در پنج حوزه ارتباطات دریایی، ارتباطات زمینی، ارتباطات فرهنگی و تمدنی و ارتباطات فضایی و هوایی، دیتا و عبور دیتا از ایران، می‌تواند تاثیرگذار باشد.

صفوی ادامه داد: حضور ایران در شانگهای یعنی شبکه‌های راه آهن چین با عبور از ایران، عراق و سوریه به مدیترانه و سپس به اروپا برسد. همچنین ۱۵ کشور همسایه ما ۶۰۰ میلیون نفر جمعیت دارند که اگر سالانه ۲ درصد از این جمعیت به ایران بیایند، ۱۲ میلیون نفر خواهند شد.

مشاور فرمانده کل قوا یادآور شد: چینی‌ها اعلام آمادگی کردند که سالی ۵ میلیون گردشگر به ایران بفرستند. اگر ما ظرفیت پذیرش این گردشگرها و زیرساخت‌ها را داشته باشیم، گردشگری می‌تواند برای ایران یک منبع بزرگ باشد.

وی درباره عملیاتی شدن این ظرفیت‌ها اظهار کرد: این همایش هم مبانی نظری و هم مبانی کاربردی دارد. در مبانی نظری پیشنهاد این است که ایران باید یک راهبرد ۲۰ ساله را با تک تک همسایگان خود داشته باشد و این راهبرد باید در بالاترین سطح کشور، مثل شورای عالی امنیت ملی، به تصویب برسد و پس از آن قابلیت اجرا خواهد داشت.
قالیشویی شهرآرا

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی شهرآرا,قالیشویی در شهرآرا,قالیشویی نزدیک شهرآرا,قالیشویی محدوده شهرآرا,قالیشویی حوالی شهرآرا,قالیشویی نزدیکی شهرآرا,قالی شویی شهرآرا,قالیشوئی شهرآرا,شستشوی فرش در شهرآرا,خدمات قالیشویی شهرآرا,بهترین قالیشویی شهرآرا,نزدیکترین قالیشویی به شهرآرا,قالیشویی خیابان شهرآرا,قالیشویی محله شهرآرا,قالیشویی منطقه شهرآرا .

مبل شویی شهرآرا و مبلشویی در شهرآرا

رفوی فرش در شهرآرا,مرمت فرش شهرآرا

نزدیکترین قالیشویی به شهرآرا برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در شهرآرا

برترین قالیشویی شهرآرا به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه شهرآرا آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده شهرآرا هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به شهرآرا در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل شهرآرا تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی شهرآرا برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه شهرآرا با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک شهرآرا

تنها سایت رسمی قالیشویی شهرآرا

تمام فرش ها در قالیشویی شهرآرا پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران شهرآرا را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی شهرآرا

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در شهرآرا

قالیشویی اطراف شهرآرا زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت شهرآرا که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران شهرآرا تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی شهرآرادرخواست همسر رئیس‌جمهور از اعضای دولت / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده قصرادشت ۶۶۵۳۰۸۸۱

جمیله علم الهدی، همسر رئیس جمهور عصر امروز در مراسم گرامی‌داشت روز زن که با حضور وزیر خارجه و همسر وی و تعدادی از کارکنان زن وزارت خارجه و همسران شهدای این وزارتخانه در محل تالار وحدت برگزار شده بود اظهار کرد: مقام معظم رهبری روز گذشته در بخشی از صحبت های خود جهاد تبیینی را مطرح کردند که در خط مقدم این جهاد تبیینی وزارت خارجه قرار دارد چرا که در تعامل با دیگر کشورها و مقامات قرار دارد.

به گزارش ایسنا، وی همچنین با بیان این که در حال حاضر  چهار دهه از انقلاب اسلامی می‌گذرد و ما میراث انقلابیون و رهبران بزرگ‌مان هستیم، افزود: اگر بار انقلاب بر دوش ما است و قرار است به قله برسیم باید ببینیم که در این مسیر چه کار ویژه ای زنان ما می توانند انجام دهند به خصوص در جایی مثل وزارت خارجه که در خط مقدم قرار دارد.

وی با بیان این که ما در حوزه زنان یک سری باورهای اصیل الهی ایرانی و اسلامی داریم که باید در مورد آنها به جمع بندی برسیم، گفت: همان طور که مقام معظم رهبری اشاره کردند ما در یک پیچ بزرگ تاریخی قرار گرفته‌ایم و این سوال وجود دارد که در این پیچ بزرگ تاریخی ما به عنوان یک کشور اسلامی همراه دیگر کشورهای اسلامی آیا می توانیم این اقدام بین‌المللی علیه فحشا و پستی که در مورد زنان ایجاد شده را انجام دهیم.

وی با اشاره به تصویری که از زنان در برخی از شبکه های اجتماعی منتشر و ارائه می شود گفت: در هیچ مقطع تاریخی و در هیچ دوره ای به زنان این نگاه پست نبوده است و آیا ما این امکان را داریم که در یک تجمع بین‌الادیانی معنویت زنان معاصر را به رخ بکشیم. آیا برای ما امکان دارد  که از لذت‌های معنوی همسران شهدا، استفاده کنیم و با آنها آشنا شویم. امروز برخی از زنان در کشور ما و کشورهای همسایه حضور دارند که یک لذت معنوی را تجربه کردند و یک تجربه های متافیزیکی شیرینی دارند که در حوزه ی حریم خصوصی خود حفظ کرده اند. آیا خبرنگاران ما به سراغ این ها رفته‌اند که این زنان این لذت های معنوی را با دیگران به اشتراک بگذارند وتجربیات خود را در این زمینه بیان کنند.

وی با بیان این که ما کار زیادی بر عهده داریم گفت: در این مدت ۳ و ۴ سال باید نشان دهیم که الگوی زن معاصر چیست؟ و  باید در این جهان پرغوغا و پر رقابت حق زن را تبیین کنیم از جمله حق معنویت، حق آموزش، داشتن یک  زندگی خوب و ... .

علم الهدی ادامه داد: در غوغا سالاری که سرمایه داری نوین ایجاد  کرده راهی برای گوش دادن به صدای معنویت نمانده است و متاسفانه ما معنویت را هم در استثمار می بینیم. یعنی به استعمار درآمده است و اگر امکان داشته باشد با همکاری جمعیت ادیانی توفیقی می‌توانیم معنویت را تبیین کنیم چرا که گم شده انسان معاصر معنویت است.

همسر رئیس‌جمهور گفت: ما احادیثی داریم که می‌گویند زنان معنوی‌تر هستند و آمادگی برای معنویت بیشتری دارند. اینها را باید جدی بگیریم و در این مسیر حرکت کنیم . من به عنوان یکی از اعضای ملت از دکتر خزعلی، از آقای امیرعبداللهیان و سایر وزرا تقاضا می کنم که برای اعتلای جایگاه زن و معرفی الگوی زن مطابق با ادیان الهی به خصوص دین اسلام اقدام جدی بکنند.
0123 قالیشویی محدوده قصرادشت  ۶۶۵۳۰۸۸۱حذف ضامن از تسهیلات زیر ١٠٠ میلیون تومانی بانک صادرات ایران / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده آزادگان

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، صیدی با بیان این مطلب گفت: با توجه به تأکید رئیس‌جمهور محترم و تیم اقتصادی دولت مبنی بر آسان‌سازی اعطای تسهیلات به مردم، بانک صادرات ایران فرآیند معرفی ضامن را از روند اعطای تسهیلات خرد تا سقف ١٠٠ میلیون تومان برای تمامی شاغلان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران دستگاه‌های اجرایی، نهادهای عمومی و شرکت‌های رتبه‌دار بخش خصوصی حذف کرد.
وی در این رابطه به برگزاری دو جلسه مهم در وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور وزیر محترم و معاون ایشان اشاره و اضافه کرد: مقدمات کار در بانک صادرات ایران که در بانکداری خرد گام‌های بلندی را برداشته و در این زمینه پیشرو بوده است در اسرع وقت فراهم شد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران افزود: متقاضیان از ٥٠ تا ١٠٠ میلیون تومان می‌توانند بدون ضامن و تنها با ارائه گواهی کسر از حقوق خود از شعب بانک صادرات ایران تسهیلات دریافت کنند.
صیدی، حذف ضامن از فرآیند اعطای تسهیلات خرد بانکی را موجب دسترسی آسان‌تر به عدالت و افزایش ضریب اعتماد اجتماعی توصیف و یادآوری کرد: امکان دریافت تسهیلات با شرایط یادشده برای آن دسته از کارکنان بخش‌های خصوصی  هم که در بانک دریافت‌کننده حقوق خود دارای رتبه  اعتباری A و B باشند، فراهم است.
وی از هموطنان خواست در صورت بروز هرگونه مشکلی موضوع را از طریق شماره تلفن ٠٩٦٠٢ یا سامانه ثبت شکایات پایگاه اطلاع‌رسانی بانک اطلاع‌ دهند تا مورد رسیدگی سریع قرار گیرد.
مدیرعامل بانک صادرات  ایران در ادامه با اشاره به جلسه مهم هفته گذشته تیم اقتصادی دولت و‌ مدیران عامل بانک ها با رییس جمهور  گفت: پیرو جلسه ای که  دوشنبه هفته گذشته با آقای رئیس جمهور داشتیم و جلسه بسیار مهمی بود، ایشان نکات راهبردی و مهمی در خصوص عملکرد نظام بانکی و انتظارات  از نظام بانکی  مطرح کردند و خوشبختانه عزیزان ما در وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز بلافاصله،  جلسه ای را برای عملیاتی کردن آن دغدغه ها و راهکارهایی که باید  اتخاذ شود برگزار کردند تا ان شاالله  دغدغه ها رفع شود و نظام بانکی ارتقاء پیدا کند.
مدیر عامل بانک صادرات در ادامه افزود: از طرف دیگر برای اینکه انتظارات جامعه و دولت محترم و مجلس شورای اسلامی برآورده شود،  جلسه مفصل دیگری هم در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد که تک تک آن مواردی که در جلسه دو روز قبل از آن طرح شده بود، از جمله موضوع وام‌های خرد، رای وحدت رویه و  شفافیت اطلاعاتی بانکها در جلسه مذکور مورد بحث قرار گرفت.
صیدی در ادامه گفت: خوشبختانه در  خصوص  شفافیت اطلاعاتی بانکها، سایتهای بسیاری از بانکها  اطلاعات مربوطه را برای ارتقاء این شفافیت منعکس کرده اند.
صیدی خاطر نشان کرد: همچنین در خصوص حل مشکلات استان ها برای توسعه و نیازهایی که در سفرهای ریاست محترم جمهوری به استانها مطرح می شود تصمیماتی  گرفته شد.
مدیر عامل بانک صادرات در پایان گفت: تک تک بانک ها از طریق شورای هماهنگی بانکها عزم جدی خود را برای حل این موارد اعلام کردند . بنابراین به زودی این طرحها عملیاتی خواهد شد و مردم عزیزمان  به تدریج آثار و ثمرات این تصمیمات را خواهند دید.
مدیرعامل بانک صادرات  ایران در ادامه با اشاره به جلسه مهم هفته گذشته تیم اقتصادی دولت و‌ مدیران عامل بانک ها با رییس جمهور  گفت: پیرو جلسه ای که  دوشنبه هفته گذشته با آقای رئیس جمهور داشتیم و جلسه بسیار مهمی بود، ایشان نکات راهبردی و مهمی در خصوص عملکرد نظام بانکی و انتظارات  از نظام بانکی  مطرح کردند و خوشبختانه عزیزان ما در وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز بلافاصله،  جلسه ای را برای عملیاتی کردن آن دغدغه ها و راهکارهایی که باید  اتخاذ شود برگزار کردند تا ان شاالله  دغدغه ها رفع شود و نظام بانکی ارتقاء پیدا کند.
مدیر عامل بانک صادرات در ادامه افزود: از طرف دیگر برای اینکه انتظارات جامعه و دولت محترم و مجلس شورای اسلامی برآورده شود،  جلسه مفصل دیگری هم در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد که تک تک آن مواردی که در جلسه دو روز قبل از آن طرح شده بود، از جمله موضوع وام‌های خرد، رای وحدت رویه و  شفافیت اطلاعاتی بانکها در جلسه مذکور مورد بحث قرار گرفت.
صیدی در ادامه گفت: خوشبختانه در  خصوص  شفافیت اطلاعاتی بانکها، سایتهای بسیاری از بانکها  اطلاعات مربوطه را برای ارتقاء این شفافیت منعکس کرده اند.
صیدی خاطر نشان کرد: همچنین در خصوص حل مشکلات استان ها برای توسعه و نیازهایی که در سفرهای ریاست محترم جمهوری به استانها مطرح می شود تصمیماتی  گرفته شد.
مدیر عامل بانک صادرات در پایان گفت: تک تک بانک ها از طریق شورای هماهنگی بانکها عزم جدی خود را برای حل این موارد اعلام کردند . بنابراین به زودی این طرحها عملیاتی خواهد شد و مردم عزیزمان  به تدریج آثار و ثمرات این تصمیمات را خواهند دید.
قالیشویی آزادگان

