شماره تلفنهای قالیشویی اصل تهرانوزیر ارشاد: هنرمند واقعی به باورهای دینی مردم بی‌احترامی نمی‌کند / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده بیهقی ۸۸۲۱۶۰۷۵

به گزارش فارس، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعدازظهر امروز در همایش نکوداشت آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی در سالن هلال احمر سمنان اظهار کرد: آیت‌الله شاهچراغی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن حضور پررنگی در عرصه‌های مختلف داشت و همچنین فرزندان خوبی تربیت کرد.

وی اضافه کرد: این میزان علاقه‌مندی مردم به آیت‌الله شاهچراغی ناشی از حسن سلوک و خلق نیکو در این عالم بزرگوار است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: آیت‌الله شاهچراغی تنها متعلق به استان سمنان نیست؛ بلکه یک چراغ روشن برای جهان تشیع محسوب می‌شود.

اسماعیلی با بیان اینکه اساس پایداری مکتب اهل بیت وابسته به وجود چنین عالمانی است، اضافه کرد: اگر ‌چنین افرادی نباشند، دشمن به اهداف خود می‌رسد؛ عالمان دژهای مستحکم در دفاع از توحید، نبوت و امامت هستند.

وی تأکید کرد: تجلیل از آیت‌الله شاهچراغی، تجلیل از یک فرد نیست؛ بلکه تجلیل از یک مکتب قهرمان‌پرور است که فرهنگ جهاد و شهادت را ترویج می‌دهد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: آیت‌الله شاهچراغی از سال ۱۳۴۱ تاکنون، محکم و بدون لغزش در راه ترویج آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت کرد و باید برابر چنین افرادی سر تعظیم فرود آورد.

اسماعیلی با بیان اینکه باید این شخصیت‌های والامقام را در معرض دید جوانانی که نیازمند الگو هستند، قرار دهیم، تصریح کرد: به برکت وجود انقلاب اسلامی، نسل جدید اگر از دهه شصتی‌ها جلوتر نباشند، عقب‌تر هم نیستند.

وی ادامه داد: اگر کسانی نباشند که از انقلاب اسلامی و مردم دفاع کنند، دشمنان از همین راه به اهداف خود در زمینه تهاجم فرهنگی دست خواهند یافت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید کرد: همه فعالیت‌های فرهنگی دولت سیزدهم معطوف به ارتقای زیرساخت‌هایی است که خروجی آن شخصیت‌هایی باشد که از ارزش‌های فرهنگی و مذهبی مردم محافظت کنند.

اسماعیلی گفت: افرادی که به باورهای دینی مردم بی‌احترامی می‌کنند، هنرمند و فرهنگی نیستند؛ بلکه هنرمند واقعی باید در راستای اعتلای ارزش‌های جامعه گام بردارد.

وی اظهار کرد: مردمی که آن‌طور باشکوه پیکر شهید سردار سلیمانی را بدرقه کردند، ارزش هنرمندان واقعی را می‌فهمند و درک می‌کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: در تاریخ اسلام و تشیع، بعد از هجرت حضرت محمد (ص) که منشأ تشکیل دولت اسلامی و از لحاظ اهمیت مبدأ تاریخ تعیین شد، هیچ هجرتی مهم‌تر از هجرت امام رضا (ع) نبود.

اسماعیلی گفت: هجرت امام رضا (ع) از مدینه آغاز شد و ایشان با پشت سر گذاشتن سختی‌های بسیار به خراسان رسیدند که منشأ حرکت تمدنی عظیم در تاریخ اسلام است؛ شاید به‌طور عمد عده‌ای از تاریخ‌نویسان به این حرکت تمدن‌ساز کمتر اشاره کرده‌اند.

وی عنوان کرد: حدیث سلسله‌الذهب، عظمت امامت را نشان می‌دهد که امام رضا (ع) در اجتماع عظیم مردم نیشابور آن حدیث را بیان کردند و این آغاز حرکات علمی در جهان اسلام محسوب می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: درخشش تمدن اسلامی از قرن سوم به بعد رقم خورد و نقطه آغاز آن با این اقدام امام رضا (ع) است.

اسماعیلی تأکید کرد: ما به میزبانی از امام رضا (ع) افتخار می‌کنیم و هرچه برکت در کشور وجود دارد، از حضور ارزشمند ایشان منشأ می‌گیرد.
0123 قالیشویی محدوده بیهقی ۸۸۲۱۶۰۷۵اسلامی: ایران هیچ فعالیت هسته‌ای پنهان و نانوشته‌ای ندارد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در دزاشیب ۲۲۴۷۵۶۳۷

به گزارش ایرنا، «محمد اسلامی» در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در پاسخ به خبرنگاران در خصوص گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ فعالیت هسته‌ای پنهان و نانوشته‌ای ندارد و هیچ سایت و فعالیت معرفی نشده‌ای هم وجود ندارد؛ این اسناد کذایی، یک حرکت سیاسی برای تداوم فشار حداکثری است.

وی ادامه داد: این حرکت اخیری که سه کشور اروپایی و آمریکایی انجام داده‌اند و ارائه پیش‌نویس قطعنامه علیه ایران، یک حرکت سیاسی در راستای سیاست فشار حداکثری است که اهداف اصلی آن با پشتوانه فکری و رهبری رژیم صهیونیستی دنبال می‌شود.

اسلامی ادامه داد: موارد اتهامی آنها ۲۰ سال است که به ایران نسبت داده می‌شود، اگر ایران برجام را پذیرفت به این دلیل بود که این اتهام‌ها رفع شود و اعتمادسازی صورت گیرد. البته تفاهمی صورت گرفت که طرف مقابل به آن عمل نکرد و ایران هم‌پذیرفته محدودیتی در بیشتر برنامه هسته ای خود داشته باشد، اما اکنون با این قطعنامه به اول خط برگشته‌ایم و دوباره همان داستان‌هاست.

رییس سازمان انرژی اتمی عنوان کرد: ایران ماه ها مذاکره کرده و متن توافق تمام شده و مورد تحریم‌ها گفت‌وگو شده است، اکنون رژیم صهیونیستی با عملیات تروریستی و تخریبی و با زیاده گویی و یاوه‌گویی کشور را تهدید می‌کند که اگر دیپلماسی برنامه هسته ای ایران را متوقف نکنید ما متوقف می‌کنیم. مگر قانون جنگل است. 

وی تاکید کرد: این یک حرکت سیاسی در تداوم فشار حداکثری است، ایران حداکثری همکاری را با آژانس داشته است.
قالیشویی دزاشیب

نزدیکترین قالیشویی به دزاشیب برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در دزاشیب

برترین قالیشویی دزاشیب به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه دزاشیب آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده دزاشیب هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به دزاشیب در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل دزاشیب تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی دزاشیب برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه دزاشیب با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک دزاشیب

قالیشویی در دولت

تنها سایت رسمی قالیشویی دزاشیب

تمام فرش ها در قالیشویی دزاشیب پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران دزاشیب را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی دزاشیب

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در دزاشیب

قالیشویی اطراف دزاشیب زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت دزاشیب که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران دزاشیب تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی دزاشیبسیمانی‌ها چه تاثیری بر شبکه برق کشور دارند / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی شهرک نگین غرب ۴۴۹۶۴۰۷۷

به گزارش فارس، سیمان در دنیای امروز به یک ماده ضروری برای بشر تبدیل شده و استادان حوزه تکنولوژی بتن در ایران اعتقاد دارند، این ماده خاکستری رنگ، پس از آب، دومین ماده پر کاربرد در دنیا است.

در حال حاضر بر اساس آخرین آمار تولید موجود در آمارنامه بین‌المللی تولید سالانه سیمان در ایران به عدد 66 میلیون تن در سال می‌رسد و ایران با این تولید سنگین پس از چین، هند، ویتنام، آمریکا، ترکیه، اندونزی و برزیل در جایگاه هشتم تولید سیمان دنیا  قرار دارد.

البته تولید سیمان در ایران یک تفاوت عمده با سایر کشورهای جهان دارد. در این راستا اگر نگاهی به مصرف انرژی لازم برای تولید یک تن سیمان بیندازیم، به وضوح متوجه این تفاوت آشکار تولید سیمان در ایران در مقایسه با سایر کشورهای جهان خواهیم شد.

*مطالعه آماری مصرف برق سیمان در دنیا

در همین راستا به استناد اطلاعات مقاله "مصرف برق کارخانه تولید سیمان" منتشر شده در تارنمای "cement mille quipment" در حال حاضر متوسط سطح انرژی واحد مصرفی کارخانه‌های سیمان در دنیا 33 کیلووات ساعت به ازای تولید هر تن سیمان است. این عدد در برخی از کارخانه‌های سیمان می‌تواند 40 کیلووات ساعت بیشتر از میانگین باشد و نهایتا به عدد 73 کیلووات ساعت به ازای تولید هر تن سیمان افزایش یابد. بر این اساس از طریق بهبود فناوری، به‌روزرسانی تجهیزات و مواد ساینده نوع جدید، کارخانه تولید سیمان می‌تواند مصرف انرژی واحد فرآیند آسیاب را به 20 کیلووات ساعت کاهش دهد.

به عنوان مثال، مصرف برق آسیاب سیمان "Pizhou China United" به 23 درصد در تن کاهش یافته است که پیشرفت بزرگی است. به اعتقاد نظر این نشریه معتبر علمی در دنیای سیمان، این صرفه‌جویی در فرآیند آسیاب می‌تواند به تنهایی زمینه ذخیره مصرف برق معادل 33 درصدی از میانگین مصرف برق را ذخیره کند.

*آیا مصرف برق صنعت سیمان در ایران زیاد است؟

در همین راستا اگر نگاهی به وضعیت مصرف برق صنعت سیمان کشور کنیم، متوجه یک اختلاف آشکار در این حوزه با میانگین دنیا می‌شویم. در همین رابطه، مدیر دفتر آموزش و اطلاع رسانی سازمان بهره‌وری انرژی ایران در مورد مصرف انرژی صنعت سیمان در کشور گفته بود:« اختلاف مصرف انرژی ویژه در صنعت سیمان کشور با میانگین عملکرد جهانی تولید این محصول، بالغ بر 30 کیلووات ساعت برق برای هر تن سیمان فاصله دارد.»

این اظهارات در شرایطی بیان می‌شود که فعالین صنعت سیمان به این مسئله اعتقاد ندارند. بر این اساس معاون فنی و تولید انجمن سیمان درخصوص میزان مصرف انرژی در صنعت سیمان می‌گوید:« در صنایع سیمانی ایران نیز با توجه به برنامه‌ریزی‌های اصولی انجام‌شده میزان مصرف برق در حد استاندارد جهانی است و حتی در برخی کارخانه‌های تولیدی میزان آن کمتر از میانگین جهانی گزارش شده است.»

*مصرف برق سیمان در ایران 60 درصد بیشتر از حداکثر جهانی

با توجه به این مسئله واکاوی آمار مصرف انرژی صنایع سیمانی در مقایسه با تولید سالانه این صنایع از اتفاقات دیگری در این حوزه روایت می‌کند. بر این مبنا به استناد بروزترین آمار موجود در صنعت کشور، میزان مصرف برق سالانه صنایع سیمان کشور به عدد ۷۹۲۰ میلیون کیلووات ساعت برق در سال رسیده است. مقایسه این آمار با تولید 66 میلیونی بر اساس آمار جهانی تولید سیمان در کشور بیانگر آن است که تولید هر تن سیمان در کشور به 120 کیلووات ساعت انرژی نیاز دارد.

به عبارت دیگر اگر حداکثر برق مورد نیاز در دنیا 73 کیلووات ساعت باشد، مصرف برق هر تن سیمان در ایران 47 کیلووات ساعت معادل 64 درصد بیشتر از حداکثر جهانی است.

در همین راستا ضرب این عدد مصرف فراتر از الگو در میزان تولید سیمان کشور بیانگر آن است که صنعت سیمان سالانه 3102 میلیون کیلووات ساعت انرژی برق را هدر می‌دهد که عمده این هدر رفت مرتبط با الگوهای قدیمی تولید سیمان است.

*راهکارهای صرفه‌جویی برق در تولید سیمان

بر اساس پژوهش‌های انجام شده در صنعت سیمان کشور استفاده از راهکارهایی نظیر  رفع نشتی‌های هوای فشرده و استفاده از درایو جهت راه اندازی و کنترل هوای فشرده، پائین بودن دمای بدنه کوره و توقف فن‌ها بدنه، توقف بلوئرهای (دمنده) ایرلیفت آسیاب مواد در زمان کارکرد کوره، بهینه کردن دم رینگ آسیاب مواد خام و استفاد از فن‌های اصلی، کاهش مصرف ساختمان‌های جنبی و روشنایی خطوط، کارکر آسیاب سیمان با تناز کامل، استفاده از کنترل دور جهن بعضی از فن‌ها و پمپ‌ها، توقف کامل تجهیزات در ساعات بیکاری، نصب کنتور و جداسازی مصارف جانبی در کنار استقرار سیستم‌های تولید برق بازیابی انرژی و ارتقا در سیستم مانیتورین می‌تواند زمینه کاهش مصرف را فراهم کند.

