شهادت خبرنگار فلسطینی_بین‌المللی / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در جردن

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، چند روزی است که لکه ننگی جدید بر پیشانی صهیونیست‌های غاصب و آدم کش نقش بسته است. آنها با بیرحمی تمام "شیرین ابوعاقله" خبرنگار الجزیره در سرزمین‌های اشغالی را با ضرب گلوله به شهادت رساند و حتی به همین اندازه نیز اکتفا نکردند و با بیرحمی بر تشییع جنازه این شهید نیز تاختند و مانع از برگزاری آرام مراسم اون شدند. 
با توجه به گستردگی فاجعه و تاثیر بسیار زیادی که کشته شدن یک خبرنگار بر پیکره‌ی فضای آزادی بیان در جهان می‌گذارد، شبکه افق سیما شب گذشته(یکشنبه) در برنامه نقش جهان با حضور عبدالقادر فايز، مدير دفتر شبكه الجزيره در ايران به این موضوع و بررسی ابعاد بین‌المللی آن پرداخت.
در برنامه شب گذشته موضوعات مهمی طرح شد که خلاصه‌ای از آن را در زیر با هم میخوانیم.
عبدالقادر فايز، مدير دفتر شبكه الجزيره در ایران گفت: این موضوع بسیار دردناک را ابتدا به خودمان و سپس به تمام جامعه خبری جهان تسلیت عرض میکنم. ما انتظار نداشتیم که به عنوان شبکه عربی که خود فلسطینی نیز هستیم اینقدر واکنش گسترده در جهان داشته باشد. زیرا که هر روز در فلسطین افرادی کسته می‌شوند. 
وی افزود: در جهان عرب واکنش به کشته شدن این خبرنگار بسیار گسترده بود و در عین حال که واکنش‌های رسمی به این موضوع داشتیم تمام موسسات و مردم که فعال در حوزه حقوق بشر هستند برای این موضوع به میدان آمدند و واکنش نشان دادند. 
فایز تاکید کرد: عکس العمل روزنامه‌نگاران در جهان غرب مهمتر بود که روزنامه‌نگاران غربی هم این موضوع را محکوم کردند. اینکه فلسطینیان و اعراب واکنش نشان دهند عادی است ولی واکنش غربی‌ها بسیار مهم است. 
وی خاطرنشان کرد: امروز صهیونیست‌ها میگویند که ما این خبرنگار را نکشته‌ایم که درباره این موضوع باید گفت که اگر نکشته‌اید چرا به تشییع جنازه او حمله کردید. مردم جهان اگر هم صحنه قتل را ندیده باشند حتما حمله به تشییع این خبرنگار را دیده‌اند. در باب رسانه‌ای این اولین بار است که صهیونیست‌ها در تمام جهان محکوم‌اند. تشییع خبرنگار ما باعث شد که یک روز قدس شریف آزاد باشد زیرا همه فلسطینیان در قدس جمع شدند.
مدیر شبکه الجزیره در ایران ادامه داد: خانم عاقله، از مسیحیان قدس هستند. یک روز به او گفتم تو که مسیحی هستی چرا از این کشور نمیروی و اون در جواب گفت نگاه من به فلسطین و قدس همچون هتل نیست. من از تک ستاره بودن آن نیز دفاع میکنم و در آن میمانم. 
وی در ادامه گفت: شیرین ابوعاقله یک شهید فلسطینی واقعی بود که وابسته به هیج جناحی نداشت. الجزیره در سه روز این موضوع را پوشش داد. در این موضوع قطر هم گام به گام پیش رفت و بیانیه خوبی را صادر کرد. بعضی کشورهای عربی در این موضوع بسیار خوب پیش رفتند. 