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی آزادگان,قالیشویی در آزادگان,قالیشویی نزدیک آزادگان,قالیشویی محدوده آزادگان,قالیشویی حوالی آزادگان,قالیشویی نزدیکی آزادگان,قالی شویی آزادگان,قالیشوئی آزادگان,شستشوی فرش در آزادگان,خدمات قالیشویی آزادگان,بهترین قالیشویی آزادگان,نزدیکترین قالیشویی به آزادگان,قالیشویی خیابان آزادگان,قالیشویی محله آزادگان,قالیشویی منطقه آزادگان .

مبل شویی آزادگان و مبلشویی در آزادگان

رفوی فرش در آزادگان,مرمت فرش آزادگان

نزدیکترین قالیشویی به آزادگان برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در آزادگان

برترین قالیشویی آزادگان به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه آزادگان آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده آزادگان هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به آزادگان در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل آزادگان تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی آزادگان برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه آزادگان با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک آزادگان

تنها سایت رسمی قالیشویی آزادگان

تمام فرش ها در قالیشویی آزادگان پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران آزادگان را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی آزادگان

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در آزادگان

قالیشویی اطراف آزادگان زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت آزادگان که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران آزادگان تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی آزادگانتهران برای توسعه روابط با الجزیره اهمیت زیادی قائل است/ از استقلال‌خواهی و روحیه مقاومت مردم الجزایر حمایت می‌کنیم / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بلوار فردوس غرب ۴۴۰۱۴۵۲۴

 سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم دریافت استوارنامه «علی عروج» سفیر جدید جمهوری دمکراتیک خلق الجزایر با اشاره به اینکه سطح فعلی روابط اقتصادی دو کشور هم‌تراز روابط سیاسی ممتاز تهران و الجزیره نیست، افزود: امیدوارم در دوره جدید با تکیه بر روابط قبلی و قلبی دو کشور همه تلاش‌ها برای ارتقای سطح روابط سیاسی، اقتصادی، تجاری و فرهنگی طرفین به کار گرفته شود.

دکتر رئیسی با اشاره به مقاومت و ایستادگی درخشان مردم الجزایر در برابر استعمار فرانسه اظهار داشت: استعمارگران هیچ‌گاه روحیه استعماری خود را کنار نگذاشته‌اند و هر بار با رویکردی جدید به دنبال اهداف استعماری خود هستند و البته مردم الجزایر همواره روحیه مقاومت خود را حفظ می‌کنند.
رئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران برای توسعه روابط با الجزایر اهمیت زیادی قائل است، خطاب به سفیر جدید این کشور گفت: از ابراز علاقه رئیس جمهور الجزایر برای گسترش روابط با ایران قدردانی می‌کنم.
«علی عروج» سفیر جدید جمهوری دمکراتیک خلق الجزایر نیز در این مراسم با ابلاغ سلام رئیس جمهور کشورش به آیت‌الله رئیسی گفت: باور داریم که سطح فعلی روابط اقتصادی دو کشور هم‌تراز روابط ممتاز سیاسی نیست و همه تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های چشمگیر موجود در دو کشور، سطح مناسبات اقتصادی و تجاری کشورم با ایران را به عنوان یک شریک اقتصادی مهم ارتقا بخشم.
«علی عروج» اظهار داشت: می‌خواهم این اطمینان را به شما بدهم مواضع و سیاست‌های اصولی الجزایر از جمله در زمینه حمایت از آرمان فلسطین که برای آن هزینه‌های گزاف نیز پرداخته‌ایم، با قوت ادامه خواهد یافت.
قالیشویی بلوار فردوس غرب

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی بلوار فردوس غرب,قالیشویی در بلوار فردوس غرب,قالیشویی نزدیک بلوار فردوس غرب,قالیشویی محدوده بلوار فردوس غرب,قالیشویی حوالی بلوار فردوس غرب,قالیشویی نزدیکی بلوار فردوس غرب,قالی شویی بلوار فردوس غرب,قالیشوئی بلوار فردوس غرب,شستشوی فرش در بلوار فردوس غرب,خدمات قالیشویی بلوار فردوس غرب,بهترین قالیشویی بلوار فردوس غرب,نزدیکترین قالیشویی به بلوار فردوس غرب,قالیشویی خیابان بلوار فردوس غرب,قالیشویی محله بلوار فردوس غرب,قالیشویی منطقه بلوار فردوس غرب .

مبل شویی بلوار فردوس غرب و مبلشویی در بلوار فردوس غرب

رفوی فرش در بلوار فردوس غرب,مرمت فرش بلوار فردوس غرب

نزدیکترین قالیشویی به بلوار فردوس غرب برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در بلوار فردوس غرب

برترین قالیشویی بلوار فردوس غرب به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه بلوار فردوس غرب آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده بلوار فردوس غرب هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به بلوار فردوس غرب در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل بلوار فردوس غرب تحویل می دهیم

قالیشویی در بلوار فردوس

تخفیف ویژه قالیشویی بلوار فردوس غرب برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه بلوار فردوس غرب با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک بلوار فردوس غرب

تنها سایت رسمی قالیشویی بلوار فردوس غرب

تمام فرش ها در قالیشویی بلوار فردوس غرب پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران بلوار فردوس غرب را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی بلوار فردوس غرب

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در بلوار فردوس غرب

قالیشویی اطراف بلوار فردوس غرب زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت بلوار فردوس غرب که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران بلوار فردوس غرب تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی بلوار فردوس غربرئیس‌جمهور: تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی خسارت زیادی به کشور وارد می‌کند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده گیشا ۸۸۲۱۶۰۷۵

 آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور عصر امروز روز یکشنبه در جلسه هیات دولت با تبریک ولادت حضرت فاطمه اطهر (سلام الله علیها) و بزرگداشت روز مادر و سالروز تولد امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب امروز یکی از جلوه‌های جامعه فاطمی را خدمت بی‌منت و کمک خالصانه به نیازمندان دانستند لذا مسئولین نیز باید این جایگاه را برای خدمت به مردم مغتنم بدانند و عملکردها دگرخواهی در پرتو خداخواهی باشد.

به گزارش  فارس، رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت تسریع در صدور اسناد اراضی کشاورزی، خاطر نشان کرد: تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی ضرر و خسارت زیادی به کشور وارد می‌کند.

آیت الله رئیسی با تاکید بر لزوم احیای دریاچه ارومیه، اظهار داشت: وزرای نیرو، جهاد کشاورزی و رئیس سازمان محیط زیست این موضوع را دنبال کنند.

 
قالیشویی گیشا

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی گیشا,قالیشویی در گیشا,قالیشویی نزدیک گیشا,قالیشویی محدوده گیشا,قالیشویی حوالی گیشا,قالیشویی نزدیکی گیشا,قالی شویی گیشا,قالیشوئی گیشا,شستشوی فرش در گیشا,خدمات قالیشویی گیشا,بهترین قالیشویی گیشا,نزدیکترین قالیشویی به گیشا,قالیشویی خیابان گیشا,قالیشویی محله گیشا,قالیشویی منطقه گیشا .

مبل شویی گیشا و مبلشویی در گیشا

رفوی فرش در گیشا,مرمت فرش گیشا

نزدیکترین قالیشویی به گیشا برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در گیشا

برترین قالیشویی گیشا به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه گیشا آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده گیشا هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به گیشا در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل گیشا تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی گیشا برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه گیشا با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک گیشا

تنها سایت رسمی قالیشویی گیشا

تمام فرش ها در قالیشویی گیشا پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران گیشا را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی گیشا

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در گیشا

قالیشویی اطراف گیشا زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت گیشا که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران گیشا تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی گیشانتایج اثربخشی ۴ واکسن کرونا اعلام شد/ اثربخشی ۸۷ درصدی برکت در پیشگیری از مرگ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده قیام ۶۶۵۳۰۸۸۱

 مقاله تأثیرگذاری چهار واکسن کرونا در استان فارس منتشر شد. بنابراین گزارش، در این مطالعه که توسط کامران باقری‌لنکرانی و همکارانش انجام شده و در وبسایت «medrxiv.org» منتشر شده است، افراد با سابقه ابتلای قبلی کووید-19 کنار گذاشته شده‌ و فقط افرادی بررسی شدند که دو دوز واکسن را دریافت کرده‌اند.