در این راستا بر اساس مطالعات انجام شده در شرکت سیمان خاش، استفاده از این راهکاهها زمینه کاهش 9 کیلوات ساعت انرژی برق به ازای هر تن را فراهم کرده است.
0123 قالیشویی شهرک نگین غرب ۴۴۹۶۴۰۷۷جداول خاموشی در تهران منتشر نمی شود/ علت خاموشی‌های پراکنده کمبود برق نیست / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده منتظری

کامبیز ناظریان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تمام تلاش صنعت برق برای تابستان سال ۱۴۰۱ بحث مدیریت و کنترل وضعیت و پیشگیری از شرایط ایجاد شده برای شهروندان در سال ۱۴۰۰ تعریف شده است، اظهار کرد: مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده هیچگونه برنامه‌ای برای اعلام جدول خاموشی وجود ندارد و تمام تلاش همکاران صنعت برق این است که با استفاده از ظرفیت‌های مدیریت مصرف و ابزارهایی که در این حوزه وجود دارد بتوانیم این شرایط را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه هدف این است که تابستان امسال را  با حداقل محدودیت و یا بدون محدودیت پشت سر بگذاریم، گفت: در حال حاضر هیچگونه برنامه‌ای برای خاموشی وجود ندارد و سیاستی در این زمینه تعریف نشده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به علت وقوع خاموشی‌های پراکنده در کشور، اظهار کرد: شبکه برق تهران بسیار وسیع بوده  به‌طوری که بیش از ۳۲ هزار کیلومتر شبکه در تهران وجود دارد. این حجم از شبکه به دلیل ماهیت فنی که دارد، هم در شرایط عادی و هم در شرایط گرمای هوا بر اثر عبور جریان دچار عارضه یا حادثه می شوند.

به گفته ناظریان علاوه بر این به دلیل برخی عوامل همچون طوفانی که در روزهای گذشته اتفاق افتاد، برخورد اشیا خارجی و یا مسائلی از این قبیل ممکن است موجب ایجاد اختلال در شبکه شود که به سبب آن شاهد بروز خاموشی‌های موقت و پراکنده در سطح تهران باشیم.

وی با بیان اینکه این قطعی‌ها در مقابل ظرفیت‌های تامین برق در تهران در حداقل قرار دارد و علت آن هم مربوط به ذات شبکه و مسائل فنی شبکه است، اظهار کرد: هیچگونه محدودیتی برای تولید برق در کشور وجود نداشته و برنامه‌ریزی این است که بر همین اساس نیز ادامه دهیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با تاکید بر اینکه امیدواریم با همین روش و برنامه‌هایی  برای روزهای آتی داریم تا با هماهنگی که بین سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف قرار دارد بتوانیم شرایط را مدیریت کنیم و تابستان را بدون مشکل پشت سر بگذاریم، گفت: درحال حاضر شرایط تامین برق تهران باتوجه به شرایط طبیعی نسبتا مناسب است و مشکل خاصی نداریم.
قالیشویی منتظری

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی منتظری,قالیشویی در منتظری,قالیشویی نزدیک منتظری,قالیشویی محدوده منتظری,قالیشویی حوالی منتظری,قالیشویی نزدیکی منتظری,قالی شویی منتظری,قالیشوئی منتظری,شستشوی فرش در منتظری,خدمات قالیشویی منتظری,بهترین قالیشویی منتظری,نزدیکترین قالیشویی به منتظری,قالیشویی خیابان منتظری,قالیشویی محله منتظری,قالیشویی منطقه منتظری .

مبل شویی منتظری و مبلشویی در منتظری

رفوی فرش در منتظری,مرمت فرش منتظری

نزدیکترین قالیشویی به منتظری برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در منتظری

برترین قالیشویی منتظری به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه منتظری آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده منتظری هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به منتظری در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل منتظری تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی منتظری برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه منتظری با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک منتظری

تنها سایت رسمی قالیشویی منتظری

تمام فرش ها در قالیشویی منتظری پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران منتظری را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی منتظری

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در منتظری

قالیشویی اطراف منتظری زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت منتظری که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران منتظری تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی منتظری«مدرن دیپلماسی» به بایدن: امتیاز لازم را به ایران بده و خود را خلاص کن! / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده حجاب ۸۸۲۱۶۰۷۵

به  گزارش الف؛ پایگاه خبری "مدرن دیپلماسی" در گزارشی، با توحه به آخرین تحولات مرتبط با معادله اتمی ایران و به ویژه تصویب قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، به طور خاص به دولت بایدن 3 توصیه راهبردی را در رابطه با ایران و توانمندی های هسته ای  کشورمان ارائه می کند و بر این مساله تاکید می نماید که بر خلاف ظاهرِ ماجرا، شرایط در صورت شکست مذاکرات مرتبط با احیای برجام، برای واشینگتن در مقایسه با ایران سخت تر خواهد شد و درست به همین دلیل، بهتر است که دولت بایدن به جای تنش زایی علیه ایران، راه تعامل و احیای برجام را بار دیگر در پیش گیرد و از وقوع بحران ها و اشتباهات بزرگتر و تکراری خودداری کند. 

در این راستا، مدرن دیپلماسی در مقاله خود سه مساله اساسی را نیز به دولت بایدن گوشزد می کند که در ادامه به آن ها اشاره می شود.


1: مولفه زمان به نفع آمریکا نیست
«اقدام اخیر آمریکا و اروپا در ارائه پیش نویس یک قطعنامه علیه ایران در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی و متعاقبا تصویب قعطنامه ضد ایرانی، امری به شدت خطرناک و پرهزینه برای واشینگتن است. آمریکایی‌ها حتی همین حالا نیز وقت دارند تا در روند معادله اتمی ایران انعطاف نشان دهند و زمینه را برای احیای توافق برجام فراهم سازند. مولفه "زمان" به هیچ عنوان در راستای منافع آن ها نیست. دولت قبلی آمریکا(دولت ترامپ) به نحوی قابل توجه در رویکرد خود نسبت به مساله اتمی ایران دچار اشتباه محاسباتی شد و فکر می کرد که با تحمیل فشار حداکثری علیه ایران، هم می تواند تهران را به محدود کردن و پایان دادن به برنامه اتمی اش وادار کند و هم توافق مد نظر خود را به این کشور تحمیل نماید. آمریکایی ها معتقد بودند که اگر ایران را از منافعِ اقتصادی اش محروم کنند و مشکلات را علیه آن به حداکثر برسانند، در نهایت تهران نیز تسلیم خواهد شد. 

با این حال، با گذشت زمان نشان داده شد که این فرضیه به هیچ عنوان درست نبوده است. در این راستا، ایران نه تنها توانست تبعات و پیامدهای "کارزار فشار حداکثری" علیه خود را مدیریت کند بلکه همچنین اقتصاد ایران به هر نحو ممکن توانست از زیر بار کارزار فشار حداکثری دولت ترامپ، جان سالم به در برد و همچنان به حیات خود ادامه دهد. اکنون نیز دولت بایدن باید بداند که وضع سِیل جدیدی از تحریم ها علیه ایران هیچ کارایی ندارد و نمی تواند تهران را وادار کند که به غرب امتیازی بدهد. در عین حال، دولت کنونی آمریکا وضعیت را نیز به گونه ای نمی بیند که بتواند یک کارزار نظامی را علیه ایران در منطقه شکل دهد تا از طریق آن، به عنوان مثال، توانمندی های اتمی ایران را نابود سازد. 

البته که در این میان، ایران نیز بیکار ننشسته است. این کشور به تدریج توانمندی های اتمی خود را توسعه می‌دهد و عملا به غرب این سیگنال را می رساند که تهران نیز گزینه ها و ابزارهای خاص خود را دارد. متاسفانه حتی تا به امروز، آمریکا از اینکه بخواهد مساله ایران را به نحوی واقع بینانه تحلیل کند و ببیند، خودداری می‌نماید و به نظر می رسد مدام اصرار دارد که ایران را به عقب نشینی از برخی درخواست هایش وادار کند. در نهایت باید گفت، بایدن و دولتش باید متوجه شوند که وضعیت در صورت عدم دستیابی به یک توافق با ایران و متشنج کردن فضا علیه تهران، به نفع آن ها نخواهد بود. وضعیت کنونی جهان(مخصوصا در بحبوحه جنگ اوکراین و تشدید تنش های بین المللی میان بلوک های عمده قدرت) نیز عملا فضای مساعدی را برای ایران فراهم می کند تا بر موضع خود تاکید بیشتری کند و غرب را به چالش بکشد. 

2: انتخاب های محدود آمریکا در رابطه با ایران 
باید توجه داشت که تنش زایی هایِ جاری علیه ایران(مخصوصا در قالب صدور قطعنامه در شورای حکام)، گزینه‌های آمریکا در برابر ایران را به شدت کاهش می دهد. اگر در ماه های آتی توافقی با محوریت مساله اتمی ایران صورت نگیرد، طرف های مقابلِ ایران به احتمال فراوان باید بنشینند و پیشرفت های گسترده اتمی ایران را نظاره گر باشند.

در قالب این سناریو آمریکا در رابطه با ایران تنها دو گزینه دارد: تبدیل شدن ایران به یک قدرت اتمی تمام عیار در جهان و بحران زایی های منطقه ای وحتی جهانی در پیِ این مساله و گزینه دیگر، انجام عملیات نظامی علیه تاسیسات اتمی ایران. با این حال، تصور اینکه حتی یک عملیات نظامی محدود علیه ایران انجام شود، تا حد زیادی غیرممکن به نظر می آید.

تاسیسات اتمی ایران در اقصی نقاط این کشور پراکنده شده‌اند و اساسا دانش اتمی این کشور نیز ماهیتی بومی دارد. جدای از این ها، ایران سیستم های دفاعی ضعیفی نیز ندارد و می تواند پاسخ های محکمی به هر گونه تجاوز احتمالی علیه منافع خود بدهد. از این رو، حتی تصورِ یک جنگ محدود علیه ایران نیز چندان واقع بینانه نیست. آمریکا حتی اگر بخواهد اقدامی علیه ایران انجام دهد باید در قالب کارزار گسترده حملات هوایی و همچنین حملات موشکی باشد. مساله ای که تبعات مهلکی را برای واشینگتن و متحدان آن به همراه خواهد داشت. 

در چهارچوب این سناریو بدون تردید دامنه جنگ در داخل ایران محدود نخواهد ماند و کل خاورمیانه را درگیر خواهد کرد و تبعات و پیامدهای غیرقابل پیش بینی نیز با خود به همراه خواهد داشت. یک چنین جنگی جدای از اینکه چالش های گسترده ای را ایجاد خواهد کرد، عملا زمینه را برای اوج گیری یک بحران مالیِ فراگیر جهانی نیز فراهم می کند. لازم به گفتن نیست که آمریکا با توجه به همین استدلال هاست که اساسا تقابل نظامی با ایران را دردستور کار خود(حتی در بدترین حالت) قرار نمی دهد. نباید فراموش کرد که اکنون عمده تمرکز و منابع آمریکا معطوف به جنگ اوکراین است و همین مساله چشم انداز ماجراجویی آمریکا علیه ایران و در منطقه خاورمیانه را به کلی مبهم و ضعیف می سازد. 

با این حال، برخی از ناظران و تحلیلگران به این نکته اشاره می کنند که شاید روند تحولات به نحوی رقم بخورد که آمریکا به نوعی وارد یک جنگ علیه ایران به صورت ناخواسته شود. از این منظر، این تحلیلگران معتقدند که در صورت ماجراجویی های اسرائیل علیه ایران چه در قالب حمله به تاسیسات اتمی این کشور و یا خرابکاری در داخل ایران، امکان دارد که تهران نیز پاسخ های گسترده ای را به تل آویو بدهد و همین مساله آتش جنگ و درگیری را در خاورمیانه بیفروزد و هیچ راهی را برای واشینگتن جز مداخله باقی نگذارد. 