فایز تاکید کرد: آمریکایی‌ها امروز می‌گویند که باید تحقیق کنیم تا حقیقت روشن شود ولی این را می‌توان به نوعی لاپوشانی دانست. بسیاری از افراد سنای آمریکا به این موضوع واکنش نشان دادند. البته این موضوع اخیرا توسط اسرائیل هم مورد تایید قرار گرفت. 
وی در پایان گفت: آمریکایی‌ها همچون اوکراین برای فلسطین و این شهید به میدان نیامدند که خب البته این موضوع برای ما عادی است زیرا وقتی کسی از جهان اسلام به آمریکا می‌رود در آنجا شهروند هم بشود همچنان صد در صد نیست. مردم فلسطین حق بسیاری بر گردن الجزیره دارند. الجزیره فضای رسانه‌ای را شکست. امروز الجزیره از دادن هزینه برای فلسطین نمیترسد زیرا تمام فلسطینیان در الجزیره هستند و 6 شهید فلسطینی را نیز در این مسیر داده است.
قالیشویی جردن

نزدیکترین قالیشویی به جردن برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در جردن

برترین قالیشویی جردن به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه جردن آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده جردن هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به جردن در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل جردن تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی جردن برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه جردن با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک جردن

قالیشویی در جردن

تنها سایت رسمی قالیشویی جردن

تمام فرش ها در قالیشویی جردن پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران جردن را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی جردن

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در جردن

قالیشویی اطراف جردن زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت جردن که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران جردن تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی جردن
چاپ  

آخرین مطالب

وزیر ارشاد: هنرمند واقعی به باورهای دینی مردم بی‌احترامی نمی‌کند / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده بیهقی ۸۸۲۱۶۰۷۵ ** اسلامی: ایران هیچ فعالیت هسته‌ای پنهان و نانوشته‌ای ندارد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در دزاشیب ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** سیمانی‌ها چه تاثیری بر شبکه برق کشور دارند / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی شهرک نگین غرب ۴۴۹۶۴۰۷۷ ** جداول خاموشی در تهران منتشر نمی شود/ علت خاموشی‌های پراکنده کمبود برق نیست / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده منتظری ** «مدرن دیپلماسی» به بایدن: امتیاز لازم را به ایران بده و خود را خلاص کن! / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده حجاب ۸۸۲۱۶۰۷۵ ** وام مسکن چند؟ / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده دکترغریب ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** ساعت کاری بانک‌ها از ۲۱ خرداد تغییر می‌کند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده افسریه ** ایران؛ زیر سایه امام رئوف / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در اختیاریه ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** اسلامی: به فعالیت تمام دوربین‌های فراپادمانی پایان می‌دهیم / قالیشویی اصل تهران / 0123 قالیشویی محدوده شقایق ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: روند جمع‌آوری دوربین‌های نظارتی از تاسیسات ایران آغاز شد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده کامرانیه ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** وزش باد و خیزش گردوخاک امروز در تهران، البرز و ۱۰ استان دیگر / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده فلکه دوم تهرانپارس ۷۷۹۰۰۸۹۱ ** مدرک‌گرایی بدون توجه به نیاز بازار مشکل کشور در نظام آموزشی است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده میرداماد ۲۲۴۷۵۶۳۷ ** آیا دولت به زائران حج تمتع ۱۴۰۱ یارانه داده است؟ / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده قرنی ** دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پی حادثه قطار مشهد-یزد / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده ظفر ۸۸۲۱۶۰۷۵ ** نایب رئیس مجلس: تعلل وزارت آموزش و پرورش در اجرای رتبه‌بندی قابل قبول نیست / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده انقلاب ۶۶۵۳۰۸۸۱ ** روزنامه رسالت: بورس سردرگم است و روزهای مبهمی راسپری می‌کند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده الوند ** حسینی: اولین درس حادثه متروپل برای نظام مدیریت فنی کشور است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده قائم مقام ** وزیر اقتصاد: زیرساخت کالا برگ الکترونیکی در حال مهیا شدن است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بلوار فرحزدی ** مرندی: آمریکا و اتحادیه اروپا آماده توافق با ایران نیستند / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده فلکه اول تهرانپارس ۷۷۹۰۰۸۹۱ ** نسخه سانسور نشده «دینامیت» مورد پسند ستاد امر به معروف و نهی از منکر / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی در شهران ۴۴۳۳۵۳۷۰ **