به گزارش تسنیم؛ دربخشی از این مطالعه با بررسی تأثیرگذاری 4 واکسن برکت، سینوفارم ، اسپوتنیک و آسترازنکا در پیشگیری از مرگ، بستری و تست مثبت کووید-19 آمده است: این مقادیر برای واکسن کوو ایران برکت به ترتیب 87.1، 86.4 و 98.3 درصد ، برای آسترازنکا به ترتیب 84.4، 81.5 و 91.8 درصد ، برای سینوفارم به ترتیب 79.9، 71.9 و 86.1 درصد و برای اسپوتنیک به ترتیب 74.7، 67.5 و 74.7 درصد بوده است.

در ادامه آمده است: تأثیرگذاری برای کاهش ابتلا به عفونت در گروه‌های سنی بالای 64 سال، برای برکت، آسترازنکا، سینوفارم و اسپوتنیک به ترتیب 67 درصد، 62.4 درصد، 29.1 درصد و 76.3 درصد بوده است.

این مقاله می‌افزاید: درخصوص کاهش بستری در گروه سنی بالای 64 سال نیز بین دریافت‌کنندگان این واکسن‌ها برای برکت، آسترازنکا، سینوفارم و اسپوتنیک به ترتیب برابر با 80.3 درصد، 76 درصد، 45.7 و 45.5 درصد بوده است.

در بحث کاهش مرگ و میر برای همه واکسن‌ها در همه گروه‌های سنی حداقل 95% گزارش شده است.

نتایج این مطالعه درخصوص تأثیرگذاری دربرابر تست مثبت کرونا نیز به این ترتیب گزارش شده است: واکسن برکت 87.1 درصد و فاصله اطمینان 95% بین 86 تا 88.3 ، واکسن آسترازنکا: 84.4 درصد (83.5 تا 85.3) ، واکسن سینوفارم: 79.9 درصد ( 79.4 تا 80.4) ، واکسن ا سپوتنیک: 74.7 درصد (71 تا 78.4)

دربخش دیگری از این مطالعه نقش واکسن‌های مورد بررسی در کاهش بستری نیز مورد دقت قرار گرفته که موفقیت واکسن‌ها به این ترتیب بوده است: برکت 86.4 درصد، آسترازنکا 81.5 درصد، سینوفارم 71.9 و اسپوتنیک 67.5 درصد

همچنین درخصوص تأثیر تزریق واکسن کرونا در برابر مرگ ناشی از کووید-19 نیز واکسن‌ها این نتایج رابه دست آورده‌اند: برکت 98.3 ، آسترازنکا 91.8 درصد ، سینوفارم 86.1 درصد و اسپوتنیک74.7 درصد.

گفتنی است از جمعیت مورد بررسی در این مطالعه علمی، 75.33% واکسن سینوفارم ، 14.87% آسترازنکا، 8.18% برکت و 1.62% اسپوتنیک دریافت کرده بودند.

 
قالیشویی قیام

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی قیام,قالیشویی در قیام,قالیشویی نزدیک قیام,قالیشویی محدوده قیام,قالیشویی حوالی قیام,قالیشویی نزدیکی قیام,قالی شویی قیام,قالیشوئی قیام,شستشوی فرش در قیام,خدمات قالیشویی قیام,بهترین قالیشویی قیام,نزدیکترین قالیشویی به قیام,قالیشویی خیابان قیام,قالیشویی محله قیام,قالیشویی منطقه قیام .

مبل شویی قیام و مبلشویی در قیام

رفوی فرش در قیام,مرمت فرش قیام

نزدیکترین قالیشویی به قیام برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در قیام

برترین قالیشویی قیام به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه قیام آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده قیام هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به قیام در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل قیام تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی قیام برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه قیام با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک قیام

تنها سایت رسمی قالیشویی قیام

تمام فرش ها در قالیشویی قیام پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران قیام را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی قیام

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در قیام

قالیشویی اطراف قیام زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت قیام که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران قیام تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی قیامجلسه رؤسا و نمایندگان هیأت‌های ایران، اتحادیه اروپا و گروه ۱+۴ در وین / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده آریاشهر

به گزارش ایسنا، جلسه‌ رؤسا و نمایندگان هیأت‌های ایران، اتحادیه اروپا و گروه ۱+۴ در هتل کوبورگ وین و در ادامه مباحث شب گذشته برگزار شده است.

همچنین جلسات کارشناسی نیز به موازات این نشست برگزار شد.

روز گذشته جلسه ایران و گروه ۱+۴ با حضور مذاکره‌کنندگان ارشد یا نمایندگان همه هیأت‌ها در هتل کوبورگ وین برگزار شد.

میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین روز یکشنبه در توییتی با اشاره به این دیدار نوشت: ما به اتفاق هم، به بررسی یکی از مهم‌ترین و پیچیده‌ترین مسائل در دستور کار مذاکرات وین پرداختیم.

اولیانوف بدون اشاره به اینکه موضوع مهم و پیچیده مورد نظر چه بوده است، تصریح کرد که "پیشرفت‌هایی حاصل کردیم."

 
قالیشویی آریاشهر

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی آریاشهر,قالیشویی در آریاشهر,قالیشویی نزدیک آریاشهر,قالیشویی محدوده آریاشهر,قالیشویی حوالی آریاشهر,قالیشویی نزدیکی آریاشهر,قالی شویی آریاشهر,قالیشوئی آریاشهر,شستشوی فرش در آریاشهر,خدمات قالیشویی آریاشهر,بهترین قالیشویی آریاشهر,نزدیکترین قالیشویی به آریاشهر,قالیشویی خیابان آریاشهر,قالیشویی محله آریاشهر,قالیشویی منطقه آریاشهر .

مبل شویی آریاشهر و مبلشویی در آریاشهر

رفوی فرش در آریاشهر,مرمت فرش آریاشهر

نزدیکترین قالیشویی به آریاشهر برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در آریاشهر

برترین قالیشویی آریاشهر به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه آریاشهر آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده آریاشهر هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به آریاشهر در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل آریاشهر تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی آریاشهر برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه آریاشهر با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک آریاشهر

تنها سایت رسمی قالیشویی آریاشهر

تمام فرش ها در قالیشویی آریاشهر پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران آریاشهر را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی آریاشهر

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در آریاشهر

قالیشویی اطراف آریاشهر زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت آریاشهر که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران آریاشهر تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی آریاشهرجلال‌زاده: تبیین علت کندی روند مذاکرات/ عملکرد مذاکره‌کنندگان مثبت است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده چهار راه ولیعصر ۲۲۴۷۵۶۳۷ - ۸۸۲۱۶۰۷۵ - ۶۶۵۳۰۸۸۱

وحید جلال‌زاده در گفتگو با مهر، درباره روند مذاکرات وین اظهار داشت: دولت سیزدهم مذاکرات را در شرایط بسیار سختی آغاز کرد و باید چانه‌زنی می‌کرد تا منافع حداکثری جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات تأمین شود.

وی بیان کرد: نکته بعدی آن است که طرف غربی در ابتدا طمع کرده بود تا با تشکیل دولت جدید در ایران و با توجه به مشکلاتی که همه دولت‌ها در ابتدای کار خود با آن مواجه می‌شوند، امتیازات بیشتری از ایران اخذ کند، اما تیم مذاکره‌کننده کشورمان طمع غربی‌ها را خنثی کردند. بنده عملکرد تیم جدید مذاکره‌کننده ایران را بسیار مثبت ارزیابی می‌کنم.

غربی‌ها به دنبال جنگ روانی هستند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره ضرب‌الاجل غربی‌ها برای پایان مذاکرات وین، گفت: غربی‌ها با این کار به دنبال جنگ روانی هستند. اگر آمریکایی‌ها به دنبال کم کردن زمان مذاکرات و به نتیجه رساندن آن هستند، باید به تعهدات برجامی خود در لغو تحریم‌های ایران عمل کنند.

جلال‌زاده ادامه داد: علت کند پیش رفتن مذاکرات وین آن است که الان مذاکره‌کنندگان به بخش تعهدات آمریکا در لغو تحریم‌ها رسیده‌اند و آمریکا به دنبال آن است که در لغو تحریم‌ها حداقلی عمل کند که ما این موضوع را قبول نداریم.

وی گفت: آمریکا و طرف غربی نمی‌خواهند به طور کامل به تعهدات خود برای لغو تحریم‌های ایران عمل کنند و در مقابل، از جمهوری اسلامی ایران انتظارات حداکثری دارند که این مسئله برخلاف روح برجام است.

مجلس باید در جریان توافق وین قرار بگیرد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکایی‌ها باید همه تحریم‌های ایران را لغو کنند و سپس ما باید آن را راستی‌آزمایی کنیم. اگر آنان این اقدام را انجام دهند، قطعاً جمهوری اسلامی ایران هم در زمان کوتاهی به تعهدات برجامی خود بازمی‌گردد.

جلال‌زاده با بیان اینکه هر توافقی باید به اطلاع مجلس برسد، بیان کرد: طبق قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران، دولت باید گزارشی را به کمیسیون‌های امنیت ملی و انرژی مجلس بعد از لغو تحریم‌ها ارائه کند و این دو کمیسیون موظف هستند که انطباق گزارش دول
قالیشویی چهار راه ولیعصر

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی چهار راه ولیعصر,قالیشویی در چهار راه ولیعصر,قالیشویی نزدیک چهار راه ولیعصر,قالیشویی محدوده چهار راه ولیعصر,قالیشویی حوالی چهار راه ولیعصر,قالیشویی نزدیکی چهار راه ولیعصر,قالی شویی چهار راه ولیعصر,قالیشوئی چهار راه ولیعصر,شستشوی فرش در چهار راه ولیعصر,خدمات قالیشویی چهار راه ولیعصر,بهترین قالیشویی چهار راه ولیعصر,نزدیکترین قالیشویی به چهار راه ولیعصر,قالیشویی خیابان چهار راه ولیعصر,قالیشویی محله چهار راه ولیعصر,قالیشویی منطقه چهار راه ولیعصر .

مبل شویی چهار راه ولیعصر و مبلشویی در چهار راه ولیعصر

رفوی فرش در چهار راه ولیعصر,مرمت فرش چهار راه ولیعصر

نزدیکترین قالیشویی به چهار راه ولیعصر برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در چهار راه ولیعصر

برترین قالیشویی چهار راه ولیعصر به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه چهار راه ولیعصر آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده چهار راه ولیعصر هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به چهار راه ولیعصر در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل چهار راه ولیعصر تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی چهار راه ولیعصر برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه چهار راه ولیعصر با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک چهار راه ولیعصر

تنها سایت رسمی قالیشویی چهار راه ولیعصر

تمام فرش ها در قالیشویی چهار راه ولیعصر پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران چهار راه ولیعصر را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی چهار راه ولیعصر

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در چهار راه ولیعصر

قالیشویی اطراف چهار راه ولیعصر زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت چهار راه ولیعصر که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران چهار راه ولیعصر تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی چهار راه ولیعصرحداقل حقوق بازنشستگان و حداکثر حقوق کارکنان در کمیسیون تلفیق / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده هجرت

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ گفت که حداقل حقوق بازنشستگان ۵ میلیون تومان و حداکثر حقوق کارکنان حدود ۳9 میلیون تومان تعیین شد.