با این همه، امکان تحقق این سناریو در شرایط کنونی در مقایسه با یک یا دو سال قبل، بسیار کمتر است. هم آمریکا و هم اسرائیل دچار تغییر در رهبری و سیاست خارجی شده اند و چندان در این حوزه ها با یکدیگر هماهنگ نیستند(هماهنگی که قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در اوج خود قرار داشت). اسرائیلی‌ها اکنون به خوبی می دانند که آمریکایی ها گزینه نظامی علیه ایران را به چشم گزینه ای مطلوب نمی‌بینند و درست به همین دلیل که از پشتوانه خود در واشینگتن مطمئن نیستند، بعید است دست به یک خودکشی سیاسی و نظامی بزنند و یک تنه در برابر ایران حاضر شوند.

3: توپ هنوز در زمین آمریکا است
علی رغم ایجاد سکون و رکود در قالب معادله اتمی ایران اینطور به نظر می رسد که آمریکا هنوز متوجه وضعیت نیست و بر عدم ارائه امتیازهای لازم به تهران پافشاری می کند. واشینگتن تسلیم شدن در برابر درخواست های ایران را فاجعه سیاسی برای خود می پندارد. اینکه آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را از فهرست سازمان‌های تروریستی خود حذف نمی کند، تا حد زیادی ناشی از فشارهای سیاسی داخلی است که به دولت بایدن وارد می شود. باید توجه داشت که اگر دولت بایدن چنین کند، این مساله تاثیر چندانی در قدرت سپاه نخواهد داشت و یا منافع آمریکا را تضییع نمی کند. دلیل اصلی این مساله نیز این است که اساسا آمریکا با استدلالی غلط، سپاه را در فهرست سازمان های تروریستی خود قرار داده است.

بایدن اکنون خود را در شرایطی می بیند که اگر اندک انعطافی در برابر ایران نشان دهد، به عنوان رهبری ضعیف شناخته می شود. این بهایی است که بایدن در شرایط فعلی حاضر نیست آن را در مورد معادله احیای برجام پرداخت کند. بایدن امید دارد که ایران از برخی از درخواست ها خود عقب نشینی کند و به وی اجازه دهد که آبروی خود را در صحنه سیاسی آمریکا حفظ کند.

این تردیدِ بایدن می تواند پیامدهای سختی را برای جهان به دنبال داشته باشد زیرا توپ اکنون در زمین آمریکا است و بایدن نیز از اقرار به این مساله طفره می رود. آمریکایی ها به خوبی می دانند که ایران توان اتمی خود را مقدمه ای جهت دستیابی به تسلیحات هسته ای نمی‌بیند. با این حال، واقعیت این است که ایران از ظرفیت های بالایی جهت تبدیل شدن به یک قدرت تمام عیار اتمی برخودار است. از این رو، بهتر است که آمریکا تنش زایی علیه ایران را کنار بگذارد و هر چه سریع تر خود را جهت دستیابی به یک توافق با تهران آماده کند. توافقی که می تواند پیشرفت های اتمی ایران را کُند و مهار کند و در عین حال، ضامن منافع آمریکا نیز باشد. 

با توجه به اینکه سیاست اعمال فشار بر ایران جهت کنار گذاشتن برخی درخواست هایش، کارآمدی از خود نشان نداده، موافقت با اعطای برخی امتیازاتِ بعضا دردناک برای آمریکا به ایران، احتمالا تنها گزینه ای است که آمریکا در برابر ایران به عنوان یک بازیگر توانمند اتمی دارد. شاید واشینگتن دستیابی به یک چنین توافقی را ایده آل نبیند با این حال، آمریکا باید اولویت های خود را در شرایط فعلی به دقت تعریف کند. شرایط برای آمریکا به اندازه کافی بحرانی است که گزینه کم هزینه یعنی اعطای برخی امتیازات به ایران و احیای برجام را در دستورکار خود قرار دهد ». 
0123 قالیشویی محدوده حجاب ۸۸۲۱۶۰۷۵وام مسکن چند؟ / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده دکترغریب ۶۶۵۳۰۸۸۱

به گزارش ایسنا، بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن نشان می‌دهد که هر برگ اوراق تسهیلات مسکن در فروردین و اردیبهشت و خرداد سال گذشته به ترتیب ۱۲۹ هزار و ۴۰۰، ۱۲۹ هزار و ۵۰۰ و ۱۳۱ هزار و ۵۰۰  تومان قیمت دارند.

 هر برگ  اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در تیر، مرداد و شهریور ماه سال گذشته با قیمت ۱۲۸ هزار و ۵۰۰، ۱۲۹ هزار و ۸۰۰ و ۱۲۹ هزار و ۱۰۰  تومان داد و ستد می‌شود.

همچنین این اوراق در ماه مهر سال گذشته ۱۲۹ هزار و ۴۰۰، در آبان ماه ۱۲۹ هزار و ۲۰۰ و در آذرماه نیز ۱۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارند. اوراق تسهیلات مسکن در دی‌ و بهمن سال گذشته نیز با قیمت های ۱۲۹ هزار و ۸۰۰ و ۱۲۹ هزار و ۲۰۰   تومان معامله می‌شود. این گزارش نیز بر اساس قیمت بهمن ماه نوشته شده است.

قیمت اوراق برای مجردها و متأهل‌های تهرانی

بر این اساس، مجردهای ساکن تهران می‌توانند تا ۲۸۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند که شامل ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و ۸۰ میلیون تومان وام جعاله می‌شود؛ لذا برای دریافت ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات باید ۴۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه این تعداد اوراق با تسه ۱۲۹ هزار و ۲۰۰تومانی، ۵۱ میلیون و ۶۸۰هزار تومان می‌شود. همچنین با در نظر گرفتن ۸۰ میلیون تومان وام جعاله که برای آن باید ۱۶۰ ورق به مبلغ ۲۰ میلیون و ۶۷۲  هزار تومان خریداری کنند، مجموع هزینه خرید اوراق به ۷۲ میلیون و ۳۵۲هزار تومان می‌رسد.

زوج‌های تهرانی نیز بر همین اساس می‌توانند تا سقف ۴۸۰ میلیون تومان شامل ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن برای هر نفر و ۸۰ میلیون تومان وام جعاله دریافت کنند؛ بنابراین زوجین باید ۸۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه آن ۱۰۳ میلیون و ۳۶۰هزار تومان می‌شود که همراه با هزینه ۲۰ میلیون و ۶۷۲ هزار تومانی وام جعاله که برای آن باید ۱۶۰ ورق تسهیلات مسکن خریداری کنند، در مجموع باید ۱۲۴ میلیون و ۳۲ هزار تومان پرداخت کنند.

قیمت اوراق در سایر استان‌ها

سقف این تسهیلات برای مراکز استان و شهرهای با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفر برای مجردها به ۱۶۰ و برای زوجین به ۳۲۰ میلیون تومان رسیده است که با توجه به اینکه مجردها باید ۳۲۰ و متاهل‌های ساکن این شهرها نیز باید ۶۴۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند، مجردها باید ۴۱ میلیون و ۳۴۴ هزار تومان و متاهل‌ها نیز باید ۸۲ میلیون و ۶۸۸ هزار تومان پرداخت کنند.

این وام برای مجردهای سایر مناطق شهری به ۱۲۰ و برای زوجین این مناطق نیز به ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است؛ بنابراین مجردها باید با پرداخت ۱۵ میلیون و ۵۰۴ و متاهل‌ها نیز با پرداخت ۳۱ میلیون و ۸ هزار تومان برای خرید اوراق نسبت به اخذ این وام اقدام کنند.
0123 قالیشویی محدوده دکترغریب ۶۶۵۳۰۸۸۱ساعت کاری بانک‌ها از ۲۱ خرداد تغییر می‌کند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده افسریه

 

به گزارش فارس، بر اساس اعلام روابط عمومی بانک مرکزی ساعات کاری بانک‌ از تاریخ 21 خردادماه تا 3 شهریورماه سال 1401 تغییر خواهد کرد.

بر مبنای این اطلاعات بانک‌های دولتی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 13:15 فعال هستند و بانک‌های خصوصی نیز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 13:30 به ارائه خدمات می‌پردازند.

لازم به ذکر است، همه بانک‌ها در روز پنجشنبه از ساعت 7:15 تا 12:30 فعالیت می‌کنند.

‌مرتضی قمری‌وفا، مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی در صفحه شخصی خود نیز به این موضوع اشاره کرده است.
قالیشویی افسریه

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی افسریه,قالیشویی در افسریه,قالیشویی نزدیک افسریه,قالیشویی محدوده افسریه,قالیشویی حوالی افسریه,قالیشویی نزدیکی افسریه,قالی شویی افسریه,قالیشوئی افسریه,شستشوی فرش در افسریه,خدمات قالیشویی افسریه,بهترین قالیشویی افسریه,نزدیکترین قالیشویی به افسریه,قالیشویی خیابان افسریه,قالیشویی محله افسریه,قالیشویی منطقه افسریه .

مبل شویی افسریه و مبلشویی در افسریه

رفوی فرش در افسریه,مرمت فرش افسریه

نزدیکترین قالیشویی به افسریه برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در افسریه

برترین قالیشویی افسریه به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه افسریه آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده افسریه هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به افسریه در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل افسریه تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی افسریه برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه افسریه با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک افسریه

تنها سایت رسمی قالیشویی افسریه

تمام فرش ها در قالیشویی افسریه پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران افسریه را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی افسریه

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در افسریه

قالیشویی اطراف افسریه زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت افسریه که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران افسریه تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی افسریهایران؛ زیر سایه امام رئوف / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در اختیاریه ۲۲۴۷۵۶۳۷

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، امام مهربانی‌ها از دیرباز سایه کرامت خود را بر مردم ایران گسترده و در این سال‌ها همگان را مورد لطف و رحمت خود قرار داده است.

به همین منظور مردم ایران نیز حد فاصل ایام ولادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) را با نام دهه کرامت نامگذاری کردند تا در این ایام بیشتر به این دو بزرگوار ارادت خود را اثبات کنند. شبکه افق سیما نیز که در مسیر ساخت ویژه برنامه‌های مناسبتی پیش قدم بوده است، این بار با برنامه "آسمون هشتم" مهمان خانه مخاطبین شده است.

این برنامه قرار است از امروز(چهارشنبه) تا جمعه همین هفته با اجرای شهرام شکیبا برابر دیدگان مخاطبین قرار گیرد و با دعوت از مهمانان مختلف به بررسی موضوعات گوناگون در باب امام هشتم(ع) بپردازد.

موضوع دیگری که در این ویژه برنامه شاید مهم باشد، بحث #رفیق_زیارت است. در پوستری که از این برنامه منتشر شده آمده است: اگر دلت می‌خواد با یک نفر از دوستانت به زیارات امام رضا(ع) بری، اسم رفیقت رو به شماره 100085 پیامک کن و قرعه کشی سفر مشهد رو توی برنامه آسمون هشتم ببین، شاید اسم تو و رفیقت برای زیارت دراومد.

علاقمندان به این برنامه می‌توانند از امروز(چهارشنبه) به مدت سه روز هر شب ساعت 22 این برنامه را در شبکه افق به تماشا بنشینند.
قالیشویی اختیاریه

نزدیکترین قالیشویی به اختیاریه برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در اختیاریه

برترین قالیشویی اختیاریه به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه اختیاریه آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده اختیاریه هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به اختیاریه در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل اختیاریه تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی اختیاریه برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه اختیاریه با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک اختیاریه

قالیشویی در اختیاریه

تنها سایت رسمی قالیشویی اختیاریه

تمام فرش ها در قالیشویی اختیاریه پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران اختیاریه را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی اختیاریه

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در اختیاریه

قالیشویی اطراف اختیاریه زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت اختیاریه که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران اختیاریه تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی اختیاریهاسلامی: به فعالیت تمام دوربین‌های فراپادمانی پایان می‌دهیم / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده شقایق ۶۶۵۳۰۸۸۱

