وزیر اقتصاد: زیرساخت کالا برگ الکترونیکی در حال مهیا شدن است / قالیشویی اصل تهران / قالیشویی محدوده بلوار فرحزدی

سید احسان خاندوزی در گفت‌و گو با مهر، اظهار کرد: با تلاش دولت و وزرای صمت، جهاد کشاورزی و بانک مرکزی سعی بر این است تا در کوتاه‌ترین زمان زیرساخت‌های لازم برای اجرای طرح کالا برگ الکترونیکی در کشور فراهم آید تا مردم به راحتی کالاهای اساسی خود را از این طریق تأمین کنند.

وی به اجرای آزمایشی طرح هدفمندی یارانه آرد خبازی در ۱۰ استان کشور اشاره کرد و گفت: ما در حال رصد معایب و محاسن این طرح هستیم تا با تکمیل دوره آزمایشی، در همه استان‌ها طرح هوشمندسازی یارانه آرد خبازی‌ها اجرایی و عملیاتی شود.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: تاکنون بخشی از مشکلات و نارسایی‌ها در این حوزه شناسایی شده و تلاش بر این است تا بقیه ضعف‌ها و نقص‌ها نیز شناسایی و برطرف شود تا در ماه‌های آینده شاهد اجرای این طرح در همه استان‌های کشور باشیم.

خاندوزی در مورد کنترل گرانی‌ها در سطح عرضه و بازار افزود: ستاد تنظیم بازار جلسات مرتبی را برگزار کرده تا اجازه ندهد کالاهایی که مواد اولیه آنها ارزبر نیستند، گران شده و یا مردم در تأمین آن دچار مشکل شوند.

وی ضرورت اجرایی شدن مصوبه نهایی ستاد تنظیم بازار را از سوی دستگاه‌های دخیل یادآور شد و خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرایی شدن این مصوبه در روزهای آینده آرامش در بازار حاکم شده و اعتماد فعالان اقتصادی نیز به شکل مناسب فراهم آید.

خاندوزی از کنترل قیمت‌ها در بازار و بازگشت آرامش در روزهای آینده خبر داد و اضافه کرد: تمام تلاش ما بر این است تا شرایط مطلوب و مناسبی را در کشور مهیا کنیم.

دستگاه اکس. ری برای گمرک بیله‌سوار خریداری می‌شود

وزیر اقتصاد به اهداف سفر خود به استان اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: برای پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور و همزمان با سفر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در استان اردبیل حاضر شدیم تا با همراهی مدیران این استان به ویژه استاندار اردبیل مشکلات فعالان اقتصادی را تا حد توان برطرف کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: سعی ما بر این است تا مصوبات سفر رئیس جمهور به استان اردبیل در حوزه اقتصادی و تأمین منابع مالی برطرف شود که تلاش خواهیم کرد با همراهی بانک‌های عامل تأمین منابع را در حوزه‌های مختلف به ویژه پروژه‌های زیربنایی نظیر راه آهن انجام دهیم.

خاندوزی از پرداخت تسهیلات در قالب پروژه‌های تبصره ۱۸ خبر داد و تصریح کرد: با همکاری شبکه بانکی پرداخت تسهیلات از محل تبصره ۱۸ مد نظر است و امیدواریم هر چه سریع‌تر این کار به سرانجام برسد تا از ظرفیت‌های قانونی برای عملیاتی شدن این طرح‌ها استفاده شود.

وی گفت: سال‌هاست که وعده راه‌اندازی دستگاه اکس. ری در گمرک بیله‌سوار داده شده که برای تحقق این امر به رئیس گمرک دستور دادیم تا در کوتاه‌ترین زمان این دستگاه خریداری و نصب شود تا به صورت بر خط مبادلات تجاری در گمرک بیله‌سوار و استان اردبیل انجام شده و روابط حسنه با کشورهای همسایه را بیشتر شاهد باشیم.
قالیشویی بلوار فرحزادی

قالیشویی اصل تهران-قالیشویی بلوار فرحزادی,قالیشویی در بلوار فرحزادی,قالیشویی نزدیک بلوار فرحزادی,قالیشویی محدوده بلوار فرحزادی,قالیشویی حوالی بلوار فرحزادی,قالیشویی نزدیکی بلوار فرحزادی,قالی شویی بلوار فرحزادی,قالیشوئی بلوار فرحزادی,شستشوی فرش در بلوار فرحزادی,خدمات قالیشویی بلوار فرحزادی,بهترین قالیشویی بلوار فرحزادی,نزدیکترین قالیشویی به بلوار فرحزادی,قالیشویی خیابان بلوار فرحزادی,قالیشویی محله بلوار فرحزادی,قالیشویی منطقه بلوار فرحزادی .

مبل شویی بلوار فرحزادی و مبلشویی در بلوار فرحزادی

رفوی فرش در بلوار فرحزادی,مرمت فرش بلوار فرحزادی

نزدیکترین قالیشویی به بلوار فرحزادی برای ساکنان این محدوده با پرسنل مجرب و دستگاه های قالیشویی مدرن در بلوار فرحزادی

برترین قالیشویی بلوار فرحزادی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در منطقه بلوار فرحزادی آماده سرویس دهی است

اگر به دنبال قالیشویی محدوده بلوار فرحزادی هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

به دلیل نزدیکی به بلوار فرحزادی در کمترین زمان ممکن فرش های شما را جمع آوری می کنیم و پس شستشو درب منزل بلوار فرحزادی تحویل می دهیم

تخفیف ویژه قالیشویی بلوار فرحزادی برای مشتریانی که در هنگام تماس به نحوه آشنایی از طریق سایت اشاره کنند

قالیشویی نمونه بلوار فرحزادی با سالها تجربه

قالیشویی نزدیک بلوار فرحزادی

تنها سایت رسمی قالیشویی بلوار فرحزادی

تمام فرش ها در قالیشویی بلوار فرحزادی پس از شستشو لول و کاور شده درب منزل به شما تحویل داده می شود

شماره قالیشویی اصل تهران بلوار فرحزادی را از 118 بخواهید

آدرس و تلفن قالی شویی بلوار فرحزادی

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم در بلوار فرحزادی

قالیشویی اطراف بلوار فرحزادی زیاد است ما بهترین است طبق گفته خود شما عزیزان

قالیشویی سمت بلوار فرحزادی که از شوینده های طرفدار محیط زیست استفاده می کند فقط ما هستیم

پس تا دیر نشده است با قالیشویی اصل تهران بلوار فرحزادی تماس حاصل نمایید

ارزانترین قالیشویی حوالی بلوار فرحزادی
چاپ