به گزارش ایسنا، رحیم زارع در توضیح جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ گفت: حداقل حقوق بازنشستگان در سال آینده  ۵ میلیون تومان شد و حقوق کارکنان دولت در سال آینده حداقل ۱۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد. 

وی ادامه داد: همچنین هرگونه افزایش هزینه‌های پرسنلی با استفاده از اختیارات مجامع عمومی شرکت‌ها و موسسات در مغایرت با قانون بودجه سال ۱۴۰۱ غیرقانونی است و موجب پیگرد خواهد بود. حداکثر حقوق کارکنان در سال ۱۴۰۱ نیز هفت برابر حداقل حقوق پرداختی خواهد بود. با توجه به اینکه حداقل حقوق ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود، حداکثر حقوق نیز حدود ۳9 میلیون تومان می شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس گفت که دولت در لایحه بودجه پیشنهاد داده بود که کارکنان دولت تا سقف دریافتی ماهیانه ۵ میلیون تومان از پرداخت مالیات معاف شوند که کمیسیون به آن رای نداد. پیشنهادات متعددی در این باره مطرح شده اما هنوز به جمع بندی نرسیدیم.

وی در پایان گفت: کمیسیون تلفیق در نوبت شب جلسه ای با رییس مجلس و سازمان برنامه و بودجه برای به نتیجه رسیدن ارز ترجیحی تشکیل خواهد داد.
قالیشویی هجرت

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی هجرت,قالیشویی در هجرت,قالیشویی نزدیک هجرت,قالیشویی محدوده هجرت,قالیشویی حوالی هجرت,قالیشویی نزدیکی هجرت,قالی شویی هجرت,قالیشوئی هجرت,شستشوی فرش در هجرت,خدمات قالیشویی هجرت,بهترین قالیشویی هجرت,نزدیکترین قالیشویی به هجرت,قالیشویی خیابان هجرت,قالیشویی محله هجرت,قالیشویی منطقه هجرت .

مبل شویی هجرت و مبلشویی در هجرت

رفوی فرش در هجرت,مرمت فرش هجرت

نزدیکترین قالیشویی به هجرت برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در هجرت

برترین قالیشویی هجرت به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه هجرت آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده هجرت هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به هجرت در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل هجرت تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی هجرت برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه هجرت با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک هجرت

تنها سایت رسمی قالیشویی هجرت

تمام فرش ها در قالیشویی هجرت پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران هجرت را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی هجرت

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در هجرت

قالیشویی اطراف هجرت زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت هجرت که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران هجرت تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی هجرتچرا هتل را از رسپینا رزرو کنیم؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده خزانه ۶۶۵۳۰۸۸۱

رزرو اقامتگاه، بخش مهمی از سفر و هزینه های آن را تشکیل می دهد که البته در مواقعی مشکلات عدیده ای را هم برای مسافران به بار می آورد. پرداختن هزینه ی بالا در ازای کیفیت پایین، عدم دریافت به موقع واچر، نبودن نام مسافر در لیست میهمانان هتل، عدم پاسخگویی و پیگیری مشکلات از سوی مرجع رزرو کننده و ... از جمله مهم ترین مواردی است که شکایت مسافران را در پی داشته است. این روزها، مراکز خدمات مسافرتی و وب سایت های بی شماری را پیدا خواهید کرد که برای رزرو اقامتگاه مناسب به شما کمک می کنند. اما سامانه رسپینا، به عنوان یکی از بزرگ ترین مراجع رزرواسیون آنلاین هتل در کشور، خدمات متعدد و متمایزی را برای مسافران درنظر گرفته است که در ادامه بررسی شده اند.

امکان جست و جوی پیشرفته هتل

یکی از اصلی ترین مزایای وب سایت رسپینا نسبت به سایرین، کاربری آسان آن است که مسافر با کم ترین معطلی و بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری در سایت می تواند کلیه خدمات موردنیاز خود را تهیه نماید. برای رزرو هتل نیز، کافیست وارد وب سایت رسمی این شرکت به نشانی respina24.ir شده و از سربرگ اصلی بالای صفحه، گزینه رزرو هتل را انتخاب نمائید. در مرحله بعد و از فیلد جست و جو شما قادر خواهید بود تا هتل مدنظر خود را بر اساس 3 آیتم نام، شهر مقصد و یا نزدیکی به اماکن گردشگری موردنظر خود جست و جو نمائید. اگر قصد دارید هتل خاصی را رزرو نمائید که فقط کافیست نام آن را وارد کنید تا مستقیما به صفحه آن هدایت شوید. در غیراینصورت می توانید نام شهر مقصد را وارد نموده تا به لیست کاملی از کلیه ی هتل ها و هتل آپارتمان های آن شهر به همراه جزئیات هر یک هدایت شوید. چنانچه قصد دارید هتل شما در خیابان و یا نزدیک به مرکز خاصی از شهر باشد، کافیست نام آن خیابان و یا مکان گردشگری موردنظر را وارد کنید تا سامانه شما را به هتل هایی که در شعاع 1 کیلومتری آن واقع شده است، هدایت کند.

دسترسی به لیست قیمت های بروز شده

کلیه ی نرخ های موجود در سایت، توسط کارشناسان رزرو هتل رسپینا به صورت روزانه بروز رسانی می شوند. لذا چنانچه مطابق مراحل بالا عمل نمودید، می توانید به لیست نرخ های آپدیت شده بر اساس آخرین تغییرات هتل دسترسی پیدا کنید.

مشاهده امکانات و جزئیات مربوط به هر هتل

یکی از مزیت های خاصی که رزرو آنلاین هتل در اختیار مسافر قرار می دهد، امکان مشاهده تمامی امکانات و جزئیات هتل به همراه عکس و لیست قیمت است. لذا شما می توانید از سرفرصت، اتاق ها، امکانات و جزئیات هتل های مختلف بر اساس رنج قیمت موردنظر را مقایسه نموده و بهترین تصمیم را برای رزرو اقامتگاه سفر خود اخذ نمائید.

دسترسی به نظر مسافران قبلی هتل

احتمالا برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که پس از صرف هزینه ی بالا برای کالا یا خدمات موردنظر، کیفیت موردنظر خود را دریافت نکرده باشید. اطلاع از نظر مشتریان قبلی، یکی از مهم ترین مواردی است که در این خصوص می تواند کمک فراوانی به شما نماید. پس از پایان یافتن اقامت، سامانه رسپینا پیامک نظرسنجی را برای مسافر ارسال نموده و نظر وی را به صورت کامل و بدون هرگونه حذف یا اضافه در صفحه همان هتل قرار می دهد. بنابراین برای اطمینان از کیفیت هتل می توانید قبل از رزرو، نظر تمامی مسافران را از جنبه های مختلفی از قبیل نقاط ضعف و قوت هتل، کیفیت اتاق ها (سرویس خواب، تمیزی سرویس بهداشتی و حمام، کیفیت غذا و ...)، نحوه برخورد پرسنل و سایر موارد اینچنینی را بررسی نموده و بهترین تصمیم را اتخاذ نمائید.

تضمین بهترین قیمت

تکریم مشتریان و احترام به حقوق مسافر، از اصلی ترین اهدافی است که رسپینا در سال های فعالیت خود آن را دنبال نموده است. از طرف دیگر، قراردادهای طولانی مدت این شرکت با اکثر هتل ها و مراکز اقامتی خصوصا در شهرهای توریستی مثل مشهد، کیش، اصفهان، شیراز و تبریز سبب شده تا مناسب ترین نرخ با کم ترین میزان کارمزد برای رزرو اقامت را به مسافران ارائه دهد.

امکان رزرو همزمان سایر خدمات مسافرتی

خدمات رسپینا تنها به رزرو هتل محدود نمی شود. شما می توانید بلیط رفت و برگشت سفر خود را نیز به رسپینا بسپارید. امکان خرید همزمان بلیط هواپیما، قطار و یا اتوبوس از خدمات دیگری است که در وب سایت رسپینا ارائه شده و طی آن مسافر می تواند با چند کلیک تمامی موارد نامبرده را با چند کلیک رزرو نموده و فاکتور آن را یک جا پرداخت کند.

امکان رزرو هتل به صورت تلفنی

چنانچه به رمز دوم اینترنتی دسترسی ندارید نیز می توانید خدمات موردنیاز سفر خود از قبیل رزرو هتل را به صورت تلفنی از رسپینا تهیه کنید. برای این منظور کافیست با شماره تلفن 05131402 (داخلی هتل) تماس حاصل نموده تا کارشناسان شرکت، مشاوره لازم جهت اخذ بهترین تصمیم را برای شما به عمل آورند. سپس شماره حساب مجموعه برای شما پیامک شده و با واریز وجه و اطلاع دادن مشخصات فیش بانکی، فایل واچر هتل از طریق پیام رسان ها برای شما ارسال خواهد شد. شایان ذکر است که خدمات رزرو تلفنی شامل تمامی سرویس های رسپینا (بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و تور مسافرتی) می شود.

امکان رزرو هتل با تخفیف

اگر طی 6 ماه گذشته خریدی از رسپینا انجام نداده اید، می توانید با تماس با تلفن پشتیبانی شرکت از کد تخفیف ویژه رزرو ارزان هتل بهره مند شوید. اعتبار این کد، یک هفته است و به صورت هدیه به مشتریان جدید خانواده رسپینا اهدا می گردد.

تضمین بازگشت وجه

چنانچه برنامه سفر شما تغییر کرد و قصد لغو کردن اقامت خود را داشتید، می توانید بلافاصله به صورت آنلاین از طریق سایت و یا برقراری تماس با کارشناسان رسپینا، درخواست کنسلی خود را ثبت نمائید. وجه پرداختی نیز (پس از کسر جریمه هتل) و بدون اعمال کارمزد از طرف رسپینا، ظرف مدت حداکثر 48 ساعت به شماره حساب شبا شما ارسال می گردد. جالب است بدانید پس از آغاز شیوع ویروس کرونا در سال 99، رسپینا تنها شرکتی بود که وجوه پرداختی مسافران را ظرف مدت نامبرده به حساب آن ها مسترد نمود.