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی پنجشنبه شب با حضور در برنامه «صف اول» شبکه خبر با بیان اینکه تعداد این دوربین ها، ۱۷، ۱۸ عدد است در پاسخ به این سوال که چرا راهبرد غربی‌ها توقف فعالیت‌های هسته‌ای ایران است، گفت: امروز شعار شفاف نظام در دنیا سلطه پیشتازی برای پیشوایی است، شما بخوانید استراتژی‌های امنیتی امریکایی‌ها را، این پیشتازی برای پیشوایی، آن آقایی کردن و سروری کردن و همه را تحت سلطه قرار دادن هدفش است و با شعارهایی که مطرح می‌کنند الگویی که دنبال می‌کنند این است که کشورها را به سمت خلع سلاح می‌برند، به سمت تسلیم می‌برند که بتوانند بر آن‌ها چیره شوند.
اسلامی ادامه داد: حالا هر کسی خود را تسلیم کرد، در این‌ها ذوب شد و تحت فرمانشان قرار گرفت به طور طبیعی کاری با آن ندارند، چون برایشان هیچ مزاحمتی ندارد، اما اگر کسی برای منافع ملی خود و امنیت ملی خود؛ حدود، ضابطه و چارچوب قائل شد و با این‌ها همراه نشد، خود به خود این می‌شود نقطه مقابل این ها، و به اشکال مختلف و به شیوه‌های مختلف با آن درگیر می‌شوند. ما با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با این‌ها در تنش هستیم. این تنش مال سیاست جمهوری اسلامی نیست مال رویکرد دولتمردان یا دولت‌های مختلف جمهوری اسلامی نیست.
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه در این ۲۰ سال گذشته تمام شیوه ها، تمام رفتارهایی که شما از آن‌ها به یادگار دارید، تمام عملیات روانی که انجام دادند، کار دیپلماسی‌ای که انجام دادند، تحریم‌های گوناگونی که وضع کردند، قطعنامه‌های گوناگونی که چه در شورای امنیت سازمان ملل، چه سایر موارد وضع کردند همه در راستای پیشبرد این سیاست بوده که جمهوری اسلامی ایران را متوقف کند، گفت: ایران به دنیا اجازه داد که نظارت‌های فراپادمانی داشته باشید برای اعتمادسازی، بعد شما در همین برجام کل این بسته این اتهامات را، این تهمت‌ها و این نسبت‌های ناروا را در قالب پی ام دی بستید و خودتان هم هیچ کدام از تعهداتتان را انجام ندادید حالا دوباره آمدید می‌خواهید برگردید به برجام، برگردید بیایید، اما چرا پکیج بسته شده که دلیل وجودی برجام است همان کنار باز کردید، این بازی‌ها چه است در می‌آورید سر ملت ایران؛ این کل موضوع است.
اسلامی در پاسخ به این سوال که چطور می‌شود یک عضوی که یک رژیم جعلی هست، عضو آژانس هم نیست، عضو ان پی تی هم نیست می‌آید ادعایی مطرح می‌کند و آژانس را دنبال خودش می‌کشاند؟، اظهار داشت: این باعث تأسف است که یک نهاد بین المللی این گونه می‌تواند توسط یک رژیم غیرمشروع این گونه مورد بهره برداری قرار بگیرد و حیثیتش را این طوری زیر سؤال ببرد و این جزو نوبرانه‌هایی است که انسان در این عصر مشاهده می‌کند.

رئیس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر اینکه همه تعهداتی که ایران در برجام پذیرفته شده، مغایر با ضوابط آژانس است، افزود: چرا جمهوری اسلامی ایران زیر بار رفته و پذیرفته؟ چرا پذیرفته خودش را محدود کند و تحت نظارت و کنترل شدیدتر در دوره زمانی نسبتاً بلند قرار بدهد؟ فقط به خاطر این که از این اتهام، کشور رها شود و اعتمادسازی کند، این حسن نیت و حسن ظنی که وجود داشته در مذاکره و در توافق برجام، این به هیچ وجه مورد توجه قرار نمی‌گیرد که این اصل مطلب بوده است.
وی ادامه داد: یک معامله، یک داد و ستدی است، داده من چیست؟ سرعت خود را کم می‌کنم، فعالیتم و ظرفیتم را محدود می‌کنم، آن چه را که در ازای آن پذیرفتید کلیه آن تحریم‌هایی که در اینجا تعریف و تدوین شده لغو می‌کنید بعد کمک می‌کنید به پیشرفت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، شما تحریم‌ها را لغو نکردید که هیچ، اضافه هم کردید، به پیشرفت هسته‌ای ایران هم که قبلاً کمک نکردید، الآن هم کمک نمی‌کنید.
اسلامی با تاکید بر اینکه ما طبق چارچوب داریم حرکت می‌کنیم یعنی ما عملیات هیجان انگیز ماجراجویانه انجام نمی‌دهیم، گفت: ما برنامه خودمان را کار می‌کنیم و امسال ما برای اولین بار در تاریخ، آن سی پی افی را که هر کشوری در آژانس باید داشته باشد، چارچوب برنامه هسته‌ای را ما الآن در اختیار آژانس گذاشتیم، ارسال کردیم.
رئیس سازمان انرژی اتمی اضافه کرد: طبق آرتیکل دو و سه اساسنامه آژانس بین المللی انرژی اتمی، آژانس وظیفه دارد برای گسترش فناوری صلح آمیز هسته‌ای به کشورها کمک کند، نوشته تشویق کند، پشتیبانی بکند، حمایت بکند، وساطت کند که فناوری‌ها انتقال داده شود و حمایت کند هم در بحث فناوری، هم در بحث آموزش و توسعه منابع انسانی یک دامنه وسیعی را برایش تکلیف کرده، خب آژانس این است، اما واقعاً این سازمان بین المللی اسیر صهیونیست هاست.

وی درباره واکنش ایران به بدعهدی اروپایی‌ها و صدور قطعنامه شورای حکام گفت: ما گفتیم باقی مانده حسن نیت خودمان را هم خاتمه می‌دهیم، در برجام تعدادی دوربین اضافه شد برای این که همان محدودیت‌ها را بتواند ثبت کند، ثبت محدودیت‌هایی که در برجام قید شده است. خب این دوربین‌ها نصب بود، کارت حافظه آن را به عنوان یک گام کوچک که در همین سال گذشته ما بر اساس مصوبه مجلس و شورای عالی امنیت ملی اجازه دادیم که کارت حافظه که پر می‌شد بیاید عوض کند، نه این که ببرد آن جا پیش ماست و پلمپ می‌شود، نکته‌ای که وجود داشت این بود که ما ضبط دوربین‌های برجامی را همین طور گذاشته بودیم باشد به عنوان باقی مانده حسن نیت در جهت اعتمادسازی
اسلامی ادامه داد: الآن که دیدیم نه اصلاً رفتار یک رفتار کاملاً غیرحقوقی، یک اتهامات واهی و در حقیقت غیرقابل قبول به عنوان مثال از این چهار مکان یکی از این مکان‌ها را بستند یعنی نوشت دیگر «No more question» دیگر سؤال ندارد. اینی که تو دو ماه پیش آمدی و «No more question» نوشتی. خب پس دوباره الآن برای چه آمدی در گزارشت زیر سؤال بردی و بازش کردی؟ این که من گفتم اراده‌ای در شخص مدیرکل مشاهده نمی‌شود که بخواهد قانع شود، خب وقتی شما اراده می‌کنی که قانع نشی، خب قانع نمی‌شوی. این چه رفتاری است؟ پس ببینید این سیاسی بودنش، نفوذی بودن و اسیر بودن است، جریان صهیونیستی بر این جریان یک امر واضح و بدیهی است، بنابراین ما فغالیت تعدادی از دوربین‌ها را خاتمه دادیم، بقیه اش را هم امشب و فردا خاتمه خواهیم داد. تعداد این دوربین‌های فراپادمانی، ۱۷، ۱۸ عدد است.
وی تاکید کرد: توافقی که صورت گرفته دو بخش دارد؛ یک بخش تعهدات ماست، داده‌های ماست، بخش دیگر ستانده‌های ما. این داده و ستانده از این طرف و آن طرف هر طوری بخوانید درست است دیگر، خب شما باید به تعهداتان عمل کنید، این نمی‌شود که تا الآن برای من کردید تکلیف فرضی بعد به من می‌گویید که نه شما باید حتماً انجام دهید یعنی چه؟ این یک معامله بوده، این معامله یک طرفش با حسن نیت تعهداتش را انجام داده، شما انجام ندادی، طبیعی است که من هم نباید انجام دهم، شما اگر آمدید تعهدات را انجام دادی، من هم دوباره شروع می‌کنم.
رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به این سوال که آژانس چه تضمینی می‌دهد که اگر ما چرخه سوخت نداشته باشیم، این‌ها اجازه بدهند و سوخت در اختیار ما قرار بدهند؟، گفت: اتفاقاً یکی در اینستاگرام من چند روز پیش نوشته بود که آقا چیزهایی که هست را که راحت به ما می‌دهند، چرا کشور را به دردسر می‌اندازید؟ گفتم شما لطف کن برو برایمان رادیودارو بخر بردار و بیار، می‌دهند به شما رادیودارو؟ حتی بعد از برجام هم ما نتوانسته است کشورمان تهیه کند رادیو دارو. همین مثالی که زدید رآکتور تهران سوخت ۲۰ درصد، این‌ها روی چرخه سوخت این همه غوغا و سر و صدا راه می‌اندازند؛ روی چرخه سوخت است.

اسلامی درباره پیشرفت‌های صنعت هسته‌ای گفت: یک جریان سنگین علمی و پژوهشی و صنعتی الآن شکل گرفته است هم در حوزه پرتودهی ها، هم در بحث مسائل مربوط به ایزوتوپ‌های پایداری که تنوعی از یافته‌ها را دارد هم در بحث آب سنگین هست، مشتقات آب سنگین که ارزش افزوده فوق العاده بالا دارد و یا در ارتباط با بحث پلاسما که خب پلاسماتراپی را ما کار کردیم و داریم وارد عرصه‌هایی می‌شویم که واقعاً روزمره برای زندگی مردم و به خصوص کسانی که از بیماری سرطان رنج می‌برند این هم در کنار رادیوداروها و آن اقداماتی که در گذشته شده تازه این یک ظرفیت جدید و جبهه جدیدی را برای خدمت به مردم باز کرده که این‌ها دستاوردهایی است که در این چند ماهه پرشتاب داریم صنعتی می‌کنیم این‌ها را و پیش می‌بریم.
وی اضافه کرد: شما در بخش کشاورزی وقتی که می‌شنوید که ۳۰ درصد محصولات شما دورریز دارد، وقتی که پرتودهی می‌کنید این ۳۰ درصد؛ ۳۵، ۳۶ میلیون تن محسوب می‌شود، کم است، یک اقتصاد کشوری را جا به جا می‌کند این ۳۰ درصد، پرتودهی می‌شود، الآن اطلس پرتودهی کشور را تهیه کردیم و سراسر کشور داریم برنامه ریزی می‌کنیم که با مشارکت بخش خصوصی این ظرفیت‌ها به وجود بیاید و در گستره ملی بتواند به مردم این خدمت را ارائه بدهد.
رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به سوالی درباره دستاوردهای صنعت هسته‌ای در حوزه کشاورزی گفت: یکی از مواردی که ما پرشتاب داریم می‌رویم همین حوزه کشاورزی است. در بحث آفت زدایی و پیشگیری از آفت پذیری پسته؛ همین آفلوتوکسینی که پسته‌های ما را مرجوع می‌کند و خسارت سنگین به بار می‌آورد الآن اولین نمونه صنعتی مان را رونمایی کردیم که این به زودی در قطب پسته کشور در رفسنجان و بعد از آن هم در دامغان نصب خواهیم کرد و این خدمت را به بخش کشاورزی کشور در حوزه پسته خواهیم کرد.
اسلامی درباره دستاوردهای صنعت هسته‌ای در حوزه صنایع بزرگ گفت: به طور قطع شما در هر رشته‌ای که وارد شوید هست مثلاً ما در صنعت فولاد همه ابزاردقیق ها؛ هسته‌ای است یعنی شما چگالی سنج می‌خواهید، سطح سنج می‌خواهید این‌ها هسته‌ای است، این‌ها در تحریم‌ها کارخانه‌ها یکی پس از دیگری می‌خوابید، الآن ۱۵۰ – ۱۶۰ کارخانه بزرگ کشور چه پالایشگاه، چه سیمان، چه فولاد این‌ها همه سیستم‌های ابزاردقیقشان متوقف شده بودند به آن‌ها سرویس نمی‌دادند و تعمیر هم نمی‌کردند این‌ها را الآن سازمان انرژی اتمی دارد این خدمت را به صنایع کشور می‌دهد و ما ساختیم یعنی محصول داریم به این‌ها می‌دهیم.
0123 قالیشویی محدوده شقایق ۶۶۵۳۰۸۸۱آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: روند جمع‌آوری دوربین‌های نظارتی از تاسیسات ایران آغاز شد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده کامرانیه ۲۲۴۷۵۶۳۷

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: در ۹ ژوئن ۲۰۲۲ بازرسان آژانس دوربین‌های نظارتی آژانس را از مرکز تحقیقات تهران و دو کارگاه قطعات سانتریفیوژ در اصفهان خارج کردند.

در این گزارش همچنین آمده است که دوربین‌ها و داده‌های جمع‌آوری‌شده، همگی در یک انبار زیر نظر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هستند.

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، روز پنجشنبه در کنفرانسی خبری گفته بود: ما مطلع شدیم که ۲۷ دوربین در ایران قطع خواهند شد. این مسأله قطعا چالشی جدی در توانایی‌مان برای تداوم فعالیت در این کشور ایجاد می‌کند.