اطلاع رسانی مشکلات اقامتی هتل به مسافر

در مواقعی ممکن است هتل به دلیل مشکلات ناگهانی تاسیسات و یا تکمیل ظرفیت بدون اطلاع قبلی، از پذیرش مسافران ممانعت به عمل آورد. در اینصورت چنانچه رزرو خود را از وب سایت رسپینا انجام داده باشید، کارشناسان پشتیبانی شرکت بلافاصله با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، هتلی دیگر با همان رنج قیمت و کیفیت را رزرو می نماید. در غیراینصورت نیز، مبلغ پرداخت شده به صورت کامل به حساب مسافر واریز خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته و بدون تعطیلی

از زمانی که مسافر برای رزرو هتل وارد وب سایت رسپینا می شوند تا زمان پایان یافتن اقامت وی، تیم کارشناسان تخصصی هتل آماده پیگیری و رفع مشکلات گزارش شده می باشند. لذا چنانچه مسافر با مسائلی از قبیل قطعی اینترنت هنگام پرداخت وجه، عدم دریافت واچر، ثبت نشدن نام در لیست مهمانان هتل و ... رو به رو شد، درخواست وی، چه از طریق برقراری تماس تلفنی ثبت شده باشد و چه از طریق ارسال تیکت از پنل کاربری، در هر ساعتی از شبانه روز قابل پیگیری و رفع خواهد بود.

رزرو هتل خارجی با کارت شتاب

خدمات رسپینا که تا اینجای مقاله نامبرده شد، تنها منحصر به رزرو هتل داخلی نمی شود. بلکه شما می توانید در سفرهای خارجی نیز برای رزرو اقامتگاه مناسب خود روی رسپینا حساب کنید. برای این منظور هم نیازی به کردیت کارت های خارجی و یا مسترکارت ندارید. تنها با یک حساب ریالی از شعب بانک های ایرانی نیز قادر خواهید بود با چند کلیک از وب سایت رسپینا و یا برقراری تماس تلفنی با کارشناسان شرکت، هتل موردنظر خود را در هر کجای دنیا از رسپینا رزرو کنید.

تجربه آسان و مطمئن رزرو هتل با رسپینا

شرکت رسپینا به عنوان بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات مسافرتی و گردشگری شرق کشور، با دارا بودن نزدیک به 100 کارشناس خبره، بیش از 11 سال است که به مسافران عزیز از سرتاسر کشور خدمات رسانی می کند. مشتری مداری، مسئولیت پذیری، سادگی و سرعت، صداقت و شفافیت از اصلی ترین اهداف رسپینا است که همگی با هدف تکریم مشتریان و رقم زدن سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی در کنار یکدیگر جمع شده اند. لذا اگر برای تعطیلات نوروز خود برنامه ریزی می کنید، کافیست سری به وب سایت این شرکت بزنید و یا با شماره ی ذکر شده تماس حاصل نمائید و با خیالی مطمئن از پشتیبانی تمام وقت و بدون تعطیلی رسپینا راهی شوید. سفر خوبی را برای شما آرزومندیم.
قالیشویی خزانه

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی خزانه,قالیشویی در خزانه,قالیشویی نزدیک خزانه,قالیشویی محدوده خزانه,قالیشویی حوالی خزانه,قالیشویی نزدیکی خزانه,قالی شویی خزانه,قالیشوئی خزانه,شستشوی فرش در خزانه,خدمات قالیشویی خزانه,بهترین قالیشویی خزانه,نزدیکترین قالیشویی به خزانه,قالیشویی خیابان خزانه,قالیشویی محله خزانه,قالیشویی منطقه خزانه .

مبل شویی خزانه و مبلشویی در خزانه

رفوی فرش در خزانه,مرمت فرش خزانه

نزدیکترین قالیشویی به خزانه برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در خزانه

برترین قالیشویی خزانه به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه خزانه آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده خزانه هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به خزانه در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل خزانه تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی خزانه برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه خزانه با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک خزانه

تنها سایت رسمی قالیشویی خزانه

تمام فرش ها در قالیشویی خزانه پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران خزانه را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی خزانه

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در خزانه

قالیشویی اطراف خزانه زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت خزانه که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران خزانه تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی خزانهنقاشی 《ام ابیها سلام الله علیها》 اثر حسن روح الامین / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده جانبازان ۷۷۹۰۰۸۹۱
قالیشویی جانبازان

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی جانبازان,قالیشویی در جانبازان,قالیشویی نزدیک جانبازان,قالیشویی محدوده جانبازان,قالیشویی حوالی جانبازان,قالیشویی نزدیکی جانبازان,قالی شویی جانبازان,قالیشوئی جانبازان,شستشوی فرش در جانبازان,خدمات قالیشویی جانبازان,بهترین قالیشویی جانبازان,نزدیکترین قالیشویی به جانبازان,قالیشویی خیابان جانبازان,قالیشویی محله جانبازان,قالیشویی منطقه جانبازان .

مبل شویی جانبازان و مبلشویی در جانبازان

رفوی فرش در جانبازان,مرمت فرش جانبازان

نزدیکترین قالیشویی به جانبازان برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در جانبازان

برترین قالیشویی جانبازان به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه جانبازان آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده جانبازان هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به جانبازان در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل جانبازان تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی جانبازان برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه جانبازان با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک جانبازان

تنها سایت رسمی قالیشویی جانبازان

تمام فرش ها در قالیشویی جانبازان پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران جانبازان را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی جانبازان

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در جانبازان

قالیشویی اطراف جانبازان زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت جانبازان که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران جانبازان تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی جانبازاندو ابوالهول غول‌پیکر دیگر در مصر کشف شد / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده معلم ۶۶۵۳۰۸۸۱

به گزارش فارس به نقل از یورونیوز، باستان‌شناسان در معبد گمشده موسوم به «معبد یک میلیون ساله» که به دست یکی از فراعنه در مصر ساخته شده، دو مجسمه ابوالهول بزرگ کشف کردند.

به گفته وزارت گردشگری و آثار باستانی مصر، باستان‌شناسان این دو مجسمه غول پیکر را در حین بازسازی مقبره پادشاه آمِنهوتِپ سوم در مصر باستان پیدا کردند.

پادشاه آمنهوتپ سوم فرعونی بود که حدود ۳ هزار و ۳۰۰ پیش بر مصر حکومت می‌کرد، زمانی که مصر، سرشار از ذخایر طلا، در دوره صلح و آبادانی و شاهد شکوفایی و قدرت رو به رشد بین‌المللی بود.

وزارت گردشگری مصر گفته است که این دو مجسمه از جنس آهک، حدود ۲۶ فوت (نزدیک به ۸ متر) طول دارند و پادشاه آمنهوتپ سوم را در هیئت ابوالهول، موجودی اسطوره‌ای با بدن شیر و سر انسان با کلاهی از پوست خدنگ، ریش سلطنتی و گردن‌بند پهن نشان می‌دهند.

تیمی مرکب از باستان‌شناسان مصری و آلمانی این مجسمه‌ها را نیمه غوطه ور در آب در داخل معبد اُقصُر که به «معبد میلیون‌ها ساله» معروف است، پیدا کردند.

این تیم همچنین سه نیم‌تنه سیاه گرانیتی از «سخمت»، الهه جنگ که با شفا نیز مرتبط است و اغلب در هیئت نیمه شیر ـ نیمه انسان نمایش داده می‌شود، پیدا کردند.

این وزارتخانه گفته که بقایای دیوارها و ستون‌ها با کتیبه‌هایی از صحنه‌های تشریفاتی و آیینی تزئین شده است.

دکتر هوریگ سوروسیان، رئیس هیات مصری، آلمانی می‌گوید این ابوالهول‌های بزرگ نشان‌دهنده مسیر حرکت کاروان‌های شرکت‌کننده در جشن‌ها و کارناوال‌ها بوده است.

باستان‌شناسان همچنین پس از تمیز کردن و مرمت مجسمه‌ها، کتیبه‌ای روی سینه ابوالهول پیدا کردند که در آن نوشته شده بود «معشوق خدای آمون ری» و اشاره به خدای خورشید دارد که اغلب به صورت ابوالهول به تصویر کشیده می‌شود.

معبد بزرگ که توسط شاه آمنهوتپ سوم در نزدیکی رود نیل ساخته شده بود، در اثر زلزله‌ای که مصر باستان را لرزاند، ویران شد.

هدف اصلی از ساخت معبد آمنهوتپ سوم، ایجاد مکانی برای گذاشتن هدایای زیارت‌کنندگان برای دوران انتقال او از این دنیا و دنیای پس از مرگ بوده است.

 
0123 قالیشویی محدوده معلم ۶۶۵۳۰۸۸۱عرضه ۴ هزار میلیارد تومان از املاک شهرداری تهران در بورس کالا / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده مطهری ۸۸۲۱۶۰۷۵

به گزارش فارس، ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، درباره عرضه املاک شهرداری در بورس کالا گفت: بحث اساسی تر این است که شهرداری تهران را به لحاظ تامین مالی و شفافیت به سمت بازار سرمایه می بریم. یکی از موضوعاتی که می خواهیم از بازار سرمایه استفاده کنیم بحث مولدسازی دارایی ها است‌ خصوصا در بحث املاک و اموال غیر منقول که فروش ملکی در بورس است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران افزود: در گذشته فروش از طریق مزایده بود که ۱.۵ تا دو ماه طول می کشید و اگر مورد استقبال قرار نمی گرفت بازهم تا دو ماه طول می کشید. ضمن اینکه شفافیت در آن حداقلی است . اما در بازار سرمایه و بورس نهاد نظارتی قوی از سه قوه حضور دارند و در هفت روز این عرضه اتفاق می افتد و به اندازه ۷ روز جلو هستیم و یک آینه و تالار شیشه ای وجود دارد.

فلاح ادامه داد: امکان دیگر این است که املاک و اموال غیر منقول که امانت مردم است را تبدیل به نقد کنیم و در پروژه ها وارد کنیم. بخش دیگر را نیز به عنوان بدهی به پیمانکاران در حال حاضر از طریق سازوکارهایی اتفاق می افتد که در آن حداقل ۳۰ درصدارزش ملک از دست شهرداری می رود.

وی اضافه کرد: سازوکاری که بازار سرمایه در اختیار ما گذاشت این است که حواله غیر نقد پیمانکار را به عنوان آورده نقدی پیمانکار می پذیرد و پیمانکار های ما نیز می تواند وارد شود و طلب خود را دریافت کند.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران بیان کرد: برآورد اولیه ما این است که در حال حاضر این آمادگی را داریم که حدود ۴ هزار میلیارد تومان از املاک را عرضه کنیم و ‌ به تعادل بخشی بازار کمک کنیم. با این کار می توانیم باعث شفافیت و مولد سازی دارایی و کمک به تعادل بخشی و به حداقل رساندن سفته بازی شویم. در بورس کالا قیمت پایه قیمت کارشناسی است و با توجه به استقبال افزایش پیدا می کند . اختلاف قیمت کارشناسی و بازار حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد است و ما معمولا بین این دو عدد می فروشیم و متقاضی نیز سود می برد. پیش بینی ما این است از سمت پیمانکاران و افراد حقیقی استقبال خوبی صورت بگیرد.

فلاح عنوان کرد: در هر تغییری احتمال مقاومت وجود دارد. برای اینکه این مقاومت به حداقل برسد مسیر قبلی را فعلا مسدود نکردیم و مسیر مزایده را برای املاکی که قابلیت عرضه در بورس ندارند را باز نگه داشتیم. به هرحال این مسیر غیر شفاف ذینفعانی دارد که تمایلی به نهادینه شدن این مسیر شفاف ندارند. اما باید اموال و املاک شهرداری که درواقع املاک مردم شهر است را به صورت واقعی تبدیل به نقد و برای خدمت به مردم هزینه کنیم.

وی گفت: امروز شورای انقلابی جوان و خوش فکری در این نهاد مستقر است و انتظار این است که حمایت و هدایت کنند تا اگر نواقصی وجود دارد برطرف شود.

تاکید شورا و شهرداری بر جلوگیری از رانت و فساد 

احمد علوی از اعضای شورای شهر نیز در ارتباط زنده با رادیو اقتصاد گفت: بحث بورس املاک بر اساس آسیب شناسی روی بحث تهاتر و غیر نقد انجام می شود. در بحث فروش املاک ، شیوه غیر نقد و تهاتر بیشتر صورت می گیرد و آزمون و خطاهای متعددی انجام شده است. تهاتر به صورت مستقیم کمتر در شهرداری انجام می شود و در تهاتر به صورت کارگزاری نواقصی وجود دارد و در این مسیر ۵۰ درصد از منابع و حق شهر تضییع می شود. باید تا میتوانیم اینها را وارد نقد کنیم. باید املاک وارد بورس املاک شود و قیمت ها واقعی شودو این مسأله ویژگی هایی خواهد داشت و روی بحث قیمت مسکن نیز اثر گذار است.

این عضو شورا افزود: یکی از نکاتی که شورای شهر و شهردار تهران تاکید داشتند بحث شفاف سازی و جلوگیری از رانت ها و فساد در مسیرهای مالی بود. طراحی های زیادی در شورا و شهرداری انجام می شود که این موارد شفاف و از تضییع حقوق شهر جلوگیری شود. پرداختن به این موضوعات و پیش بردن آن کار سختی است که در این راه می تواند به درآمدهای شهر کمک کند و از اینکه برای هزینه شهر، میزان عوارض را بالا ببریم جلوگیری می کند و هزینه کمتری بر شهر و شهروندان وارد می شود.

شهرداری در رابطه با عرضه املاک در بورس کالا چابک عمل کرده است

معین محمدی پور از مدیران بورس کالا گفت: بورس کالای ایران از تابستان سال گذشته این امکان را فراهم کرده که املاک در آن عرضه شود. امیدواریم با شهرداری این گام بزرگ را برداریم که البته تا اینجای کار شهرداری چابک و خوب عمل کرده و می توانیم تا این هفته پذیرش و تا یکه هفته تا ۱۰ روز آینده شاهد عرضه آن باشیم.

محمدی پور افزود: تسویه املاک می تواند از طریق تسویه مطالبات شهرداری اتفاق بیفتد. در این روند کسی که برنده حراج می شود به صورت آنلاین و شفاف صورت می گیرد و اگر مطالباتی از شهرداری داشته باشد می تواند بخشی از مطالبات را از طریق قیمت ملک انجام دهد و تهاتر ارزش اصلی خود را پیدا می کند. همچنین فرصت بازدید برای متقاضیان فراهم می‌شود و این زمان اطلاع رسانی می شود و به صورت آزاد همه می توانند به صورت حراج ورود کنند. مدت حراج نهایتا هفت روز است و اگر شرکت کننده ای در حراج وجود نداشته باشد این حراج تمدید می شود.

بورس کالا مرجع اطلاع رسانی قیمت املاک برای شهروندان‌ 

در ادامه عماد الدین سخایی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی شهرداری تهران گفت: با ورود مدیریت جدید و برنامه های شهردار تهران درباره افزایش شفافیت و جلوگیری از فساد فعالیت هایی شروع شد و فروش املاک یکی از این بحث ها بود. در یک سال گذشته در ذیل بورس کالا بازار مسکن فعال شد و فروش املاک از مسیر بورس کالا کلید خورد. این بازار نوپا زمینه ساز این شد که بسیاری از نهادها املاک خود را از این طریق واگذار کنند.

 وی با اشاره به قیمت گذاری منصفانه در این بازار عنوان کرد: شهرداری می تواند پیوستگی در عرضه املاک داشته باشد. اینکه شهرداری به نحوی در بازار مسکن ورود کند و نقش تنظیم گری داشته باشد و از انگیزه های سوداگری و سفته بازی در این بازار جلوگیری کند می تواند به عنوان یک منبعی که شهروندان نیز از آن استقبال خواهند کرد، مطرح شود.

سخایی ادامه داد: اینکه شهرداری هیچ وقت دارایی های خود را نفروشد امکان پذیر نیست راکد ماندن دارایی های شهرداری رویکرد خوبی نیست. اینکه استفاده از این منابع باعث توسعه شهری و مولد سازی شود حتما می تواند منافع زیادی برای شهرداری داشته باشد. همچنین در قیمت گذاری مناطق مختلف، شهروندان با مشکلات زیادی مواجه می شوند و یا به بنگاه‌های املاک مراجعه می کنند و اتفاق خوب درباره بورس کالا این است که مرجعی برای اطلاع رسانی شهروندان از قیمت خواهد شد.

وی یادآور شد: باید به بورس مسکن و عرضه املاک توجه کنیم و اگر سرمایه گذاری ها را به این سمت هدایت کنیم در آینده می توانیم حتی پروژه های عرضه مسکن را فعال کنیم. بعد از اولین عرضه تا ۷ روز و حتی تا ۱۰ تا ۱۵ روز می توانیم عرضه را ادامه دهیم، در صورتی که در مزایده فاصله دو عرضه حدود یک ماه است. در مزایده ها هر چقدر هم دقت کنیم چون همه اطلاع پیدا نمی کنند، برداشت های اشتباه صورت می گیرد ولی وقتی بورس کالا و نظارت های آن وجود دارد، ذهنیت ها نیز کاهش پیدا می کند و مردم به واگذاری املاک اعتماد بیشتری پیدا می کنند. اگر امسال اولین بار این اتفاق بیفتد، می توانیم برنامه ریزی اصلی را برای سال آینده ارائه کنیم و این برنامه ریزی ها باید مستمر و با دوام باشد.
قالیشویی مطهری

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی مطهری,قالیشویی در مطهری,قالیشویی نزدیک مطهری,قالیشویی محدوده مطهری,قالیشویی حوالی مطهری,قالیشویی نزدیکی مطهری,قالی شویی مطهری,قالیشوئی مطهری,شستشوی فرش در مطهری,خدمات قالیشویی مطهری,بهترین قالیشویی مطهری,نزدیکترین قالیشویی به مطهری,قالیشویی خیابان مطهری,قالیشویی محله مطهری,قالیشویی منطقه مطهری .

مبل شویی مطهری و مبلشویی در مطهری

رفوی فرش در مطهری,مرمت فرش مطهری

نزدیکترین قالیشویی به مطهری برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در مطهری

برترین قالیشویی مطهری به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه مطهری آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده مطهری هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به مطهری در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل مطهری تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی مطهری برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه مطهری با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک مطهری

تنها سایت رسمی قالیشویی مطهری

تمام فرش ها در قالیشویی مطهری پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران مطهری را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی مطهری

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در مطهری

قالیشویی اطراف مطهری زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت مطهری که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران مطهری تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی مطهریماجرای ارتقای هیات... تا جهاد روایت / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده اختیاریه جنوبی ۲۲۴۷۵۶۳۷

محسن مهدیان در یادداشتی نوشت: از هیات چه انتظار داریم؟ اشک و ندبه؟ بسیار عالی؛ اما حداقلی است. هیات حداکثری و ارتقا یافته چه هیاتی است؟ هیاتی که به کانون امام شناسی تبدیل شود. امام شناسی به چیست؟ به راه امام. راه امام چیست؟ هدایت و تربیت. تربیت در چیست؟ در تبیین. حق و باطل نشان داده شود انتخاب مردم به حق است و به عدل.