مدیرکل آژانس در ادامه عنوان کرد که اگر این مسأله در سه الی چهار هفته حل نشود، «ضربه‌ای مرگبار» خواهد بود. وی تصریح کرد که ۴۰ دوربین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی همچنان به فعالیت خود در ایران ادامه خواهند داد.

گروسی افزود: من از ایران دعوت می‌کنم تا فورا به تعامل با من بپردازند. ما در شرایط بسیار تنش‌زایی قرار داریم.

وی در ادامه با طرح این پرسش که "آیا این بدان معناست که به پایان خط رسیده‌ایم؟" تاکید کرد: هنوز اینطور نیست. بیایید امیدوار باشیم که احساسات کمی فروبنشینند.
قالیشویی کامرانیه

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی کامرانیه,قالیشویی در کامرانیه,قالیشویی نزدیک کامرانیه,قالیشویی محدوده کامرانیه,قالیشویی حوالی کامرانیه,قالیشویی نزدیکی کامرانیه,قالی شویی کامرانیه,قالیشوئی کامرانیه,شستشوی فرش در کامرانیه,خدمات قالیشویی کامرانیه,بهترین قالیشویی کامرانیه,نزدیکترین قالیشویی به کامرانیه,قالیشویی خیابان کامرانیه,قالیشویی محله کامرانیه,قالیشویی منطقه کامرانیه .

مبل شویی کامرانیه و مبلشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه

رفوی فرش در کامرانیه,مرمت فرش کامرانیه

نزدیکترین قالیشویی به کامرانیه برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در کامرانیه

برترین قالیشویی کامرانیه به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه کامرانیه آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده کامرانیه هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به کامرانیه در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل کامرانیه تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی کامرانیه برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه کامرانیه با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک کامرانیه

تنها سایت رسمی قالیشویی کامرانیه

تمام فرش ها در قالیشویی کامرانیه پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران کامرانیه را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی کامرانیه

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در کامرانیه

قالیشویی اطراف کامرانیه زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت کامرانیه که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران کامرانیه تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی کامرانیهوزش باد و خیزش گردوخاک امروز در تهران، البرز و ۱۰ استان دیگر / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده فلکه دوم تهرانپارس ۷۷۹۰۰۸۹۱

«فریبا گودرزی» روز جمعه درباره وضعیت آب و هوا به ایرنا گفت: به دلیل فعال بودن سامانه باد و گردوخاک امروز هم در اصفهان، یزد، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، ایلام، قزوین، قم، تهران، البرز، خراسان جنوبی، سمنان، فارس پیش بینی وزش باد شدید و در نقاط مستعد خیزش گردوخاک را داریم.

وی از احتمال شکستن درختان فرسوده، آسیب به سازه‌های موقت، تاخیر در پروازها، کاهش شعاع دید، پرتاب اشیا از ساختمان‌های نیمه کاره، سقوط تابلوهای تبلیغاتی و کاهش کیفیت هوا خبر داد.

کارشناس سازمان هواشناسی همچنین به احتیاط در تردد به ویژه در جاده‌های بیابانی، استحکام سازه‌های موقت، عدم پارک خودرو در کنار درختان فرسوده و ساختمان‌های نیمه کاره و عدم حضور افراد آسیب پذیر در فضای باز توصیه کرد.

گودرزی گفت: سامانه دوم که در کشور فعال است، سامانه رشد ابرهای همرفتی است که به موجب آن امروز در ارتفاعات استان‌های گلستان و سمنان، شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و فردا شنبه در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان، اردبیل، نیمه شمالی استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا شنبه نیز احتمال صاعقه، آب‌گرفتگی و جاری شدن روان‌آب به شکل محدود و محلی، آسیب به تابلوهای تبلیغاتی و سازه‌های موقت و شکستن نهال‌ها و درختان فرسوده، احتمال پرتاب اشیا از ساختمان‌های نیمه کاره و کاهش شعاع دید و کیفیت هوا وجود دارد.

گودرزی به عدم اتراق در کنار رودخانه‌ها، احتیاط در تردد از حاشیه مسیل‌ها، فعالیت‌های کوه‌نوردی، جابجایی عشایر کوچ‌رو و چرای دام ها و همچنین استحکام سازه‌های موقت توصیه کرد.
قالیشویی فلکه دوم تهرانپارس

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی فلکه دوم تهرانپارس,قالیشویی در فلکه دوم تهرانپارس,قالیشویی نزدیک فلکه دوم تهرانپارس,قالیشویی محدوده فلکه دوم تهرانپارس,قالیشویی حوالی فلکه دوم تهرانپارس,قالیشویی نزدیکی فلکه دوم تهرانپارس,قالی شویی فلکه دوم تهرانپارس,قالیشوئی فلکه دوم تهرانپارس,شستشوی فرش در فلکه دوم تهرانپارس,خدمات قالیشویی فلکه دوم تهرانپارس,بهترین قالیشویی فلکه دوم تهرانپارس,نزدیکترین قالیشویی به فلکه دوم تهرانپارس,قالیشویی خیابان فلکه دوم تهرانپارس,قالیشویی محله فلکه دوم تهرانپارس,قالیشویی منطقه فلکه دوم تهرانپارس .

مبل شویی فلکه دوم تهرانپارس و مبلشویی در فلکه دوم تهرانپارس

رفوی فرش در فلکه دوم تهرانپارس,مرمت فرش فلکه دوم تهرانپارس

نزدیکترین قالیشویی به فلکه دوم تهرانپارس برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در فلکه دوم تهرانپارس

برترین قالیشویی فلکه دوم تهرانپارس به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه فلکه دوم تهرانپارس آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده فلکه دوم تهرانپارس هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به فلکه دوم تهرانپارس در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل فلکه دوم تهرانپارس تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی فلکه دوم تهرانپارس برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه فلکه دوم تهرانپارس با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک فلکه دوم تهرانپارس

تنها سایت رسمی قالیشویی فلکه دوم تهرانپارس

تمام فرش ها در قالیشویی فلکه دوم تهرانپارس پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران فلکه دوم تهرانپارس را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی فلکه دوم تهرانپارس

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در فلکه دوم تهرانپارس

قالیشویی اطراف فلکه دوم تهرانپارس زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت فلکه دوم تهرانپارس که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران فلکه دوم تهرانپارس تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی فلکه دوم تهرانپارسمدرک‌گرایی بدون توجه به نیاز بازار مشکل کشور در نظام آموزشی است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده میرداماد ۲۲۴۷۵۶۳۷

به گزارش  فارس، محمد مخبر معاون اول رییس جمهور صبح امروز (چهارشنبه 18 خرداد) در جلسه ای که وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علوم، تحقیقات و  فناوری، آموزش و پرورش، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و جهاد کشاورزی و سایر اعضا حضور داشتند، توجه به «مشاغل» آینده و همچنین «آینده مشاغل» را دو نکته کلیدی در سرمایه گذاری و آموزش نیروی انسانی در کشور برشمرد و گفت: باید اشتغال زایی در راستای آموزش مهارت های فنی و حرفه ای و نیازهای واقعی بازار کار داخلی و جهانی جهت گیری شود.

 وی با اشاره به اهمیت تربیت نیروی متخصص و با مهارت مورد نیاز و متناسب با بازار کشور تاکید کرد: تجربه دنیا در سالهای گذشته نشان داده است که آموزش مهارت های فنی و حرفه ای و همچنین مهارت افزایی مهمترین منبع خلق ثروت در کشورها بوده است. بنابراین باید نیروی کار متخصص متناسب با مشاغل آینده از مقاطع تحصیلی ابتدایی در آموزش و پرورش تا دانشگاه های کشور تربیت شوند. 

معاون اول رییس جمهور گفت: آموزش مهارت های فنی و حرفه ای در زمینه های فناوری اطلاعات و همچنین نیروی کار متخصص سهم بسزایی در مشاغل آینده ایران و جهان دارد. 

وی مدرک گرایی بدون توجه به نیازهای بازار را یکی از مهمترین مشکلات کشور در نظام آموزشی و تربیتی عنوان و تاکید کرد: باید در زمینه تربیت نیروی متخصص در بنگاه های کوچک اقتصادی و همچنین مشاغل خانگی سرمایه گذاری اساسی شود چرا که طبق آمار در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه بیشترین توجه برای رشد و توسعه اقتصادی در این زمینه ها انجام شده است و ایران با توجه به ظرفیت و پتانسیل بالای نیروی انسانی می تواند از این فرصت به خوبی استفاده نماید. 

مخبر با اشاره به اهمیت دانشگاه های فنی و حرفه ای و جامع علمی و کاربردی برای کمک به تربیت نیروی ماهر گفت: باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا علاوه بر جذب دانشجویان در مشاغل مهارتی، فارغ التحصیلان دانشگاهی که مدرک تحصیلی آنها با نیازهای کنونی بازار مطابقت ندارد نیز بتوانند با گذراندن دوره های لازم برای ورود به مشاغل تخصصی و فنی و حرفه‌ای آمادگی و مهارت لازم را پیدا کنند. 

معاون اول رییس جمهور از وزارتخانه های ذیربط خواست تا با ایجاد انگیزه های مادی و معنوی برای نخبگان مهارتی کشور زمینه‌های لازم برای ترغیب نیروی جوان کشور در خصوص گذراندن دوره های مهارت آموزی و همچنین مهارت افزایی را فراهم کنند. 

در این جلسه همچنین دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی گزارشی از اقدامات دبیرخانه این شورا در دولت سیزدهم و همچنین کارگروه های تخصصی ایجاد شده ارائه کرد و نیز در خصوص چالش ها و پیشنهادات دبیرخانه شورای عالی با توجه به وظایف اجرایی پیش بینی شده در قانون، پیشنهادات کارگروه تخصصی صلاحیت حرفه‌ای در راستای شیوه‌نامه‌های تدوین استانداردهای آموزشی، ارزشیابی و شایستگی حرفه‌ها، اعتبار بخشی سنجش صلاحیت حرفه‌ای کشور و همچنین آیین نامه آموزش کسب شایستگی های نوآوری و کارآفرینی بحث، بررسی و تصمیم گیری شد.

در ادامه گزارشی از روند آماده سازی تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات جهانی مهارت در شانگهای چین ارائه شد. 

در این جلسه تاکید شد علاوه بر طرح های مهارت افزایی دانشجویان، با کمک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پارک‌های علم و فناوری، فارغ التحصیلان دانشگاهی که مدرک تحصیلی آنها با نیازهای کنونی بازار اشتغال کشور مطابقت ندارد، در قالب طرح نخلستان و با گذراندن دوره شش ماه آموزش فشرده و سه ماه کارورزی در پارک های علم و فناوری آماده ورود به بازار کار کشور شوند.
قالیشویی میرداماد

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی میرداماد,قالیشویی در میرداماد,قالیشویی نزدیک میرداماد,قالیشویی محدوده میرداماد,قالیشویی حوالی میرداماد,قالیشویی نزدیکی میرداماد,قالی شویی میرداماد,قالیشوئی میرداماد,شستشوی فرش در میرداماد,خدمات قالیشویی میرداماد,بهترین قالیشویی میرداماد,نزدیکترین قالیشویی به میرداماد,قالیشویی خیابان میرداماد,قالیشویی محله میرداماد,قالیشویی منطقه میرداماد .

مبل شویی میرداماد و مبلشویی در میرداماد

قالیشویی در میرداماد

رفوی فرش در میرداماد,مرمت فرش میرداماد

نزدیکترین قالیشویی به میرداماد برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در میرداماد

برترین قالیشویی میرداماد به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه میرداماد آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده میرداماد هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به میرداماد در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل میرداماد تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی میرداماد برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه میرداماد با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک میرداماد

تنها سایت رسمی قالیشویی میرداماد

تمام فرش ها در قالیشویی میرداماد پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران میرداماد را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی میرداماد

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در میرداماد

قالیشویی اطراف میرداماد زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت میرداماد که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران میرداماد تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی میردامادآیا دولت به زائران حج تمتع ۱۴۰۱ یارانه داده است؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده قرنی

 

به گزارش فارس، خبر اختصاص یارانه به زائران حج تمتع در آستانه اعزام زائران به زیارت خانه خدا مطرح شده و بعضی افراد در شبکه‌های اجتماعی به دلیل بی‌اطلاعی و برخی هم به صورت مغرضانه درصدد تخریب دولت و حتی عملیات حج تمتع بوده و مدعی شده‌اند که دولت به زائران خانه خدا یارانه داده است!

این خبر پس از سخنان رئیس سازمان حج و زیارت درباره هزینه‌های حج تمتع سال جاری مطرح شد. چرا که سیدصادق حسینی گفته بود: هزینه حج برای هر زائر ۴ هزار و ۵۰۰ دلار شده و این مبلغ با دلار ۹ هزار تومانی محاسبه شده است.