حتا مبارزه امام نیز برای تبیین است. با دشمن مبارزه می کند تا مانع روشنگری حذف شود. حق از باطل شناخته شود، انتخاب مردم به قاعده دین و فطرت جز حق نیست. 
لذا رهبر انقلاب حداقل سه بار در سال جاری به جهاد تبیین اشاره کردند و هر بار تبیین را در نسبت اهل بیت توجه دادند ؛ یکبار در اربعین فرمودند امام سجاد مجاهدانه تبیین گر بودند. دوم میلاد حضرت زینب بود که از نقش ایشان در جهاد روایت گفتند و سوم نیز روز گذشته در میلاد حضرت زهرا به جهاد روشنگرانه آن حضرت اشاره کردند و در نهایت هیات را کانون جهاد تبیین نامیدند. 
هیات بعد از انقلاب رشد ماهوی یافت و از محفل صرف عزاداری به کانون مبارزه و جهاد تبدیل شد. از اشک به عمل رسید. ثمره آشکارش را باید در دفاع مقدس دید. 
اما امروز جهاد در کدام میدان است و نقش هیات چیست؟ مبارزه کجاست؟
دشمنی دشمن امروز بسیار عمیق تر و پیچیده تر شده است. مروری گذرا کنیم.
اراده افراد تشکیل می شود از بینش به علاوه گرایش. مثال ساده : ما یک وقت از یک خودروی خاص شناخت داریم. این می شود بینش ما. حالا اگر این خودروی خاص را علاقه هم داشته باشیم می شود گرایش ما. جمع ایندو اراده ما را برای خرید خودرو شکل می دهد. 
حالا با همین مثال ساده اراده جبهه حق را در نظر بگیرید. بینش ما از حق و گرایش ما به حق، اراده ما  را شکل می دهد. اما دشمن مقابل این اراده چه می کند؟
یکبار با قلدری مقابل تحقق و بروز بیرونی این اراده ایستاد.  شد جنگ سخت؛ دفاع مقدس.
اما شکست خوردند؛ لذا دشمنی شان را عمیق تر کردند و سراغ تغییر منشا اراده رفتند. تغییر اراده یعنی تغییر گرایش یا بینش.
اینبار دشمن با هدف تغییر اراده، مقابل گرایش های جبهه حق  صف آرائی کرد. شد تهاجم فرهنگی. ترویج اباحه گری.
اما مردم ما متدین انند و به این سادگی ارزش و گرایش آنها تغییر نمی کند. لذا باز هم جواب نگرفتند. بنابرین سراغ بخش دوم تشکیل اراده رفتند؛ یعنی تغییر بینش مردم. 
بینش دو جزء دارد. باورها و شناخت واقعیت. 
در گام نخست سراغ تغییر باورها رفتند. شد جنگ اعتقادی. نمونه اش شبهات دهه هفتاد. از پلورالیزم تا صراط های مستقیم تا شبهات مربوط به ولایت فقیه و غیره.
اینجا هم طرفی نبستند. طرح ولایت آنروزها پاسخ به این جنگ بود. آیت الله مصباح یزدی ها و شهید بهشتی ها و شهید مطهری ها و غیره جائی برای هجمه اعتقادی دشمن نمی گذاشتند.
و اما در نهایت گام نهایی، تغییر بینش از طریق تحریف واقع بود. مثل اینکه در همان مثال اولیه گاری را رنگ کنند و جای ماشین بفروشند. 
عمق دشمنی اینجاست. اینجاست که فرد ممکن است ارزش هایش تغییر نکند و باور اعتقادی اش نیز پایدار باشد اما تحت عملیات تحریف همان کند که دشمن می خواهد. در جبهه حق باشد و پازل دشمن را تکمیل کند؛ عجیب دردناک است. 
نام این جنگ می شود؛ جنگ شناختی. 
زمین مبارزه با دشمن امروز اینجاست. اگر امام معصوم هم حی و حاضر باشد در همین نقطه شمشیر می زند. چون دشمن اینجاست. هیات نیز که کانون امام شناسی است باید همین جبهه را شکل دهد. 
هدف نهایی دشمن از تحریف واقعیت چیست؟ اینکه نشان دهد راه طی شده انقلاب سیاه است و آینده نیز سیاه. ثمره این تحریف از واقعیت می شود رخوت و سستی و ناامیدی.
و اما چه باید کرد؟
هرکس هرجا نشسته است آرایش جنگی برای جهاد تبیین بگیرد. باید حق را شناخت و حقیقت را روایت کرد و دست به دست  تا مسلط شود. 
حق چیست و ابرحقیقت کدامست؟ اینکه در حال حرکیتم؛ رو به جلو. با همه نقص ها و کژی ها و دشمنی ها پیشرفت کردیم و می کنیم. 
همین حق را باید دید و روایت کرد. باید گفت و نوشت و خواند تا حقیقت تبیین شود. هیچ عملی را در این جنگ نباید دست کم گرفت. حتا یک لایک و ریت و کامنت می تواند در مسلط شدن روایت حق موثر باشد. چه بسا سکوت نیز می تواند در مسلط نشدن روایت حق سهم داشته باشد. راوی حق باشیم که نصرت امام معصوم در روایتگری است و هیاتی یعنی راوی حق.
قالیشویی اختیاریه جنوبی

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی اختیاریه جنوبی,قالیشویی در اختیاریه جنوبی,قالیشویی نزدیک اختیاریه جنوبی,قالیشویی محدوده اختیاریه جنوبی,قالیشویی حوالی اختیاریه جنوبی,قالیشویی نزدیکی اختیاریه جنوبی,قالی شویی اختیاریه جنوبی,قالیشوئی اختیاریه جنوبی,شستشوی فرش در اختیاریه جنوبی,خدمات قالیشویی اختیاریه جنوبی,بهترین قالیشویی اختیاریه جنوبی,نزدیکترین قالیشویی به اختیاریه جنوبی,قالیشویی خیابان اختیاریه جنوبی,قالیشویی محله اختیاریه جنوبی,قالیشویی منطقه اختیاریه جنوبی .

مبل شویی اختیاریه جنوبی و مبلشویی در اختیاریه جنوبی

رفوی فرش در اختیاریه جنوبی,مرمت فرش اختیاریه جنوبی

نزدیکترین قالیشویی به اختیاریه جنوبی برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در اختیاریه جنوبی

برترین قالیشویی اختیاریه جنوبی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه اختیاریه جنوبی آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده اختیاریه جنوبی هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به اختیاریه جنوبی در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل اختیاریه جنوبی تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی اختیاریه جنوبی برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه اختیاریه جنوبی با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک اختیاریه جنوبی

تنها سایت رسمی قالیشویی اختیاریه جنوبی

قالیشویی در اختیاریه

تمام فرش ها در قالیشویی اختیاریه جنوبی پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران اختیاریه جنوبی را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی اختیاریه جنوبی

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در اختیاریه جنوبی

قالیشویی اطراف اختیاریه جنوبی زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت اختیاریه جنوبی که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران اختیاریه جنوبی تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی اختیاریه جنوبیمتن کامل برنامه ۷ فصلی وزیر صنعت برای تحول در خودروسازی / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده وصال

به گزارش فارس، یکی از وعده‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت سیزدهم در کمیسیون صنایع و معادن مجلس در هنگام اخذ رأی اعتماد، تدوین و ارائه برنامه جامع برای تحول در صنعت خودروسازی کشور بوده است.

حالا و با گذشت 5 ماه از آغاز بکار تیم جدید وزارت صنعت، روز گذشته سیدرضا فاطمی امین با حضور در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، پیش‌نویس برنامه خود برای تحول در صنعت خودروی کشور را به نمایندگان ارائه کرده است.

این برنامه شامل 7 فصل به این شرح است؛ 1. تعیین وضع موجود 2. مسائل صنعت خودرو 3. مقاصد 4. راهبردها 5. ساز و کارها در حوزه قیمت و کیفیت 6. نقشه راه 7. الزامات.

پس از تشریح این برنامه در جلسه دیروز کمیسیون و ارائه نظرات و دیدگاه‌های نمایندگان، قرار شده است تا اعضای کمیسیون صنایع و معادن طی یک هفته آینده با مطالعه دقیق این برنامه و در جلسه مجدد با وزیر صنعت، ابعاد اجرایی این طرح را ارزیابی و جمع‌بندی کنند؛ همچنین در این فاصله، جلسه‌ای نیز در روز شنبه هفته آینده با حضور مدیران شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز در کمیسیون صنایع و معادن برگزار می‌شود تا نظرات آنها در خصوص برنامه ارائه شده از سوی وزیر صنعت دریافت شود.

در بخشی از این برنامه ارائه شده، مقاصد کلان صنعت خودروی سبک در افق 1404 ارائه شده که بر این اساس، تیراژ تولید خودرو به 3 میلیون دستگاه در سال 1404 خواهد رسید و میانگین مصرف سوخت خودروهای تولیدی نیز 6.8 درصد خواهد بود.

 

همچنین در بخش دیگری از این برنامه، ساز و کار کاهش قیمت در دو بخش خودروسازی و قطعه‌سازی در 4 سال آینده ارائه شده است.

 

این برنامه در ادامه، ساز و کار افزایش کیفیت و راهکارهای آن را نیز ارائه کرده است.

 

تشریح پروژه تحولی صنعت خودرو در 9 بند، بخش دیگر برنامه ارائه شده از سوی وزیر صنعت به نمایندگان مجلس است.

 

در این برنامه، همچنین منابع مالی مورد نیاز برای اجرای نقشه تحول در صنعت خودرو نیز برآورد شده است.

 
قالیشویی وصال

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی وصال,قالیشویی در وصال,قالیشویی نزدیک وصال,قالیشویی محدوده وصال,قالیشویی حوالی وصال,قالیشویی نزدیکی وصال,قالی شویی وصال,قالیشوئی وصال,شستشوی فرش در وصال,خدمات قالیشویی وصال,بهترین قالیشویی وصال,نزدیکترین قالیشویی به وصال,قالیشویی خیابان وصال,قالیشویی محله وصال,قالیشویی منطقه وصال .

مبل شویی وصال و مبلشویی در وصال

رفوی فرش در وصال,مرمت فرش وصال

نزدیکترین قالیشویی به وصال برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در وصال

برترین قالیشویی وصال به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه وصال آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده وصال هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به وصال در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل وصال تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی وصال برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه وصال با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک وصال

تنها سایت رسمی قالیشویی وصال

تمام فرش ها در قالیشویی وصال پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران وصال را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی وصال

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در وصال

قالیشویی اطراف وصال زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت وصال که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران وصال تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی وصالجدیدترین وضعیت چک‌های برگشتی / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده درکه ۲۲۴۷۵۶۳۷

به گزارش ایسنا، تازه‌ترین آماری که بانک مرکزی از جریان مبادلات چک منتشر کرده است، نشان می‌دهد که در آذرماه سال جاری بیش از ۶.۵ میلیون فقره چک به ارزشی حدود ۲۵۸ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان مبادله شده است که از نظر تعداد ۷.۵ درصد کاهش و از لحاظ مبلغ نیز ۳.۱ درصد نسبت به آبان ماه افزایش دارد.

از سوی دیگر، حدود ۶ میلیون فقره با ارزشی حدود ۲۳۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از چک‌های مبادله‌ای وصول شده است که از نظر تعداد ۶‌.۹ درصد کاهش و از لحاظ مبلغ نیز ۵.۸ درصد افزایش دارد. در کنار چک‌های وصولی بیش از ۵۴۴ هزار فقره چک هم برگشت خورده که از نظر تعداد و مبلغ چک‌های برگشتی به ترتیب با  ۱۳.۶ و ۱۶.۳ درصد کاهش داشته است.
همچنین در این مدت، در استان تهران بیش از ۲ میلیون فقره چک با ارزشی معادل ۱۳۱ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان مبادله شده که بیانگر صدرنشینی استان تهران در مبادله چک در سطح کشور است. چک‌های وصول شده در تهران حدود ۱.۹ میلیون فقره به ارزشی حدود  ۱۲۱ هزار میلیارد تومان و چک‌های برگشتی بیش از ۱۴۸ هزار فقره به ارزشی حدود ۱۰ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان گزارش شده است.

البته، نسبت چک‌های برگشتی به مبادله‌ای از ۹.۴ درصد در آذرماه سال گذشته به ۸.۳ درصد در آذر سال جاری رسیده که ۱.۱ درصد کاهش داشته است. از سوی دیگر، ارزش چک‌های مبادله شده در آذرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل تقریبا ۴۰ درصد با افزایش مواجه شده و از کل تعداد و مبلغ چک‌های مبادله شده ۹۱.۷ و ۹۰.۱ درصد وصولی و ۸.۳ و ۹.۹ درصد برگشت داده شده است. 

میزان چک‌های برگشتی به تفکیک علل 

علاوه بر این، در آذرماه امسال حدود ۵۲۵ هـزار فقـره چـک بـه ارزشی بیش از ۲۴ هـزار و ۴۰۰ میلیـارد تومان به دلایل کسری یـا فقـدان موجـودی برگشـت خورده است که درواقـع از نظـر تعـداد ۹۶.۴ و از نظر ارزش نیز ۹۵.۹ درصد از کل چک‌های‌ برگشتی به دلایل کسری یا فقدان موجودی بوده است.    

از سوی دیگر، در استان تهران بیش از ۱۴۱ هزار فقره چک به ارزشی بالغ بر ۱۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به دلایل کسری یا فقدان موجودی برگشت داده شده که در استان تهران از نظر تعداد ۹۵.۴ و از نظر مبلغ نیز ۹۵.۲ درصد چک‌های برگشتی به دلایل کسری یا فقدان موجودی به کل چک‌های برگشتی بوده است.  

چند درصد از چک‌های وصولی رمزدارست؟
 
همچنین، در این ماه در کل کشور بیش از ۶.۴ میلیون فقره وصول شده که از این تعداد بالغ بر ۵.۹ میلیون فقره عادی و حدود ۰.۵ میلیون فقره رمزدار بوده است؛ بنابراین در کل کشور ۹۲.۹ درصد از کل چک‌های وصولی را چک‌های عادی و ۷.۱ درصد را چک‌های رمزدار تشکیل می‌دهند.

از نظر مبلغی نیز، از ۴۲۳ هزار میلیارد تومان چک‌های وصولی در کل کشور، بالغ بر ۲۳۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای چک‌های عادی و حدود ۱۹۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان خاص چک‌های رمزدار بوده است. بر این اساس، در کل کشور ۵۵ درصد از کل مبلغ چک‌های وصولی را چک‌های عادی و ۴۵ درصد دیگر را چک‌های رمزدار به خود اختصاص داده‌اند.

طبق این گزارش، در آذر امسال در کـل کشـور حدود ۴۵۸ هـزار فقـره چـک رمـزدار بـه ارزشـی حدود ۱۹۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان وصول شده که نسبت به ماه قبل از نظر تعداد و مبلغ به ترتیب ۱.۹ و ۴.۳ درصد کاهش داشته است.

اما در ماه مورد بررسی، در استان تهران بیش از ۱۵۰ هزار فقـره چـک رمـزدار بـه ارزشـی بیش از ۱۳۰ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان وصول شد که در این ماه، ۴۹.۹ درصد از تعداد چک‌های رمزدار وصولی در سه استان تهـران (۳۲.۹ درصـد)، اصفهان (۹.۱ درصد) و خراسان رضوی (۷.۹ درصد) وصول شده است که بیشترین سهم را در مقایسه با سایر استان‌ها دارا بوده‌اند.
همچنــین، ۷۷.۱ درصــد از ارزش چــک‌هــای فــوق در اســتان‌هــای تهــران (۶۸.۵ درصــد)، اصفهان ( ۴.۸ درصد) و خراسان رضوی ( ۳.۸ درصد) وصول شده است.
قالیشویی درکه

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی درکه,قالیشویی در درکه,قالیشویی نزدیک درکه,قالیشویی محدوده درکه,قالیشویی حوالی درکه,قالیشویی نزدیکی درکه,قالی شویی درکه,قالیشوئی درکه,شستشوی فرش در درکه,خدمات قالیشویی درکه,بهترین قالیشویی درکه,نزدیکترین قالیشویی به درکه,قالیشویی خیابان درکه,قالیشویی محله درکه,قالیشویی منطقه درکه .

مبل شویی درکه و مبلشویی در درکه

رفوی فرش در درکه,مرمت فرش درکه

نزدیکترین قالیشویی به درکه برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در درکه

برترین قالیشویی درکه به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه درکه آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده درکه هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به درکه در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل درکه تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی درکه برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه درکه با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک درکه

قالیشویی در دریا

تنها سایت رسمی قالیشویی درکه

تمام فرش ها در قالیشویی درکه پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران درکه را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی درکه

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در درکه

قالیشویی اطراف درکه زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت درکه که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران درکه تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی درکهفردا شب؛ گفت و گوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور با مردم   / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده آیت اله سعیدی ۶۶۵۳۰۸۸۱

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی فردا سه شنبه بعد از خبر ۲۱ در گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم سخن خواهد گفت.

در این گفتگو به موضوعات و امورات جاری کشور پرداخته می‌شود.
0123 قالیشویی محدوده آیت اله سعیدی ۶۶۵۳۰۸۸۱آخرین مطالب

دیدار جمعی از مداحان اهل بیت(ع) با رهبر انقلاب اسلامی   / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده دلیری ۸۸۲۱۶۰۷۵ ** روابط بین المللی، شرق و غرب ندارد ! / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده سعادت آباد ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** ورود مجلس به تاریک‌خانه شرکت‌های دولتی / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده نظام آباد ۷۷۹۰۰۸۹۱ ** رحیم صفوی: ایران باید راهبردی ۲۰ ساله با تک تک همسایگانش داشته باشد   / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده شهرآرا ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** درخواست همسر رئیس‌جمهور از اعضای دولت / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده قصرادشت ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** حذف ضامن از تسهیلات زیر ١٠٠ میلیون تومانی بانک صادرات ایران / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده آزادگان ** تهران برای توسعه روابط با الجزیره اهمیت زیادی قائل است/ از استقلال‌خواهی و روحیه مقاومت مردم الجزایر حمایت می‌کنیم / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بلوار فردوس غرب ۴۴۰۱۴۵۲۴ ** رئیس‌جمهور: تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی خسارت زیادی به کشور وارد می‌کند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده گیشا ۸۸۲۱۶۰۷۵ ** نتایج اثربخشی ۴ واکسن کرونا اعلام شد/ اثربخشی ۸۷ درصدی برکت در پیشگیری از مرگ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده قیام ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** جلسه رؤسا و نمایندگان هیأت‌های ایران، اتحادیه اروپا و گروه ۱+۴ در وین / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده آریاشهر ** جلال‌زاده: تبیین علت کندی روند مذاکرات/ عملکرد مذاکره‌کنندگان مثبت است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده چهار راه ولیعصر ۲۲۴۷۵۶۳۷ - ۸۸۲۱۶۰۷۵ - ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** حداقل حقوق بازنشستگان و حداکثر حقوق کارکنان در کمیسیون تلفیق / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده هجرت ** چرا هتل را از رسپینا رزرو کنیم؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده خزانه ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** نقاشی 《ام ابیها سلام الله علیها》 اثر حسن روح الامین / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده جانبازان ۷۷۹۰۰۸۹۱ ** دو ابوالهول غول‌پیکر دیگر در مصر کشف شد / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده معلم ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** عرضه ۴ هزار میلیارد تومان از املاک شهرداری تهران در بورس کالا / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده مطهری ۸۸۲۱۶۰۷۵ ** ماجرای ارتقای هیات... تا جهاد روایت / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده اختیاریه جنوبی ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** متن کامل برنامه ۷ فصلی وزیر صنعت برای تحول در خودروسازی / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده وصال ** جدیدترین وضعیت چک‌های برگشتی / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده درکه ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** فردا شب؛ گفت و گوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور با مردم   / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده آیت اله سعیدی ۶۶۵۳۰۸۸۱ **

شماره تلفنهای قالیشویی اصل تهران

شمال تهران : 22475637 شرق تهران : 77900891 مرکز تهران : 88216075 غرب تهران : 44273827 جنوب تهران : 66530881

مرمت و تعویض انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

رفوکاری و ترمیم انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

ریشه بافی فرش دستباف و ماشینی

قالیشویی اصل تهران

آمار بازدیدکنندگانz

1947327
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه گذشته
همه روزها
1067
8552
26988
1872379
172978
253766
1947327

آی پی شما : 54.224.133.198
2022-01-25 02:12

درباره ما

مجموعه قالیشویی اصل تهران با داشتن سالها تجربه موفق و داشتن پشتوانه مردمی بواسطه کیفیت مطلوب کار ، توانسته است روز به روز به قله های موفقیت نزدیکتر شود . با گسترش فضای مجموعه در اختیار و افزودن به تعداد پرسنل مجرب خود امکان ارائه سرویس با کیفیت قالیشویی را در سراسر شهر بزرگ تهران محقق نموده ایم .
تلفن مرکزی : 02144273827


ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید :
@ghalishouietehran   @gizviiz

آخرین مطالب

دیدار جمعی از مداحان اهل بیت(ع) با رهبر انقلاب اسلامی   / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده دلیری ۸۸۲۱۶۰۷۵ ** روابط بین المللی، شرق و غرب ندارد ! / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده سعادت آباد ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** ورود مجلس به تاریک‌خانه شرکت‌های دولتی / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده نظام آباد ۷۷۹۰۰۸۹۱ ** رحیم صفوی: ایران باید راهبردی ۲۰ ساله با تک تک همسایگانش داشته باشد   / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده شهرآرا ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** درخواست همسر رئیس‌جمهور از اعضای دولت / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده قصرادشت ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** حذف ضامن از تسهیلات زیر ١٠٠ میلیون تومانی بانک صادرات ایران / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده آزادگان ** تهران برای توسعه روابط با الجزیره اهمیت زیادی قائل است/ از استقلال‌خواهی و روحیه مقاومت مردم الجزایر حمایت می‌کنیم / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بلوار فردوس غرب ۴۴۰۱۴۵۲۴ ** رئیس‌جمهور: تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی خسارت زیادی به کشور وارد می‌کند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده گیشا ۸۸۲۱۶۰۷۵ ** نتایج اثربخشی ۴ واکسن کرونا اعلام شد/ اثربخشی ۸۷ درصدی برکت در پیشگیری از مرگ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده قیام ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** جلسه رؤسا و نمایندگان هیأت‌های ایران، اتحادیه اروپا و گروه ۱+۴ در وین / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده آریاشهر ** جلال‌زاده: تبیین علت کندی روند مذاکرات/ عملکرد مذاکره‌کنندگان مثبت است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده چهار راه ولیعصر ۲۲۴۷۵۶۳۷ - ۸۸۲۱۶۰۷۵ - ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** حداقل حقوق بازنشستگان و حداکثر حقوق کارکنان در کمیسیون تلفیق / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده هجرت ** چرا هتل را از رسپینا رزرو کنیم؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده خزانه ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** نقاشی 《ام ابیها سلام الله علیها》 اثر حسن روح الامین / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده جانبازان ۷۷۹۰۰۸۹۱ ** دو ابوالهول غول‌پیکر دیگر در مصر کشف شد / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده معلم ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** عرضه ۴ هزار میلیارد تومان از املاک شهرداری تهران در بورس کالا / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده مطهری ۸۸۲۱۶۰۷۵ ** ماجرای ارتقای هیات... تا جهاد روایت / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده اختیاریه جنوبی ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** متن کامل برنامه ۷ فصلی وزیر صنعت برای تحول در خودروسازی / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده وصال ** جدیدترین وضعیت چک‌های برگشتی / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده درکه ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** فردا شب؛ گفت و گوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور با مردم   / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده آیت اله سعیدی ۶۶۵۳۰۸۸۱ **
02144273827 تماس با ما