بر همین اساس، بسیاری از افراد مدعی شدند که این امر به معنای یارانه ۱۰۰ میلیونی به هر حاجی است و دولت اگر بودجه کافی دارد، چرا به مردم یارانه بیش‌تری نمی‌دهد؟ یا اصلا افرادی که به حج می‌روند باید «مستطیع» باشند و دلیلی برای اختصاص این یارانه به آنها وجود ندارد.

تثبیت ارز ۹ هزار تومانی زائران حج تمتع ۹۹ برای جلوگیری از افزایش هزینه‌ها

این امر در حالی است که زائران حج تمتع امسال، سال‌ها در انتظار تشرف به این سفر معنوی بوده و از سال ۸۶ به قبل ودیعه‌گذاری کرده بودند و حتی سال ۹۹ که قرار بود حج تمتع برگزار شود، هزینه آن را پرداخت کرده‌اند، اما با شیوع کرونا و نبود واکسن برای پیشگیری از این ویروس، عربستان تصمیم گرفت که هیچ زائر خارجی را نپذیرد و حج تمتع در آن سال فقط با حضور حدود ۱۰ هزار ساکن عربستان برگزار شد.

بر همین اساس، سازمان حج و زیارت با هماهنگی بانک مرکزی تلاش کرد تا با توجه به اینکه دولت برای عملیات حج تمتع سال ۹۹ ارز ۹ هزار تومانی در نظر گرفته بود، هزینه حج را برای زائران تثبیت کند. به همین دلیل، اعلام کرد افرادی که هزینه کامل حج تمتع را بپردازند، دیگر مشمول افزایش هزینه حج در اعزام بعدی نخواهند شد.


بر اساس شرایط ودیعه‌گذاری حج تمتع، هزینه حج به قیمت روز محاسبه می‌شود

 پول‌های زائران حج تمتع ۹۹ به حساب بانک مرکزی واریز شد

با این امر، حدود ۷۴ هزار نفر از مشمولان حج تمتع سال ۹۹ هزینه حج که قسط اول حج تمتع یعنی ۲۵ میلیون تومان با احتساب سود سپرده اولیه را پرداخت کرده بودند، برای تکمیل  این هزینه که از ۳۲ تا ۴۱ میلیون تومان بود، اقدام کردند تا برای حج تمتع سال آینده حاضر شده و بتوانند با همان قیمت به حج تمتع سال ۱۴۰۰ مشرف شوند. پس از واریز این هزینه، سازمان حج و زیارت، پول‌های جمع‌آوری شده برای حج تمتع سال ۹۹ را به حساب بانک مرکزی واریز کرد تا دولت برای زائران دلار به قیمت ۹ هزار تومان خریداری کند.

هزینه حج تمتع ۹۹ نحوه پرداخت قسط اول قسط دوم ۳۲ تا ۴۱ میلیون تومان ۲ قسط  ۲۵ میلیون تومان با احتساب سود سپرده‌گذاری ۷ تا ۱۶ میلیون تومان

با توجه به ادامه شیوع کرونا، حج تمتع ۱۴۰۰ هم بدون حضور زائران خارجی برگزار شد و این افراد امکان تشرف به سرزمین وحی نداشتند؛ تا اینکه امسال عربستان از پذیرش زائر خارجی خبر داد و قرار شد یک میلیون زائر از کشورهای مختلف در حج تمتع امسال شرکت کند.

کاهش سهمیه حج تمتع کشورها به حدود ۴۳ درصد

البته با توجه به برخی محدودیت‌ها و کاهش سهمیه کشورها، عربستان سهمیه کشورها را به حدود ۴۳ درصد کاهش داد و به این ترتیب از بین ۸۷ هزار و ۵۵۰ نفر از سهمیه کشورمان، فقط ۳۹ هزار و ۶۳۵ نفر با محدودیت سنی کمتر از ۶۵ سال امکان تشرف به سرزمین وحی را پیدا کردند.

با اعلام سعودی‌ها مبنی بر امکان حضور زائران خارجی به حج تمتع امسال، سازمان حج و زیارت تلاش کرد تا با توجه به افزایش هزینه‌های حج به دلیل کاهش سهمیه‌ها و افزایش مالیات در عربستان، هزینه‌ها را تعدیل و از سایر منابع تأمین کند. چرا که بر اساس وعده مسؤولان سازمان حج و زیارت، افرادی که هزینه حج تمتع سال ۹۹ را پرداخت کرده بودند، دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافه ارزی نخواهند داشت.

تلاش سازمان حج و زیارت برای تعدیل ۱۱۶۰ دلار اضافه شده به هزینه‌های حج تمتع

با این وجود، پس از اعزام تیم اجرایی کشورمان به عربستان برای انجام مذاکرات و انعقاد قراردادهای اسکان و سایر خدمات زائران کشورمان، سعودی‌ها از افزایش برخی هزینه‌ها و امکانات به ویژه خدمات ارائه شده به حجاج در ایام تشریق خبر دادند و به یک باره اعلام کردند که همه کشورها باید مبلغی معادل یک هزار و ۱۶۰ دلار به عنوان هزینه‌های ایام تشریق به هزینه‌های حج بپردازند.

اعلام نابهنگام افزایش هزینه‌ها از سوی سعودی‌ها آن هم زمانی که بسیاری از زائران حج تمتع آماده تشرف به سرزمین وحی بودند، موجب اعتراض بسیاری از کشورها شد. اما تیم اجرایی کشورمان با مذاکراتی که با طرف سعودی داشت، توانست بخشی از این هزینه‌ها را کاهش داده و از سعودی‌ها تخفیف بگیرد.

زائران حدود یک سوم هزینه‌های اضافه را پرداختند

اگر قرار بود که یک هزار و ۱۶۰ دلار با نرخ ۲۶ هزار تومان یعنی ارز نیمایی محاسبه شود، هر زائر باید بیش از ۳۰ میلیون تومان دیگر می‌پرداخت، اما با تخفیف گرفته شده و همچنین صرفه‌جویی‌هایی که مسؤولان پیش‌بینی کردند، کمتر از ۱۰ میلیون تومان از این هزینه از زائران دریافت شد و هزینه حج تمتع سال جاری به حدود ۴۵ تا ۴۷ میلیون تومان رسید.

آیا دولت به حجاج یارانه داده است؟

بر همین اساس، نمی‌توان مدعی شد که دولت به زائران خانه خدا یارانه داده است. بلکه زائران امسال هزینه حج را سال ۹۹ پرداخت کرده بودند و حتی قرار بود دیگر مبلغی نپردازند؛ اما با افزایش برخی هزینه‌ها، سازمان حج و زیارت نتوانست بر وعده خود پایبند باشد و به این ترتیب بخشی از هزینه‌ها از زائران گرفته شد.

علاوه بر این، با توجه به اینکه حج تمتع بر افراد مستطیع، واجب است، در صورتی که کسی امکان تأمین هزینه حج تمتع را هم نداشته باشد، مستطیع به شمار نمی‌رود و حج بر او واجب نخواهد بود.

امسال ۳۹ هزار و ۶۳۵ نفر از مشمولان حج تمتع که متولد ۱۰ خرداد ۱۳۳۶ به بعد هستند، در قالب ۲۸۹ کاروان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند. اعزام زائران از ۲۲ خرداد از ۱۹ ایستگاه پروازی آغاز خواهد شد و به مدت ۲۲ روز ادامه دارد. همچنین عملیات حج تمتع هفتم مردادماه به پایان خواهد رسید.
قالیشویی قرنی

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی قرنی,قالیشویی در قرنی,قالیشویی نزدیک قرنی,قالیشویی محدوده قرنی,قالیشویی حوالی قرنی,قالیشویی نزدیکی قرنی,قالی شویی قرنی,قالیشوئی قرنی,شستشوی فرش در قرنی,خدمات قالیشویی قرنی,بهترین قالیشویی قرنی,نزدیکترین قالیشویی به قرنی,قالیشویی خیابان قرنی,قالیشویی محله قرنی,قالیشویی منطقه قرنی .

مبل شویی قرنی و مبلشویی در قرنی

رفوی فرش در قرنی,مرمت فرش قرنی

نزدیکترین قالیشویی به قرنی برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در قرنی

برترین قالیشویی قرنی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه قرنی آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده قرنی هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به قرنی در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل قرنی تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی قرنی برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه قرنی با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک قرنی

تنها سایت رسمی قالیشویی قرنی

تمام فرش ها در قالیشویی قرنی پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران قرنی را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی قرنی

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در قرنی

قالیشویی اطراف قرنی زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت قرنی که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران قرنی تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی قرنیدستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پی حادثه قطار مشهد-یزد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده ظفر ۸۸۲۱۶۰۷۵

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، به دنبال وقوع این حادثه و فوت و مصدومیت تعدادی از هموطنان، خداییان رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان و آرزوی سلامتی برای مصدومین، طی دستوری به بازرس کل استان خراسان جنوبی ماموریت داد با حضور در صحنه، ابعاد مختلف حادثه را بررسی و نسبت به معرفی متخلفان احتمالی به مراجع قضایی و اداری اقدامات لازم را انجام دهد.

در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه هفدهم خرداد ماه قطار مسافربری در کیلومتر ۵۰ طبس به یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد.
قالیشویی ظفر

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی ظفر,قالیشویی در ظفر,قالیشویی نزدیک ظفر,قالیشویی محدوده ظفر,قالیشویی حوالی ظفر,قالیشویی نزدیکی ظفر,قالی شویی ظفر,قالیشوئی ظفر,شستشوی فرش در ظفر,خدمات قالیشویی ظفر,بهترین قالیشویی ظفر,نزدیکترین قالیشویی به ظفر,قالیشویی خیابان ظفر,قالیشویی محله ظفر,قالیشویی منطقه ظفر .

مبل شویی ظفر و مبلشویی در ظفر

قالیشویی در ظفر

رفوی فرش در ظفر,مرمت فرش ظفر

نزدیکترین قالیشویی به ظفر برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در ظفر

برترین قالیشویی ظفر به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه ظفر آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده ظفر هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به ظفر در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل ظفر تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی ظفر برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه ظفر با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک ظفر

تنها سایت رسمی قالیشویی ظفر

تمام فرش ها در قالیشویی ظفر پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران ظفر را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی ظفر

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در ظفر

قالیشویی اطراف ظفر زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت ظفر که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران ظفر تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی ظفرنایب رئیس مجلس: تعلل وزارت آموزش و پرورش در اجرای رتبه‌بندی قابل قبول نیست / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده انقلاب ۶۶۵۳۰۸۸۱

علی نیکزاد در گفت‌و گو با مهر، اظهار کرد: مجلس طرح رتبه‌بندی معلمان را با تأمین ۴۰ هزار میلیارد تومان منابع مصوب کرده اما با گذشت چند ماه وزارت آموزش و پرورش اجرای آن را به تعلل و تأخیر انداخته است.

وی تصریح کرد: نباید شیرینی اجرای رتبه‌بندی معلمان در کام فرهنگیان تلخ شود بلکه بهتر است هر چه سریع‌تر وزیر آموزش و پرورش بدون تعلل و تأخیر اجرای آن را آغاز کرده و از شهریور سال گذشته پرداخت مابه‌التفاوت حقوق معلمان را در قالب این طرح انجام دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می‌رسد با قانون رتبه‌بندی معلمان حقوق فرهنگیان به طور متوسط سه تا ۶ میلیون تومان افزایش یافته و در کنار افزایش حقوق، جایگاه معنوی و شأن و منزلت معلمان نیز در گروه‌های مختلف حفظ خواهد شد.

نیکزاد افزود: در اجرای این قانون معلوم نیست وزیر آموزش و پرورش به دنبال چه موضوعی است که در روند اجرای آن تعلل و تأخیر ایجاد کرده و بهتر است هر چه سریع‌تر این قانون اجرایی و عملیاتی شود.

وی در مورد افزایش حقوق ۵۷ درصدی کارگران و ضرورت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان خاطرنشان کرد: وزارت تعاون رقم دقیق افزایش حقوق بازنشستگان را اعلام کرده و به نظر می‌رسد برای گروه‌های مختلف به ویژه با حقوق پایین افزایش مناسبی در نظر گرفته شده که انتظار می‌رود از ماه جاری با پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان افزایش مطلوبی را نشان دهد.

نیکزاد در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: درآمد روزانه دولت از فروش یک میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه نفت با محاسبه هر بشکه ۱۰۰ دلار بیش از ۲۱ میلیارد دلار در طول سال است که بخشی از این منابع باید صرف خرید کالاهای اساسی شود.

وی بیان کرد: با حذف ارز ترجیحی دولت و مجلس مصمم بود تا این یارانه به دست خود مردم برسد که البته نمایندگان علاقه‌مند به توزیع کالا برگ الکترونیکی بودند اما دولت پرداخت نقدی را برای دهک‌های مختلف مد نظر قرار داد.

نیکزاد در ادامه اظهار کرد: بنده معتقدم که دولت باید برای همه اقشار مختلف مردم یک رقم یارانه پرداخت می‌کرد و برای دهک دهم نیز داوطلبانه اجازه می‌داد تا در صورت علاقه‌مندی از دریافت یارانه انصراف بدهند.

وی تصریح کرد: توزیع یارانه به شکل مردمی و عادلانه جلوی رانت و فساد و ثروت بادآورده عده‌ای را خواهد گرفت و در حقیقت به بهبود معیشت مردم کمک خواهد کرد.

نیکزاد گلایه‌های مردمی را از وضعیت اقتصادی و رها شدگی بازار یادآور شد و گفت: ما بارها از دولت خواسته‌ایم تا در کنار اجرای این قانون، کنترل بازار و تورم را به عنوان هدف اصلی مد نظر قرار داده و از رهاشدگی در این حوزه جلوگیری کند.

وی افزود: اگر مدیریتی در حوزه بازار و تورم انجام نشود، به هیچ وجه پرداختی دولت به حساب مردم کفاف زندگی روزمره را نخواهد داد و انتظار می‌رود در ماه‌های آینده به جای پول نقد کالا برگ الکترونیکی توزیع شود.

نیکزاد در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بسیاری از کارکنان آرزومند هستند که به جای افزایش ۱۰ درصد حقوق، تورم در جامعه کنترل شده و اجناس را با همان قیمت سال‌های گذشته خریداری کنند.

وی اضافه کرد: ما همچنان وضعیت اقتصادی کشور را رصد می‌کنیم و به عنوان نمایندگان مردم در فرآیند اجرایی تذکراتی را به دولت می‌دهیم تا در کنار مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، وضعیت معیشتی مردم نیز بهبود یابد.

 

بانک‌ها در طرح نهضت ملی مسکن همراهی خوبی را ندارند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در اجرای طرح نهضت ملی مسکن باید چند موضوع مد نظر قرار گیرد تا مردم به راحتی صاحب سرپناه شوند.

نیکزاد یکی از راه حل‌ها را تأمین منابع از طریق بانک‌ها اعلام کرد و ادامه داد: بانک‌ها همراهی خوبی را با طرح نهضت ملی مسکن نداشتند و به جای پرداخت ۳۶۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به این طرح، همچنان از پرداخت تسهیلات طفره می‌روند.

وی تصریح کرد: شایسته است ۸۵ درصد منابع احداث مسکن در طرح نهضت ملی مسکن از طریق تسهیلات بانکی و ۱۵ درصد نیز به عنوان آورده اشخاص مد نظر قرار گیرد.

نیکزاد گفت: بهتر است دولت در قالب پول ارزان خط اعتباری را برای تولید مسکن از طریق بانک‌ها در نظر بگیرد یا صندوق مسکن این مسئولیت را عهده‌دار شود.

وی افزود: در کنار پرداخت تسهیلات کم بهره برای مسکن، بهتر است در شهرها زمین رایگان نیز در اختیار اجرای این طرح قرار گیرد که رئیس جمهور می‌تواند با برگزاری منظم جلسات شورای مسکن این موضوعات را پیگیری کرده و شرایط بهتری را در اجرای نهضت ملی مسکن به وجود آورد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قطعاً با رونق گرفتن ساخت و ساز، ۱۳۶ رشته متناسب با حوزه مسکن نیز رونق گرفته و اشتغال مولدی را در این بخش شاهد خواهیم بود.
قالیشویی انقلاب

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی انقلاب,قالیشویی در انقلاب,قالیشویی نزدیک انقلاب,قالیشویی محدوده انقلاب,قالیشویی حوالی انقلاب,قالیشویی نزدیکی انقلاب,قالی شویی انقلاب,قالیشوئی انقلاب,شستشوی فرش در انقلاب,خدمات قالیشویی انقلاب,بهترین قالیشویی انقلاب,نزدیکترین قالیشویی به انقلاب,قالیشویی خیابان انقلاب,قالیشویی محله انقلاب,قالیشویی منطقه انقلاب .

مبل شویی انقلاب و مبلشویی در انقلاب

رفوی فرش در انقلاب,مرمت فرش انقلاب

نزدیکترین قالیشویی به انقلاب برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در انقلاب

برترین قالیشویی انقلاب به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه انقلاب آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده انقلاب هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به انقلاب در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل انقلاب تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی انقلاب برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه انقلاب با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک انقلاب

تنها سایت رسمی قالیشویی انقلاب

تمام فرش ها در قالیشویی انقلاب پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران انقلاب را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی انقلاب

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در انقلاب

قالیشویی اطراف انقلاب زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت انقلاب که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران انقلاب تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی انقلابروزنامه رسالت: بورس سردرگم است و روزهای مبهمی راسپری می‌کند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده الوند

دلیل این واکنش متفاوت بازار سهام و سرمایه‌گذاران آن به شرایط حاکم بر اقتصاد کشور چیست؟

 احسان رضاپور، کارشناس بازار سرمایه در پاسخ به این سؤال و جاماندن بازار سهام از رقبا به خبرنگار «رسالت» اظهار داشت: بازارهای مختلف کشور متناسب باارزش دلار خود را تطبیق می‌دهند و تغییرات را در خود اعمال می‌کنند. بنابراین با کاهش یا افزایش نرخ دلار شاهد تغییر قیمت سکه، مسکن، دلار، خودرو و سایر بازارها خواهیم بود. وی افزود: به‌عبارتی‌دیگر می‌توان گفت نرخ دلار به‌صورت لحظه‌ای بر بازارهای مالی کشور مؤثر واقع می‌شود. بورس اما از این قاعده مستثنی است و به‌سرعت خود را با نرخ دلار منطبق نمی‌کند. حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی و دلار نیمایی نیز براین مسئله قوت بخشید. رضاپور تصریح کرد: فاصله معنادار دلار در بازار نیمایی و بازار آزاد، نحوه محاسبه مبنای سود و زیان شرکت‌ها را تحت تأثیر قرار داده است چراکه شرکت‌ها بر اساس نرخ دلار در بازار نیما سود و ضرر خود را بررسی می‌کنند. کارشناس بازار سرمایه همچنین خاطرنشان کرد: به‌موجب این اتفاقات، گرایش سرمایه‌گذاران به‌سوی بازارهای غیرمولد زیاد می‌شود و سرمایه خود را از بازار سهام خارج می‌کنند. به طورحتم این موضوع به تشدید تورم بازارهای‌ غیرمولد و تداوم روند فرسایشی و نزولی بازار بورس کمک خواهد کرد. 

او اضافه کرد: درصورتی‌که روند فرسایشی تداوم پیدا کند، حضور افراد در سایر بازارهای مالی که آزادی عمل و رشد بیش‌تری دارند، چشمگیر خواهد شد. به‌موجب این اتفاق روند فرسایشی تعمیق می‌گردد و دیگر بازار سهام تمایلی به صعود نشان نخواهد داد. 

وی متذکر شد: متأسفانه در سطح بین‌الملل نیز اخبار نویدبخشی مخابره نمی‌شود. درچنین شرایطی سرمایه‌گذاران به‌سوی بازار سکه و طلا هدایت خواهند شد چراکه کم ریسک تر تلقی می‌شود. 

رضاپور ادامه داد: افزایش نرخ دلار بربازار بورس تأثیر گذاشت و یکی از مهم‌ترین عوامل نوسان بازار در شرایط کنونی این است. درحال حاضر بازار نتوانسته مطابق نرخ دلار نیمایی واکنش نشان دهد و به همین خاطر سیر نزولی را طی می‌کند. 

کارشناس بازار سرمایه درپایان این گفت‌وگو بیان کرد: به طورحتم در شرایط پرریسک، سرمایه‌گذاران به عقب‌نشینی و احتیاط بیش‌تر تمایل نشان خواهند داد. بنابراین به دلیل فشار فروش طبیعی و نمی‌توان به‌یک‌باره انتظاربازگشت به سیر صعودی را داشت. باید صبر کرد و کلیه عوامل محرک بازار را موردسنجش قرار داد. در شرایط‌ کنونی بلاتکلیفی سودآوری شرکت‌های پالایشگاهی و تعلیق عرضه خودرو در بورس کالا، سیر نوسانی بورس را قوت می‌بخشد و انتظار رشد را کاهش می‌دهد. روزهای کنونی بازار مبهم و توأم با سردرگمی است. 
قالیشویی الوند

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی الوند,قالیشویی در الوند,قالیشویی نزدیک الوند,قالیشویی محدوده الوند,قالیشویی حوالی الوند,قالیشویی نزدیکی الوند,قالی شویی الوند,قالیشوئی الوند,شستشوی فرش در الوند,خدمات قالیشویی الوند,بهترین قالیشویی الوند,نزدیکترین قالیشویی به الوند,قالیشویی خیابان الوند,قالیشویی محله الوند,قالیشویی منطقه الوند .

مبل شویی الوند و مبلشویی در الوند

رفوی فرش در الوند,مرمت فرش الوند

نزدیکترین قالیشویی به الوند برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در الوند

برترین قالیشویی الوند به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه الوند آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده الوند هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به الوند در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل الوند تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی الوند برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه الوند با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک الوند

تنها سایت رسمی قالیشویی الوند

تمام فرش ها در قالیشویی الوند پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران الوند را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی الوند

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در الوند

قالیشویی اطراف الوند زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت الوند که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران الوند تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی الوندحسینی: اولین درس حادثه متروپل برای نظام مدیریت فنی کشور است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده قائم مقام

سیدکریم حسینی در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با درس هایی که از حادثه متروپل باید گرفت، بیان کرد: حادثه متروپل اتفاق بسیار تلخی برای سیستم مدیریتی کشور و برای مردم ما بود و متاسفانه عزیزانی که جان خود را در این حادثه از دست دادند.

وی افزود: حادثه متروپل ارائه نمادی از عدم مدیریت صحیح و بلکه سیستم مدیریتی همراه با رانت و تخلف بود که در این اتفاق خود را نشان داد.

نماینده مردم اهواز خاطرنشان کرد: اولین درسی که حادثه متروپل می تواند برای نظام مدیریتی در کشور به ویژه در حوزه مدیریت مسائل فنی و تخصصی داشته باشد این است که مستقیما با جان انسانها ارتباط پیدا می کند.

حسینی با اشاره به اینکه قطعا مواردی شبیه یا در حد وضعیت ساختمان متروپل داریم، تاکید کرد: مسئولین امر در حوزه امنیتی و مدیریتی باید هر چه سریع تر شناسایی شوند و جلوی ادامه کار و بهره برداری از این ساختمان ها گرفته شود و همچنین شاهد برخورد جدی با مسببان و افراد دست اندرکار این امر باشیم تا به تبع آن دیگر شاهد تکرار این قضایای تلخ در جای جای کشورمان نباشیم.
قالیشویی قائم مقام

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی قائم مقام,قالیشویی در قائم مقام,قالیشویی نزدیک قائم مقام,قالیشویی محدوده قائم مقام,قالیشویی حوالی قائم مقام,قالیشویی نزدیکی قائم مقام,قالی شویی قائم مقام,قالیشوئی قائم مقام,شستشوی فرش در قائم مقام,خدمات قالیشویی قائم مقام,بهترین قالیشویی قائم مقام,نزدیکترین قالیشویی به قائم مقام,قالیشویی خیابان قائم مقام,قالیشویی محله قائم مقام,قالیشویی منطقه قائم مقام .

مبل شویی قائم مقام و مبلشویی در قائم مقام

رفوی فرش در قائم مقام,مرمت فرش قائم مقام

نزدیکترین قالیشویی به قائم مقام برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در قائم مقام

برترین قالیشویی قائم مقام به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه قائم مقام آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده قائم مقام هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به قائم مقام در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل قائم مقام تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی قائم مقام برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه قائم مقام با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک قائم مقام

تنها سایت رسمی قالیشویی قائم مقام

تمام فرش ها در قالیشویی قائم مقام پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران قائم مقام را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی قائم مقام

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در قائم مقام

قالیشویی اطراف قائم مقام زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت قائم مقام که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران قائم مقام تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی قائم مقاموزیر اقتصاد: زیرساخت کالا برگ الکترونیکی در حال مهیا شدن است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بلوار فرحزدی

سید احسان خاندوزی در گفت‌و گو با مهر، اظهار کرد: با تلاش دولت و وزرای صمت، جهاد کشاورزی و بانک مرکزی سعی بر این است تا در کوتاه‌ترین زمان زیرساخت‌های لازم برای اجرای طرح کالا برگ الکترونیکی در کشور فراهم آید تا مردم به راحتی کالاهای اساسی خود را از این طریق تأمین کنند.

وی به اجرای آزمایشی طرح هدفمندی یارانه آرد خبازی در ۱۰ استان کشور اشاره کرد و گفت: ما در حال رصد معایب و محاسن این طرح هستیم تا با تکمیل دوره آزمایشی، در همه استان‌ها طرح هوشمندسازی یارانه آرد خبازی‌ها اجرایی و عملیاتی شود.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: تاکنون بخشی از مشکلات و نارسایی‌ها در این حوزه شناسایی شده و تلاش بر این است تا بقیه ضعف‌ها و نقص‌ها نیز شناسایی و برطرف شود تا در ماه‌های آینده شاهد اجرای این طرح در همه استان‌های کشور باشیم.

خاندوزی در مورد کنترل گرانی‌ها در سطح عرضه و بازار افزود: ستاد تنظیم بازار جلسات مرتبی را برگزار کرده تا اجازه ندهد کالاهایی که مواد اولیه آنها ارزبر نیستند، گران شده و یا مردم در تأمین آن دچار مشکل شوند.

وی ضرورت اجرایی شدن مصوبه نهایی ستاد تنظیم بازار را از سوی دستگاه‌های دخیل یادآور شد و خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرایی شدن این مصوبه در روزهای آینده آرامش در بازار حاکم شده و اعتماد فعالان اقتصادی نیز به شکل مناسب فراهم آید.

خاندوزی از کنترل قیمت‌ها در بازار و بازگشت آرامش در روزهای آینده خبر داد و اضافه کرد: تمام تلاش ما بر این است تا شرایط مطلوب و مناسبی را در کشور مهیا کنیم.

دستگاه اکس. ری برای گمرک بیله‌سوار خریداری می‌شود

وزیر اقتصاد به اهداف سفر خود به استان اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: برای پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور و همزمان با سفر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در استان اردبیل حاضر شدیم تا با همراهی مدیران این استان به ویژه استاندار اردبیل مشکلات فعالان اقتصادی را تا حد توان برطرف کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: سعی ما بر این است تا مصوبات سفر رئیس جمهور به استان اردبیل در حوزه اقتصادی و تأمین منابع مالی برطرف شود که تلاش خواهیم کرد با همراهی بانک‌های عامل تأمین منابع را در حوزه‌های مختلف به ویژه پروژه‌های زیربنایی نظیر راه آهن انجام دهیم.

خاندوزی از پرداخت تسهیلات در قالب پروژه‌های تبصره ۱۸ خبر داد و تصریح کرد: با همکاری شبکه بانکی پرداخت تسهیلات از محل تبصره ۱۸ مد نظر است و امیدواریم هر چه سریع‌تر این کار به سرانجام برسد تا از ظرفیت‌های قانونی برای عملیاتی شدن این طرح‌ها استفاده شود.

وی گفت: سال‌هاست که وعده راه‌اندازی دستگاه اکس. ری در گمرک بیله‌سوار داده شده که برای تحقق این امر به رئیس گمرک دستور دادیم تا در کوتاه‌ترین زمان این دستگاه خریداری و نصب شود تا به صورت بر خط مبادلات تجاری در گمرک بیله‌سوار و استان اردبیل انجام شده و روابط حسنه با کشورهای همسایه را بیشتر شاهد باشیم.
قالیشویی بلوار فرحزادی

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی بلوار فرحزادی,قالیشویی در بلوار فرحزادی,قالیشویی نزدیک بلوار فرحزادی,قالیشویی محدوده بلوار فرحزادی,قالیشویی حوالی بلوار فرحزادی,قالیشویی نزدیکی بلوار فرحزادی,قالی شویی بلوار فرحزادی,قالیشوئی بلوار فرحزادی,شستشوی فرش در بلوار فرحزادی,خدمات قالیشویی بلوار فرحزادی,بهترین قالیشویی بلوار فرحزادی,نزدیکترین قالیشویی به بلوار فرحزادی,قالیشویی خیابان بلوار فرحزادی,قالیشویی محله بلوار فرحزادی,قالیشویی منطقه بلوار فرحزادی .

مبل شویی بلوار فرحزادی و مبلشویی در بلوار فرحزادی

رفوی فرش در بلوار فرحزادی,مرمت فرش بلوار فرحزادی

نزدیکترین قالیشویی به بلوار فرحزادی برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در بلوار فرحزادی

برترین قالیشویی بلوار فرحزادی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه بلوار فرحزادی آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده بلوار فرحزادی هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به بلوار فرحزادی در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل بلوار فرحزادی تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی بلوار فرحزادی برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه بلوار فرحزادی با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک بلوار فرحزادی

تنها سایت رسمی قالیشویی بلوار فرحزادی

تمام فرش ها در قالیشویی بلوار فرحزادی پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران بلوار فرحزادی را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی بلوار فرحزادی

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در بلوار فرحزادی

قالیشویی اطراف بلوار فرحزادی زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت بلوار فرحزادی که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران بلوار فرحزادی تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی بلوار فرحزادیمرندی: آمریکا و اتحادیه اروپا آماده توافق با ایران نیستند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده فلکه اول تهرانپارس ۷۷۹۰۰۸۹۱

سیدمحمد مرندی روز پنجشنبه در توییتر نوشت: رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پس از آنکه صهیونیست‌ها ایرانیان به قتل رساندند، با رهبران رژیم اسرائیل دیدار کرد. وی با اینکه این رژیم تاسیسات هسته‌ای سری و تسلیحات هسته‌ای دارد، با آن‌ها گفت‌وگویی دوستانه داشت. وی این گفت‌وگوهای فوری را پیش از نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی انجام داد. آمریکا و اتحادیه اروپا برای توافق آماده نیستند، پس ایران نیز تلافه‌جویی خواهد کرد.
قالیشویی فلکه اول تهرانپارس

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی فلکه اول تهرانپارس,قالیشویی در فلکه اول تهرانپارس,قالیشویی نزدیک فلکه اول تهرانپارس,قالیشویی محدوده فلکه اول تهرانپارس,قالیشویی حوالی فلکه اول تهرانپارس,قالیشویی نزدیکی فلکه اول تهرانپارس,قالی شویی فلکه اول تهرانپارس,قالیشوئی فلکه اول تهرانپارس,شستشوی فرش در فلکه اول تهرانپارس,خدمات قالیشویی فلکه اول تهرانپارس,بهترین قالیشویی فلکه اول تهرانپارس,نزدیکترین قالیشویی به فلکه اول تهرانپارس,قالیشویی خیابان فلکه اول تهرانپارس,قالیشویی محله فلکه اول تهرانپارس,قالیشویی منطقه فلکه اول تهرانپارس .

مبل شویی فلکه اول تهرانپارس و مبلشویی در فلکه اول تهرانپارس

رفوی فرش در فلکه اول تهرانپارس,مرمت فرش فلکه اول تهرانپارس

نزدیکترین قالیشویی به فلکه اول تهرانپارس برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در فلکه اول تهرانپارس

برترین قالیشویی فلکه اول تهرانپارس به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه فلکه اول تهرانپارس آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده فلکه اول تهرانپارس هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به فلکه اول تهرانپارس در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل فلکه اول تهرانپارس تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی فلکه اول تهرانپارس برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه فلکه اول تهرانپارس با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک فلکه اول تهرانپارس

تنها سایت رسمی قالیشویی فلکه اول تهرانپارس

تمام فرش ها در قالیشویی فلکه اول تهرانپارس پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران فلکه اول تهرانپارس را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی فلکه اول تهرانپارس

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در فلکه اول تهرانپارس

قالیشویی اطراف فلکه اول تهرانپارس زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت فلکه اول تهرانپارس که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران فلکه اول تهرانپارس تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی فلکه اول تهرانپارسنسخه سانسور نشده «دینامیت» مورد پسند ستاد امر به معروف و نهی از منکر / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در شهران ۴۴۳۳۵۳۷۰

به گزارش ایسنا، در هفته‌های گذشته نامه‌ای از سوی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به معاون دادستان کشور خبرساز شده بود که در آن درباره دو فیلم سینمایی «دینامیت» و «گشت ۳» گفته شده بود، این دو فیلم به شکل سخیفی به تخفیف، تحقیر و تمسخر فریضه امر به معروف و نهی پرداخته‌اند. دبیر این ستاد ضمن اعلام جرم در این مورد، خواستار این شده بود که «وزارت ارشاد لااقل به میزان فروش دو فیلم مذکور منابع مالی جهت تولید فیلم فاخر و رسانه‌ای با هدف جبران مافات و تعظیم فریضتین الهی در اختیار ستاد قرار دهد.»

این نامه و درخواست مطرح شده با واکنش‌های مختلفی روبرو شد ولی گویا حالا که دست‌اندرکاران ستاد امر به معروف و نهی از منکر نسخه‌ی سانسور نشده‌ی فیلم «دینامیت» را دیده‌اند نظرشان نسبت به این فیلم تغییر کرده و حتی خواستار ساخت سری دوم آن شده‌اند.

در این باره سید مسعود اطیابی - کارگردان «دینامیت» - در گفت‌وگو با ایسنا توضیح داد: اخیرا جلسه‌ای با مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر داشتیم و با هم بخش‌هایی از قسمت‌های سانسور شده‌ی فیلم را- برای اکران عمومی 27 دقیقه سانسور شده بود - تماشا کردیم. این 27 دقیقه باعث شده بود محتوای اصلی فیلم گرفته شود و من بارها این را گفته بودم و دوستان هم که فیلم را دیدند با من هم‌نظر بودند و گفتند نسخه کامل‌تر فیلم محتوای درستی داشته است.

او با اشاره به اینکه بحثی درباره درخواست مالی و شکایت ستاد در این جلسه عنوان نشد، گفت: جلسه خیلی محترمانه‌ای داشتیم. من نقطه نظرات خودم را در مورد شیوه‌های امر به معروف داشتم و در این گفت‌وگو به نتیجه و تعامل خوبی رسیدیم. ما با این جلسه نشان دادیم که می‌توان گفت‌وگو و تفاهم کرد، می‌توانیم همدیگر را درک کنیم و وضعیت را با نقد و بررسی دوستانه پیش ببریم. کسانی که من با آن‌ها برخورد داشتم آزاداندیش و منطقی بودند و توانستیم همدیگر را قانع کنیم.

اطیابی در پاسخ به اینکه آیا با توجه به درخواست این ستاد برای ساخت «دینامیت 2»، قصد دارد ْآن را بسازد؟ گفت:‌باید ببینیم قسمت چه می‌شود.

این کارگردان که سال قبل فیلم «دینامیت» را به عنوان فیلم پرفروش سال روی پرده داشت، این روزها «انفرادی» را در حال اکران دارد. 

 
قالیشویی شهران

نزدیکترین قالیشویی به شهران برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در شهران

برترین قالیشویی شهران به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه شهران آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده شهران هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به شهران در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل شهران تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی شهران برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه شهران با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک شهران

تنها سایت رسمی قالیشویی شهران

تمام فرش ها در قالیشویی شهران پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران شهران را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی شهران

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در شهران

قالیشویی اطراف شهران زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت شهران که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران شهران تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی شهران

آدرس و تلفن قالیشویی های شهران

شستن فرش و قالی شما با دستگاه های اتوماتیک در شهرانمرمت و تعویض انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

رفوکاری و ترمیم انواع فرش

قالیشویی اصل تهران

ریشه بافی فرش دستباف و ماشینی

قالیشویی اصل تهران

آمار بازدیدکنندگانz

9701843
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه گذشته
همه روزها
4636
8423
26539
9579521
255416
239267
9701843

آی پی شما : 3.238.121.7
2024-07-23 05:47

درباره ما

مجموعه قالیشویی اصل تهران با داشتن سالها تجربه موفق و داشتن پشتوانه مردمی بواسطه کیفیت مطلوب کار ، توانسته است روز به روز به قله های موفقیت نزدیکتر شود . با گسترش فضای مجموعه در اختیار و افزودن به تعداد پرسنل مجرب خود امکان ارائه سرویس با کیفیت قالیشویی را در سراسر شهر بزرگ تهران محقق نموده ایم .
تلفن مرکزی : 02144273827


ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید :
@ghalishouietehran   @gizviiz
تماس با ما